Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες ιανουαριου 2015


korina89

Recommended Posts

Γεια σαςςς!!!!Πως περασατε?Εγω χαλαρα,φαγαμε του σκασμου,ηπιαμε και τωρα παλι βαρεμαρα.

Πονακια ειχα και εγω προχθες αλλα αυτο ηταν,σταματησαν.Τωρα που κοιτουσα τα νον στρες μου η μητρα μου κοιμαται ακομα.Ελπιζω να μη παρω ολες τις μερες μου.Κουραστηκα. Θελω να μπει το νεο ετος και να ερθει και η μπουμπου.

Πολλες καισαρικες οντως και να δω απο ποια θα ακουσω και εγω η ερμη μια εμπειρια φ.τοκετου κλαψ!

Ειχα διαβασει για τη ραχιαια αλλα τωρα δε θυμαμαι.Νομιζω ειναι καλυτερη της επισκληριδιου.

Ανασες παραλειψαμε να κανουμε στα μαθηματα και το επομενο που θα μας τις δειξει ειναι 2 μερες πριν την πητ μου.Επειδη δε ξερω αν θα το προλαβω εχει βρει καμια σας μηπως κανα βιντεο μπας και τις μαθω απο πουθενα αλλου?

Εγω να πω την αληθεια ποναω αρκετα συχνα!!:rolleyes::rolleyes:

Και εγω θελω να γεννησω κουραστηκα πολυ...

Εγω δεν εχω βρει γτ καναμε στα μαθηματα!!

Επρεπε να σε εχουν παρει νωριετρα στα μαθηματα ρε παιδι μου εφοσον επεφταν κ οι γιορτες!!

Ψαξε λιγο στο ιντερνετ ολο κ κατι θα βρεις παντως!!!

Αλλα εγω κ που εκανα μην φανταστεις οτι τις θυμαμαι!!βεβαια με βοηθανε οταν ποναω πολυ!!!


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω να πω την αληθεια ποναω αρκετα συχνα!!:rolleyes::rolleyes:

Και εγω θελω να γεννησω κουραστηκα πολυ...

Εγω δεν εχω βρει γτ καναμε στα μαθηματα!!

Επρεπε να σε εχουν παρει νωριετρα στα μαθηματα ρε παιδι μου εφοσον επεφταν κ οι γιορτες!!

Ψαξε λιγο στο ιντερνετ ολο κ κατι θα βρεις παντως!!!

Αλλα εγω κ που εκανα μην φανταστεις οτι τις θυμαμαι!!βεβαια με βοηθανε οταν ποναω πολυ!!!

Ναι μωρε γαμωτο με πηραν αργα να τα ξεκινησω.Θα ψαξω μπας και...

Ουτε εγω τα θυμαμαι ολα αλλα εχω τον αντρα μου ο οποιος λες και τα ηχογραφει ολα και τα θυμαται.

Εγω πιο πολυ τις θελω τις ανασες για να μπορεσω να περασω οσους πονους περισσοτερο γινεται στο σπιτι μου και οχι νοσοκομειο.Θα θελα να καταφερω να φτασω εκει με μια καλη διαστολη.


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρε γαμωτο με πηραν αργα να τα ξεκινησω.Θα ψαξω μπας και...

Ουτε εγω τα θυμαμαι ολα αλλα εχω τον αντρα μου ο οποιος λες και τα ηχογραφει ολα και τα θυμαται.

Εγω πιο πολυ τις θελω τις ανασες για να μπορεσω να περασω οσους πονους περισσοτερο γινεται στο σπιτι μου και οχι νοσοκομειο.Θα θελα να καταφερω να φτασω εκει με μια καλη διαστολη.

Η αληθεια ειναι οτι βοηθανε πολυ οι αναπνοες!!

Α θες να φτασεις ως το τερμα εσυ ε?

Τουλαχιστον ειναι κοντα το νοσοκομειο??


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι βοηθανε πολυ οι αναπνοες!!

Α θες να φτασεις ως το τερμα εσυ ε?

Τουλαχιστον ειναι κοντα το νοσοκομειο??

