Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

κοριτσια εγω εκεινα τα τσουρεκια τα θελω ,δεν εχω προβλημα 59 κιλα ειμαι και με περνει μεχρι τα 61 να βαλω (καλα μην βαρατε ολες μαζι):tongue::tongue::tongue::tongue:

... και πάνω που είμαι έτοιμη να σπάσω την οθόνη......

πιο ευκολα τα χανεις οταν εισαι μικρη παρα τωρα.στις εγκυμοσυνες μου δεν επερνα και λιγα ,στην κορη μου 25 και στον γιο μου στα 27 κιλα σταματησα να ζυγιζομαι δεν ξερω ποσα εφτασα μετα ,αλλα βρε παιδακι μου με το που γεννουσα μεσα σε 40 μερες το πολυ δυο μηνες τα εχανα.

... είδα κι αυτό το μήνυμα και αποφάσισα ότι εσένα Ντιντι δεν θα σου ξαναμιλήσω!!!!:tongue::tongue::tongue:

Έλεος κοπελιά, προκαλείς!

(κι εγώ 1,74 είμαι αλλά κιλά δεν λέω!!! Απλά θα δηλώνω "μωρομάνα" μέχρι ο γιος μου να πάει φαντάρος!!! Έτσι κι αλλιώς, πάντα δεν θα είναι το μωρό μου???)

κοριτσια ο γιος μου για οσες δεν ξερατε ειχε μεινει σε 11 μαθηματα απο τα 13 που εχει στην 1η λυκειου(μας φαγαν οι γκομενες)και μολις βγηκαν τα αποτελεσματα περασεεεεεεεεεεεεεε!!!!!

ουφ!!!!μου φυγε ενα μεγαλο βαρος μανουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ περασε το τσογλανακι μου!!!!!!!

Έλα ρε συ κουφετάκι! Μπράβο στο παλικάρι σου, περασμένα ξεχασμένα!!! Τέλεια νέα...

Κισάκι, κάνε υπομονή βρε κοριτσάκι, τί έμεινε πια? Μαρή, σε έναν μηνα μπαίνεις στην τελική ευθεία, τέρμα τα ψέμματα θα την δούμε την μπουμπού!

Εγώ μία από τα ίδια, ευτυχώς πέρασε αυτή η εβδομάδα που ήταν ζόρικη από όλες τις μεριές και περιμένουμε με αγωνία την Κυριακή να βαφτίσουμε τον μαλλιά μας! Θέλω να πιστεύω ότι είμαι κομπλέ αλλά δεν το λέω επειδή η γκαντεμιά μου πάει σύννεφο...

Το πως αγωνιώ να ξημερώσει η Δευτέρα δεν λέγεται!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα Καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!

Σημερα εβαλα ξυπνητηρι μετα απο τοσο καιρο να ξυπνησω στις 7 για να συνηθιζω απο Δευτερα ....................

αχχχχχχ το ματι δεν ανοιγει ομως με τιποτα ,που να αλλαξει και η ωρα να δω τι θα κανω παλι...............

eleni-k αν ειναι να προκαλω δεν ξαναμηλαω :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

με το καλο η βαπτιση σας και ολα να ειναι οπως τα ονειρευτικατε για το ζουζουνακι σας:D

Παω να κανω ενα τουρμπο καφε μπας και ανοιξει το ματι γιατι δεν με βλεπω καλα..................

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!

με θελετε στην παρεα σας?

ειμαι κι εγω 30 και κατι

σε 2 βδομαδες κλεινω τα 31.....

δεν θελω!!!!!!!!!!!

ασ κολλησει εκει η ηλικια δεν γινεται?


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να εχετε ενα καλο σκ .....!!!!!

ουτε και εγω μπορω να ξυπνησω νωρις ακομα.....και τωρα το ζουζουνι το μικρο μου ...την τελευταια βδομαδα μου ξυπναει 9 η ωρα...ολο το καλοκαιρι απο τις 8 παρα μου ηταν ξυπνιο.....ελεος....δεν τα βρισκουμε πουθενα τα ζουζουνια!!!!!

φιλακια κουκλες .....να'στε καλα!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,καλωσορισες βατραχακι και μην ξανακουσω να κολλησει το ρολοι εκει,εδω ειπαμε, ειμαστε ολες τρελες τριανταρες(και βαλε και κατι παραπανω)και το απολαμβανουμε;)

Ελενιτσα μου κριμα που δε με πετυχες χθες,θα σε παρω ομως τηλεφωνο σημερα για να σου ευχηθω για τον κουκλο σου,με το καλο να βαφτιστει το πουλακι μου,να ειναι γερος και καλοτυχος στη ζωη του,να ηρεμησει κι η μανουλα.

Καλα κοριτσια πηγα χθες στη δασκαλα της κορης μου στον παιδικο,γιατι εχει ενα αγορακι 2 μηνων,και χαρηκα τοσο πολυ γιατι ειμαστε πολυ καλες φιλες,οσο για το μωρο,περριτο να σας πω οτιτρελαθηκα,αυτη η μωρουδιλα με εκανε να λιωσει,παιξαμε,χαμογελουσε συνεχει,ηταν ενας γλυκας,γερο να'ναι το πουλακι μου.

Και για αλλη μια φορα πειστηκα πως ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!

Να εχετε ενα ομορφο Σαββατο,εδω δροσισε λιγο κι ειναι πολυ ωραια.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κούκλες. Σήμερα τρώμε έξω. Μια φιλη διορίστηκε δικαστής και φεύγει αθήνα.... Ελένη μου ελειψες ρε. Με το καλό η βάπτιση και χωρίς παρατράγουδί-μάνου.... Έρχεται λέμε έρχεται


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Εχει ενα τρελλο αερα σημερα παλι..................

