Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια. Είναι όντως πολύ ενοχλητικό. 

Μήπως να πάρω και εγώ ουτροτζεσταν να πέφτω ξερή για ύπνο? Χαχαχα 

Δημητρουλα να περάσετε σούπερ! Θα ήθελα κι εγώ ένα ταξιδάκι να ξεφύγω λίγο. 

Εγώ κορίτσια πάντως είμαι τυχερή με την μικρή. Από τότε που περπάτησε δεν μαζεψα τίποτα δεν παίρνει τίποτα. Μόνο το τραπέζι του σαλονιού για να έχει χώρο να παίζει με τα κουζινικα της. 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Pingu μου γι αυτό φεύγουμε να φύγει το μυαλό γιατί αρκετά..εχουμε να φύγουμε εκτός Αθηνών από το Πάσχα του 16 ....καλοκαίρι του 16 βγαλαμε το αμαξι κ πρώτη εξωσωματική...χειμώνας 17 υστεροσκόπηση τζίφος το 3ημερο...καλοκαίρι 17 τρίτη εξωσωματική κ συγγενείς από Αυστραλία κ μόνιμο τρέξιμο..προσπαθεια για 3ημερο στο Πορτο Γερμενο κ μας γύρισαν για δουλεια που ακυρώθηκε ε τώρα θα φύγουμε να χαλαρώσουμε εστω 1 ολοκληρη μέρα κ μία νύχτα κ ξανά στα ίδια από Δευτέρα αρχίζω ψιλογενική κουζίνα κλπ κ μετά βουρ γιατροί κ χαλιά να τελειώνω εκδρομή ξανα αν μπορω το Πάσχα αλλιώς όταν πιάσω τζόκερ χαχα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Θα ξεσκασετε Δημητρουλα.Και που ξερεις; Μπορει κατα τα Χριστουγεννα να παρουσιαστει και καμια άλλη ευκαιρια για εκδρομη!

Μπαααααα δεν το βλεπω...μπορει να ειμαστε εκδρομη σπιτι.. εγω να κλωσσαω κ ο αντρας να κάνει δουλειες χαχαχα αλλα να βγαινει κ εξω γιατι αν κανουμε πριν τις γιορτες ετ πανε τα ρεβεγιον...οποτε θα το υποστω να γυριζει καποια στιγμη νωρις το πρωι..με το φως της μερας 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δημητρουλα αν είναι έτσι θα προτιμούσα το κλωσσημα πάρα την εκδρομή.. Χιχιχι. Άλλωστε το έχω περάσει 8 1/2 μήνες ήμουν στο σπίτι και η μόνη μου βόλτα ήταν ο γιατρος! 

Μελενια μου κανε την βόλτα σου να ξεσκασεις. Καλά να περάσεις! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γυρισα κοριτσια μου! 

Αχ καθε φορα αυτο βραδυ πριν τη χοριακη ειναι μαρτυριο. Αφηστε που ειναι στο σπιτι η μαμα μου στο σπιτι κ το παιζω οτι δεν τρεχει τιποτα. Δεν της εχουμε πει οτι αυριο ειναι η χοριακη.

 

Link to comment
Share on other sites

Γεωργια μου φοβοσουν κ εσυ την προηγουμενη? Εγω ειναι η πρωτη μερα που δακρυσα. 

Θα μου παρει αιμα ο αντρας μου πριν φυγει για δουλεια κ θα το παρει στο νοσοκομειο που δουλευει.Κατα τις 8.

Εσυ θα δεις δυο υπεροχα σακουλακια αυριο με κουκιδιτσες!!! Ειμαι σιγουρη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Σ' αυτήν την προσπαθεια ήμουν πιο ψυχραιμη. Στις παλαιοτερες ομως ήμουν πιο αγχωμενη. Επισης οταν επρεπε να το κρυβω κι εγω απο τους γονεις, αστα! Το χειροτερο μου!

Ποτε δηλαδη θα εχεις αποτελεσμα;

Για να δουμε τι θα δουμε. Ελπιζω να ειναι οπως τα λες. Η μαμα μου ηδη κοιταζει βιτρινες με παιδικα! Ελπιζω να ειναι ολα καλα.

Αχ, Ελενη μου, ποσο μας τονωνει ο ενθουσιασμος σου! Σ' ευχαριστουμε!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...