Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

αχ! ναι τι καλα?

μιλατε εσεις? εμεις περα απο μαμα μπαμπα γιαγια παπα (παππου) παπα (παπουτσια) ατα αντε λαλαλαλαλα ντριν(τηλεφωνο) και αλλα τετοια ευκολα λεει τα δικα του μονο αλλα ολη την ωρα μιλαει τραγουδαει τραχει σκαρφαλωνει........:P

Είναι πολύ ομιλητικός ο δικός μου. Ότι λέξη ακούει την επαναλαμβάνει (όπως μπορεί) αμέσως και τώρα άρχισε να κάνει προτάσεις.

Είναι πολύ χαριτωμένος!!

Αλλά είναι και υπερκινητικός, ταρζάν κανονικός λέμε και μας έχει ψοφήσει!!!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μπραβο για το γιο κουφετακιμουυυυυυυυυυυυυυ!περασε!στρωστον στα οικιακα τωρ αν απολαυσεις εσυ ην ξεκουραση σου!!!!!και κοριτιια ηκισα λεει: η γυμναστικη ειναι μια!ΣΕΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞ!αχαχαχαχαχαχαθα 'σκαγα κουφετο αμα δεν το ελεγα!!!!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

φετος ειχε φτασει η δικια μου στο απροχωρητο λοιπον απο το φαρμακειο τσουχτερη αλλα θαυματουργη εφυγε η κυταριτιδα παει παπαλα,fangocrema notte-guamκαι επειδη ιταλικα ντεν ξερω σου γραφω οτι εχει πανω το κουτι efficacia drenate e snellente το ειχα ομως αχτι πια και την εβαζα καθε βραδυ για 2μηνες το πολυ κανα 5 φορες να μην την εβαλα,και να ξες καιει αλλα κυτ.γιοκ πλεον

αν ειναι να ειδες αποτελεσματα χαλαλι τους τα λεφτα ,θα την δοκιμασω και θα σου πω .......

κοριτσια ο γιος μου για οσες δεν ξερατε ειχε μεινει σε 11 μαθηματα απο τα 13 που εχει στην 1η λυκειου(μας φαγαν οι γκομενες)και μολις βγηκαν τα αποτελεσματα περασεεεεεεεεεεεεεε!!!!!

ουφ!!!!μου φυγε ενα μεγαλο βαρος μανουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ περασε το τσογλανακι μου!!!!!!!

Μπραβο βρε κουφετακι αφου περασατε σε τοσα μαθηματα μην μηλας καθολου.

Να ρωτησω η ασχετη και πολυ πισω μανα κατι?

Καλα δεν εχανες την χρονια αν εμενες τουλαχιστον 4 μαθηματα?

τ¨αλλαξενε και αυτο?

Link to comment
Share on other sites

μπραβο για το γιο κουφετακιμουυυυυυυυυυυυυυ!περασε!στρωστον στα οικιακα τωρ αν απολαυσεις εσυ ην ξεκουραση σου!!!!!και κοριτιια ηκισα λεει: η γυμναστικη ειναι μια!ΣΕΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞ!αχαχαχαχαχαχαθα 'σκαγα κουφετο αμα δεν το ελεγα!!!!

χαχαχα καλα αυτο ειναι γεγονος το μπαμ θα ακουγοταν στην αθηνα ρε κισομανουλα.. αλλα ρε παιδι μου το εξασκουμε το αθλημα αλλά τα κιλα δεν... λες να κανουμε κάτι λαθος ?? χαχαχαχαχαχα


