Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, noni90 είπε:

Παντως αν εισαι ασφαλισμενη κ παντρεμενη κ περασεις επιτροπη κ τα φαρμακα δεν τα πληρωνεις.. Πληρωνεις νομιζω μια συμμετοχη....Λυσεις υπαρχουν ορεξη να υπαρχει!

Δεν το ηξερα αυτο νομιζα μονο ιδιωτικα γίνεται. ..


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Κοιτα να σου πω την αληθεια πιστευω οτι και στο ποιο καλο γιατρο να πας και στην ποιο εξειδικευμένη κλινική  μπορει να μην παει κατι καλα και να πας σε ενα αλλο γιατρο σε δημοσιο και να παν ολα τελεια.. Αμα υελει ο θεος ολα γίνονται. .. Και εγω αγχώνομαι γτ ξερω οτι οι εξωσωματικες θελουν πολλα λεφτααα και αν πετύχει... Στο Αλεξάνδρας πληρώνεις λιγοτερα για εξωσωματική ;;;

Γι αυτο πηστευω κι εγω πως ειναι θεμα ιατρου οχι νοσοκομειου! Πολυ λιγοτερα κατα πασα πιθανότητα το θεμα ειναι πως οκ η εξωσωματική πανω κατω κοστιζει ενα 3000 πιο μπορει να εγγυηθεί πως θα χριαστεις μια και οχι 5 οπωτε δεν γινεται γι αυτο ειχα ρωτησει το γιατρο οταν μου ειπε για εξωσωματική λεω για τι ποσοστό επιτυχίας μιλάμε στην περιπτωση μου και μου λεει 50/60% οπωτε παλυ δεν ειναι σιγουρο..μου ειπαν για κάποια κέντρα εξωσωματικης οτι ειναι γυρο στα 2000€ στο Δημόσιο σιγουρα μπορει και να ειναι τα μισα! Τωρα που θα παω θα τον ρωτήσω για ποσσα χρήματα πιστεύω πάντως τα μισα σιγουρα!

πρίν από 4 λεπτά , noni90 είπε:

Παντως αν εισαι ασφαλισμενη κ παντρεμενη κ περασεις επιτροπη κ τα φαρμακα δεν τα πληρωνεις.. Πληρωνεις νομιζω μια συμμετοχη....Λυσεις υπαρχουν ορεξη να υπαρχει!

θα δουμε πως θα παει. Εχει ο θεος κ ειμαι προετοιμασμενη για ολα... την αναμονη δεν αντεχω!

Αχ ρε κοριτσι μου και εγω τι ζωδιακι εισαι?? Ααχαχα αντρα θελω τωρα τον θελω..δεν μπορω να περιμενωωωω!!!! Αλλα στο συγκεκριμένο θεμα δεν γίνεται τιποτα ο σπορος οπως λες οποτε θελει θα έρθει! Ασε εχω λαλησει και εγω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Γι αυτο πηστευω κι εγω πως ειναι θεμα ιατρου οχι νοσοκομειου! Πολυ λιγοτερα κατα πασα πιθανότητα το θεμα ειναι πως οκ η εξωσωματική πανω κατω κοστιζει ενα 3000 πιο μπορει να εγγυηθεί πως θα χριαστεις μια και οχι 5 οπωτε δεν γινεται γι αυτο ειχα ρωτησει το γιατρο οταν μου ειπε για εξωσωματική λεω για τι ποσοστό επιτυχίας μιλάμε στην περιπτωση μου και μου λεει 50/60% οπωτε παλυ δεν ειναι σιγουρο..μου ειπαν για κάποια κέντρα εξωσωματικης οτι ειναι γυρο στα 2000€ στο Δημόσιο σιγουρα μπορει και να ειναι τα μισα! Τωρα που θα παω θα τον ρωτήσω για ποσσα χρήματα πιστεύω πάντως τα μισα σιγουρα!

Πολλα λεφτααα! Κι δύστυχος δεν μπορουμε ολοι να τα πληρώσουμε και οπως λες και εσυ αν ηξερες οτι θα ειναι μια κατι θα γινόταν αλλα.... Αμα μαθεις πες μου να εχω μια ιδεα... Αν και πρεπει να ειμαστε αισιόδοξες οτι θα τα καταφέρουμε.. Αν και εχω απογοητευτη με τα 2 τεστ καλύτερα να μην τα αγόραζα... 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Μάντη είπε:

Δεν το ηξερα αυτο νομιζα μονο ιδιωτικα γίνεται. ..

