Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

Ρε συ μπερδεύτηκα! Τα στεντ είναι σαν μικροσκοπικά μεταλλικά σωληνάκια που μπαίνουν μέσα στην αρτηρία να την αποφράξουν και να περνά από κει το αίμα :confused:

Βρε Ειρηνη τι ειπες τωρα???Τετοια βλακεια του κανανε του ανθρωπου?Να κινηθειτε νομικα!!!Δεν το συζητω!

καλημερα

Τι λες ρε ειρήνη!!!!!!!! 20 στεντ? Μα πανε με τα καλα τους οι άνθρωποι? Εννοειται να κινηθει νομικα ο μπαμπας σου αν δεν βαριεται να μπει σε τετοια διαδικασία.

.

ναι χριστινα τα στεντ ειναι οπως τα περιγραφεις,απλα αν υπαρχει φραξιμο στην αρτηρια,το κομματι αυτο το αντικαθηστουν με στεντ!!!!!ε ,στον πατερα μου του εκοψαν κατα λαθος-απο βλακεια οπως γινοταν η στεφανιογραφια την αρτηρια και για την μπαλωσουν αρχισαν και την εραβαν-μπαλωναν με στεντ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εχει μία αρτηρια γεμματη στεντ-συραμμενη!!!!

γι αυτο και πονουσε κ ποναει εως τωρα,νιωθει δυσφορια και ολα τα υπολοιπα...

δεν ξερουμε τελικα για αν κινηθουμε νομικα....χτες οι καρδιολογοι εδω το φωναζαν!!!!να παει σε εναν καλο δικηγορο κ σε εναν καρδιοχειρουργο και να τους παρει τα σωβρακα...

σημερα ομως ηταν λιγο αλλαγμενοι ,του τυπου<ειναι δυσκολο να τα βαλεις με ενα τετοιο νοσοκομειο κτλ...>ασε που του ειπαν οτι με το χαρτι που υπεγραψε (ολοι οσοι προκειται να υποβληθουν σε στεφανιογρ.το υπογραφουν)αυτοι ειναι καλυμμενοι.....

θελω να ρωτησω και την κασ....

να σας πω παντως και οι γονεις μου ειναι τοσο ταλαιπωρημενοι απο γιατρους,νοσοκομεια κτλ,εχουν ξοδεψει περιουσιες ολοκληρες σε ολα αυτα και το σκευτονται πολυ να μπουν και σε αυτην την διαδικασια...


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγραψε και η Χριστινα?????Αναβιωνουμε!!!
Χριστινα!!!! Να μπαινεις να γραφεις πιο συχνά!!!!

Με πληρωμή τα κάνω όλα μετά τις 2 :lol:

δεν ξερουμε τελικα για αν κινηθουμε νομικα....χτες οι καρδιολογοι εδω το φωναζαν!!!!να παει σε εναν καλο δικηγορο κ σε εναν καρδιοχειρουργο και να τους παρει τα σωβρακα...

σημερα ομως ηταν λιγο αλλαγμενοι ,του τυπου<ειναι δυσκολο να τα βαλεις με ενα τετοιο νοσοκομειο κτλ...>ασε που του ειπαν οτι με το χαρτι που υπεγραψε (ολοι οσοι προκειται να υποβληθουν σε στεφανιογρ.το υπογραφουν)αυτοι ειναι καλυμμενοι.....

θελω να ρωτησω και την κασ....

να σας πω παντως και οι γονεις μου ειναι τοσο ταλαιπωρημενοι απο γιατρους,νοσοκομεια κτλ,εχουν ξοδεψει περιουσιες ολοκληρες σε ολα αυτα και το σκευτονται πολυ να μπουν και σε αυτην την διαδικασια...

Για να μαζεύονται σήμερα οι γιατροί, το ξανασκέφτηκαν και τα μασάνε για να μην εκθέσουν συναδέλφους, το ξανάδα το εργάκι. Μα σε ποιο νοσοκομείο είναι τώρα; Πάρτε πρώτα μια συμβουλή, τι πιθανότητες έχετε να κερδίσετε αν πάτε δικαστικά, και μετά το βλέπετε. Δεν είναι μόνο για να τους "πάρετε τα σώβρακα". Είναι και ηθική η ικανοποίηση και την χρειάζεται πολύ ένας ταλαιπωρημένος ασθενής, αλλιώς θα το κουβαλάει μέσα του πάντα (ξέρω από τη μάνα μου)

WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

Για να μαζεύονται σήμερα οι γιατροί, το ξανασκέφτηκαν και τα μασάνε για να μην εκθέσουν συναδέλφους, το ξανάδα το εργάκι. Μα σε ποιο νοσοκομείο είναι τώρα; Πάρτε πρώτα μια συμβουλή, τι πιθανότητες έχετε να κερδίσετε αν πάτε δικαστικά, και μετά το βλέπετε. Δεν είναι μόνο για να τους "πάρετε τα σώβρακα". Είναι και ηθική η ικανοποίηση και την χρειάζεται πολύ ένας ταλαιπωρημένος ασθενής, αλλιώς θα το κουβαλάει μέσα του πάντα (ξέρω από τη μάνα μου)

σημερα βγηκε απο το νοσοκομειο εδω της χιου.αλλα η ζημια εγινε σε αλλο της αθηνας...δεν ξερω αν κανει να γραψω ονομα....το πρωτο που σου ερχεται στο μυαλο για τετοια θεματα..