Ειναι κανα δεκαλεπτο απο το σπιτι μου.Προτιμω να τους περασω σπιτι ναι παρα σε ενα δωματιο νοσοκομειου.Εν τω μεταξυ μας ειπε να ξεκινησουμε για νοσοκομειο οταν οι συσπασεις φτασουν ανα ενα τεταρτο και σε περιπτωση που σπασουν τα νερα μας να παμε μετα απο 3 ωρες.Οποτε ελπιζω να μη παθω κανα πανικο της τελευταιας στιγμης και το κοψω περα με τις παντοφλες και τις πυτζαμες αχαχαχαχαχα


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ειναι κανα δεκαλεπτο απο το σπιτι μου.Προτιμω να τους περασω σπιτι ναι παρα σε ενα δωματιο νοσοκομειου.Εν τω μεταξυ μας ειπε να ξεκινησουμε για νοσοκομειο οταν οι συσπασεις φτασουν ανα ενα τεταρτο και σε περιπτωση που σπασουν τα νερα μας να παμε μετα απο 3 ωρες.Οποτε ελπιζω να μη παθω κανα πανικο της τελευταιας στιγμης και το κοψω περα με τις παντοφλες και τις πυτζαμες αχαχαχαχαχα

Εμας μας ειπε οτι αν σπασουν τα νερα εχουμε το πολυ 1,5 ωρα να παμε...

Κ οι συσπασεις αν φτασουν ανα 5λεπτο!!!

ο καθενας λεει τα δικα του νομιζω κ ετσι μπερδευομαστε!!!


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμας μας ειπε οτι αν σπασουν τα νερα εχουμε το πολυ 1,5 ωρα να παμε...

Κ οι συσπασεις αν φτασουν ανα 5λεπτο!!!

ο καθενας λεει τα δικα του νομιζω κ ετσι μπερδευομαστε!!!

Ημουν σιγουρη οτι σου τα ειπαν αλλιως χαχα.Ναι οντως,ο καθενας τα λεει διαφορετικα χεχε


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ημουν σιγουρη οτι σου τα ειπαν αλλιως χαχα.Ναι οντως,ο καθενας τα λεει διαφορετικα χεχε

Οποτε επειδη αλλιως τα λεει ο ενας αλλιως ο αλλος μην πας και τελευταια στιγμη αν σπασουν τα νερα κανε ενα μπανακι ετοιμασου κ πηγαινε αν ξεκινησουν συσπασεις αν εχεις αν 20 λεπτο τα ιδια!!!αχαχαχαχαχα

Μονο αν δεις αιμα ή τα νερα που σπασουν εχουν ενα πρασινο χρωμα πας αμεσως!!


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οποτε επειδη αλλιως τα λεει ο ενας αλλιως ο αλλος μην πας και τελευταια στιγμη αν σπασουν τα νερα κανε ενα μπανακι ετοιμασου κ πηγαινε αν ξεκινησουν συσπασεις αν εχεις αν 20 λεπτο τα ιδια!!!αχαχαχαχαχα

Μονο αν δεις αιμα ή τα νερα που σπασουν εχουν ενα πρασινο χρωμα πας αμεσως!!

Χααχχαχα ναι καπως ετσι θα κανω για να ειμαστε σιγουροι.Ναι αυτο με το αιμα και το πρασινο χρωμα το ξερω.Εξαφανιζομαι αστραπη!!


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα!!

Σε μια ωριτσα παμε νοσοκομειο... ειμαι σχετικα ηρεμη...εφτασε η ωρα :)

Ενημερωτικα να σας πω οτι στο πρωτο μου παιδακι εσπασαν τα νερα και ηταν πρασννα σκουρα... εκανα μπανιο και φυγαμε αλλα ημουν τελειως ψυχραιμη γιατί είχα διαβάσει σχετικά. .. τα νερά έσπασαν στις 6 περίπου και η καισαρική τελειωσε στις 10.20. Κι εκανα καισαρικη καθοτι διαστολη γιοκ. Μην αγχωνεστε! Θα επικοινωνήσω. ... να είσαστε όλες καλά!


iOBZp3.png

IYXNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερες!!!

