Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχχχχχ αυτο ακριβως..............

νερακι την ελεγε την προπαιδεια και μεχρι να την ξαναθυμηθουμε με εβγαλε το λαδι.......

τεταρτη ε?με το καλο.

για πες πως σου φανηκε η τριτη?πηρα κατι εξτρα βοηθηματα και ειδα οτι ξεκινανε απο τωρα τα κλασματα και με επιασε κρυος ιδρωτας ..............

κλασματα....διαιρεση και δεκαδικα....ποτε μου δε τα πηγα τα μαθηματικα!!!

αχ!!τι μας περιμενει!!!καλο κουραγιο......


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια κουκλες τι κανετε;Καλα εμεις τελικα αντι για 5 τελικα βρεθηκαμε οι 3,αλλα ηταν τελεια,για ποτε πηγε 11 η ωρα,ουτε που το καταλααβαμεεεεε...καλα ειναι σα να σταματαει ο χρονος,οταν βρισκομαστε,κι αλλες τοσες ωρες να καθομασταν,καθολου δεν θα μας πειραζε.

Η δικια μου ειναι 26 Γεναρη και φετος θα παμε Δ'.

Παντως περσι δεν μπορω να πω οτι ζοριστηκαμε ιδιατερα,απλα μπηκαν τα θεωρητικα,κι ηταν κατι πρωτογνωρο για τα παιδια........Επισης νομιζω οτι πιο δυσκολο ηταν για μενα,γιατι μεχρι τοτε,δεν ειχαμε να κανουμε κατι ιδιαιτερο κι ημασταν οπου δυο κι εμεις τρεις....τη χρονια που περασε ειχαμε πολυ δουλεια σπιτι,οποτε μαζευτηκαμε......

Καλα οσο για την προπαιδεια,μια απο τα ιδια,εγω εχω μια βδομαδα που την εχω στην επαναληψη:προπαιδεια,αγγλικα και γερμανικα,γιατι πρεπει να ξαναβρουμε τους ρυθμους μας.....:tongue:


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κουκλες!!!!ελενη χαθηκες!!!!!ξερω τρεχεις....καλο κουραγιο ,η μικρημε το σχολειο καλα!?κοριτσακια μου ....ηταν υπεροχα,αλαλ μη μιλατε αλλογια τριγωνα και τσουρεκια πληζζ!!!λυπηθειτε κι εμας τους διαβητικους,εχουμε δικαιωμα στη ζωη!αχαχαχαχ


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κουκλες!!!!ελενη χαθηκες!!!!!ξερω τρεχεις....καλο κουραγιο ,η μικρημε το σχολειο καλα!?κοριτσακια μου ....ηταν υπεροχα,αλαλ μη μιλατε αλλογια τριγωνα και τσουρεκια πληζζ!!!λυπηθειτε κι εμας τους διαβητικους,εχουμε δικαιωμα στη ζωη!αχαχαχαχ

Ναι, ναι! Λυπηθείτε κι εμάς τους χοντρούς, έχουμε δικαίωμα να κάνουμε δίαιτα, να χάσουμε κανένα γραμμάριο! :tongue:

εχεις δικιο εγω γεννησα 16!!!!!

:-P:razz::-P:razz:

Ωραία, θα συγκρίνουμε εμπειρίες. :D


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!

Μολις κατεβηκα απο το ορος ασιδερωτα και πονανε τα ποδια μουυυυυυυυυυ και τα χερια μουυυυυυυ:?:?:?:?:?

Aπολαυστε το τελευταιο σκ ξενοιασιας που ερχετε γιατι απο εβδομαδα αρχιζουν τα ζορια...................

και κλασικα ειπα να παμε καμια εκδρομουλα ετσι χα χαλαρωσουμε λιγακι ερχετε ο καιρος και μας βαζει στην θεση μας ,βροχουλες μας δινει:-(:sad::-(:sad:

Link to comment
Share on other sites

Καλα ντιντι κι εγω στο ιδιο ορος...ημουν και μολις τελειωσα,επιτελους.......

Ναι τονια περασαμε πολυ ωραια,οπως παντα βεβαια,παντα γυρναω πολυ χαρουμενη και γεματη μετα απο καθε μας συναντηση.Τωρα πρεπει να κανονισουμε την επομενη;)


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερααα!!καλα η κισσα ειναι μια σουπερ σεξι μαμα!!!κι εγω ετσι ημουν στο 1ο μου με ........20 κιλα παραπανω αχαχαχχαχααχαχαχαχα!!!με το καλο αγαπη μου και με εναν πονο το πολυ!!!!λενι γεια σου ρε ψυχη!αντε να τελιωνετε τις υποχρεωσεις και να σε διαβαζουμε!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Oρος ειναι βρε κοριτσια που το ατιμο οσες φορες και να το καταιβεις πρεπει αλλες τοσες να το αναιβεις.................

