Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

παντως να πω και για τα κιλα οτι παιζει ρολο και η ηληκια.αλλαζει ο μεταβολισμος δεν ξερω.

πιο ευκολα τα χανεις οταν εισαι μικρη παρα τωρα.στις εγκυμοσυνες μου δεν επερνα και λιγα ,στην κορη μου 25 και στον γιο μου στα 27 κιλα σταματησα να ζυγιζομαι δεν ξερω ποσα εφτασα μετα ,αλλα βρε παιδακι μου με το που γεννουσα μεσα σε 40 μερες το πολυ δυο μηνες τα εχανα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

παντως να πω και για τα κιλα οτι παιζει ρολο και η ηληκια.αλλαζει ο μεταβολισμος δεν ξερω.

πιο ευκολα τα χανεις οταν εισαι μικρη παρα τωρα.στις εγκυμοσυνες μου δεν επερνα και λιγα ,στην κορη μου 25 και στον γιο μου στα 27 κιλα σταματησα να ζυγιζομαι δεν ξερω ποσα εφτασα μετα ,αλλα βρε παιδακι μου με το που γεννουσα μεσα σε 40 μερες το πολυ δυο μηνες τα εχανα.

E, πως τα χάνεται πια κι εγώ έχω λυσσάξει απ' την πείνα; :mad: (καλά εγώ τα είχα από πριν)

Αδικίες που 'χει η ζωή!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

1,74 υψος :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

δωστα αν θεεις εγω παντα ειμαι σε 59 με 61 αντε με τα βιας 62 (αν πλακωσω τα ποκ κορν που τρελλενομαι)αλλα και παλι δεν εχω προβλημα:D:D

πλακα με κανεις ρε ντιντι?174 και 59κ?εσυ αγαπη μου εισαι σουπερ γκομενα ουυυυυυ!!!

παντως να πω και για τα κιλα οτι παιζει ρολο και η ηληκια.αλλαζει ο μεταβολισμος δεν ξερω.

πιο ευκολα τα χανεις οταν εισαι μικρη παρα τωρα.στις εγκυμοσυνες μου δεν επερνα και λιγα ,στην κορη μου 25 και στον γιο μου στα 27 κιλα σταματησα να ζυγιζομαι δεν ξερω ποσα εφτασα μετα ,αλλα βρε παιδακι μου με το που γεννουσα μεσα σε 40 μερες το πολυ δυο μηνες τα εχανα.

αυτο με την ηλικια το ειδα μετα τα 30-31 ηρθαν να μεινουν γτ ολη μου την ζωη αδυνατη ημουν στην εφηβια μου πηγαινα κωπηλασιακαι δεν μπορουσα να κατεβω σε αγωνες γτ δεν υπηρχε κατηγορια στα κιλα μου (σε ζυγιζουν μαζι με το σκαφος)μπουχου!!!!!στον 1ο μου πηρα 20-21κ αλλα ημουν 48-49 και τα χασα μετα απο 9 μηνες.στο 2ο πηρα 14 και μετα ημουν 52 κατι που ηθελα.και στο 3ο πηρα 14 αλλα ημουν 64-65 οποτε τωρα που εχασα αυτα τα 5κ.νιωθω θεα....και βαλε χαχαχαχαχαα


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα παιζει ρολο η ηλικια....

στην εγκυμοσυνη πηρα 13-14 κιλα.. τα μισα τα εχασα στις πρωτες 20 ημερες και μετα τιποτε... εντωμεταξυ ειχα μαζεψει και απο τις εξωσωματικές αλλα για να πω την αληθεια δεν προσπαθησα και ιδιαιτερα :oops: :oops:


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

E, πως τα χάνεται πια κι εγώ έχω λυσσάξει απ' την πείνα; :mad: (καλά εγώ τα είχα από πριν)

Αδικίες που 'χει η ζωή!

γυμναστικη!τζαμπα στερησε φαγητο πλακωσου στην γυμναστικη και θα δεις.ασε που θα κανεις κορμαρα,ολα ειναι ενα αντε και το κανω τωρα,μην το αναβαλεις θα νιωθεις πολυ καλυτερα.ποσα κ ειπες εσυ οτι κατεχεις?