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ολα καλα στη διαβητολογο,ελεγχεταιο με τη διατροφη,θ ασυνεχισω ετσι αλαλ με περισσοτερο κρεας η ψαρι ,και αθ αελαττωσω το ψωμι ,για να μη χασω αλλα!1,59 και 59 κιλα ειμαι.φφτανειπια!εχω και μωρο!αχαχαθα τρυπιεμαιπαλι,μου εδωσε καικαποια γλυκα δικα της συνταγες κομποστοειδη-ζελεδοειδη και η σειρ απουμου προτεινει ειναι η σειρα του γιωτη sweet * balance εχει γλυκακια χωρις ζαχαρη που ειναι οκ γι αδιαβητικους...μου ειπε ναμιλησωμετο γιατρο μου γιατι στο διαβητη κυησης συνηθως παιρνουν τα μωρακια στην 38η εβδομαδα,γιατι μπορει να προκληθουν μεγαλα μωρα με ταση για υπογλυκαιμια ακομη και ενδομητριοι θανατοι. δε νομιζω βεβαια να φτασω εκει,θ ατο θεσω παρολα αυτα το θεμα την τριτη στο γιατρο και ξαναπαω στη διαβητικου σε 3 εβδομαδες


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο για το γιο κουφετακιμουυυυυυυυυυυυυυ!περασε!στρωστον στα οικιακα τωρ αν απολαυσεις εσυ ην ξεκουραση σου!!!!!και κοριτιια ηκισα λεει: η γυμναστικη ειναι μια!ΣΕΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞ!αχαχαχαχαχαχαθα 'σκαγα κουφετο αμα δεν το ελεγα!!!!

αυτη την γυμναστικη πολυ ευχαριστως την κανω αλλα απο την αλλη ουτε με το κυαλι και εχω φαει και τα γηπεδο με το κουταλι τοσα χρονια;);););););)

Link to comment
Share on other sites

τοτνινο,μηνκαθεσαι ρ εμε ταποδια ανοιχτα και περιμενεις,βαλτον εσυ κατω και αστον να καλπαζει!αχαχαχαχαχ


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο για το γιο κουφετακιμουυυυυυυυυυυυυυ!περασε!στρωστον στα οικιακα τωρ αν απολαυσεις εσυ ην ξεκουραση σου!!!!!και κοριτιια ηκισα λεει: η γυμναστικη ειναι μια!ΣΕΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞ!αχαχαχαχαχαχαθα 'σκαγα κουφετο αμα δεν το ελεγα!!!!

Μπα, μύθος είναι! Δεν καις τόσες πολλές θερμίδες τελικά! :tongue:

Ρώτα και την mpap!

Συνεχίζουμε τη συγκεκριμένη γυμναστική βέβαια, αλλά γι' άλλους λόγους, όχι γι' αδυνάτισμα. :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχ μισο το γιουτοπαρ με καλει!κανω κιενα ζελεδακι διαιτης κιεπανερχομαι!!!!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπραβο κουφετακι μου συγχαρητηρια,τελικα αλανι ο μικρος τα καταφερε,ετοιμασου τωρα να ξηλωθεις για το κινητο που του εταξες,αλλα χαλαλι του,ηταν αθλος που τα περασε ολα.

Κισακι μου μια χαρα μου ακουγονται τα νεα σου,αντε κοριτσακι μου να μη στερεισαι πια τοσο πολυ.....Φιλακια πολλα.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπα, μύθος είναι! Δεν καις τόσες πολλές θερμίδες τελικά! :tongue:

Ρώτα και την mpap!

Συνεχίζουμε τη συγκεκριμένη γυμναστική βέβαια, αλλά γι' άλλους λόγους, όχι γι' αδυνάτισμα. :tongue:

Συμφωνω και επαυξανω...!!!


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ ομιλητικός ο δικός μου. Ότι λέξη ακούει την επαναλαμβάνει (όπως μπορεί) αμέσως και τώρα άρχισε να κάνει προτάσεις.

Είναι πολύ χαριτωμένος!!

Αλλά είναι και υπερκινητικός, ταρζάν κανονικός λέμε και μας έχει ψοφήσει!!!

εμεις τωρα ειμαστε σ αυτο το σταδιο αλλα οποτε θελει εκεινος κλασικα.

