Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@caramel_83 περιμενε λιγες μερες και βλεπουμε!!ξερεις οτο πονακια εχουν κ οι εγκυουλες!

εγω κοριτσια εκανα τεστ σμρ κ βγηκε αρνητικο ποτε το χθεσινο το θεωρω θετικο...δεν ειναο τερμα σκουρο αλλα ειναο αρκετα...το το σκουρο που μου έχει βγει στα 40 τεστ που έκανα 


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

@caramel_83 ηρεμησα που είδα για πρώτη φορά να πάλλεται η καρδουλα του , αλλά εναν φόβο τον έχω. Δεν μπορω να καταλάβω τι σήμαιναν αυτά τα καφέ υγρά κ απο που προήλθαν. 

  • Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , dimitroula30 είπε:

@caramel_83 ηρεμησα που είδα για πρώτη φορά να πάλλεται η καρδουλα του , αλλά εναν φόβο τον έχω. Δεν μπορω να καταλάβω τι σήμαιναν αυτά τα καφέ υγρά κ απο που προήλθαν. 

Είπες πριν ότι θα πας για doppler. Δεν είναι νωρίς ακόμα; αυτό δεν είναι που το κάνουν σε πολύ προχωρημένη εγκυμοσίνη που βλέπουν το πρόσωπο του μωρού;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

Είπες πριν ότι θα πας για doppler. Δεν είναι νωρίς ακόμα; αυτό δεν είναι που το κάνουν σε πολύ προχωρημένη εγκυμοσίνη που βλέπουν το πρόσωπο του μωρού;

 Doppler για να ακούσουμε την καρδιά. Αυτό κατάλαβα, λες να μου ειπε κάτι άλλο?


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

17 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

Καλησπερα κοριτσακια, οι εγκυουλες πως ειστε? εγω νιωθω κατι ενοχλησεις στην κοιλια, οποτε λογικα θα μου ερθει, δεν περιμενα και πολλα μεχρι να παω στην ενδοκρινολογο αλλα αυτο τον μηνα ειχαμε καλες επαφες και ελεγα μπας και.... θα δειξει σε λιγες μερες τελικα τι θα γινει ^_^

@dimitroula30 τωρα δεν εισαι πιο ηρεμη γλυκια μου?

@Μαρθα Κ ημερομηνια να δωσεις να φτιαξουμε το πινακακι αγαπη ;) 

Αγάπη επειδή ο κύκλος μού είναι χαλιά βάλαμε με βάση τόν μεγαλύτερο 10 Ιουλίου καί βλέπουμε 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

Καλησπερα κοριτσακια, οι εγκυουλες πως ειστε? εγω νιωθω κατι ενοχλησεις στην κοιλια, οποτε λογικα θα μου ερθει, δεν περιμενα και πολλα μεχρι να παω στην ενδοκρινολογο αλλα αυτο τον μηνα ειχαμε καλες επαφες και ελεγα μπας και.... θα δειξει σε λιγες μερες τελικα τι θα γινει ^_^

@dimitroula30 τωρα δεν εισαι πιο ηρεμη γλυκια μου?

@Μαρθα Κ ημερομηνια να δωσεις να φτιαξουμε το πινακακι αγαπη ;) 

 Γλυκό μου κορίτσι πόνους περιόδου ένιωθα μια βδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο ,μεχρι που βγηκε θετικο το τεστ, και για δυο βδομάδες Μετα!! Οπτε μην προδικαζεις τίποτε!! 


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, dimitroula30 είπε:

 Γλυκό μου κορίτσι πόνους περιόδου ένιωθα μια βδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο ,μεχρι που βγηκε θετικο το τεστ, και για δυο βδομάδες Μετα!! Οπτε μην προδικαζεις τίποτε!! 

καλημερα γλυκια μου, δεν νιωθω τιποτα αλλο μονο κατι ενοχλησεις αλλα και επειδη θεωρω οτι οι ορμονες μου κανουν παρτυ δεν πιστευω οτι ειμαι, δινω πολυ λιγες πιθανοτητες εγκυμοσυνης χωρις αυτο να με πειραζει, εχω μια αναισθησια μεχρι στιγμης χχαχαχαχα

κοριτσια θα παω στην ενδοκρινολογο στον Πειραια την Κανακη Ευαγγελια, την ξερει καποια? αν ναι στειλτε μου προσωπικο να μου πειτε την γνωμη σας γιοατι νομιζω δεν επιτρεπεται δημοσια ^_^

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Antonia_GR  ΠΗΤ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ  2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2.baia5582 ΠΗΤ 1/7/2017  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

3. mammylicious ΠΗΤ  29/7/2017 - 1/8/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

4. leta87 ΠΗΤ  10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

5. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

6. Garifalia1 ΠΗΤ 19-24/9/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

7. Alekagala ΠΗΤ  18/10/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!!

8. Melitoula ΠΗΤ  23/11/2017!!!

9. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!!

10. dimitroula30  ΠΗΤ  18/1/2018!!!

11. Kalfeli  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ  98!!!

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. gianna81 14/3/2017!!!

2. maria dimitris 23/3/2017!!!

3. Olivia3 12/4/2017!!!

4. NikolitsaVe87 26/4/2017!!!

5. stalitsa82 30/4/2017!!!

6. marillia 26/5/2017!!!

7. aggeliki_l 29/5/2017!!!

