Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 41 λεπτά , noni90 είπε:

Και να κανουμε 3 κοπελες μαζι διπλη ωορρηξια μου ακουγεται λιγο καπως. Αλλα ξερω γω ισως. Καλου κακου κατσε να γυρισει ο αγαπουλης μου και θα τα πουμε τετ α τετ για σιγουρια!

μη δινεις σημασια στα τεστ ωορηξιας  γτ θα σε μπερδεψουν περισσοτερο ! κανε αγοαπουλες με το αγορι σου κ θα δεις τελος της εβδομαδας.. κακως το ανεβασα κ εγω το δικο μου αφου  για μενα ξερω οτι δεν τιθεται θεμα εγκυμοσυνης σε αυτο τον κυκλο .. κ τζαμπα σας ξεσηκωσα...  . :( 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, ada32 είπε:

μη δινεις σημασια στα τεστ ωορηξιας  γτ θα σε μπερδεψουν περισσοτερο ! κανε αγοαπουλες με το αγορι σου κ θα δεις τελος της εβδομαδας.. κακως το ανεβασα κ εγω το δικο μου αφου  για μενα ξερω οτι δεν τιθεται θεμα εγκυμοσυνης σε αυτο τον κυκλο .. κ τζαμπα σας ξεσηκωσα...  . :( 

γιατι δεν τιθεται?

Link to comment
Share on other sites

@Μαρθα Κ εκανα ένα εγκυμοσύνης το πρωι και μετά από καμμία ώρα είδα μια παααρααα πολύ αχνη γραμμή ισα που φαινόταν και λέω ήταν εξάτμισης η πάει κάτι να γίνει??δεν έχω ιδέα.πριν λίγες μέρες είχα κάνει και ωορρηξιας και ήταν αρκετά έντονο και υποτίθεται έντονη ωορρηξιας δείχνει και εγκυμοσυνη όταν φυσικά είσαι κοντά στις μέρες που περιμένεις.και έχουν έντονο ωορρηξιας και η noni και η ada αυταααα κάνουμε εδώ που λες...


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

@Μαρθα Κ εκανα ένα εγκυμοσύνης το πρωι και μετά από καμμία ώρα είδα μια παααρααα πολύ αχνη γραμμή ισα που φαινόταν και λέω ήταν εξάτμισης η πάει κάτι να γίνει??δεν έχω ιδέα.πριν λίγες μέρες είχα κάνει και ωορρηξιας και ήταν αρκετά έντονο και υποτίθεται έντονη ωορρηξιας δείχνει και εγκυμοσυνη όταν φυσικά είσαι κοντά στις μέρες που περιμένεις.και έχουν έντονο ωορρηξιας και η noni και η ada αυταααα κάνουμε εδώ που λες...

αστα αυτα στο φαρμακειο πηγες να παρεις τεστ για το πρωι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Όχι δεν πήγα :Pκατσε μπορεί να έρθει μέχρι το πρωι 

χαχαχχαα δεν θα ερεθει!!!! αλλα κοιτα μη πας τουαλετα εεε πρωτα φαρμακειο χαχαχα!ακου εξατμησης!:confused:

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , noni90 είπε:

εγω πάντως αναμένω περίοδο στα σίγουρα μόλις άρχισαν τα πονάκια χαμηλά και η μέση μου! Παααααααμε για τον αλλο κυκλο δυναμικα!

καλα μπορει να συ ερει 6 μερες νωριτερα???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

χαχαχχαα δεν θα ερεθει!!!! αλλα κοιτα μη πας τουαλετα εεε πρωτα φαρμακειο χαχαχα!ακου εξατμησης!:confused:

 

Ναι βρε υπάρχει και αυτό εντωμεταξύ δεν ξέρω αν τελικά έμεινε η γραμμή η έφυγε γιατί το πέταξα μετά έπρεπε από την αρχή να το πετάξω.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ungry girl είπε:

καλα μπορει να συ ερει 6 μερες νωριτερα???

