Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεωργία μου συγχαρητήρια! Να σας ζήσουν. Τι υπέροχο! Ένα υπέροχο τέλος στην πολύχρονη διαδρομή σου! Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες το ίδιο. 

Eamo μου ταραχτηκα με τα νέα σου για κοντο τράχηλο. Και χαίρομαι πολύ που τελικά είναι οκ.  

Μαρία εσύ πώς είσαι? Με τα κιλακια πως παμε? Εγώ έχω πάρει 8... κι έχω μια ορεξουλα... προσπαθώ όμως. 

Δημητρούλα πώς αισθάνεσαι? Είσαι έτοιμη? 

Lia εσύ τι κάνεις? 

Εγω κορίτσια έκανα την Β επιπέδου. Όλα καλά. Και προχωράμε. Τι καλά! Συνεχώς κουνιέται και με κάνει ευτυχισμένη. Δεν εχω προχωρήσει ομως καθόλου με το δωμάτιο. Και πρέπει να τελειώνω για να φύγω να πάω στο νησί... 

Φιλιά σε όλες 

  • Μου αρέσει 2

nPyGp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Lila K είπε:

Γεωργία μου συγχαρητήρια! Να σας ζήσουν. Τι υπέροχο! Ένα υπέροχο τέλος στην πολύχρονη διαδρομή σου! Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες το ίδιο. 

Eamo μου ταραχτηκα με τα νέα σου για κοντο τράχηλο. Και χαίρομαι πολύ που τελικά είναι οκ.  

Μαρία εσύ πώς είσαι? Με τα κιλακια πως παμε? Εγώ έχω πάρει 8... κι έχω μια ορεξουλα... προσπαθώ όμως. 

Δημητρούλα πώς αισθάνεσαι? Είσαι έτοιμη? 

Lia εσύ τι κάνεις? 

Εγω κορίτσια έκανα την Β επιπέδου. Όλα καλά. Και προχωράμε. Τι καλά! Συνεχώς κουνιέται και με κάνει ευτυχισμένη. Δεν εχω προχωρήσει ομως καθόλου με το δωμάτιο. Και πρέπει να τελειώνω για να φύγω να πάω στο νησί... 

Φιλιά σε όλες 

Μπραβο για την β κορίτσι...

Αααχχχ δεν είμαι καθόλου έτοιμη είμαι αλλου για αλλου το περιεργο είναι οτι ο αντρας συνεχεια το συζητάει εγω καθολου θα ξαναρχισω που θα παει!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Μπραβο για την β κορίτσι...

Αααχχχ δεν είμαι καθόλου έτοιμη είμαι αλλου για αλλου το περιεργο είναι οτι ο αντρας συνεχεια το συζητάει εγω καθολου θα ξαναρχισω που θα παει!!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Κι εγώ έτσι ένοιωθα παντα.  Όμως κάτι άσχημο τελείωσε αλλά κάτι όμορφο σε περιμένει. Σβήσε τα παλιά και βάλε μπρος για τα νέα που έρχονται. Άστο να σε πάει μόνο του. Χωρίς να σκέπτεσαι. Κι όταν ξεκινήσει θα σε παρασύρει. Ενώ αντίθετα μπορεί να κλείνεις την πόρτα στην ευκαιρία σου.

Κανε το αγάπη. Προχώρα. 

  • Μου αρέσει 1

nPyGp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lila K είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Κι εγώ έτσι ένοιωθα παντα.  Όμως κάτι άσχημο τελείωσε αλλά κάτι όμορφο σε περιμένει. Σβήσε τα παλιά και βάλε μπρος για τα νέα που έρχονται. Άστο να σε πάει μόνο του. Χωρίς να σκέπτεσαι. Κι όταν ξεκινήσει θα σε παρασύρει. Ενώ αντίθετα μπορεί να κλείνεις την πόρτα στην ευκαιρία σου.

Κανε το αγάπη. Προχώρα. 

Καμάρι να στρώσω τα πράγματα να ηρεμήσω κ εννοείται!!! Το μόνο που με χαροποιεί είναι οτι ο αντρας με σπρώχνει..Και παλεύει να μπούμε σε σειρά για να προχωρήσουμε ε αφου το σπρώχνει το θέμα το Σεπτέμβριο σίγουρα πάμε κατα κει

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Lila K είπε:

Γεωργία μου συγχαρητήρια! Να σας ζήσουν. Τι υπέροχο! Ένα υπέροχο τέλος στην πολύχρονη διαδρομή σου! Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες το ίδιο. 

Eamo μου ταραχτηκα με τα νέα σου για κοντο τράχηλο. Και χαίρομαι πολύ που τελικά είναι οκ.  

Μαρία εσύ πώς είσαι? Με τα κιλακια πως παμε? Εγώ έχω πάρει 8... κι έχω μια ορεξουλα... προσπαθώ όμως. 

Δημητρούλα πώς αισθάνεσαι? Είσαι έτοιμη? 

Lia εσύ τι κάνεις? 

Εγω κορίτσια έκανα την Β επιπέδου. Όλα καλά. Και προχωράμε. Τι καλά! Συνεχώς κουνιέται και με κάνει ευτυχισμένη. Δεν εχω προχωρήσει ομως καθόλου με το δωμάτιο. Και πρέπει να τελειώνω για να φύγω να πάω στο νησί... 

