Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Καλή τύχη! 2
      • Ευχή 3

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου κι εγω έχω τις αγωνίες μου, αλλα όταν πίνω το utrogestan αδειαζει το κεφαλι μου. Χαλαρώνω και ηρεμω. Ευτυχως δεν μου φέρνει ζαλαδες. Όταν θα έρθει η ώρα να το κόψω, δεν σας κρύβω πως θα μου λείψει! Πραγματικα!

Ωχ! Τρεις σελίδες μηνυματα και δεν μου τα εδειχνε. Μολις έστειλα τις πρωτες γραμμες, ξεκόλησε!

Lizaki μπράβο σας! Τέλος το άγχος έτσι; Γιατι το εισπράττει και η μικρούλα.

Δημητρούλα περαστικά σου κοπέλα μου! Κανε τα γιατροσοφια σου για να περασει γρήγορα!

Νατασσάκιιιι! Τρέξε μάνα!

Ααα Ελενακι! Θριλερ ειδατε! Αλλα θα το κατεβασουμε λοιπον αφου λες πως ειναι καλυτερα να το δουμε στο σπιτι.

Pingu ξεκινησες σιδερωμα; Εβαλα κι εγω δυο πλυντηριακια σημερα. Τι γινεται βρε παιδι μου με τον υπνο σου; Μεγαλη ταλαιπωρια....

Αννουλα τι κανεις; Τι κανει η μπεμπουλα;

Ξεχασα καμια κοπελιά; Γιατι εχω παρει και το χαλαρωτικό χαπάκι και καταλαβαινετε!...

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεωργια μου θυμιζεις εμενα καθε φορα που εβγαινα απο μεθη ειτε ωοληψια, ειτε υστεροσκοπηση, που ελεγα ποσο ωραια νιωθω κ ποσο με χαλαρωνει! Χαχαχα... 

Οποτε μια χαρα σε ηρεμουν τα ουτροτζεσταν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μόλις μου ειπε ο αντρούλης μου πως αύριο μπορει να λασκάρει λίγο απο τη δουλεια κατα τις 12.00 μηπως κανουμε κι εμεις τι υπερηχογράφημα να λήξουν οι αγωνίες!

  • Μου αρέσει 4

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωπα τι ωραία Γεωργία Sunny Melenia πακέτο θ πάτε??Ωραία έντονη μέρααα!!!Μυριστήκατε οτι θα λείπω σκ κ ειπατε μη σας κάνω παράπονα ??Πάμε στα μέρη της πεθεράς αγαπημένος αδερφος της παντρεύει τον γιο οπότε Αρκαδία σου ερχόμαστε για το τραπέζι του γαμπρου πριν τον γάμο ...Θα μείνουμε Βυτίνα να χαλαρώσουμε κ την Κυριακή Τρίπολη το τραπέζι..θα εχω μαθει κ τα νεακια σας θα πετάωωω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Georgia1972 είπε:

Κορίτσια μου κι εγω έχω τις αγωνίες μου, αλλα όταν πίνω το utrogestan αδειαζει το κεφαλι μου. Χαλαρώνω και ηρεμω. Ευτυχως δεν μου φέρνει ζαλαδες. Όταν θα έρθει η ώρα να το κόψω, δεν σας κρύβω πως θα μου λείψει! Πραγματικα!

Ωχ! Τρεις σελίδες μηνυματα και δεν μου τα εδειχνε. Μολις έστειλα τις πρωτες γραμμες, ξεκόλησε!

Lizaki μπράβο σας! Τέλος το άγχος έτσι; Γιατι το εισπράττει και η μικρούλα.

Δημητρούλα περαστικά σου κοπέλα μου! Κανε τα γιατροσοφια σου για να περασει γρήγορα!

Νατασσάκιιιι! Τρέξε μάνα!

