Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts

11 minutes ago, Αλεξάνδρα 828 said:

Κ εγώ ζυγιστηκα κ ειμαι +4μιση.. κ πλέον δεν έχω τη δικαιολογια της δυσκοιλιότητας γιατί ο σίδηρος με βοηθησε! Τρώω κανονικά οτι κ πριν + φυσικους χυμούς κ γιαουρτακια. Απλά δεν παίζει να κόψω το αλάτι στα φαγητα κ ας ξερω οτι κανει κατακράτηση.. ας ταλαιπωρηθω μετα..

Εσύ ξεκίνησες 3 κιλά την εγκυμοσύνη.. χαχαχα..

Εγώ 65 με ύψος 1,66.... Ζουμπουρλού..

Just now, Αλεξάνδρα 828 said:

Σούπερ είναι! Εγω ειχα Τρισωμια 21  1/173 κ μεχρι να βγει η επιπλεον εξέταση να δω οτι είναι ολα οκ κοντεψε να με χτυπησει εγκεφαλικό!

Ομως όλα πήγαν καλάαααα όπως σου λέγαμε όλες εδώ... :)

Στελλίνα και Αλεξάνδρα εσείς έχετε άλλο παιδάκι?

  • Μου αρέσει 2

Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 minutes ago, Αλεξάνδρα 828 είπε:

Σούπερ είναι! Εγω ειχα Τρισωμια 21  1/173 κ μεχρι να βγει η επιπλεον εξέταση να δω οτι είναι ολα οκ κοντεψε να με χτυπησει εγκεφαλικό!

Ευχαριστω πολυ Αλεξανδρα μου! Πωπωπω οντως απο την αρχη της εγκυμοσύνης ειμαστε μεσα στο αγχος για τα παντα!! Χααχαχαχαχ...με το καλο να μας ερθουν ομως οι γλυκοι μπελαδες μας!!!

5 minutes ago, moustokoulouro είπε:

Εσύ ξεκίνησες 3 κιλά την εγκυμοσύνη.. χαχαχα..

Εγώ 65 με ύψος 1,66.... Ζουμπουρλού..

Αστα κ εγω μουστοκουλουρο απο περσι τον μαιο μεχρι κ τον δεκεμβριο που εμαθα για την εγκυμοσυνη εκανα διατροφή κ γυμναστηριο..κ ειχα στερηθει πολλα..με τονπου εμαθα για το μωρο τα ασταματησα φυσικα κ το ριξα λιγο εξω..χιχιχιχιχι..αλλα μου ειπε η γιατρος να μαζευτω οσο μπορω γιατι εχω παρει ηδη κ εγω 4 κιλα κ ειμαι στον 4..κ εγω στρουμπουλουλα ειμαι κ λεω μετεπειτα θα γινω σαν φουσκιτσα..αχαχαχχαχα

  • Μου αρέσει 1

ES6aEIw.jpgES6ap2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Το αλατι θα σας το κοψει λιγο πιο μετα, δεν θελουμε καθολου πιεση ειδικα στο τελος που ειναι ευκολο να ανεβει. Μου το ειχε κοψει μαχαιρι η γιατρος να μην κανω προεκλαμψια. 

 

Αλεξανδρα στειλε  μου κ εμενα !


 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Calliope* είπε:

Στα +4 στον 5ο μηνα καλα εισαι στον γιο μου ήμουν ηδη στα +10...

Εσυ Αλεξάνδρα σε ποιον μηνα εισαι; δεν εχεις τικερακι κ απο μνήμη δεν σχίζω...

17 μπηκα σήμερα!Να σας πω οτι δε ξερω πως μπαινει κ το σκέφτομουν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 minutes ago, moustokoulouro είπε:

Εσύ ξεκίνησες 3 κιλά την εγκυμοσύνη.. χαχαχα..

Εγώ 65 με ύψος 1,66.... Ζουμπουρλού..

Ομως όλα πήγαν καλάαααα όπως σου λέγαμε όλες εδώ... :)

Στελλίνα και Αλεξάνδρα εσείς έχετε άλλο παιδάκι?

