Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

@Pingu μου είναι δύσκολη διαδικασία η περιδεση; Την εβγαλες ξάπλα μέρα από αυτό φαντάζομαι !Η ακινησία δε με τρομάζει , αρκεί να είναι έχει και αποτέλεσμα !Ελπίζω και σε εμάς να πάνε όλα καλά και να καταφέρουμε να φτάσουμε αυτές τις εβδομάδες .


CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 55 λεπτά , eamo είπε:

@Pingu μου είναι δύσκολη διαδικασία η περιδεση; Την εβγαλες ξάπλα μέρα από αυτό φαντάζομαι !Η ακινησία δε με τρομάζει , αρκεί να είναι έχει και αποτέλεσμα !Ελπίζω και σε εμάς να πάνε όλα καλά και να καταφέρουμε να φτάσουμε αυτές τις εβδομάδες .

Αχ συγνώμη έγραψα ελμα πριν. Γίνεται με νάρκωση και διαρκεί 20 λεπτά. Ακινησία 3-4 μέρες και μετά σπίτι χωρίς πολλά πολλά. Όχι περπάτημα και βαριές δουλειές. Όλα καλά θα πάνε!!! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Μπαίνω μια στιγμή στα γρήγορα να δω τα νέα σας και να σας πω πως τα αγόρια μου γεννήθηκαν χθες Πέμπτη το πρωί! Βιάστηκαν λιγουλάκι αλλά είναι καλά για δίδυμα. Θα μείνουν λίγο στη θερμοκοιτιδα για παρακολούθηση. Ακόμα δεν το πιστεύω! Είναι σαν κουκλιτσες! Θα σας τα πω λεπτομερώς ελπίζω στην πορεία. Πρέπει να σταματήσω και το τικερακι να μετράει! Χαχαχα!

Eamo μου εύχομαι όλα να σου πάνε καλά και να σταματήσουν οι αγωνίες.

  • Μου αρέσει 14

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

συγχαρητήρια Γεωργία μου! να σας ζήσουν!!!

επιτέλους!!!! τι χαρά! ξεκινούν οι πιο ευτυχισμένες μέρες της ζωής σας!!!!

άντε να ξαναμπείς όταν μπορέσεις να μας τα πεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !

@Georgia1972 να σου ζήσουν τα κουκλια σου ! Ότι καλύτερο εύχομαι για τα μικρούλια ! Καλή αρχή στον καινούργιο , όμορφο ρόλο σας! Πες μας όταν και αν μπορέσεις σε τι κατάσταση είναι και ο μπαμπάς!

Καλα κορίτσια ήρθα χτες Αθήνα τελικά για να με δει και ο γιατρός μου εδώ. Μετρήσαμε και κολπικά τον τράχηλο και είναι μια χαρά κανενασ λόγος ανησυχίας. Θα προσέξω για καλό και για κακό για 2 βδομαδες ως την β επιπέδου , που θα ξαναμετρησουμε. Νομιζω πως τζάμπα το αγχος τελικά . 

 

  • Μου αρέσει 3

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Georgia1972 να σας ζήσουν κοπελάρα μου να τους καμαρώνετε τους κούκλους σας❤❤ Ελπίζω στην τσάντα να είχες βάλει πάνες για τον μπαμπα τους :D  εσύ πως είσαι;; Πιστεύω το χαμόγελο σου να είναι πιο λαμπερό από ποτέ έχεις 3 άντρες να σε προσέχουν τώρα :wink:

Εαμό μου ουφ μπράβο αντέ κοπέλα μου να πάνε όλα καλά εσυ να προσέχεις κ μη φοβάσαι τίποτα ❤

Λια μου με το καλό κ εσύ αντε γεμιζουν οι αγκαλιές μας κορίτσια 

Μελένια που είσαι;;;;

Εγώ σήμερα έχω επέτειο πολιτικού γάμου 9 χρόνια κορίτσια πότε πέρασαν; Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΑΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΓΕΡΕΣ ΟΛΕΣ κ να εχουμε ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΛΕΜΕ❤