οχι αλλα περιπου 1 βδομαδα πριν τη περιοδο μου ξεκινανε τα συμπτωματα αυτα.. κοιλια χαμηλα και μεση! αμα σε 3 μερες αρχισω να συγκινουμαι με διαφημισεις το χουμε σιγουρο οτι θα ερθει περιοδος!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Ναι βρε υπάρχει και αυτό εντωμεταξύ δεν ξέρω αν τελικά έμεινε η γραμμή η έφυγε γιατί το πέταξα μετά έπρεπε από την αρχή να το πετάξω.

αν το πεταγες απο την αρχη θα απογοητευωμασταν ενω τωρα εχουμε μια ελπιδα δεν σου κανει εντιπωση πως εκτος απο αχνη δεν σου εχει ερθει ακομα και περιοδος!

?

πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

οχι αλλα περιπου 1 βδομαδα πριν τη περιοδο μου ξεκινανε τα συμπτωματα αυτα.. κοιλια χαμηλα και μεση! αμα σε 3 μερες αρχισω να συγκινουμαι με διαφημισεις το χουμε σιγουρο οτι θα ερθει περιοδος!

περιμενε μη βιαζεσαι εχουμε και θετικο ωορριξιας εεεε....οσο δεν ερχεται η συχαμενη ειπαμε ολα ειναι ρευστα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , ellilaw είπε:

koritsia mou sas xeretw ..den anteksa kai ekana akoma ena test kai vgike arnitiko .. exw apogoiteutei ki allo.. i periodos mou prepei na erthei se 3 meres ..mporei na min anixneutike akomi ?????

to test pou ekana ine to baby or not?

εμενα ενα που ειχα κανει 3 μερες πρι  ηταν αρνητικο!

πρίν από 16 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Εγκυουλες  @elenakii22 @Ani ani  @CME2205

και άλλες παλιές που ίσως θυμάστε,  κάνατε εξετάσεις κολπικής καλλιέργειας; (κολπικό επίχρισμα) αν ναι σε ποια βδομάδα;

εγω εκανα καλλιεργεια κολπικη αλλα επειδη ημουν νοσοκομειο κ θελαν να αποκλεισουν μικροβιο(που μπορει να προκαλουσρ συσπασεις)


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Nati85 είπε:

Όχι δεν πήγα :Pκατσε μπορεί να έρθει μέχρι το πρωι 

Αγαπη μου στη κορη μ εκανα την πρωτη ημερα της αναμενόμενης κ ηταν αρνητικό. Μετα απο κανα δυωρο πηγα να τα πετάξω ( ε μην το δει κ κανεις κ δινω εξηγήσεις...:oops:) ηταν θετικο με πολυ πολυ αχνη γραμμη. Οταν πηρα την γιατρό μου ειπε. Εστω κ αχνη ειναι θετικο... Κ οπως κ ηταν ... Οποτε εγω θα σ ελεγα αυριο τονπρωι αντι για τεστ να παρεις τον γιατρο σ. Κ Εύχομαι με το καλο:-D

Κοριτσαρες καλησπέρα. Πρωτη μερα καθηστερησεις τελειωνει με επιτυχία... Αλλά δυστυχώς τα πινάκια υπάρχουν και αρκετα έντονα... Να σας κανω μια ερώτηση? Οσες προσπαθείτε καιρο... Παίρνεται filicine???

  • Μου αρέσει 6

XKqxiAb.jpgXKqxp2.png

29TYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , elenakii22 είπε:

εμενα ενα που ειχα κανει 3 μερες πρι  ηταν αρνητικο!

εγω εκανα καλλιεργεια κολπικη αλλα επειδη ημουν νοσοκομειο κ θελαν να αποκλεισουν μικροβιο(που μπορει να προκαλουσρ συσπασεις)

εγω οχι κοριτσι μου δεν εχω κανει τετοια εξεταση!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...