Οχι ειναι το πρωτο μου..κ ειμαι γεματη αποριες κ αγχος!!!μου εχει παρει το μυαλο απο τωρα..οτι μου ειχε αφησει ο μπαμπας του!!χαχαχαχαχχαχ

2 minutes ago, Quinsey είπε:

καλημέρα!

Πώς είστε;;

Βαριέμαι πολύ στη δουλειά σήμερα...

Καλημεραααα Quinsey!!!φουσκωνουμεεεεε ..χαχαχαχαχαχαχαχαχ...εσεις;;


ES6aEIw.jpgES6ap2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Πάλι μου βγάζει οτι είμαστε Hot! 1506 απαντήσεις!!!!!! Που να μιλούσαμε και κανενα viber, whats up κλπ. Να κάνει γκλιν γκλιν το κινητό συνέχεια , να σπαμε των αλλων τα νευρα. Αχαχαχαχχαχα

  • Μου αρέσει 2

FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Titin said:

Το αλατι θα σας το κοψει λιγο πιο μετα, δεν θελουμε καθολου πιεση ειδικα στο τελος που ειναι ευκολο να ανεβει. Μου το ειχε κοψει μαχαιρι η γιατρος να μην κανω προεκλαμψια. 

 

Αλεξανδρα στειλε  μου κ εμενα !

Τιτιν εχω 9 με 6... Ποια πιεση? Αν κόψω και το αλάτι θα πέσω κάτω...χαχααχα

  • Μου αρέσει 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

 

13 minutes ago, Στελλινα 1987 said:

Οχι ειναι το πρωτο μου..κ ειμαι γεματη αποριες κ αγχος!!!μου εχει παρει το μυαλο απο τωρα..οτι μου ειχε αφησει ο μπαμπας του!!χαχαχαχαχχαχ

Καλημεραααα Quinsey!!!φουσκωνουμεεεεε ..χαχαχαχαχαχαχαχαχ...εσεις;;

xaxaxaa! κι εμείς!! :P

 

χτες στην παιδική χαρά έμαθα και για μια μαμά που είναι έγκυος στο 4ο(!!!) κανα μήνα λιγότερο απο μένα... το 2ο της και ο γιος μου είναι σχεδόν συνομηλικα και χαζοπαίζουν όταν βρισκόμαστε...

 

2 minutes ago, Karmaki said:

Πάλι μου βγάζει οτι είμαστε Hot! 1506 απαντήσεις!!!!!! Που να μιλούσαμε και κανενα viber, whats up κλπ. Να κάνει γκλιν γκλιν το κινητό συνέχεια , να σπαμε των αλλων τα νευρα. Αχαχαχαχχαχα

χαχαχαχα πράγματι!

  • Μου αρέσει 2

Tsufp2.png0RVqp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Karmaki said:

Πάλι μου βγάζει οτι είμαστε Hot! 1506 απαντήσεις!!!!!! Που να μιλούσαμε και κανενα viber, whats up κλπ. Να κάνει γκλιν γκλιν το κινητό συνέχεια , να σπαμε των αλλων τα νευρα. Αχαχαχαχχαχα

Είμαστε Hot.... Το αστείο είναι ότι εγώ μονο στα μηνύματα είμαι πολυλογού... Γενικά δε μιλάω σχεδόν καθολου.. χιιχι

  • Μου αρέσει 3

Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στελλινα αγχος νομίζω απο δω κ περα θα έχουμε παντα κ αφου γεννήσουμε! Μουστοκουλουρο εγω αδυνατιζω αλλα παχαινω κιόλας για πλακα!2-3 μερες αν δε φαω χανω ομως τωρα δεν παίζω μ αυτα ας παχυνω!Παιδακι δεν εχω άλλο δικο μου εχει ομως ο άντρας μου απο προηγούμενο γαμο! Θα το πουμε στη μικρη τη Παρασκευή κ με χει πιασει λιγο φόβος πως θα το παρει..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, moustokoulouro είπε:

Είμαστε Hot.... Το αστείο είναι ότι εγώ μονο στα μηνύματα είμαι πολυλογού... Γενικά δε μιλάω σχεδόν καθολου.. χιιχι

Και εγω το ιδιο ! 