Κανονικα τα φαρμακα τα πληρωνεις κ ειναι κ πανακριβα. Για αυτο κ βλεπεις πολλες κοπελες σε αλλα θεματα χαριζουν η ζητουν απο καποια που εχει περισσευμα... Αν περασεις επιτροπη αν δεν γελιεμαι πληρωνεις μια συμμετοχη η οποια σε καμια περιπτωση δεν εχει σχεση με το κανονικο κοστος των φαρμακων. Για την επιτροπη υπαρχει καποια διαδικασια την οποια δε ξερω ομως.... Παντως λυσεις υπαρχουν....

 

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

 

Αχ ρε κοριτσι μου και εγω τι ζωδιακι εισαι?? Ααχαχα αντρα θελω τωρα τον θελω..δεν μπορω να περιμενωωωω!!!! Αλλα στο συγκεκριμένο θεμα δεν γίνεται τιποτα ο σπορος οπως λες οποτε θελει θα έρθει! Ασε εχω λαλησει και εγω!

Υδροχοος! Εγω γενικα δεν εχω θεμα απλα σ αυτο το κομματι δε την αντεχω με τιιιιιποτα την αναμονη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

Κανονικα τα φαρμακα τα πληρωνεις κ ειναι κ πανακριβα. Για αυτο κ βλεπεις πολλες κοπελες σε αλλα θεματα χαριζουν η ζητουν απο καποια που εχει περισσευμα... Αν περασεις επιτροπη αν δεν γελιεμαι πληρωνεις μια συμμετοχη η οποια σε καμια περιπτωση δεν εχει σχεση με το κανονικο κοστος των φαρμακων. Για την επιτροπη υπαρχει καποια διαδικασια την οποια δε ξερω ομως.... Παντως λυσεις υπαρχουν....

 

Υδροχοος! Εγω γενικα δεν εχω θεμα απλα σ αυτο το κομματι δε την αντεχω με τιιιιιποτα την αναμονη!

Σιγουρα υπαρχουν λύσεις αλλα εγω μενω επαρχεία και αυτο το κανει ακομα ποιο δυσκολο...

πρίν από 6 λεπτά , Ungry girl είπε:

Γι αυτο πηστευω κι εγω πως ειναι θεμα ιατρου οχι νοσοκομειου! Πολυ λιγοτερα κατα πασα πιθανότητα το θεμα ειναι πως οκ η εξωσωματική πανω κατω κοστιζει ενα 3000 πιο μπορει να εγγυηθεί πως θα χριαστεις μια και οχι 5 οπωτε δεν γινεται γι αυτο ειχα ρωτησει το γιατρο οταν μου ειπε για εξωσωματική λεω για τι ποσοστό επιτυχίας μιλάμε στην περιπτωση μου και μου λεει 50/60% οπωτε παλυ δεν ειναι σιγουρο..μου ειπαν για κάποια κέντρα εξωσωματικης οτι ειναι γυρο στα 2000€ στο Δημόσιο σιγουρα μπορει και να ειναι τα μισα! Τωρα που θα παω θα τον ρωτήσω για ποσσα χρήματα πιστεύω πάντως τα μισα σιγουρα!

Αχ ρε κοριτσι μου και εγω τι ζωδιακι εισαι?? Ααχαχα αντρα θελω τωρα τον θελω..δεν μπορω να περιμενωωωω!!!! Αλλα στο συγκεκριμένο θεμα δεν γίνεται τιποτα ο σπορος οπως λες οποτε θελει θα έρθει! Ασε εχω λαλησει και εγω!

Κοριστια νομιζω ποιο ανυπομονο ατομα απο μενα δεν θα βρειτεεεε! Οσο για το λαλημα... Νομιζω οτι καλα παμε ολες χαχαχαχα


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Μάντη είπε:

Πολλα λεφτααα! Κι δύστυχος δεν μπορουμε ολοι να τα πληρώσουμε και οπως λες και εσυ αν ηξερες οτι θα ειναι μια κατι θα γινόταν αλλα.... Αμα μαθεις πες μου να εχω μια ιδεα... Αν και πρεπει να ειμαστε αισιόδοξες οτι θα τα καταφέρουμε.. Αν και εχω απογοητευτη με τα 2 τεστ καλύτερα να μην τα αγόραζα... 

Να μην απογοητεύεσαι αλλα πρέπει να τα εχουμε στο πισω μερος του μυαλού μας! Θα μαθω απο το γιατρο και θα σου πω για ποσα χρηματα μιλάμε!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Μάντη είπε:

Σιγουρα υπαρχουν λύσεις αλλα εγω μενω επαρχεία και αυτο το κανει ακομα ποιο δυσκολο...

