Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 32 λεπτά , Mary m είπε:

Καλημερα κοριτσακι ειλικρινα δεν εχω σκεφτει αν δεν μου ερθει σημερα τι θα κανω αυριο οπως προειπα ουτε με μενα δεν το συζηταω.εχω στο μυαλο οτι θα ερθει κ ολα καλα.δεν σκεφτηκα το ενδεχομενο να μην ερθει τι θα κανω αυριο... Με προβληματισες χαχαχαχα

Δικιο εχεις θα περιμενω και αυριο κ μετα θα κανω ενα τεστ!

@Mary m  αφού έχεις υπομονή περιμενε λιγο κ πας για χοριακη.. κανε οοοοπως νιώθεις ούτε φόβο ούτε τίποτα. Όλα κσλα 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 hour ago, Mary m είπε:

Καλημερα κοριτσια τι κανετε; σημερα ειναι η μεγαλη μερα της αναμονης!!!! Ποναει κ η μεση κ το στηθος ειναι πρησμενο εδω κ 10 μερες....μια σκεφτομαι ειμαι μια λεω μπα δεν ειμαι θα ερθει απο στιγμη σε στιγμη!!!

 Καλημέρα !αν έχεις ακόμα το στήθος πρησμένο εχεις πολλες ελπίδες.. Έμενα σταματά να πονάει 2 μέρες πριν κ μετά μου έρχεται..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ada32 είπε:

Επειδή δεν έχουμε σοβαρό θέμα με το σπέρμα,Γτ σαν ποσότητα είναι καλή,όποτε ενδυκνυεται για την περίπτωση μας.Ναι κανονικά αδιαθετησα.Χθες είχα αίμα από το απόγευμα . σήμερα εχω λιγο.. Απλα μου κάνει εντύπωση που τελικά ο κύκλος Ήταν 25 Μερες τελικά .. Πρώτη φορά Έχω τόσο μικρό.κ δεν είχα πόνο  Αφού δεν πήρα χάπια καθόλου. 

Καλά λέω μόνο με τα τεστ ωορηξιας η με υπέρηχο Είσαι σίγουρη για την ωορηξια. Κ ήδη παρηγγειλα από χθες!!!

@ada32 μου όταν βρισκόμαστε σε αναπαραγωγική ηλικία αλλαζει καποιες φορές ο κύκλος μας η ροή του αίματος οι μέρες που έχουμε στο σύνολο περίοδο χωρίς απαραίτητα να σημαίνει κατι. Αν όμως σε απασχολεί και δεν έχεις κανει πρόσφατα εξετασεις κανε. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημέρα. Οπότε να μην κανεις τίποτα στον εαυτό σου. Ψαχτειτε για το πως θα το αντιμετωπίσετε με φυσικό κ επιστημονικό τρόπο. Και όλα θα πανε Καλα με ηρεμία κ προσευχουλα. Ξέρει ο Θεουλης ο καλός πότε μας τα δινει. 

Το θέμα Μου είναι το σπέρμα κ ο άντρας μου.. Που νομίζει ότι δεν έχει κατι...κ δεν παίρνει βιταμίνες. Επειδη ειχα Μια βιοχημική στο 6Μηνο προσπαθειων ,νομίζει ότι παλι κάποια στιγμή θα τα καταφερουμε.. Αλλα βαρέθηκα αυτες τις προγραμματισμενες επαφές ,Για αυτό λέω πρόκληση κ σπερματεγχυση.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

Το θέμα Μου είναι το σπέρμα κ ο άντρας μου.. Που νομίζει ότι δεν έχει κατι...κ δεν παίρνει βιταμίνες. Επειδη ειχα Μια βιοχημική στο 6Μηνο προσπαθειων ,νομίζει ότι παλι κάποια στιγμή θα τα καταφερουμε.. Αλλα βαρέθηκα αυτες τις προγραμματισμενες επαφές ,Για αυτό λέω πρόκληση κ σπερματεγχυση.

Συγνώμη έχει γίνει διαγνωση οτι υπαρχει θέμα με την κινητικότητα κ παρόλα αυτα δεν το δέχεται? Τι βιταμίνη πρέπει να πίνει? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

@ada32 μου όταν βρισκόμαστε σε αναπαραγωγική ηλικία αλλαζει καποιες φορές ο κύκλος μας η ροή του αίματος οι μέρες που έχουμε στο σύνολο περίοδο χωρίς απαραίτητα να σημαίνει κατι. Αν όμως σε απασχολεί και δεν έχεις κανει πρόσφατα εξετασεις κανε. 

