Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Κοριτσιααααα απίστευτο!!! 142 χοριακη! Δε μπορούμε να το πιστέψουμε!!! Ξέρω ότι έχω πολύ μεγάλο δρόμο μπροστά και η επαναληπτική της Τετάρτης είναι πολύ σημαντική όμως στα τόσα χρόνια η πιο μεγάλη μου χοριακη ήταν 17... Η γκουρού των τεστ είχε δίκιο 😁

      Συγχαρητήρια!!! Με το καλό χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Παρεπιπτόντως εφόσον έκανες ετ τη περασμένη Παρασκευή, σήμερα είσαι στη 10η μέρα.. η μέρα της ετ δεν προσμετράται..!

      @Blue Velvet λυπάμαι για την εξέλιξη.. εγώ δεν το περίμενα για να είμαι ειλικρινής.. κράτα το θετικό ότι εμφύτευση έγινε και να ξέρεις το σώμα θυμάται! Εφόσον είχες ήδη μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη θα ξαναγίνει μόλις βρεθεί το τυχερό εμβρυακι!! Ελπίζω σήμερα να ξεκαθαρίσει το τοπίο και η χοριακη να πέσει άμεσα..

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μαεστρια ποια περιοχη?
Μαεστρια εγω ειμαι παπαφη,κι εννοειται οτι εισαι ευπροσδεκτη αυριο για καφεδακι.Ποια θα ενημερωσει μαριαθ και κουκλακι;

Παπαναστασίου :mrgreen:. ΣΕ λέω στο τέλος θα βγούμε και συγγενείς!

ουπσ δικιο εχεις μπρε!αντε ελα και εσυ για καφε

Αύριο γιοκ, γιατί βγήκα εγώ χθες το απόγευμα κι αύριο είναι σειρά του χάζμπαντ, οπότε έχω τον μικρό.

Και μη μου πείτε να φέρω τον μικρό κέντρο, δε θα σας δω, ΔΕΝ θα πιω καφέ, θα τον κυνηγάω, άσε, βασανιστήριο είναι! :rolleyes:

Next time. Θα υπάρξει και next time, δεν είναι;;; :confused:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παπαναστασίου :mrgreen:. ΣΕ λέω στο τέλος θα βγούμε και συγγενείς!

Αύριο γιοκ, γιατί βγήκα εγώ χθες το απόγευμα κι αύριο είναι σειρά του χάζμπαντ, οπότε έχω τον μικρό.

Και μη μου πείτε να φέρω τον μικρό κέντρο, δε θα σας δω, ΔΕΝ θα πιω καφέ, θα τον κυνηγάω, άσε, βασανιστήριο είναι! :rolleyes:

Next time. Θα υπάρξει και next time, δεν είναι;;; :confused:

ναι μπρε!παντα υπαρχει νεξτ ταιμ.ας τον κρατησει και αυριο και θυσιασε το κορμι σου το βραδυ!!!!κοριτσια φευγω ο μικρος θα φαει εμενα στο τελος πειναει τα λεμε αυριο σιγουρα οκ?εκτος απροοπτου οποτε μνμ στο κντ


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ολα εγιναν,το κουκλακι ηδη απαντησε θετικα,περιμενω τη μαριαθ.

Φυσικα και θα υπαρξει επομενη φορα maestria οσο γι'αυτο να εισαι σιγουρη.

Κουκλες σας αφηνω ετοιμα τα ψαρακια μου,πρεπει να στρωσω τραπεζι.Φιλακια τα λεμε αυριο.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ διαβάζω για σχέσης και γκόμενες και φαντάζομαι το παλικάρι σε αυτή την ηλικία και λιώνω!!!!

Εγώ θέλω και 2ο παιδάκι (δεν σκέφτομαι ούτε κούραση ούτε τίποτα...η άληθεια είναι πως είχα τέλεια εγκυμοσύνη και έχω και μεγάλη βοήθεια)αλλά οι συνθήκες δεν μας το επιτρέπουν τώρα γμ(θέμα δουλειάς)!!!!!Μπορώ να κερδίσω το Λόττο μπορώ????


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εεεεεεεε κορίτσια εσείς που έχετε ραντεβού στον Τεκερνλή........ στείλτε κανα τσουρέκι με πραλίνα στην Τρίπολη!!!!!!! και τα έξοδα δικά μου!!!!!

!α!!!ολα τα κοριτσακια απο θεσσαλονικη ειστε;;;και κανονιζεται συναντησουλα;;;καλα κανετε !!!!!φατε τσουρεκακι και για μας και ας κανουμε διαιτα....μια ατασθαλια δε κανει κακο........!!!!να περασετε καλα κοπελιτσες!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πουρομαμά ε?Δεν το είχα σκεφτεί!!!!