Ααα Ελενακι! Θριλερ ειδατε! Αλλα θα το κατεβασουμε λοιπον αφου λες πως ειναι καλυτερα να το δουμε στο σπιτι.

Pingu ξεκινησες σιδερωμα; Εβαλα κι εγω δυο πλυντηριακια σημερα. Τι γινεται βρε παιδι μου με τον υπνο σου; Μεγαλη ταλαιπωρια....

Αννουλα τι κανεις; Τι κανει η μπεμπουλα;

Ξεχασα καμια κοπελιά; Γιατι εχω παρει και το χαλαρωτικό χαπάκι και καταλαβαινετε!...

Γεωργία μου ούτε να το δω το σίδερο. Άμα κάθομαι πολύ ώρα με σκυμμένο το κεφάλι με πιάνει ζαλάδα. Μου είπε ο γιατρος ότι έχω ιλιγγο κάτι με τον λαβύρινθο. Γι αυτό και το βουητό στ αυτιά.  Δεν κατάλαβα καλά. Μου έδωσε κάτι χάπια για μια εβδομάδα και βλεπουμε. Θα κάνουμε και εξετάσεις να δούμε και τον θυρωειδη σίδηρο κλπ. Γεράματα λέω εγώ.. Χαχαχα 

Εσυ πως είσαι? 

Τώρα διάβασα για αύριο! Θα καεί το πελεκουδι αύριο!!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ, ναι κορίτσια μου να τελειώνουμε. Να το πω κι επισημα στη δουλεια γιατι σήμερα μου τηλ γιατι ηθελαν να με ενημερωσουν για τις βαρδιες που περιμενουν να κανω. Τους το ειπα προφορικα, αλλα πρεπει να δοθει και επισημως δηλ γραπτως απο γιατρο. Παλια εκαναν οι εγκυμονουσες βαρδιες εως και τον 3ο μήνα, αλλα μετα ειδαν τον χαμο των αποβολων και ευτυχως απο το '11, αλλαξε ο νομος, οποτε απαλασσεται η γυναικα απο βαρδιες και ασκησεις με την ανακοινωση της εγκυμοσυνης.

Δημητρούλα ποτε φευγετε; Να περασετε όμορφα!

Ναι, Pingu μου λαβυρινθος λεγεται. Υπομονη και περαστικα σου.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Νατασακι μουου!!! Πες στον μπουτακια το νου του, ελπιζω να επιβεβαιωθει η προβλεψη του!!! Κατσιασε τον μου :wub: ♡♡♡♡♡ !!!

Και που λές είναι στην κούνια και του λέω...η Μελένια έχει νινάκι;;;; Με κοιτάει σκάει χαμόγελο και τσιρίζει.

Εμείς εδώ απλά περιμένουμε επιβεβαίωση.... :)

 

 

2 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Κορίτσια μου κι εγω έχω τις αγωνίες μου, αλλα όταν πίνω το utrogestan αδειαζει το κεφαλι μου. Χαλαρώνω και ηρεμω. Ευτυχως δεν μου φέρνει ζαλαδες. Όταν θα έρθει η ώρα να το κόψω, δεν σας κρύβω πως θα μου λείψει! Πραγματικα!

Ωχ! Τρεις σελίδες μηνυματα και δεν μου τα εδειχνε. Μολις έστειλα τις πρωτες γραμμες, ξεκόλησε!

Lizaki μπράβο σας! Τέλος το άγχος έτσι; Γιατι το εισπράττει και η μικρούλα.

Δημητρούλα περαστικά σου κοπέλα μου! Κανε τα γιατροσοφια σου για να περασει γρήγορα!

Νατασσάκιιιι! Τρέξε μάνα!

Ααα Ελενακι! Θριλερ ειδατε! Αλλα θα το κατεβασουμε λοιπον αφου λες πως ειναι καλυτερα να το δουμε στο σπιτι.