και μενα ολη μερα τρεχει παιζει δεν σταματαει ακομη και στον υπνο του γυρναει ολο το κρεβατι.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ!!!!!!

Αντε ελπιζω να βαλει μυαλο και να μην ξαναεχετε τα ιδια !!!!

θα τον λιωσω αμα με ξανακανει τετοια πραγματα!!!

Μ Π Ρ Α Β Ο

Στο παλικαρι σου τι να κανουμε αυτα εχουνε οι ερωτες θα το καταλαβει αλλα θα ειναι αργα.

απο το δημοτικο τον κυνηγανε τι πραγμα αυτο με τα κοριτσια βρε παιδι μου

koufetaki μπράβο στο θηρίο (και στη μάνα του), που πέρασε τόσα πολλά μαθήματα!!!

123518lvuy3rkxxr.gif

σε ευχαριστω κοριτσακι μου ουτε πανεπιστημιο να περασαμε σημερα τετοια χαρα!!!!

μπραβο για το γιο κουφετακιμουυυυυυυυυυυυυυ!περασε!στρωστον στα οικιακα τωρ αν απολαυσεις εσυ ην ξεκουραση σου!!!!!και κοριτιια ηκισα λεει: η γυμναστικη ειναι μια!ΣΕΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞ!αχαχαχαχαχαχαθα 'σκαγα κουφετο αμα δεν το ελεγα!!!!

πεστα κοριτσι μου πεστα τι να σε κανω ειπαμε η χαρα του αντρα εισαι εσυ!!!κοριτσια οχι απλο σεξ λεει η κισσα αλλα σεεεεξ με βαθος και προσπαθεια πως το πας στην αεροβικη...,και ενα δυο τρια,...και ενα δυο τρια...καταλαβατε?

αν ειναι να ειδες αποτελεσματα χαλαλι τους τα λεφτα ,θα την δοκιμασω και θα σου πω .......

Μπραβο βρε κουφετακι αφου περασατε σε τοσα μαθηματα μην μηλας καθολου.

Να ρωτησω η ασχετη και πολυ πισω μανα κατι?

Καλα δεν εχανες την χρονια αν εμενες τουλαχιστον 4 μαθηματα?

τ¨αλλαξενε και αυτο?

κατι μου λεει αυτο ντιντι μου αλλα οχι δεν ισχυει κατι τετοιο.εγω ειδα διαφορα μεγαλη με την κρεμα 85ε αν θυμαμε καλα την πηρα?!!! αλλα την εβαζα πολυ συστηματικα.και η διαφορα φαινετε απο τις 1ες 15 μερες!!

Μπραβο κουφετακι μου συγχαρητηρια,τελικα αλανι ο μικρος τα καταφερε,ετοιμασου τωρα να ξηλωθεις για το κινητο που του εταξες,αλλα χαλαλι του,ηταν αθλος που τα περασε ολα.

Κισακι μου μια χαρα μου ακουγονται τα νεα σου,αντε κοριτσακι μου να μη στερεισαι πια τοσο πολυ.....Φιλακια πολλα.

μανου μου μανου μου μου το παιξε και ανω σημερα,του λεω μολις ηρθε(μετα την μεταγραφη)το απογευμα αμα θες παμε για το κντ και μου λεει καλα μανουλα οποτε μπορεις και την δευτερα ακομη:shock:.ρε αυτο το παιδι ωρες ωρες ειναι δικο μου παιδι,και δεν εχω κανει τζαμπα τοσο δουλεια μαζι του.(καταλαβες τι εννοω);)


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

κουφετακι μπραβο για το γιοκα σου......

φετος ομως στρωστον ...για να μην εχετε και του χρονου το καλόκαιρι τετοια......

και για να περασει τοσα μαθηματα θα πρεπει να ειναι σπιρτο ......!!!!

αχ!!μ'αυτα τα κοριτσοπουλα...τι μας περιμενει ....και εγω τους εχω ....τρεις .....!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...