Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

Δύσκολο να σου απαντήσω, καθότι ΔΕΝ ΞΕΡΩ σε ποιο θέμα έφαγε κάρτα το κουφετάκι. :mrgreen:

Ναι, ναι, εμείς οι "βόρειες" όλη μέρα καφέδες ένα πράμα. :tongue:

Εσείς οι βόρειες "χαλαρά" ε?Καλά κάνετε έχω μιά τόσο όμορφη πόλη που έτσι πρέπει να την απολαμβάνετε...εγώ παντρεμένη με άντρα απο Σέρρες(η μαμά του δηλ) έχω πάρει την γεύση της Βόρειας Ελλάδας που πραγματικά είναι πανέμορφη!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσακια μου(γιατι ακομα ειμαστε):mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εσεις οι θεσσαλονικιες για στειλτε και κανα τριγωνακι και κανα τσουρεκακι και σε εμας,δεν ειμαστε και πολυ μακρυα βεβαια καμια 1,30ωριτσα δρομος ειναι:tongue::tongue::tongue:

Απο το πρωι σημερα αναρωτιεμε για ποτε περασαν 9 χρονια γαμου (επετειος σημερα).

Νερακι βρε παιδι μου ,οταν ξεπεταχτουν τα παιδια ξεχνας και τα ξενυχτια και τις πρωτες αγωνιες και ολα .

Μηπως ειναι τυχαιο που εδω και κανα μηνα με εχει πιασει μια νοσταλγια για μωρουδιστικη μυρωδια ?????????(αλλα οπως ηρθε καλυτερα να μου φυγει γιατι μετα θα με πιασουν παλι τα ψυχολογικα μου:mrgreen::mrgreen::mrgreen:)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα

ντιντι ....χρονια σας πολλα και ευτυχισμενα...ειδες πως περναν τα χρονια ..εμεις τον οκτωβρη κλεινουμε 17 χρονια μαζι και δε το πιστευω!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερουδιααααααααα.Καλα απ'οτι ειδα,μολις ειδατε για Τερκενλη,ολες κατι παθατε ε;;;;;;;;Ντιντι χρονια πολλα να ειστε γεροι κι ευτυχισμενοι και να χαιρεστε την οικογενεια σας.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απο το πρωι σημερα αναρωτιεμε για ποτε περασαν 9 χρονια γαμου (επετειος σημερα).

Κοριτσάκι (αφού είμαστε κοριτσάκια) να τα χιλιάσετε, πάντα ευτυχισμένοι!!! :D

1712865tpbsar3z5u.gif

Καλημέρα στην παρέα.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερουδιααααααααα.Καλα απ'οτι ειδα,μολις ειδατε για Τερκενλη,ολες κατι παθατε ε;;;;;;;;Ντιντι χρονια πολλα να ειστε γεροι κι ευτυχισμενοι και να χαιρεστε την οικογενεια σας.

Εγώ βολεύομαι και με τριγωνάκια απο το πανόραμα κοπελιά!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κορες!ντιντι να ζησετε κοριτσι μου!κι εμεις 4 του μηνα κλεισαμε τα 17 χρονια γαμου!να χα τωρα κανα τσουρεκι του τεκερνλι,δεν εχω παραπανισιες θερμιδες σημερα τις εκαψα στην δουλεια με περνει!!αχ!και κανα μικρουτσικο τριγωνακι απο το πανοραμα που τα γεμιζουν κρεμα εκεινη την στιγμη αμαν τι κακο μας βρηκε πρωι πρωι......


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κορες!ντιντι να ζησετε κοριτσι μου!κι εμεις 4 του μηνα κλεισαμε τα 17 χρονια γαμου!να χα τωρα κανα τσουρεκι του τεκερνλι,δεν εχω παραπανισιες θερμιδες σημερα τις εκαψα στην δουλεια με περνει!!αχ!και κανα μικρουτσικο τριγωνακι απο το πανοραμα που τα γεμιζουν κρεμα εκεινη την στιγμη αμαν τι κακο μας βρηκε πρωι πρωι......

Ρε συ κουφετάκι, με τον πόνο μας παίζεις μεσημεριάτικα; Ευτυχώς έχω μπουγάτσα ακομα από το πρωί κ τσιμπολογάω. Με τυρί παρακαλώ!!!

Φιλιά καλημέρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ κουφετάκι, με τον πόνο μας παίζεις μεσημεριάτικα; Ευτυχώς έχω μπουγάτσα ακομα από το πρωί κ τσιμπολογάω. Με τυρί παρακαλώ!!!

Φιλιά καλημέρα!!!

εγω?οι προλαλησασες καλε!!!αν και τωρα ειμαι αλλου.τηγανιζω πατατες πιπεριες μελιτζανες θα κανω σπεντζοφαϊ οϊ μανα μου!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ κουφετάκι, με τον πόνο μας παίζεις μεσημεριάτικα; Ευτυχώς έχω μπουγάτσα ακομα από το πρωί κ τσιμπολογάω. Με τυρί παρακαλώ!!!

Φιλιά καλημέρα!!!

Εγώ με το γιαούρτι (προσπαθώ να χάσω κάνα γραμμάριο), τι να πω;;;

ΠΑΨΤΕ! Μέχρι τις γιορτές μη μιλάτε για παχυντικά φαγητά, σας παρακαλώ!!!

ΚΑΛΕ, όλες μικροπαντρεμένες είστε; Μόνο εγώ παντρεύτηκα στα 30;;;


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα μήνα πριν τα 32 καλέ!!!!Μην πείς πως δεν είμαι μικρή!!!!

και εγώ 2 μήνες πριν τα 32.....

α επίσης κορίτσια της Θεσαλονίκης μαζί με το τσουρέκι που σας παρήγγειλα θέλω και ένα ταψί μπουγάτσα με τυρί!!! άντε είμαι και έγκυος..... :P:p:p


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...