Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Lila ki είπε:

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

2 minutes ago, Titin said:

Εγω αργω ρε γμτ. Την επομενη Δευτερα! 

Ε μαζί... Δευτερα εσύ Τρίτη εγώ και τα κορίτσια (καρμακι + μπεμπες)

Κι εμένα βουνό μου φαίνεται..

 


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Just now, moustokoulouro είπε:

Ε μαζί... Δευτερα εσύ Τρίτη εγώ και τα κορίτσια (καρμακι + μπεμπες)

 

Σκέφτομαι οσες δεν μπαίνουν συχνά, πού να κατσουν να διαβάσουν όλο αυτό το μυθιστόρημα που γράφουμε μου λές;  Πωπω, ελπιζω να μην μας κλεισουν επειδη ειμαστε πολυλογούδες.

  • Μου αρέσει 1

FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Karmaki said:

Σκέφτομαι οσες δεν μπαίνουν συχνά, πού να κατσουν να διαβάσουν όλο αυτό το μυθιστόρημα που γράφουμε μου λές;  Πωπω, ελπιζω να μην μας κλεισουν επειδη ειμαστε πολυλογούδες.

Χαχαχαχαχα.. Λες? Ξεκίνησαν με τα like και σιγά σιγά θα μας διώξουν...χαχαχα

Θα πάμε στο fb τοτε..δεν μας πτοεί τίποτα.. Εγώ πραγματικά χαίρομαι που σας βρήκα!! Περνάω πιο ωραία το 8ωρο.. χιχιχιι... Στο τέλος θα με διώξουν απ τη δουλεια..χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 3

Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 minute ago, moustokoulouro είπε:

Χαχαχαχαχα.. Λες? Ξεκίνησαν με τα like και σιγά σιγά θα μας διώξουν...χαχαχα

Θα πάμε στο fb τοτε..δεν μας πτοεί τίποτα.. Εγώ πραγματικά χαίρομαι που σας βρήκα!! Περνάω πιο ωραία το 8ωρο.. χιχιχιι... Στο τέλος θα με διώξουν απ τη δουλεια..χαχαχαχα

Χαχαχαχααχαχα..λετε να φτιαξουμε καμμια ομαδουλα στο φβ; εγω γιατρο στις αρχες μαρτη..πφφφφ..αναμονη...

  • Μου αρέσει 2

ES6aEIw.jpgES6ap2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

H Rosali μαλλον εργάζεται σκληρά σημερα.. Σε αντίθεση με μένα που δεν έχω όρεξη να προχωρήσω τίποτα!

1 minute ago, Στελλινα 1987 said:

Χαχαχαχααχαχα..λετε να φτιαξουμε καμμια ομαδουλα στο φβ; εγω γιατρο στις αρχες μαρτη..πφφφφ..αναμονη...

Απλά εγώ δε θα μπορώ να σας στέλνω πρωινα.. Είναι μπλοκαρισμένo στο δουλεια το fb.. Συν του ότι είχα απενεργοποιήσει το λογαριασμο μου στο fb γιατί είχα εθιστει.. Αλλα αν φτιάξετε group πείτε μου να τον ανοιξω

  • Μου αρέσει 2

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας αφηνω να παω να περπατήσω λιγο που χει ωραια μερα! Μονο εγώ παω καθε μηνα για υπέρηχο? Μιας κ ειπατε μυθιστόρημα εχω πάρει ένα βιβλιο κενο κ θα βαλω το τεστ, τους υπερηχους, κ σκέφτομαι κ μια φωτο της καθε μηνα μεχρι να κλείσει ενα χρονο!θα γραψω κ ολους τους προβληματισμούς μου σαν ημερολόγιο καπως κ θα το κρατησω να το δωσω οταν μεγαλωσει! Τραβηγμένο λέτε? Παει το εχασα το μυαλο μου!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Αλεξάνδρα 828 said:

Κορίτσια σας αφηνω να παω να περπατήσω λιγο που χει ωραια μερα! Μονο εγώ παω καθε μηνα για υπέρηχο? Μιας κ ειπατε μυθιστόρημα εχω πάρει ένα βιβλιο κενο κ θα βαλω το τεστ, τους υπερηχους, κ σκέφτομαι κ μια φωτο της καθε μηνα μεχρι να κλείσει ενα χρονο!θα γραψω κ ολους τους προβληματισμούς μου σαν ημερολόγιο καπως κ θα το κρατησω να το δωσω οταν μεγαλωσει! Τραβηγμένο λέτε? Παει το εχασα το μυαλο μου!

Πολύ γλυκό! θα της αρέσει οταν μεγαλώσει.. :) 

Καλό περπάτημα!!


Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Titin said:

Δεν το εγραψα καλα μετα την καθαρα δευτερα εχω γιατρο. Στις 6 του μηνα! 

Συνηθως ειμαι ανα 2 εβδομαδες τωρα πηγε 3. πφφφ

Ωχ ναι.. παει μακρια.. Το καλό είναι ότι για να σε βάζει τόσο αραια είναι ήσυχος.. Εμένα ίσως φοβάται και με βάζει συχνότερα.


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, moustokoulouro είπε:

H Rosali μαλλον εργάζεται σκληρά σημερα.. Σε αντίθεση με μένα που δεν έχω όρεξη να προχωρήσω τίποτα!

Απλά εγώ δε θα μπορώ να σας στέλνω πρωινα.. Είναι μπλοκαρισμένo στο δουλεια το fb.. Συν του ότι είχα απενεργοποιήσει το λογαριασμο μου στο fb γιατί είχα εθιστει.. Αλλα αν φτιάξετε group πείτε μου να τον ανοιξω

Να το συζητήσουμε κ με τα αλλα κοριτσια ανα θελουμε, , πιστευω θα ηταν καλη ιδεα..εκει μπορουμε κ φωτο ν ανεβαζουμε...χιχιχιχχιχι

  • Μου αρέσει 1

ES6aEIw.jpgES6ap2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Στελλινα 1987 said:

Να το συζητήσουμε κ με τα αλλα κοριτσια ανα θελουμε, , πιστευω θα ηταν καλη ιδεα..εκει μπορουμε κ φωτο ν ανεβαζουμε...χιχιχιχχιχι

Τις κοιλούμπες μας..χαχαχαχαχαχαχαχα


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, moustokoulouro είπε:

Πολύ γλυκό! θα της αρέσει οταν μεγαλώσει.. :) 

Καλό περπάτημα!!

Κ εγω Αλεξανδρα μου, μου ειπε πως απο δω κ περα δεν χρειαζετε καθε 15 κ θα πηγαινω μια φορα τον μηνα για υπερηχο..πως θα την βγαζω μεχρι τον επομενο απο την αγωνια μου..χαχαχαχαχαχα...ειναι παρα πολυ καληηηηηη ιδεααααα τελειο ειναι!!!!

2 minutes ago, moustokoulouro είπε:

Τις κοιλούμπες μας..χαχαχαχαχαχαχαχα

Χαχαχαχαχαχα..ναιιι...φανταζεσαι μια σελιδα ολο κοιλιτσες!!!


ES6aEIw.jpgES6ap2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Στην πρωτη εγκυμοσυνη ηταν αυστηρα ανα δυο εβδομαδες. Ενταξει αν ολα πανε και καλα υποθετω δεν συντρεχει λογος. Βεβαια παντα μου τονιζει για οτιδιποτε τηλ και να παω απο εκει. 

ΔΕν εχω προβλημα αν θελετε καντε ομαδα και πειτε μου!

  • Μου αρέσει 1

 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...