Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ???????


Recommended Posts

Κατ εμε τωρα ξεκιναν οι πιο ομορφες εβδομαδες ! Απολαυσε τες! Τα αλλα ζουζουνια σου τι λενε για το αδερφακι τους? Χαιδευουν κοιλιτσα και τετοια???

Ναι θα παω τωρα που παστωθηκα με αντιβιωση και ειμαι καλυτερα . Στην ουσια για καλο δεν πηγα, αλλα ολες οι μανουλες καταλαβαινετε !! Μια βδομαδα μακρυα απο το μωρακι σας ειναι πααααρα πολυ !!!!! :(

σε καταλαβαινω!! ειναι μαρτυριο μακρυα απο τα παιδια μας!! αλλα οπως το ειπες ειναι. για καλο δεν πηγες!! τωρα που εισε καλα θα το βλεπεις οσο συχνα θελεις!!!

ο μεγαλος μου γιος ειναι κατενθουσιασμενος!! το περιμενει πως και πως!!!! ο μικρος και αυτος δειχνει να χερεται αν και νομιζω αυτος ζηλευει λιγουλακι!!!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 195
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σε καταλαβαινω!! ειναι μαρτυριο μακρυα απο τα παιδια μας!! αλλα οπως το ειπες ειναι. για καλο δεν πηγες!! τωρα που εισε καλα θα το βλεπεις οσο συχνα θελεις!!!

ο μεγαλος μου γιος ειναι κατενθουσιασμενος!! το περιμενει πως και πως!!!! ο μικρος και αυτος δειχνει να χερεται αν και νομιζω αυτος ζηλευει λιγουλακι!!!!

Ειχε μαθει αυτος ως τωρα να ειναι ο μικρος της οικογενειας και σου λεει θα ερθει ο ''νεος'' να μου φαει την θεση. χα χα χα !! γλυκουλης μωρεε!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!! Mairy lou τι καλα που δεν εχεις πυρετο σημερα!!! αντε να πας να δεις το παλικαρι σου!!!

μην εχεις τυψεις, δεν εκοβες βολτες αρρωστουλα ησουν, αντε να μας πεις και ευχαριστα νεα!!!

κι εγω ανυπομονω να γεννησω , αλλα φυσικα στην ωρα του , απλα να περασει ο καιρος να ερθει η ωρα που θα τα εχουμε αγκαλιτσα τα αγγελουδακια μας, κι εσυ οσο πιο συντομα γινεται να παρεις το γιγαντακι σπιτι κι ελπιζω πιο νωρις απο τα δικα μας γεννητουρια!!!

εβαλε καθολου βαρος;;;; τωρα που πινει και γαλατακι λογικα θα παρει βαρος πιο γρηγορα!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου και σενα μελλοντικη μανουλιτσαα mama82 !!! Ναι ειμαι καλύτερα ως τωρα. Για να μην πω περδικη και το γρουσουζεψω!!! Χαχαχ . Ολα Δοξα το θεο με τον πρίγκηπα μου! Αρχιζει σιγα σιγα να παιρνει, ναι. Αλλα αργα και σταθερα.

Πως παει το δικο σου νινακι, μεγαλώνει εε?? υπομονη τα μισα περασανε! Ειναι ωραια μωρε και η κοιλιτσουλααα, εμενα μου λειπει καμια φορα!! Γενικα εχεις καλη Εγκυμοσυνη? Εννοω τα κλασσικα ανακατοσουρες λιγουρες ζαλαδες κουραση. Αν δε κανω λαθος δουλευες κιολας?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!! Κάλα παει η εγκυμοσύνη δόξα το θεο και εμείς μεγαλωνουμε εντος!! Χαχα

Πριν 10 μερες ζυγιζε μισο κιλό!!! Δεν δουλεύω όχι μολίς τελειωσε η σύμβαση έμαθα και για την εγκυμοσυνη οποτε δεν εψαξα για κάτι άλλο!!!

Ποτε θα μπορείς να πας να δεις το αγγελουδι σου;;;

Όσο για τους γονεις μπορω να τους καταλάβω αν και σε πιέζουν χωρίς να το θέλουν....τι να κάνουμε; και εμείς μάλλον έτσι θα γίνουμε χαχα!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ ναι γίνεται να τον αλλαξω???? Θα το ψαξω!

θα παω αυριο να δω το αγορακι μου το καλο

Μεγαλωνετε και σεις! Τωρα σιγα σιγα θα πάρει την ανηφορα! <3 <3 Καλύτερα που κάθεσαι να το απολαύσεις, και γω σταματησα σχεδον με το που εμαθα για την εγκυμοσυνη μου.

Εγω καταλαβαίνω οτι λόγω της καταστασης μας θα γινω λιγο αυστηρη μαμα αλλα θα προσπαθήσω οχι υπερβολικη !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χαίρομαι που πρέπει πια να αλλάξεις τίτλο στο θέμα! :) Έτσι θα συνεχίσει το μωράκι σου και θα βγει σύντομα υγιές και ζουμπουρλίδικο !!Μπράβο!!Σύντομα στην αγκαλιά σου!


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ χαίρομαι που πρέπει πια να αλλάξεις τίτλο στο θέμα! :) Έτσι θα συνεχίσει το μωράκι σου και θα βγει σύντομα υγιές και ζουμπουρλίδικο !!Μπράβο!!Σύντομα στην αγκαλιά σου!

Ναι ναι ετσι κοριτσι μουυυ, θα τον κανω εγω θρεφταριιιιιιιι ♥♥ !!!! Ξερει καμια πως να αλλαξω τον τιτλο?? Προσπαθησα να βγαλω ακρη αλλα τιποτα! Αν ξερει καποια ας μ στειλει π.μ !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα mairy lou!! Το ειδες σήμερα το παλικαρακι σου?? Όλα καλά??

Όσο για τον τιτλο του θέματος νομίζω δεν μπορείς να τον αλλαξεις :? Επειδή όμως ο τιτλος είναι ατοπος πλεον, θα έλεγα να ανοιξεις άλλο θέμα, με θετικό και ευοίωνο τίτλο και να μας λες εκεί τα νέα του γίγαντα!! ;)


TJhAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα mairy lou!! Το ειδες σήμερα το παλικαρακι σου?? Όλα καλά??

Όσο για τον τιτλο του θέματος νομίζω δεν μπορείς να τον αλλαξεις :? Επειδή όμως ο τιτλος είναι ατοπος πλεον, θα έλεγα να ανοιξεις άλλο θέμα, με θετικό και ευοίωνο τίτλο και να μας λες εκεί τα νέα του γίγαντα!! ;)

Αυτο θα κανω. Σε ποιο θεμα να γραψω???? εψαξα λιγο αλλα δε βρηκα καπου να ταιριαζειιιι, μην γραψω οπου να ναι!!! σορρυ αν σας επριξα :tongue:

Link to comment
Share on other sites

και γιατι δεν ανοιγεις ενα καινουριο θεμα με τιτλο τα νεα του γιγαντα εκει που εισαι τωρα στο χωρις λογια

Ωραια η ιδεα σου κοριτσιιιιιι μουυυυυ !!!!! Η συνεχεια απο κειιιι :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...