ωρες ωρες σκευτομαι μα ολα σε εκεινον τυχαινουν?τον προστατη τον επαθε(που εγχειρηστηκε πριν 1μηνα) επειδη στην εγχειρηση καρδιας του εβαλαν χαλια τον καθετηρα και του εκαναν πληγξη εσωτερικα ,τωρα αυτο ...καθως επισης που απο την εγχειρηση καρδιας του εμεινε ανοιχτη εσωτερικη τομη και βγηκε κοιλη...την εραψαν με αλλο χειρουργειο και τωρα χρειαζεται και δευτερο για να ξανα-ραφτει επειδη δεν την ειχαν ραψει καλα και οι δευτεροι..!!!μα ελεος!!!

ενταξει δεν προσεχει κι εκεινος στο θεμα τσιγαρο ,αλλα του συμβαινουν και χιλια δυο αλλα κουφα....


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια, να σας ρωτήσω. Χτες και σημερα εκτος του οτι στον υπνο μου βλεπω ολο ονειρα και αυτα πολυ ζωντανά, βλεπω άτομα του μακρυνού μου παρελθόντος. Δηλαδη, ειδα προχτες τον πρωην αντρα της αδελφης μου, την καθηγητρια των αγγλικων μου που ειχα στο γυμνασιο, χτες εβλεπα ενα αγορι που τα ειχαμε στα 15 μου...

Ξερετε τι μπορει να σημαινει αυτό?


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γιωτακι ,δυστυχως δεν μπορω να σε διαφωτισω!!!!!

μήπως καποια στιγμη αναπολησες το παρελθον και τωρα σου ερχονται ολοι αυτοι στο υποσεινηδητο σου?λεω τωρα...


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γιωτα....ο παππους μου στον υπνο του χαιρετουσε ολους τους παλιους καλους φιλους του λιγες μερες προν το μοιραιο...black humor...:tongue::tongue::tongue::tongue:

Καλησπερα κοριτσια..ειμασταν χωρις τηλεφωνα και ιντερνετ απο το πρωι και τα ειχα παιξει...σημερα ηρθε μια κοπελιτσα για τη θεση μου,μαλλον θα την παρει,βεβαια θελει λιγη δουλεια στο εμπορικο προγραμμα γιατι το συγκεκριμενο δεν το εχει δουλεψει και εγω φυσικα δεν προλαβαινω!!3 μερες ακομα!

Επισης...πηραμε στολη Χιονατη!Της παει πολυ!Την προτιμησε απο τη Μινυ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Άυπνη παλι, η Παναγιωτα ειναι με μυξες,μπουκωμα...το μονο που σκεφτομαι ειναι κριμα να χασει τον παιδοτοπο..πηραμε και στολη και θελει πολυ να τη φορεσει!Καθε βραδυ η καημενη μου λεει τι θα κανουμε αυριο αν δε βρεχει!

Θα την παω στο γιατρο σημερα να δω αν χρειαζεται κανενα σιροπακι γιατι που και που βηχει και βαζει το χερι στο στηθος της και μου λεει οτι ποναει εκει:rolleyes:

Επισης,χθες ειδαμε την πρωτη κοπελα για αντικατασταση μου στη δουλεια..αφου την εξετασαμε καμια ωρα σε ολα και ηταν οκ,με ρωτησε το αφεντικο πως μου φανηκε και λεω μια χαρα αλλα αν ειναι να την παρετε να ερθει απο αυριο να της δειξω λιγο το προγραμμα για την τιμολογηση και τι μου ειπε ρε παιδια???Ε,το πολυ πολυ να ερθεις λιγες μερες παραπανω!

NO WAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::x:x:x:x:x:x

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Νομιζω αν δεν εχει πυρετό ή κατι άλλο, μπορείς να την φέρεις, δεν θα πάθει κατι, αλλα ουτε και θα κολλήσει καποιο παιδάκι. Η Ιλιάνα φαντασου εχει μυξες και βήχα σχεδον ολο το χρόνο. Και παει κανονικά σχολείο καθε μερα. Ουτε κολλαει ουτε τιποτα.