Φιλιά σε όλες 

Έχει ανοίξει η όρεξή μου και δεν ξέρω πως θα συγκρατηθω... Ακόμα δεν εχω πάρει κιλα. Απο την ημερα της πρωτης χοριακης είμαι λιγα γραμμάρια κατω...

Εχω όμως ανησυχία που δεν το εχω νιώσει ακόμα. Β επιπέδου θα κανω 14/6


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Έχει ανοίξει η όρεξή μου και δεν ξέρω πως θα συγκρατηθω... Ακόμα δεν εχω πάρει κιλα. Απο την ημερα της πρωτης χοριακης είμαι λιγα γραμμάρια κατω...

Εχω όμως ανησυχία που δεν το εχω νιώσει ακόμα. Β επιπέδου θα κανω 14/6

Μην ανησυχείς Μαρακι. Συνήθως στην πρώτη εγκυμοσύνη το καταλαβαίνεις γύρω στις 20 εβδομάδες. Εγώ την πρώτη φορά το κατάλαβα την 21η εβδομάδα.. 

  • Ευχαριστώ 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Έχει ανοίξει η όρεξή μου και δεν ξέρω πως θα συγκρατηθω... Ακόμα δεν εχω πάρει κιλα. Απο την ημερα της πρωτης χοριακης είμαι λιγα γραμμάρια κατω...

Εχω όμως ανησυχία που δεν το εχω νιώσει ακόμα. Β επιπέδου θα κανω 14/6

Όπως λέει και η Πινγκου μετά την 20 εβδομάδα. Είναι απίστευτο. Θα τρελαθείς. Τα έχεις πάει τέλεια με τα κιλά. Πως τα έχεις καταφέρει?! Ο γιατρός μου είπε μέχρι 15 να πάρω. Προσπαθώ να το ελέγξω κι ελπίζω να τα καταφέρω. 

Και η Β επιπέδου είναι εκπληκτική εμπειρία. Θα το δεις με τόση λεπτομέρεια. Τα χάνεις. 

Με το Καλό!

  • Μου αρέσει 1

nPyGp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Lila K είπε:

Όπως λέει και η Πινγκου μετά την 20 εβδομάδα. Είναι απίστευτο. Θα τρελαθείς. Τα έχεις πάει τέλεια με τα κιλά. Πως τα έχεις καταφέρει?! Ο γιατρός μου είπε μέχρι 15 να πάρω. Προσπαθώ να το ελέγξω κι ελπίζω να τα καταφέρω. 

Και η Β επιπέδου είναι εκπληκτική εμπειρία. Θα το δεις με τόση λεπτομέρεια. Τα χάνεις. 

Με το Καλό!

Αχ το περιμενω πως και πως... να μου φυγει και το αγχος οτι κατι μπορει να μην πηγαινει καλα...

Οσον αφορα τα κιλα, μου εμειναν 10 με τις τελευταιες 2 εξωσωματικες και εχω αποθεμα. Ειχα καποιες ανακατωσουρες και λιγους εμετους που βοηθησαν στην αρχη και στη συνεχεια επειδη βγηκε 97 το σακχαρο θορυβηθηκα και προσεχα λιγακι για να πεσει. Τωρα που επεσε ομως μου ανοιξε και η ορεξη :P :P :P 

  • Μου αρέσει 3

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!!! 

Χρόνια πολλά σε όσες και όσους γιορτάζουν!!! 

Σήμερα εκτός από γιορτή το κοριτσάκι μου κλείνει τα 3!!! 

Να έχετε όλες υγεία, οι μανούλες να χαίρεστε τα παιδάκια σας οι εγκυουλες με το καλό και σε όσες προσπαθούν σύντομα να ακούσουμε τα ευχάριστα!!!! 

Φιλάκια σε όλες!!!! :x

  • Μου αρέσει 5

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


16 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Γλυκειά μου Pingu να χαιρεσαι την κούκλα σου να την καμαρώσεις να γίνεται όμορφη κοπελάρα❤❤❤

Σε ευχαριστώ πολύ Δημητρουλα μου!!! Εύχομαι σύντομα το όνειρο σου να πραγματοποιηθεί!!! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Pingu χρόνια πολλά για χτες για το κορίτσι σου, ότι καλύτερο !

@DIMITRAS ποσό χαίρομαι που βλέπω ότι σιγά σιγά ξαναμπαίνεις στο χορό ! Ελπίζω να γίνουν όλα τα όνειρα σου πραγματικότητα και γιατί όχι και διπλά!

Η Γεωργια αραγε τι να κάνει ; Πως να είναι αυτές οι πρώτες μέρες ;

  • Μου αρέσει 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , DIMITRAS είπε:

@eamo μου τι να σ πωωω μονο σε σειρά να μπώ κ θα γίνουν όλα!!Εσύ πως πας??

Θα μπεις είναι θέμα χρόνου . Καλά προς το παρον, αν εξαιρέσουμε την τρομάρα που πήρα . Τώρα προσέχω πιο πολύ για καλό και για κακό . Πετάχτηκε λίγο και η κοιλιά, τον καταλαβαίνω πλέον . Ακόμα όμως είμαι συγκρατημένη, να δούμε ποτέ θα φύγει αυτή η αίσθηση .

  • Μου αρέσει 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...