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μπαίνω μια στιγμή στα γρήγορα να δω τα νέα σας και να σας πω πως τα αγόρια μου γεννήθηκαν χθες Πέμπτη το πρωί! Βιάστηκαν λιγουλάκι αλλά είναι καλά για δίδυμα. Θα μείνουν λίγο στη θερμοκοιτιδα για παρακολούθηση. Ακόμα δεν το πιστεύω! Είναι σαν κουκλιτσες! Θα σας τα πω λεπτομερώς ελπίζω στην πορεία. Πρέπει να σταματήσω και το τικερακι να μετράει! Χαχαχα!

Eamo μου εύχομαι όλα να σου πάνε καλά και να σταματήσουν οι αγωνίες.

Καλημερα!!! Αχ κοριτσι μου με εκανες και κλαιω πρωι πρωι απο τη συγκινηση

να τα χαιρεσαι, να τα καμαρωνεις και να τα δεις οπως ποθεις με τον αντρουλη σου


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μπαίνω μια στιγμή στα γρήγορα να δω τα νέα σας και να σας πω πως τα αγόρια μου γεννήθηκαν χθες Πέμπτη το πρωί! Βιάστηκαν λιγουλάκι αλλά είναι καλά για δίδυμα. Θα μείνουν λίγο στη θερμοκοιτιδα για παρακολούθηση. Ακόμα δεν το πιστεύω! Είναι σαν κουκλιτσες! Θα σας τα πω λεπτομερώς ελπίζω στην πορεία. Πρέπει να σταματήσω και το τικερακι να μετράει! Χαχαχα!

Eamo μου εύχομαι όλα να σου πάνε καλά και να σταματήσουν οι αγωνίες.

Γερά και τυχερά να είναι τα αγοράκια σου!!!Καλό κουράγιο σε σας τώρα!!!χαχαχαχ!!!Αντε και στα δικά μας!!

  • Μου αρέσει 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αααααα Georgiaaa τι υπεροχα νεα!!! Να σας ζησουν τα κουκλια σας, να τα χαιρεστε κ να τα καμαρωσετε αντρες ολοκληρους!!! Να τους δωσεις φιλακια απο ολες μας!

Και στα δικα μας οι υπολοιπες χιχι!

Eamo κι εσυ σουπερ τα νεα σου, ξεκουρασου κι ολα θα πανε καλα!

DIMITRA να ζησετε με τον αντρουλη σου, ευχομαι του χρονου να ειστε με μικροσκοπικο ή μικροσκοπικα ανθρωπακια! Να βγειτε να το γιορτασετε!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μπαίνω μια στιγμή στα γρήγορα να δω τα νέα σας και να σας πω πως τα αγόρια μου γεννήθηκαν χθες Πέμπτη το πρωί! Βιάστηκαν λιγουλάκι αλλά είναι καλά για δίδυμα. Θα μείνουν λίγο στη θερμοκοιτιδα για παρακολούθηση. Ακόμα δεν το πιστεύω! Είναι σαν κουκλιτσες! Θα σας τα πω λεπτομερώς ελπίζω στην πορεία. Πρέπει να σταματήσω και το τικερακι να μετράει! Χαχαχα!

Eamo μου εύχομαι όλα να σου πάνε καλά και να σταματήσουν οι αγωνίες.

ποση ευτυχια κοριτσι μου να ειστε ολοι παντα καλα κ ευτυχισμενοι να σου ζησουν!!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!! 

Γεωργία μου να σας ζήσουν!!!!!!!!! Γερά και τυχερά να είναι κοπέλα μου!!!!! 

Εαμο μπράβο κορίτσι μου!!! Τέλεια νέα!! 

Δημητρουλα χρόνια σας πολλά!!!! Σήμερα έχουμε και εμείς επέτειο γνωριμίας!! 

Φιλάκια σε όλες!!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...