Πωπω τι υπνηλιες ειναι αυτες δυο μερες τωρα? Χτυπαω κατι δεκαωρα!!Εγω ουτε 8 ωρες δεν κοιμομουν ποτε.

panmarne Καισαρικη μονο λογω διαστολης??Δεν περιμεναν λιγο?Δε σου βαζαν εστω τεχνητους? Τι σε ρωταω και εγω τωρα...Τετοια ωρα τετοια λογια...Με το καλο ευχομαι το μωρακι σου και περιμενουμε νεα σου!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ολα καλα κοριτσια! 3600 γρ ευτυχιας. Και ναι η αγαπη διπλασιαζεται...Ποναω στην τομη αλλα υποφερτα και φυσικα μου κανουν παυσιπονες. Και το μαιευτηριο ειναι τελειο...παιζει κ αυτο το ρολο του. Με το καλο σε ολες σας!!!

Υγ: στην πρωτη γεννα δεν γινοταν να περιμενουμε. Ειχαν ηδη περασει τρεις ωρες και το μωρο ηταν μεσα στο πρασινο αυτο αμνιακο...


iOBZp3.png

IYXNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα κοριτσια! 3600 γρ ευτυχιας. Και ναι η αγαπη διπλασιαζεται...Ποναω στην τομη αλλα υποφερτα και φυσικα μου κανουν παυσιπονες. Και το μαιευτηριο ειναι τελειο...παιζει κ αυτο το ρολο του. Με το καλο σε ολες σας!!!

Υγ: στην πρωτη γεννα δεν γινοταν να περιμενουμε. Ειχαν ηδη περασει τρεις ωρες και το μωρο ηταν μεσα στο πρασινο αυτο αμνιακο...

Μπραβοοο,να σας ζησει.Μπαμ μπαμ το μωρουλι σου και πιασουμενο πιασουμενο χεχε!!Καλη αναρρωση να εχεις!!:D:D:D:D:D


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ - ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015

mommy!!! baby-bottle-icon.png

nice: ΠΗΤ 14/01/2015....Γεννησε κοριτσάκιbaby-laughing-icon.png (2200gr) 2/12/2014 baby2?: ΠΗΤ14/01/2015..Γέννησε κοριτσάκιbaby-laughing-icon.png(2820gr)11/12/2014

hope1234: ΠΗΤ 06/01/2015.....Γεννησε κοριτσάκιbaby-laughing-icon.png22/12/2014

panmarne:ΠΗΤ 07/1/2015..Γεννησε αγοράκιbaby-laughing-icon.png(3600gr)27/12/2014

giouli16: ΠΗΤ 12/01/15.....Γεννησε κοριτσάκιbaby-laughing-icon.png27/12/2014

mommy to be Baby-carriage-icon.png

Rock_Me: ΠΗΤ 10/01/2015.....κοριτσάκι!!baby-drinking-icon.png

korina89: ΠΗΤ 11/01/2015.....αγοράκι!! baby-drinking-icon.png

s.ria: ΠΗΤ 12/01/15.....κοριτσάκι!! baby-drinking-icon.png

Calliope*: ΠΗΤ 14/01/2015.......αγοράκι!! baby-drinking-icon.png

gioulie: ΠΗΤ 14/01/2015.....αγοράκι!! baby-drinking-icon.png

mama-mpempouli: ΠΗΤ 14/01/2015.....αγοράκι!! baby-drinking-icon.png

bibitsou: ΠΗΤ 18/01/2015 .....κοριτσάκι!!baby-drinking-icon.png

cookie_mother: ΠΗΤ 19/01/2015.....αγοράκι!!baby-drinking-icon.png

Οhbaby2015: ΠΗΤ 19/01/2015.....αγοράκι!!baby-drinking-icon.png

rodo83: ΠΗΤ 21/01/2015.....κοριτσάκι!!baby-drinking-icon.png

ravT: ΠΗΤ 21/01/2015.....αγοράκι!!baby-drinking-icon.png

Ντάλια7: ΠΗΤ 21/01/2015.....αγοράκι!!baby-drinking-icon.png

mara30: ΠΗΤ 23/01/2015.....κοριτσάκι!!baby-drinking-icon.png

marako: ΠΗΤ 23/01/2015.....κοριτσάκι!!baby-drinking-icon.png

Katerina88: ΠΗΤ 26/01/2015 .....κοριτσάκι!! baby-drinking-icon.png

mama kon/ou: ΠΗΤ 27/01/2015 .....αγοράκι!!baby-drinking-icon.png

Ζωή*: ΠΗΤ 27/01/2015....αγοράκι!!baby-drinking-icon.png

LITTLE_STAR: ΠΗΤ 11/02/2015....αγοράκι!!baby-drinking-icon.png


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...