Pingu ξεκινησες σιδερωμα; Εβαλα κι εγω δυο πλυντηριακια σημερα. Τι γινεται βρε παιδι μου με τον υπνο σου; Μεγαλη ταλαιπωρια....

Αννουλα τι κανεις; Τι κανει η μπεμπουλα;

Ξεχασα καμια κοπελιά; Γιατι εχω παρει και το χαλαρωτικό χαπάκι και καταλαβαινετε!...

Γελάω που θα σου λείψει το χάπι...χαχαχα!!!

Τρέχω η δόλια τι να κάνω....που να αρχίσει περπάτημα σαν της Ελένης και της Μαρίας ...θα κλαίω!!!!

 

πρίν από 45 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ωπα τι ωραία Γεωργία Sunny Melenia πακέτο θ πάτε??Ωραία έντονη μέρααα!!!Μυριστήκατε οτι θα λείπω σκ κ ειπατε μη σας κάνω παράπονα ??Πάμε στα μέρη της πεθεράς αγαπημένος αδερφος της παντρεύει τον γιο οπότε Αρκαδία σου ερχόμαστε για το τραπέζι του γαμπρου πριν τον γάμο ...Θα μείνουμε Βυτίνα να χαλαρώσουμε κ την Κυριακή Τρίπολη το τραπέζι..θα εχω μαθει κ τα νεακια σας θα πετάωωω

Ωωωω να περάσετε όμορφα!!!!

  • Μου αρέσει 3

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το Σαββατο το πρωι φευγουμε πάω να φάω γλυκά ταψιού να κάνω βόλτες στην φύση αααχχχχ.....

Νατασσού συμφωνώ ψήνοντε οι φίλοι του σεφομπούτια μας ....

Υ.Γ Τα ούτρο μου λείπουν κ εμένα βρε τι εχουμε πάθει

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Pingu είπε:

Γεωργία μου ούτε να το δω το σίδερο. Άμα κάθομαι πολύ ώρα με σκυμμένο το κεφάλι με πιάνει ζαλάδα. Μου είπε ο γιατρος ότι έχω ιλιγγο κάτι με τον λαβύρινθο. Γι αυτό και το βουητό στ αυτιά.  Δεν κατάλαβα καλά. Μου έδωσε κάτι χάπια για μια εβδομάδα και βλεπουμε. Θα κάνουμε και εξετάσεις να δούμε και τον θυρωειδη σίδηρο κλπ. Γεράματα λέω εγώ.. Χαχαχα 

Εσυ πως είσαι? 

Τώρα διάβασα για αύριο! Θα καεί το πελεκουδι αύριο!!!! 

Πιγκουδάκι περαστικά κορίτσι μου.Δεν μπορώ να φανταστώ πως είναι αυτό που νιώθεις αλλά ακούγεται πολύ ζόρικο.


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νατασακι θα με τρελανει αυτο το μωρο με τα ωραια μπουτακια!!!! Μονο που το σκεφτομαι μετριαζει το αγχος μου! :wub:

Δημητρουλονι ταξιδακιιιι... τι ωραια! Να περασετε υπεροχα!!!

Pingudaki περαστικα!!! Οντως πρεπει να ειναι ενοχλητικο. Τωρα σιγα-σιγα  με τα χαπια θα συνελθεις. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

DIMITRAS ποσο ζηλευω! Η Βυτινα ειναι αγαπημενο μερος! Θα περασετε σουπερ!

Georgia αχ τι ωραια να δεις κι εσυ αυριο το μπεμπακι σου!!! Εχω μια αγωνια κι εγω τι θα δω αραγε σε σχεση με αντιπροχτες!

Σημερα κοριτσια στο σχολειο μια εγγυουλα συναδελφος εφερε χαρτι για να μην κανει εφημερια, ναι μεν συμφωνησαν αλλα μετα λεγαν τα δικα τους κι η καημενη εβαλε τα κλαμματα... Ποσο στενοχωρηθηκα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...