ναι εσυ και ολες οι υπολοιπες!!ασε μας καλε οταν γινουμε γιαγιαδες θα μαστε .....γιαγιαδες πουρα θα γινουμε οταν φτασουμε στην ηλικια της πεθερας μου...δηλ.85χρ.και για να σας πω εσας τις υπολοιπες μια και το θυμηθικα μην ονειρευεστε τσουρεκια τεκερνλη μυρωδια θα παρουμε εκανα 6 μηνες να χασω 5 κιλα δεν θα τα βαλω αυριο.αϊντε μπραβο:lol::lol:


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

γκρουκ!αχ!συγνωμη κοριτσια ειναι απο τις καρτες που φαγα στο αλλο φορουμ..τις χωνεψα!!τι μου κανετε?η λενι που ειναι οεο?

χαχαχαχαχα, πάλι έφαγες κάρτα? Τι είπες μαρή? Και αυτός ο συνειρμός των καρτών με μένα, με εντυπωσίασε :tongue:!

Χαμένη είμαι, εκτός των άλλων έχω καθημερινά και ολομερίς μια ζαλάδα, αλλού πατάω κι αλλού βρίσκομαι... Ίλιγγος μάλλον είναι, και αδυναμία ταυτόχρονα. Λέτε να ψοφάω σιγά σιγά? Καλού κακού, αν εξαφανιστώ απότομα, αναζητείστε με ΟΚ?

Eιλικρινά, δεν ήθελα ποτέ πολλά παιδιά. Δεν έχω και ιδιαίτερη βοήθεια και κουραστήκαμε με τον μικρό, δουλεύουμε και οι δύο, τα γνωστά, μην τα λέω και σας ζαλίζω, μήπως μόνο εγώ είμαι;

Αν είναι να 'ρθει, θε να 'ρθει. :tongue::tongue:

Κορίτσι κι εγώ δεν κατάλαβα ακριβώς γιατί την πήρα την κάρτα, αλλά ο καθένας έχει άλλα κριτήρια!

Δε βαριέσαι;

Παράσημα. :mrgreen:

Καλημέρα πουρομαμάδεεεεεεεεεεεεεεεεεες! :tongue:

Πουρομαμά έ? Αχ τι καλά! Ποτέ δεν με είχα δει έτσι, νάτο τώρα κι αυτό!

Κι εσύ κάρτα? Στο ίδιο θέμα με το κουφετάκι? Ποιο είναι το τόπικ βρε κορίτσια, δώστε λινκ μην ψάχνομαι!

ναι ρε μανου,απλως υπαρχετε λιγο ειναι????αχ δεν κανετε σιτινγκ και στο δικο μου δετοτομπορω πια......

Έχεις κι ένα εδώ που κάνω εγώ σίττινγκ... Για πρόσεχε κοπελιά!

Παπαναστασίου :mrgreen:. ΣΕ λέω στο τέλος θα βγούμε και συγγενείς!

Αύριο γιοκ, γιατί βγήκα εγώ χθες το απόγευμα κι αύριο είναι σειρά του χάζμπαντ, οπότε έχω τον μικρό.

Και μη μου πείτε να φέρω τον μικρό κέντρο, δε θα σας δω, ΔΕΝ θα πιω καφέ, θα τον κυνηγάω, άσε, βασανιστήριο είναι! :rolleyes:

Next time. Θα υπάρξει και next time, δεν είναι;;; :confused:

Βρε σεις σας ζηλεύω... Και ναι Μαεστρία, θα υπάρχει και νεξτ και ξανα μανα νεξτ τάιμ, εσείς οι βόρειες με έναν καφέ στο χέρι είστε!!!:tongue:

Τελικά η μικρή δεν μου δημιουργησε πρόβλημα με τον σταθμό, την Δευτέρα την πήγαμε και την πήραμε στις 10 οικογενειακώς! Ο μαλλιάς δημιουργησε πρόβλημα που δεν ήθελε να φύγει από τον παιδικό σταθμό, υπήρχαν παιδάκια που έκλαιγαν απαρηγόρητα για να φύγουν και ο δικός μας έκλαιγε για να μείνει!!!

Ο μπαμπάς μας συγκινήθηκε, ρε κόρες, μεγαλώνουν τα παιδάκια μας! Εγώ τελικά ήμουν πιο σκληρή εκείνη την ώρα, το βράδυ όμως όταν ζήτησε "να συζητήσουμε σαν οικογένεια" (κάνει τα πάντα για να μην πάει για ύπνο) συγκινήθηκα...

Γερά να είναι πάντα τα παιδάκια μας, τα παιδάκια όλου του κόσμου...

Link to comment
Share on other sites

Κι εσύ κάρτα? Στο ίδιο θέμα με το κουφετάκι? Ποιο είναι το τόπικ βρε κορίτσια, δώστε λινκ μην ψάχνομαι!

Δύσκολο να σου απαντήσω, καθότι ΔΕΝ ΞΕΡΩ σε ποιο θέμα έφαγε κάρτα το κουφετάκι. :mrgreen:

Ναι, ναι, εμείς οι "βόρειες" όλη μέρα καφέδες ένα πράμα. :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...