5 minutes ago, moustokoulouro είπε:

Τιτιν εχω 9 με 6... Ποια πιεση? Αν κόψω και το αλάτι θα πέσω κάτω...χαχααχα

Και εγω τοσο εχω, στην προηγουμενη οταν εφτασα 11 με 6 μου ειπε να κοψω το αλατι, μπηκα να γεννησω με 12 και 7 και αυτο φυσιολογικο ειναι αλλα με κυνηγουσε η γιατρος..


 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Quinsey είπε:

καλημέρα!

Πώς είστε;;

Βαριέμαι πολύ στη δουλειά σήμερα...

Υπόμονη..Κ εγω που ειμαι κλείσμενη στο σπίτι ολη μερα μονη μου κ δε δουλευω δε νιωθω καλυτερα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Αλεξάνδρα 828 said:

Στελλινα αγχος νομίζω απο δω κ περα θα έχουμε παντα κ αφου γεννήσουμε! Μουστοκουλουρο εγω αδυνατιζω αλλα παχαινω κιόλας για πλακα!2-3 μερες αν δε φαω χανω ομως τωρα δεν παίζω μ αυτα ας παχυνω!Παιδακι δεν εχω άλλο δικο μου εχει ομως ο άντρας μου απο προηγούμενο γαμο! Θα το πουμε στη μικρη τη Παρασκευή κ με χει πιασει λιγο φόβος πως θα το παρει..

Ποσο είναι η μικρή?? Θα χαρεί πιστευω.. Θα είναι και κοριτσάκι και παίζει κι αυτο το ρόλο του .. Νομίζω θα της αρέσει πιο πολύ

5 minutes ago, Titin said:

Και εγω το ιδιο ! 

Και εγω τοσο εχω, στην προηγουμενη οταν εφτασα 11 με 6 μου ειπε να κοψω το αλατι, μπηκα να γεννησω με 12 και 7 και αυτο φυσιολογικο ειναι αλλα με κυνηγουσε η γιατρος..

Πολύ αυστηρός ... !!


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Αλεξάνδρα 828 είπε:

Στελλινα αγχος νομίζω απο δω κ περα θα έχουμε παντα κ αφου γεννήσουμε! Μουστοκουλουρο εγω αδυνατιζω αλλα παχαινω κιόλας για πλακα!2-3 μερες αν δε φαω χανω ομως τωρα δεν παίζω μ αυτα ας παχυνω!Παιδακι δεν εχω άλλο δικο μου εχει ομως ο άντρας μου απο προηγούμενο γαμο! Θα το πουμε στη μικρη τη Παρασκευή κ με χει πιασει λιγο φόβος πως θα το παρει..

Τα παιδια καταλαβαινουν...αρκει να την βαλετε κατω κ να της το συζητησετε κ να της το εξηγήσειται...το αιμα ενωνει τα αδερφια...θα δεις οτι θα το αγαπαει ηδη απο τωρα κ θα ανυπομονει να γεννηθει...βεβαια κ ερχομενο με το καλο το μωρο θα πρεπει να ειναι το ιδιοκ τα δυο κ να το νιωθει η μικρη αυτο.ολακαλα θα πανε θα το δεις!!

9 minutes ago, Αλεξάνδρα 828 είπε:

Υπόμονη..Κ εγω που ειμαι κλείσμενη στο σπίτι ολη μερα μονη μου κ δε δουλευω δε νιωθω καλυτερα!

Συμφωνώ απόλυτα κ εγω μια απο τα ιδια..σπιτι..απο δουλειες μονο τα απαραίτητα...απο φοβο μην κουραστω..χαχαχχαχαχχα...ειναι το πρωτο κ ειμαι πολυ φοβιτσιαρα!

  • Μου αρέσει 1

ES6aEIw.jpgES6ap2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...