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γυμναστικη!τζαμπα στερησε φαγητο πλακωσου στην γυμναστικη και θα δεις.ασε που θα κανεις κορμαρα,ολα ειναι ενα αντε και το κανω τωρα,μην το αναβαλεις θα νιωθεις πολυ καλυτερα.ποσα κ ειπες εσυ οτι κατεχεις?

Δουλειά, σπίτι, κυνήγι ταρζανακίου, που να βρω μαρή κουράγιο να πάω και γυμναστική;;;;;; :shock:

Το δοκίμασα πέρσι, τζάμπα πλήρωσα το 3μηνο στο γυμναστήριο.

Εγώ χρειάζομαι δίαιτα ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ, γιατί έχω πολλά κιλά (μπες στις γοργόνες να δεις κοπελιά, δεν θα τα κάνω και βούκινο :tongue:) και χάλια μεταβολισμό, δεν καίω καθόλου.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

γυμναστικη!τζαμπα στερησε φαγητο πλακωσου στην γυμναστικη και θα δεις.ασε που θα κανεις κορμαρα,ολα ειναι ενα αντε και το κανω τωρα,μην το αναβαλεις θα νιωθεις πολυ καλυτερα.ποσα κ ειπες εσυ οτι κατεχεις?

οντως η καλυτερη λυση πρεπει να ειναι αλλα ρε κοριτσια δεν μπορω... ενα μηνα πηγα γυμναστηριο πριν απο κατι χρονια και ενοιωθα λες και κανω καταναγκαστικα εργα ... σνιφ!!!


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

Δουλειά, σπίτι, κυνήγι ταρζανακίου, που να βρω μαρή κουράγιο να πάω και γυμναστική;;;;;; :shock:

Το δοκίμασα πέρσι, τζάμπα πλήρωσα το 3μηνο στο γυμναστήριο.

Εγώ χρειάζομαι δίαιτα ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ, γιατί έχω πολλά κιλά (μπες στις γοργόνες να δεις κοπελιά, δεν θα τα κάνω και βούκινο :tongue:) και χάλια μεταβολισμό, δεν καίω καθόλου.

χαχαχαχα μια απο τα ιδια.. εγω ενταχθηκα στις γοργονες σήμερα αλλα δεν εχω δωσει στοιχεια χεχεχεχεχεχε ειμαι 78 κιλα με υψος 1,60 (μην βαρατε... ξεφυγα πολυ!!!!) παντα ημουν 57-59 κιλα και μεσα σε 7 χρονια εκανα γερη αποταμιευση οπως βλεπετε!!!


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

πλακα με κανεις ρε ντιντι?174 και 59κ?εσυ αγαπη μου εισαι σουπερ γκομενα ουυυυυυ!!!

αυτο με την ηλικια το ειδα μετα τα 30-31 ηρθαν να μεινουν γτ ολη μου την ζωη αδυνατη ημουν στην εφηβια μου πηγαινα κωπηλασιακαι δεν μπορουσα να κατεβω σε αγωνες γτ δεν υπηρχε κατηγορια στα κιλα μου (σε ζυγιζουν μαζι με το σκαφος)μπουχου!!!!!στον 1ο μου πηρα 20-21κ αλλα ημουν 48-49 και τα χασα μετα απο 9 μηνες.στο 2ο πηρα 14 και μετα ημουν 52 κατι που ηθελα.και στο 3ο πηρα 14 αλλα ημουν 64-65 οποτε τωρα που εχασα αυτα τα 5κ.νιωθω θεα....και βαλε χαχαχαχαχαα

Δοξα το θεο δεν εχω παραπονο ,αλλα κοψε και κατι σουπερ γκομενα δεν ειμαι,χαχαχαχα(θα σου στειλω με κουριερ το φακελακι μετα:D:D)

Εγω εχω αλλο θεμα ,αυτη η κυταριτιδα πως φευγει βρε κοριτσια ?δεν ειναι και τραγικα τα πραγματα αλλα μου την σπαει και αυτο το λιγο που εχω.