Πλυντηρια στεγνωτηρια βγαλανε ,ενα πλυντηριο που να στα βγαζει και ετοιμα κολαρισμενα γιατι δεν βγαζουν οεο???????????????

Κοριτσια πολυ μ¨αρεσουν αυτες οι συγκεντρωσεις ,και εγω εδω οταν συναντιεμε με την παλιοπαρεα μου(μονο γυναικες)ουτε καταλαβαινω πως περναει η ωρα,αλλος ανθρωπος γυρναω σπιτι...............

κοριτσια εγω εκεινα τα τσουρεκια τα θελω ,δεν εχω προβλημα 59 κιλα ειμαι και με περνει μεχρι τα 61 να βαλω (καλα μην βαρατε ολες μαζι):tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Oρος ειναι βρε κοριτσια που το ατιμο οσες φορες και να το καταιβεις πρεπει αλλες τοσες να το αναιβεις.................

Πλυντηρια στεγνωτηρια βγαλανε ,ενα πλυντηριο που να στα βγαζει και ετοιμα κολαρισμενα γιατι δεν βγαζουν οεο???????????????

Κοριτσια πολυ μ¨αρεσουν αυτες οι συγκεντρωσεις ,και εγω εδω οταν συναντιεμε με την παλιοπαρεα μου(μονο γυναικες)ουτε καταλαβαινω πως περναει η ωρα,αλλος ανθρωπος γυρναω σπιτι...............

κοριτσια εγω εκεινα τα τσουρεκια τα θελω ,δεν εχω προβλημα 59 κιλα ειμαι και με περνει μεχρι τα 61 να βαλω (καλα μην βαρατε ολες μαζι):tongue::tongue::tongue::tongue:

οκ!59εισαι υψος ποσο?να σου δωσω εγω δυο δικα μου που με περισσευουνε?γτ ειμαι 60 και θελω να φτασω 56-57...α!υψος 168....μιλαμε ειδα το ρολοι χτες στον καφε ητουνε 9και ε ενταξει λεω μεχρι τις 930-10παρα και οταν ξαναειδα ηταν 11παρα αστετα την αλλη φορα σπιτι μου να βαλω και στρωματσαδες (ειμαι συνηθησμενη)χαχαχαχα


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Oρος ειναι βρε κοριτσια που το ατιμο οσες φορες και να το καταιβεις πρεπει αλλες τοσες να το αναιβεις.................

Πλυντηρια στεγνωτηρια βγαλανε ,ενα πλυντηριο που να στα βγαζει και ετοιμα κολαρισμενα γιατι δεν βγαζουν οεο???????????????

Κοριτσια πολυ μ¨αρεσουν αυτες οι συγκεντρωσεις ,και εγω εδω οταν συναντιεμε με την παλιοπαρεα μου(μονο γυναικες)ουτε καταλαβαινω πως περναει η ωρα,αλλος ανθρωπος γυρναω σπιτι...............

κοριτσια εγω εκεινα τα τσουρεκια τα θελω ,δεν εχω προβλημα 59 κιλα ειμαι και με περνει μεχρι τα 61 να βαλω (καλα μην βαρατε ολες μαζι):tongue::tongue::tongue::tongue:

Αρχιζω πρωτη!!! :tongue: :tongue: :tongue: χαχαχαχαχα πωπω 59 εεε δυστυχως τα εχω περασει προ πολλου... πρέπει να κατηφορισω αλλα πως που και εγω τα θελω τα ατιμα τα τσουρεκακια

Οσο για το θεμα σιδερο εχεις δικιο.. τοσα εχουν εφευρει!!!!


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

οκ!59εισαι υψος ποσο?να σου δωσω εγω δυο δικα μου που με περισσευουνε?γτ ειμαι 60 και θελω να φτασω 56-57...α!υψος 168....μιλαμε ειδα το ρολοι χτες στον καφε ητουνε 9και ε ενταξει λεω μεχρι τις 930-10παρα και οταν ξαναειδα ηταν 11παρα αστετα την αλλη φορα σπιτι μου να βαλω και στρωματσαδες (ειμαι συνηθησμενη)χαχαχαχα

1,74 υψος :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

δωστα αν θεεις εγω παντα ειμαι σε 59 με 61 αντε με τα βιας 62 (αν πλακωσω τα ποκ κορν που τρελλενομαι)αλλα και παλι δεν εχω προβλημα:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...