Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Μπράβο Mary fairy. Πάρε τα φάρμακα σου ξεκουρασου και όλα θα πάνε καλά! 

Δημητρουλα περιμένουμε την Τρίτη με αγωνία. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πανε όλα καλά!!! :mad:


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Mary fairy είπε:

Μου είπε να πάω να κάνω τις εξέτασεις που μου είχε γράψει κ να πάω να με δει

Κ εγώ εχτές το βράδυ που πονουσα σκέφτηκα να πάρω από μόνη μου αλλά μου είχε πει πιο παλιά η γιατρός ότι πρέπει να παίρνεις σταθερή ποσότητα κι όχι μια μέρα έτσι μια αλλιώς κ δεν το έκανα. Τελικά λάθος μου. Έπρεπε 

Πόσο αίμα είχες δει κ πόσες μέρες έκανε να σου σταματήσει; 

Είχα δει αίμα όπως εσύ. Πολύ Αλλά για λίγο. Και χωρίς πόνους. Η αποβολή από ότι έχω καταλάβει από φίλες μου έχει αίμα συνεχόμενο και πόνους... Εγώ συνέχισα να έχω κόκκινα και καφέ για 5-6 μέρες. Μέχρι που ξεκίνησα τα utrogestan μόνη μου. 2 επιπλέον την ημέρα για 3 μέρες μέχρι που σταμάτησαν τελείως τα καφέ. Και μετά σταδιακά μείωσα. Αντικατέστησα το ένα των 200 με ένα των 100 και μετά και το άλλο  και σιγά σιγά έκοψα και το ένα και μετά και το άλλο. Δεν το μετάνιωσα καθόλου. Κι ο γιατρός κάπου στη μέση το έμαθε και μου είπε να συνεχίσω να το κόβω λίγο λίγο. Και πολύ ξάπλα. Μόνο τουαλέτα και φαγητό. Επιστράτευσε μαμά, πεθερά, φίλες. 


nPyGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια όπως καταλαβατε κοιμήθηκα απόγευμα κ νωρις το βραδυ

Λιλα μου παιρνω 6 ουτρο την ημερα παντως που σταματησα το σαλοσπιρ πρεπει να βοηθησε καφετουλια εχω ακομα στο σκουπισμα αλλα δεν ξερω τι γινεται υπομονη :shock:

Mary πως είσαι ετοιμαζεσαι για γιατρό?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Πως είστε;

Δημητρούλα τουλαχιστον εχεις μονο στο σκουπισμα. Αυριο θα μας φαει η αγωνια.

Mary fairy, εσυ πως εισαι;

Αύριο 9:30 θα εχω κανει αιμοληψία ε 11 θα εχουμε φαει την πρωτη κρυάδα...ο αντρας εχει αγχος στο φουλ κ οπως παντα τον παρηγορώ προσευχομαι να εχω απο 2 εστω 1 αλλά κ παλι θα επρεπε να αυξηθει παραπάνω αρα παλι επεσα σε αδυναμα εμβρυακια πιο δυνατα απο του αντρα αλλά που εμειναν ως εκει..εστω κοιμάμαι πολύ κ χαλαρώνω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια! Οση βροχη δεν εχει ριξει ολο το χειμωνα ριχνει αυτες τις μερες... Απιστευτος καιρος

Ευχομαι να ειναι μια εβδομαδα καλη και μονο με ευχαριστα νεα. περιμενουμε να μας τα ξαναπει η @Mary fairy και αυριο κι εσυ @DIMITRAS

 

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Georgia1972 είπε:

Ας μην το προδικάζουμε Δημητρούλα... Κάτσε να δούμε.

Ειναι ψυχοβγάλτης μωρε αυτό το πράγμα από τα ουράνια στα Τάρταρα γεροι κ δυνατοι να είμαστε να παλευουμε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , DIMITRAS είπε:

Ειναι ψυχοβγάλτης μωρε αυτό το πράγμα από τα ουράνια στα Τάρταρα γεροι κ δυνατοι να είμαστε να παλευουμε

Αχ ποσο πολυ σε καταλαβαινω... Δεν λεω πολλα γτ περασα σχεδον το ιδιο με εσενα το Σε πτεμβρη αν θυμασαι και ξερω τι αισθανεσαι.

Αυτο που θα ευχηθω ειναι αυριο να μας πεις κατι πολυ καλο κι ευχαριστο, το οποιο θα παραμεινει καλο κι ευχαριστο μεχρι τελους και δεν θα σε ταλαιπωρησει

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Αχ ποσο πολυ σε καταλαβαινω... Δεν λεω πολλα γτ περασα σχεδον το ιδιο με εσενα το Σε πτεμβρη αν θυμασαι και ξερω τι αισθανεσαι.