8. caramel_83  1/6/2017!!!

9. linaa  7-9/6/2017!!!

10. KarMar84 10-11/6/2017!!!

11. elenaki22 11/6/2017!!!

12. giota@ 14/6/2017!!!

13. Vila 20/6/2017!!!

14. λουπιτα 20/6/2017!!!

15. Μαρθα Κ 10/7/2017!!!

16. Wannabemommy....

17. andrianni....

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

 

 

@marillia ειχαμε κανενα νεο?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, εκανα και μια δευτερη χοριακη την Παρασκευή και αυξήθηκε αρκετά , κοντά στα 900. Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό να αυξηθεί τόσο πολύ. Λογικά αυτή την εβδομάδα θα μπορούμε να δούμε σάκο και που βρίσκεται. Το κακό είναι ότι δεν αισθάνομαι χαρούμενη, έχω χάλια διάθεση, δεν μπορώ να συνηθίσω την ιδέα ότι είμαι έγκυος και μου έρχονται στο μυαλό διάφορα αρνητικά πράγματα. Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό όλο αυτό τη στιγμή που έπρεπε να αισθάνομαι χαρά.

  • Μου αρέσει 3

R2E1.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Kalfeli είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, εκανα και μια δευτερη χοριακη την Παρασκευή και αυξήθηκε αρκετά , κοντά στα 900. Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό να αυξηθεί τόσο πολύ. Λογικά αυτή την εβδομάδα θα μπορούμε να δούμε σάκο και που βρίσκεται. Το κακό είναι ότι δεν αισθάνομαι χαρούμενη, έχω χάλια διάθεση, δεν μπορώ να συνηθίσω την ιδέα ότι είμαι έγκυος και μου έρχονται στο μυαλό διάφορα αρνητικά πράγματα. Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό όλο αυτό τη στιγμή που έπρεπε να αισθάνομαι χαρά.

Ίσως είναι από το σοκ.. Μην ανησυχείς όταν με το καλό προχωρήσει η εγκυμοσίνη σου θα σου φύγει όλο αυτό :wink::-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

ειχαμε κανενα νεο?

Κορίτσι μου τελικά αδιαθέτησα και ήμουν και καντέμο.Είχα 37,4 και συχνοουρία και επειδή όταν είχα μείνει έγκυος είχα δέκατα λέω μωρέ λες? Τελικά αδιαθέτησα,συνέχισα με ενοχλήσεις και δεν μπορούσα να κάνω γενική ούρων.Τ άφησα η τρελή!!!Μου δώσε ο γιατρός αντιβίωση για να μην υποτροπιάσω.Πιστεύω να έπαθα και να ΄μαθα με τα συμπτώματα κάθε μήνα!!Φιλάκιαααα!!!

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Kalfeli είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, εκανα και μια δευτερη χοριακη την Παρασκευή και αυξήθηκε αρκετά , κοντά στα 900. Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό να αυξηθεί τόσο πολύ. Λογικά αυτή την εβδομάδα θα μπορούμε να δούμε σάκο και που βρίσκεται. Το κακό είναι ότι δεν αισθάνομαι χαρούμενη, έχω χάλια διάθεση, δεν μπορώ να συνηθίσω την ιδέα ότι είμαι έγκυος και μου έρχονται στο μυαλό διάφορα αρνητικά πράγματα. Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό όλο αυτό τη στιγμή που έπρεπε να αισθάνομαι χαρά.

καλημερα κοριτσι μου, ειναι και οι ορμονες που εχουν επηρρεαστει λογικα και εχεις αυτη την ψυχολογια, πιστευω πως οταν ακουσεις καρδουλα θα ηρεμησεις ;)

18 ώρες πρίν, marillia είπε:

Κορίτσι μου τελικά αδιαθέτησα και ήμουν και καντέμο.Είχα 37,4 και συχνοουρία και επειδή όταν είχα μείνει έγκυος είχα δέκατα λέω μωρέ λες? Τελικά αδιαθέτησα,συνέχισα με ενοχλήσεις και δεν μπορούσα να κάνω γενική ούρων.Τ άφησα η τρελή!!!Μου δώσε ο γιατρός αντιβίωση για να μην υποτροπιάσω.Πιστεύω να έπαθα και να ΄μαθα με τα συμπτώματα κάθε μήνα!!Φιλάκιαααα!!!

οταν σου τελειωσει η περιοδος δεν θα κανεις γενικη ουρων για να δεις που βρισκεσαι?αν καθαρισες? νσ μου πεις και ημερομηνια να σε αλλαξω στο πινακακι ;)

 

 

Καλημερα δεν σας ειπα.....Καλημερα παρεουλα, καλη εβδομαδα να εχουμε, εγω κοριτσια χθες στο σκουπισμα ειχα ισα ισα αραιο αιματακι, σημερα το πρωι το ιδιο και τωρα εχω παλι ενοχλησεις στην κοιλια μου, θα δω πως θα παει και σκεφτομαι να κανω ενα τεστακι για σιγουρια οτι δεν ειμαι γιατι θελω να κλεισω ραντεβου με την ενδοκρινολογο που σας ειπα και αν μου κανει υπερηχο να ειμαι σιγουρη οτι δεν υπαρχει εγκυμοσυνη ;) τελικα καμια σας δεν γνωριζει την συγκεκριμενη ενδοκρινολογο? ειναι και στο Ιασω

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...