Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

οκ!!!!7τερκενλη@θα προσπαθησω να ειμαι συνεπης!αλλιως ηετερε φταιει ηδουλεια1χιχιχιχι!α κι αν σας μυρισει οτερκενλης φατε πριν ερθω!αλλιω ςθ ασας τοβγαλω απο το στομ αμε τη λυσσ απου εχω!!!!!!τσουρεκακι μιαμμμμμμμμ!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλα τ αμωρα δε θα τα παρετε ομως?αν τα παρετε πειτε σε οπιον παιδοτοπο να ερθω να παιξω εντακει?????


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

αν δεν το καταλαβατε μου φτιαξατε τοοοσο πολυ το κεφι!!!μ ατοσο πολυ!!!!ξεχασα και την ταλαιπωρημενη μου μητρα ενα πραγμα!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

αν δεν το καταλαβατε μου φτιαξατε τοοοσο πολυ το κεφι!!!μ ατοσο πολυ!!!!ξεχασα και την ταλαιπωρημενη μου μητρα ενα πραγμα!

Ελα βρε γιατι τι καναμεεεεεεεεεε και σου φτιαξαμε τη διαθεση;;;;Απλως υπαρχουμεεεεεε:tongue::tongue::tongue::tongue:


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν θες φερτοτο χριστινακι!!!!αν νομιζει ςοτι δε θα βαρεθει με μας τιςμουλαρες!!!!!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε μανου,απλως υπαρχετε λιγο ειναι????αχ δεν κανετε σιτινγκ και στο δικο μου δετοτομπορω πια......


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε μανου,απλως υπαρχετε λιγο ειναι????αχ δεν κανετε σιτινγκ και στο δικο μου δετοτομπορω πια......

Ε οχι και μουλαρεςςςς,σας αγαπαει καλε το παιδακι μου,αλλα δεν θα μπορεσουμε να μιλησουμε ανετα,θα πρεπει να τα περναμε ολα απο φιλτρο.Αλλη φορα που θα ειναι και το μικρο κουφετακι.

Καλα το δικο σου θα το αναλλαβουμε,μολις το γεννησεις με το καλο,μεινε ησυχη;)


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι και μουλαρεςςςς,σας αγαπαει καλε το παιδακι μου,αλλα δεν θα μπορεσουμε να μιλησουμε ανετα,θα πρεπει να τα περναμε ολα απο φιλτρο.Αλλη φορα που θα ειναι και το μικρο κουφετακι.

Καλα το δικο σου θα το αναλλαβουμε,μολις το γεννησεις με το καλο,μεινε ησυχη;)

χαχααχαχααχαχααα!μπορουμε να τα λεμε μαλακα και γλυκα για να ακουει το κισομωρακι ντακει?


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ποσο χρονων εισαι αν εισαι μικρη με το που θα ξεπεταχτει με μαθηματικη ακριβια χμμμ θα θελεις και αλλο.

εφαγες και εσυ καρτα?γτ εγω σαμπος καταλβα γτ την εφαγα σου στελνω πμ σε λιγο

Τι μικρή καλέ; 30 και κάτι δε λέγεται το τόπικ!;; :tongue::tongue::tongue:

Λες να θέλω άλλο; Μήπως θα θέλω να τον παρκάρω (που τώρα είναι ταρζανάκι και δεν μπορεί να τον κρατήσει κανείς) και να πηγαίνω βόλτες; Ε;; :mrgreen:

Βρε κορίτσια, όλες σαλονικιές είστε; Θα βγούμε και συγγενείς στο τέλος! :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

αχαχμουατς!!!!τοκισομωρακι βαδιζει ηδη στα χναριαμου!!!!με φαινεται για!!!!1


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Τι μικρή καλέ; 30 και κάτι δε λέγεται το τόπικ!;; :tongue::tongue::tongue:

Λες να θέλω άλλο; Μήπως θα θέλω να τον παρκάρω (που τώρα είναι ταρζανάκι και δεν μπορεί να τον κρατήσει κανείς) και να πηγαίνω βόλτες; Ε;; :mrgreen:

Βρε κορίτσια, όλες σαλονικιές είστε; Θα βγούμε και συγγενείς στο τέλος! :mrgreen:

ουπσ δικιο εχεις μπρε!αντε ελα και εσυ για καφε


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...