Αυτο που θα ευχηθω ειναι αυριο να μας πεις κατι πολυ καλο κι ευχαριστο, το οποιο θα παραμεινει καλο κι ευχαριστο μεχρι τελους και δεν θα σε ταλαιπωρησει

Το θυμάμάί αυτο που ειχε γινει τον Σεπτεμβριο απλα ξερουμε καλά οταν κατι δεν παει καλα με τις χοριακες δεν εχουμε συνεχεια 9 στις 10 οτι ειναι να γινει ας γινει εγω θα συνεχισω τα χουζουρια μου κ με τετοιο καιρο ειναι ιδανικο!! Εχω χωθει στον καναπε κ σκεφτομαι τρωω η κοιμαμαι?? :cool:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Το θυμάμάί αυτο που ειχε γινει τον Σεπτεμβριο απλα ξερουμε καλά οταν κατι δεν παει καλα με τις χοριακες δεν εχουμε συνεχεια 9 στις 10 οτι ειναι να γινει ας γινει εγω θα συνεχισω τα χουζουρια μου κ με τετοιο καιρο ειναι ιδανικο!! Εχω χωθει στον καναπε κ σκεφτομαι τρωω η κοιμαμαι?? :cool:

Ρεαλιστικα μιλωντας ναι εχεις δικαιο αλλα γιατι να μην εισαι αυτη η 1? γιατι να μην ειναι το δικο σου εμβρυακι που θα τα καταφερει? ειχες και καποιες καλες ενδειξεις. Μια καλη πρωτη χοριακη και μια καταπληκτικη δευτερη...

Μην μαυριζεις την ψυχη σου χωρις να μαθεις κατι σιγουρο. Λογικο ειναι να εχεις αγωνια. Εδω εχουμε εμεις. Συμπασχουμε ολες. Κοιμησου φαε κανε οτιδηποτε σε χαλαρωνει και σε λιγες ωρες θα ξερουμε

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Ναι κοριτσια μου βασικά θα χαλαρωσω που θα ερθει η γυναικα για σιδερωμα θα αποκτήσουμε ρουχαλακια παλι χαχαχα ειναι 6 πλυντήρια ωραια πραγματα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ναι κοριτσια μου βασικά θα χαλαρωσω που θα ερθει η γυναικα για σιδερωμα θα αποκτήσουμε ρουχαλακια παλι χαχαχα ειναι 6 πλυντήρια ωραια πραγματα

Δύναμη και πίστη......Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου το καλύτερο αποτέλεσμα αύριο

  • Μου αρέσει 2

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.. Μόλις έδωσα αίμα για εξετάσεις. Σε λίγο θα πάω στο γιατρό για υπέρηχο.. 

Πήγα τώρα τουαλετα κ έβγαλα πλήγματα, δεν ξέρω κ πως να τα περιγράψω. Σαν βλεννα κόκκινη αλλά τεράστια. Σοκαρίστηκα. Τουλάχιστον είναι προς καφέ το χρώμα... Συγνώμη κιόλας για την περιγραφή... Για να δούμε 

Δήμητρά μου μην απογοητευεσαι. Μπορεί να ήταν δύο.. Εγώ τον Δεκέμβριο που είχα αποβολή είχα εξ αρχής κακή χοριακη. Ξεκίνησε με 30 την 2η μέρα καθυστέρησης... Εύχομαι να πανε ολα καλα!! Το στήθος σου το αισθάνεσαι πρησμενο ή τσιμπήματα ή πόνο; 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Ειναι ψυχοβγάλτης μωρε αυτό το πράγμα από τα ουράνια στα Τάρταρα γεροι κ δυνατοι να είμαστε να παλευουμε

 

πρίν από 6 λεπτά , Mary fairy είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Μόλις έδωσα αίμα για εξετάσεις. Σε λίγο θα πάω στο γιατρό για υπέρηχο.. 

Πήγα τώρα τουαλετα κ έβγαλα πλήγματα, δεν ξέρω κ πως να τα περιγράψω. Σαν βλεννα κόκκινη αλλά τεράστια. Σοκαρίστηκα. Τουλάχιστον είναι προς καφέ το χρώμα... Συγνώμη κιόλας για την περιγραφή... Για να δούμε 

Δήμητρά μου μην απογοητευεσαι. Μπορεί να ήταν δύο.. Εγώ τον Δεκέμβριο που είχα αποβολή είχα εξ αρχής κακή χοριακη. Ξεκίνησε με 30 την 2η μέρα καθυστέρησης... Εύχομαι να πανε ολα καλα!! Το στήθος σου το αισθάνεσαι πρησμενο ή τσιμπήματα ή πόνο; 

Κοριτσια καλημερα κι απο εμενα, ΥΠΟΜΟΝΗ κ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. Προσωπικά, μολις σήμερα συνειδητοποιησα απο ενα παλιο τζην που εβαλα  οτι μαλλον δεν εχασα μονο τα κιλα που ειχα παρει απο την παλλινδρομη κ τις μετεπειτα εξωσωματικες αλλα πρεπει να μοιαζω οτι εχω νευρικη ανορεξια. Τρωω κ εχω τυψεις, μετριεμαι 2 φορες την ημερα για το ζαχαρο που ευτυχως τωρα με το γλουκοφαζ ειναι οκ, ομως εχω καταντησει να φοβαμαι μηπως παραφαω κ παθω κατι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...