Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΦΟΡΜΑΤ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ


Recommended Posts

Καλησπέρα κ Χρόνια Πολλά!!

Αντιλαμβάνομαι πως δεν είμαι στο σωστό θέμα, μα δεν μπόρεσα να 'ταιριάξω' τις απορίες μου σε κάποιο θέμα και τις εκφράζω εδώ που μου είναι οικείο το περιβάλλον

Το φόρουμ άλλαξε λοιπόν σε κάτι πιο μοντέρνο...(?)  Πιστεύω όμως πως έγινε λίγο βιαστικά η όποια μετάβαση? κ χωρίς τη δέουσα ενημέρωση εκ μέρους των υπευθύνων? Δεν ξέρω εάν έχασα κάτι, μα πιστεύω πως ένα γενικό μήνυμα πως δεν θα δουλεύει το σύστημα για 2,5 μέρες, δεν θα ήταν πολύ δύσκολο (νομίζω)

Επίσης, με τη νέα μορφή, πόσα μηνύματα δικαιούται ο/η χρήστης/τρια?

Και πώς γίνεται η ειδοποίηση για νέα μηνύματα? δεν ξέρω γιατί δεν με άφησε να γράψω νέο μήνυμα, επειδή το inbox μου ήταν γεμάτο καθώς είχε μέσα νομίζω ακόμη κ τα πρώτα μηνύματα από τότε που πρωτογράφτηκα...

 

 

Σας ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και χρόνια πολλά !

 Δεν ξέρω να σου απαντήσω σε τίποτα πέρα απο το οτι για μερες υπήρχε μνμ (πάνω πάνω) οτι η σελίδα θα απενεργοποιηθεί για 48 ωρες λόγω αναβάθμισης ..

Τα υπόλοιπα (θέματα) υποθέτω θα λυθούν σιγά σιγά ..

Ευχαριστώ ..!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

Ευχαριστώ για την απάντηση! Ναι, αυτό το μήνυμα το είδα, μα αυτό εννοούσα πως εμφανίστηκε (νομίζω) όταν ήδη ήταν κάτω το σύστημα. Δεν είμαι και κανένα φρικ με τα συστήματα πληροφοριών, μα νομίζω πως ένα γενικό, τυποποιημένο μήνυμα νωρίτερα δεν θα ήταν τόσο δύσκολο...

Δεν κάνω κακοπροαίρετη κριτική, απλά καταθέτω ένα σχόλιο για το πώς θα μπορούσε να γίνει καλύτερα η όποια μετάβαση σε άλλη πλατφόρμα.

Όπως πολύ σωστά λες, σιγά σιγά θα τις βρούμε τις οδούς για να το δουλεύουμε το ίδιο αποδοτικά το φόρουμ :)

 

!!!!Καλή μας Χρονιά!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! Χρόνια πολλά. 

Θα θέλαμε να παρακαλέσουμε όλα τα ζητήματα που έχουν σχέση με την αναβάθμιση ακόμα και το πιο μικρό πράγμα να τα ρωτήσετε εδώ έτσι ώστε να βρίσκουν όλα τα μέλη τις απαντήσεις σε ένα σημείο! 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...