Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Lia 21 με το καλό κοπέλα μου

Μαρακοσυμπεθέρα γύρω στις 26 Οκτωβρίου δεν έχεις ΠΗΤ??Στην γιορτη μου θα βγει ο γιος χαχα να εχουμε διπλές χαρές!!

Γεωργία θα δεις θα πάμε υπέροχα ❤

Ημερολογιακα 26/10 ειναι η ΠΗΤ. Μακαρι να εχουμε διπλη γιορτη!!! Οπως λεει και ο καλος μου δεν θα χρειαστει να σκεφτουμε ονομα ;)

Βεβαια βγαινει λιγο μεγαλυτερο προς το παρον.. Θα δειξει

  • Μου αρέσει 3

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 30 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Ημερολογιακα 26/10 ειναι η ΠΗΤ. Μακαρι να εχουμε διπλη γιορτη!!! Οπως λεει και ο καλος μου δεν θα χρειαστει να σκεφτουμε ονομα ;)

Βεβαια βγαινει λιγο μεγαλυτερο προς το παρον.. Θα δειξει

Χαχα ξερω τι σε λέω δε θα θέλει νωρίτερα...μακάρι ως τότε να εχω μαζέψει τα ενσημάκια μου κ να εχω πάρει καμια χοριακή καλή κ εστω να ειναι κοντά η νύφη σου ❤ ο άντρας πήρε απόφαση να μας πάει στον πασίγνωστο γιατρό με δωρητή πάλι μαζί με μια παιδική φιλη του Π. λόγω Αυστραλίας απο χθες που μου το ειπε εχω 1 αναστατωση...θα διούμε πως θα τσουλησουμε προς τα εκεί :huh:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Χαχα ξερω τι σε λέω δε θα θέλει νωρίτερα...μακάρι ως τότε να εχω μαζέψει τα ενσημάκια μου κ να εχω πάρει καμια χοριακή καλή κ εστω να ειναι κοντά η νύφη σου ❤ ο άντρας πήρε απόφαση να μας πάει στον πασίγνωστο γιατρό με δωρητή πάλι μαζί με μια παιδική φιλη του Π. λόγω Αυστραλίας απο χθες που μου το ειπε εχω 1 αναστατωση...θα διούμε πως θα τσουλησουμε προς τα εκεί :huh:

Αντε βρε συμπεθερα θελουμε νυφουλες... Κανονισε περιμενω ευχαριστα νεα συντομα! Ωραια αναστατωση νομιζω ειναι αυτη που αισθανεσαι

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Αντε βρε συμπεθερα θελουμε νυφουλες... Κανονισε περιμενω ευχαριστα νεα συντομα! Ωραια αναστατωση νομιζω ειναι αυτη που αισθανεσαι

Φοβάμαι μήπως δεν βρούμε τίποτα ή μην εχω τα ίδια...ή μην ειναι κάτι απλο πχ μικρόβιο κλπ θα διούμε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Φοβάμαι μήπως δεν βρούμε τίποτα ή μην εχω τα ίδια...ή μην ειναι κάτι απλο πχ μικρόβιο κλπ θα διούμε

ο φοβος απολυτα λογικος αλλααααααααααααααα παμε μονο με αισιοδοξια και θετικη ενεργεια!!! ναι ναι θελουμε νυφη/ες

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

ο φοβος απολυτα λογικος αλλααααααααααααααα παμε μονο με αισιοδοξια και θετικη ενεργεια!!! ναι ναι θελουμε νυφη/ες

Ναι ροζ κορδέλες χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα στις μαμαδες μας κοριτσια, σε σας που ειστε μαμαδες, σε εσας που σε ενα μηνα που θα εχετε γινει μαμαδες και σε εμας που δεν ειμαστε του χρονου να γιορταζουμε κι εμεις!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Έρχονται Δημητρούλα μου και ακόμα δεν το πιστευω! Αυριο εχω τη 2η δοση κορτιζονης και το μεσημέρι γιατρο. Ελπιζω να μου πει πως μπορουν να κρατηθουν κι αλλο...

Οι τελευταιες αγωνιες της γέννας έφτασαν πωωω το μετά την γέννα με τους άντρες σου θα είναι πιο υπέροχο ελπιζω να μη γινω γραφική αν σου πω κοιμήσου τώρα που μπορεις χαχα ξέρω οτι δεν θα κοιμάσαι για να τους χαζεύεις ❤❤

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!

Αχ, Δημητρούλα μου το μυαλο τρεχει και δεν μπορω να απολαυσω τον υπνο μου... Εσυ καλα; Πως παει η δουλεια;

Θα ρωτήσω κι εγώ με τη σειρά μου: Η Μελενια, η Sugar, η Pingu που χαθηκαν;...

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

η σουγκαρ λογικά είναι στις μέρες της! Αν δεν έχει γεννήσει ακόμα! :)

χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες! και του χρόνου θα έχουμε πληθύνει με τις εγκυμονούσες και τις κοπέλες που προσπάθουν!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε όλες! Με το καλό τα κορίτσια που είναι στις μέρες τους και όσο για μας τις υπόλοιπες υπομονή! Εγώ μπαίνω πάλι στη διαδικασία. Την άλλη Παρασκευή υπέρηχος και αν όλα είναι καλά τη βδομάδα μετά του Αγίου πνεύματος έμβρυο μεταφορά. Για να δούμε τι θα γίνει αυτή τη φορά. Πάντως μια γενικότερη ανησυχία την έχω... 

  • Μου αρέσει 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...