Κοριστια νομιζω ποιο ανυπομονο ατομα απο μενα δεν θα βρειτεεεε! Οσο για το λαλημα... Νομιζω οτι καλα παμε ολες χαχαχαχα

Κοριτσι κ εγω μενω επαρχεια, ισως χρειαστουν καποια ταξιδια προς μεγαλες πολεις αλλα ειναι μες στο προγραμμα. ειναι θεμα προτεραιοτητων....Οικονομικα ειναι δυσκολα αλλα τι να κανεις? μπηκαμε στο χορο θα χορεψουμε!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , noni90 είπε:

Κανονικα τα φαρμακα τα πληρωνεις κ ειναι κ πανακριβα. Για αυτο κ βλεπεις πολλες κοπελες σε αλλα θεματα χαριζουν η ζητουν απο καποια που εχει περισσευμα... Αν περασεις επιτροπη αν δεν γελιεμαι πληρωνεις μια συμμετοχη η οποια σε καμια περιπτωση δεν εχει σχεση με το κανονικο κοστος των φαρμακων. Για την επιτροπη υπαρχει καποια διαδικασια την οποια δε ξερω ομως.... Παντως λυσεις υπαρχουν....

 

Υδροχοος! Εγω γενικα δεν εχω θεμα απλα σ αυτο το κομματι δε την αντεχω με τιιιιιποτα την αναμονη!

Α εγω εχω σε ολα θέλω τωρα αλλα αυτο ειναι το μονο που με τρελενει αλλα δεν μπορουμε να το ζορισουμε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 είπε:

Κοριτσι κ εγω μενω επαρχεια, ισως χρειαστουν καποια ταξιδια προς μεγαλες πολεις αλλα ειναι μες στο προγραμμα. ειναι θεμα προτεραιοτητων....Οικονομικα ειναι δυσκολα αλλα τι να κανεις? μπηκαμε στο χορο θα χορεψουμε!

Πραγματικά πρεπει να ελπιζουμε και ολα καλα θα πάνε ! Ας χορεψουμε και κανενα χορο παραπάνω !


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Α εγω εχω σε ολα θέλω τωρα αλλα αυτο ειναι το μονο που με τρελενει αλλα δεν μπορουμε να το ζορισουμε!

εγω ευτυχως μονο σ αυτο. κ οχι ιδιαιτερα απλα επειδη βλεπω πως ειναι η ψυχολογια μου μετα απο μονο 4 μηνες προσπαθειας λεω καλα στα 2 χρονια θα ειμαι κουρελι.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , noni90 είπε:

εγω ευτυχως μονο σ αυτο. κ οχι ιδιαιτερα απλα επειδη βλεπω πως ειναι η ψυχολογια μου μετα απο μονο 4 μηνες προσπαθειας λεω καλα στα 2 χρονια θα ειμαι κουρελι.....

Δεν θα χρειαστείς δυο χρονια..αλλα σκεψου πως ειμαι ε στα δυο χρονια τον εχω πάρει σοβαρα και θελω τουλάχιστον αλλα 2 αν προβώ σε εξωσωματικες και τετοια φφφφ κουραστικα ιδη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Δεν θα χρειαστείς δυο χρονια..αλλα σκεψου πως ειμαι ε στα δυο χρονια τον εχω πάρει σοβαρα και θελω τουλάχιστον αλλα 2 αν προβώ σε εξωσωματικες και τετοια φφφφ κουραστικα ιδη!

Κουραγιο, υπομονη κ ελπιδα κουκλα! Για ολες μας!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Δεν θα χρειαστείς δυο χρονια..αλλα σκεψου πως ειμαι ε στα δυο χρονια τον εχω πάρει σοβαρα και θελω τουλάχιστον αλλα 2 αν προβώ σε εξωσωματικες και τετοια φφφφ κουραστικα ιδη!

Ψηλααα το κεφαλιιιι θα τα καταφερουμε είπαμε μπορει και σε λιγους μηνες να εχεις μεινει εγκυος ποτε δεν ξερεις!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , noni90 είπε:

Κουραγιο, υπομονη κ ελπιδα κουκλα! Για ολες μας!

Αυτο ακριβός εύχομαι στο τελος να κανουμε μπούγιο στα μαιευτήρια και οχι στα τρελαδικα χαχχαχα!!!

πρίν από 7 λεπτά , Μάντη είπε:

Ψηλααα το κεφαλιιιι θα τα καταφερουμε είπαμε μπορει και σε λιγους μηνες να εχεις μεινει εγκυος ποτε δεν ξερεις!

Ποτε αλλα ας κανουμε αυτα ππυ πρέπει και εμεις!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Αυτο ακριβός εύχομαι στο τελος να κανουμε μπούγιο στα μαιευτήρια και οχι στα τρελαδικα χαχχαχα!!!

Ο επιμενων νικα! κ τα τρελαδικα ειναι φισκα δε χωραμε..... Αναγκαστηκα ραντεβου στα μαιευτηρια! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...