Θα δω ,θα ξανα κάνω ορμονικές Και προλακτινη.δεν ξέρω αν επηρέασε τον  κύκλο Μου το dostinex Γτ πηρα Από μισό χαπάκι ,τις 2 Τελευταίες εβδομάδες..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

Το θέμα Μου είναι το σπέρμα κ ο άντρας μου.. Που νομίζει ότι δεν έχει κατι...κ δεν παίρνει βιταμίνες. Επειδη ειχα Μια βιοχημική στο 6Μηνο προσπαθειων ,νομίζει ότι παλι κάποια στιγμή θα τα καταφερουμε.. Αλλα βαρέθηκα αυτες τις προγραμματισμενες επαφές ,Για αυτό λέω πρόκληση κ σπερματεγχυση.

Και να χαίρεσαι τον έρωτα ασε τα προγραμματισμένα μερα παρα μερα!!!! Χαχαχα 

Just now, ada32 είπε:

Θα δω ,θα ξανα κάνω ορμονικές Και προλακτινη.δεν ξέρω αν επηρέασε τον  κύκλο Μου το dostinex Γτ πηρα Από μισό χαπάκι ,τις 2 Τελευταίες εβδομάδες..

Δεν ξέρω καν τα χαπια οποτε δεν λέω τίποτα. Τα φαρμακα παντως καποια οχι όλα επηρεαζουν την περίοδο 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Συγνώμη έχει γίνει διαγνωση οτι υπαρχει θέμα με την κινητικότητα κ παρόλα αυτα δεν το δέχεται? Τι βιταμίνη πρέπει να πίνει? 

Ναι!! Από το σπερμοδιαγραμμα.. Έχουμε σύνολο 30% κινητικότητα κ όμως Δεν το παραδεχεται...


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

Ναι!! Από το σπερμοδιαγραμμα.. Έχουμε σύνολο 30% κινητικότητα κ όμως Δεν το παραδεχεται...

Κρίμα βρε κορίτσι μου. ..αυτοί οι άντρες αν πεισμωσουν. ..

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 25 λεπτά , ada32 είπε:

Επειδή δεν έχουμε σοβαρό θέμα με το σπέρμα,Γτ σαν ποσότητα είναι καλή,όποτε ενδυκνυεται για την περίπτωση μας.Ναι κανονικά αδιαθετησα.Χθες είχα αίμα από το απόγευμα . σήμερα εχω λιγο.. Απλα μου κάνει εντύπωση που τελικά ο κύκλος Ήταν 25 Μερες τελικά .. Πρώτη φορά Έχω τόσο μικρό.κ δεν είχα πόνο  Αφού δεν πήρα χάπια καθόλου. 

Καλά λέω μόνο με τα τεστ ωορηξιας η με υπέρηχο Είσαι σίγουρη για την ωορηξια. Κ ήδη παρηγγειλα από χθες!!!

Και εμείς ακριβώς το ίδιο θέμα με το σπέρμα έχουμε . Πόσο καιρό προσπαθείτε εσείς,  εμεις 2 χρόνια και τίποτα ούτε καν βιοχημική έτσι για να δω αν μένω έγκυος χαχα

  • Λυπημένη/-ος 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Smile89 είπε:

Ενταξει ειναι κ θέμα αντρισμου ειναι κ χαρακτήρα. 

Το ξέρω και το έχουμε ξαναπείότι είναι θέμα ανδρισμου . Αλλά είναι καλύτερα να  παιδευεται η γυναίκα χωρίς να έχει πρόβλημα και να στερείται ένα μωρό που δυσκολευται να έρθει ενός συγκεκριμένου θέματος  ?

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ada32 είπε:

Ναι!! Από το σπερμοδιαγραμμα.. Έχουμε σύνολο 30% κινητικότητα κ όμως Δεν το παραδεχεται...

Καλή μου γιατί δεν κάνετε άλλο ένα; Τι δεν παραδέχεται; Ότι μπορεί να ήταν τυχαίο ή ότι έγινε λάθος; Ας πάτε σε άλλο μικροβιολογικό και μετά από τόσους μήνες δεύτερο λάθος δεν θα γίνει πάλι! Μπορεί να έχει ανέβει κιόλας δεν ξέρεις! Αν είναι να κάνετε σπερματέγχυση σίγουρα θα ζητήσουν σπερμοδιάγραμμα πρόσφατο και αν είναι καλό προχωράτε, αλλιώς θέλει θεραπεία για να έχει νόημα. Πες του ότι είναι πολύ εύκολο να το φτιάξετε το σπέρμα, δεν θέλει τίποτα. Μπορεί να έχει και κανένα μικροβιάκι που επηρεάζει και με μία αντιβίωση να φτιάξει.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Τονι@ είπε:

@alina80 μου τι λες? ??  Είπαμε να περιμένεις αλλά όχι κι έτσι! ! Πω πω βρε κορίτσια χαρά στην υπομονή σας! !! Σας θαυμάζω! !!

Καλά επειδή το είπα, δεν σημαίνει ότι θα αντέξω. Το σκέφτομαι επειδή έχω ένα πολύ σημαντικό επαγγελματικο θέμα στις 30-1 να μην έχω και αυτό έννοια. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...