Εμενα με εχει πιασει ο φρονιμήτης μου πάλι και ποναωωωωω. Αντε να εμφανιστεί εντελως να ξεμπερδευω. Το ουλο μου ποναει οχι το δόντι.

Για το τριήμερο εχουμε κανονισει το Σάββατο πρωι μαλλον να παμε στο Αττικό παρκο με τους νονους και το μωράκι τους και το βράδυ κανονισαμε να παμε Μαζωνάκη με παρεα.

Κυριακη καμια βολτιτσα και κανα φαγάκι με τιποτα φίλους ίσως και Δευτερα θα παμε στην Ανάβυσσο να κανουμε εκει καθαρα δευτερα. Βεβαια θα βρεχει λενε, αλλα που ξέρεις, μπορει να καταφερουμε να πεταξουμε χαρταετό.


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μια χαρα Γιωτα,καλα να περασετε!Εμενα ο Κωστας εχει υπηρεσια κανονικα τη Δευτερα,δλδ θα λειπει ολη μερα οποτε αν εχει καλο καιρο ισως παμε καμια Βεικου με τους γονεις μου.

Οσο για το φρονιμιτη,περαστικα,πηγαινε να τον βγαλεις,ετσι τον αφηνα κι εγω που ειχε σπασει και τωρα τρεχει αιμα καμια φορα,εχει μεινει μια μυτη μονο και ολο αυτο ξεκινησε το Δεκεμβρη του 10!Τωρα θα περιμενω να τελειωσω με τα μαιευτηρια για να τον βγαλω!

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω παει στον Οδοντίατρο και μου ειπε οτι βγαινει καλά, οτι είναι πολυ βαθύς και αν πρεπει να τον βγαλω θα πρεπει να παω σε γναθοχειρουργο και εφόσον αντεχω αυτόν τον πόνο που διαρκεί 2-3 μέρες και με πιανει ανα τετράμηνο, να τον αφήσω εκεί που κάθεται και να μην τον πειράξω.

Με τη δουλειά τι σκεφτεσαι να κανεις τελικά? Θα πας καμια εβδομαδα παραπανω ή οχι?


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω παει στον Οδοντίατρο και μου ειπε οτι βγαινει καλά, οτι είναι πολυ βαθύς και αν πρεπει να τον βγαλω θα πρεπει να παω σε γναθοχειρουργο και εφόσον αντεχω αυτόν τον πόνο που διαρκεί 2-3 μέρες και με πιανει ανα τετράμηνο, να τον αφήσω εκεί που κάθεται και να μην τον πειράξω.

Με τη δουλειά τι σκεφτεσαι να κανεις τελικά? Θα πας καμια εβδομαδα παραπανω ή οχι?

Οχι καλε,με τιποτα!Κατ αρχην εχω πεθανει απο τον πονο στην καρεκλα με την πλατη μου!

Link to comment
Share on other sites

Επισης,χθες ειδαμε την πρωτη κοπελα για αντικατασταση μου στη δουλεια..αφου την εξετασαμε καμια ωρα σε ολα και ηταν οκ,με ρωτησε το αφεντικο πως μου φανηκε και λεω μια χαρα αλλα αν ειναι να την παρετε να ερθει απο αυριο να της δειξω λιγο το προγραμμα για την τιμολογηση και τι μΛαου ειπε ρε παιδια???Ε,το πολυ πολυ να ερθεις λιγες μερες παραπανω!

NO WAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::x:x:x:x:x:x

Ελπίζω να το τηρήσεις και όντως να μην πας κακομοίρα μου. Είναι κρίμα για την κοπέλα που θα πέσει έτσι στα βαθιά αλλά δε φταις εσύ που ο αφεντικός έχει της αυτής του το χαβά!!!!

Κυριακη καμια βολτιτσα και κανα φαγάκι με τιποτα φίλους ίσως και Δευτερα θα παμε στην Ανάβυσσο να κανουμε εκει καθαρα δευτερα. Βεβαια θα βρεχει λενε, αλλα που ξέρεις, μπορει να καταφερουμε να πεταξουμε χαρταετό.

Ψιτ κοπελιά θα είμαστε Λαγονήσι από την Κυριακή ρίξε ένα τηλέφωνο μήπως έρθετε Δευτέρα να παίξουνε σε μας, θα είναι και η ξαδέρφη μας:P:p:p

Τι κάνετε? Εγώ πήγα το πρωί ΙΑΣΩ για τεστ παπ και ζήλευα τις κοιλιές:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: Δεν παλεύομαι, έλεγα θα μου πάρει κανένα χρόνο για να βλέπω κοιλιά και να ζηλεύω αλλά με το που τις είδα τις εγκυούλες ζήλεψα το ομολογώ!!!!


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...