Link to comment
Share on other sites

γτ ρε κορες γτ?αμα εχετε και καλη παρεα θα ειναι μια ωραια εξοδος ακομη και δυο φορες μονο την βδομαδα!!δεν πειραζει ομως μην τρελαθουμε κιολας αν νιωθουμε καλα εμεις με το σωμα μας χ@στηκαμε!!!αμ πως!!!παω να βαλω χυλοπιτες γτ ο μικρος αρχιζει να πειναει τα λεμε φιλιαααααααααααααααααα


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δοξα το θεο δεν εχω παραπονο ,αλλα κοψε και κατι σουπερ γκομενα δεν ειμαι,χαχαχαχα(θα σου στειλω με κουριερ το φακελακι μετα:D:D)

Εγω εχω αλλο θεμα ,αυτη η κυταριτιδα πως φευγει βρε κοριτσια ?δεν ειναι και τραγικα τα πραγματα αλλα μου την σπαει και αυτο το λιγο που εχω.

φετος ειχε φτασει η δικια μου στο απροχωρητο λοιπον απο το φαρμακειο τσουχτερη αλλα θαυματουργη εφυγε η κυταριτιδα παει παπαλα,fangocrema notte-guamκαι επειδη ιταλικα ντεν ξερω σου γραφω οτι εχει πανω το κουτι efficacia drenate e snellente το ειχα ομως αχτι πια και την εβαζα καθε βραδυ για 2μηνες το πολυ κανα 5 φορες να μην την εβαλα,και να ξες καιει αλλα κυτ.γιοκ πλεον


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ο γιος μου για οσες δεν ξερατε ειχε μεινει σε 11 μαθηματα απο τα 13 που εχει στην 1η λυκειου(μας φαγαν οι γκομενες)και μολις βγηκαν τα αποτελεσματα περασεεεεεεεεεεεεεε!!!!!

ουφ!!!!μου φυγε ενα μεγαλο βαρος μανουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ περασε το τσογλανακι μου!!!!!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ο γιος μου για οσες δεν ξερατε ειχε μεινει σε 11 μαθηματα απο τα 13 που εχει στην 1η λυκειου(μας φαγαν οι γκομενες)και μολις βγηκαν τα αποτελεσματα περασεεεεεεεεεεεεεε!!!!!

ουφ!!!!μου φυγε ενα μεγαλο βαρος μανουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ περασε το τσογλανακι μου!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ!!!!!!

Αντε ελπιζω να βαλει μυαλο και να μην ξαναεχετε τα ιδια !!!!


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

E, πως τα χάνεται πια κι εγώ έχω λυσσάξει απ' την πείνα; :mad: (καλά εγώ τα είχα από πριν)

Αδικίες που 'χει η ζωή!

οταν ακουω οτι χανουνε τα κιλα ετσι για την πλακα και γω τρελενομαι. παλια και γω εχανα πριν 3 χρονια νομιζω ενα ορμονολογικο προβλημα μου προσθεσαι κιλα και εχει μεινει η ζυγαρια στα 70 (1.65 υψος) και οτι και να κανω δεν πεφτει αλλα ουτε εχω παχυνει κι αλλο θα μου πεις!

δεν εχω κανει διαιτα δεν μπορω αλλα προσεχω καπου καπου κουραζομαι....... αλλα τπτ τα κιλα τα ιδια αφου δεν εχασα τωρα με την μετακομιση απελπιστηκα τελειως περιμενω να φιλοτιμηθει ο αντρας μου να βαλει τις τελευταιες βιδες στο διαδρομο και να αρχισω τα μεσημερια μπας και γινει κατι :cry::cry::cry::cry:

Ωραία, θα συγκρίνουμε εμπειρίες. :D

αχ! ναι τι καλα?

μιλατε εσεις? εμεις περα απο μαμα μπαμπα γιαγια παπα (παππου) παπα (παπουτσια) ατα αντε λαλαλαλαλα ντριν(τηλεφωνο) και αλλα τετοια ευκολα λεει τα δικα του μονο αλλα ολη την ωρα μιλαει τραγουδαει τραχει σκαρφαλωνει........:P


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ο γιος μου για οσες δεν ξερατε ειχε μεινει σε 11 μαθηματα απο τα 13 που εχει στην 1η λυκειου(μας φαγαν οι γκομενες)και μολις βγηκαν τα αποτελεσματα περασεεεεεεεεεεεεεε!!!!!

ουφ!!!!μου φυγε ενα μεγαλο βαρος μανουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ περασε το τσογλανακι μου!!!!!!!

Μ Π Ρ Α Β Ο

Στο παλικαρι σου τι να κανουμε αυτα εχουνε οι ερωτες θα το καταλαβει αλλα θα ειναι αργα.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...