κλειστηκαμε μεσα απο τωρα :mad::mad::mad::mad::mad:

και οχι και τιποτε αλλο απλωνεις ρουχα και μεσα σε μια ωριτσα ειναι στεγνα και αντε παλι το καλαθι μεχρι επανω..........(ειπαμε εχω θεμα με τα ασιδερωτα ,μου την δινουν)

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε ντιντι μου ειπαμε,κουραγιο,εμπρος ολες μαζι να κατακτησουμε το "ορος ασιδερωτα" που μας κυνηγαει μεχρι και στον υπνο μας.Καλη δυναμη κοριτσακι.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εχει ενα τρελλο αερα σημερα παλι..................

κλειστηκαμε μεσα απο τωρα :mad::mad::mad::mad::mad:

και οχι και τιποτε αλλο απλωνεις ρουχα και μεσα σε μια ωριτσα ειναι στεγνα και αντε παλι το καλαθι μεχρι επανω..........(ειπαμε εχω θεμα με τα ασιδερωτα ,μου την δινουν)

Λύσσαξες Ντίντι μου, λύσσαξες... Γι αυτό ρίχνει καρεκλοπόδαρα εδώ και κάμποση ώρα και μου έκανε την μπουγάδα χάλια...

Τι νερό είναι αυτό ρε παιδιά? Είχαμε αφήσει και το παράθυρο της σκάλας ανοιχτό, γέμισε νερά παντού! Ελπίζω να ξεθύμανε ο καιρός σήμερα και αύριο να είναι απλά συννεφιασμένος...

Link to comment
Share on other sites

elenitsaaaaaaaaaaa καλοφωτιστος ευχψομαι ο μαλλιας ,να ειναι γερο και καλοτυχο!και ολα να παν περιφημα αυριο!!!να σας ζησει!μολις γυρισα πηγα γι αφαγητο εξω,ηπια και το κρασακι μου -επιτρεπεται πλεον- και ειμαι κουλ,παω για καφε σ εμια φιλη!μουατςςςςςςςςςςςς


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


eleni μου με το καλο ο νεοφωτιστος να ναι γερος και καλοτυχος με ανθρωπους που τον αγαπαν παντα διπλα του!!οσο για την πεθερα καλα το σκεφτηκες 1ωρα ειναι θα περασει και μην την βλεπεις!κισσα κρασακι τελεια,αντε και καφεδακι ζουπερ!φιλια στην κουκλαριτσογκαβλιαριτσα σου,μανου σιγα μην δεν ηθελες,ρε σου λεω παρε το ασε το διπλα και πες οποτε θελεις μην μασας προχωρα λεμεεε!!!αμα σε πει τπτ πες η κουφετακι με ειπε αυτη να πεις χαχαχαχαχα!!!βικι εγω τον στρωνω τον μεγαλο αυτος στρωνετε?ειναι ζορικα τωρα στην ηλικια του αν και οταν αφηνεις το παιδι να σκεφτει και να παθει τελικα νομιζω πρατει το σωστο.ντιντι μολις τελιωνει πλυντηριο βγαζεις τιναζεις απλωνεις στεγνωνουν μαζευεις τιναζεις διπλωνεις μονο τα εσωρουχα σιδερωνω πλεον γτ δεν με χαλαει το σιδερο με την πρεσσα αλλα δεν αντεχω αλλο μιλαμε για τονους ρουχα οποτε ετσι και αντε γεια καντο θα σωθεις.βατραχακι καλος ηρθες και κοριτσια καλο απογευμα


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε ντιντι μου ειπαμε,κουραγιο,εμπρος ολες μαζι να κατακτησουμε το "ορος ασιδερωτα" που μας κυνηγαει μεχρι και στον υπνο μας.Καλη δυναμη κοριτσακι.

Με το "όρος ασιδέρωτα" δεν έχω θέμα. Εχω στιρελα κ στο πι κ φι είναι έτοιμα τα ρούχα. Βάζω κ τηλ ή μουσική κ το διασκεδάζω μαζί με την κόρη μου. Το θέμα μου είναι το βουνό με τα σιδερωμένα που προκύπτει (προφανώς:D) κ θέλουν τακτοποιήση. Μη γελάτε. αυτό είναι το θέμα μου!!!

Σε δυο βδομάδες έχει το μωράκι μου γενέθλια. Επειδή δεν έχω κ πολύ όρεξη για παιδότοπο, λέω να πάω τούρτα στον παιδικό, να σβήσει εκεί κεράκια. Τι λέτε, είναι καλή ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,ολη μερααααααααα,απο τη συννεφιασμενη Θεσ/νικη,τωρα πειτε με μαζοχα,αλλα εμενα μ'αρεσει αυτος ο καιρος.......

Κωτινα μου,πλακα μου κανεις βρε,δεν εχεις προβλημα με το σιδερωμα και σε χαλαει το τακτοποιημα;Εμενα παλι ειναι το καλυτερο μου,ειδικα οταν κανω τη ντουλαπα της μικρης.

Ωραια η ιδεα για τα γενεθλια στον παιδικο,το εχω κανει κι εγω,ειχα φτιαξει και αναμνηστικα δωρακια για τα παιδακια κι ηταν τελεια,θυμαμαι πολυ το ειχε χαρει.

Να περασετε μια ομορφη Κυριακη.

Ελενιτσα με το καλο να βαφτισετε το μαλλια σας σημερα,να πανε ολα τελεια και να εχετε ομορφες αναμνησεις απο τη βαφτιση του.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...