Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!

@alina80 άντε να δούμε τι έγινε και αυτή την φορά. Παντως πάλι διάφανα  υγρά πολλά είχα  το πρωί  τι να πω μάλλον τυχαίο θα ήταν ίσως από το σεξ.χωρις να θελω να μας απελπισω οι εβδομάδες θα περάσουν αργααααα και βασανιστικά πιστεύω 

@marillia μάλλον έβαλες πολύ και σε έκαιγε τόσο!!χαχαχχαχα θα άναψες το βράδυ φαντάζομαι!!

@Ungry girl για πες μας τι νιώθεις?

@Mary m πολύ καλό σύμπτωμα  εχεις είναι τόσες μέρες πρησμένο το στήθος!!πιστεύω θα δεις θετικό τεστακι

 

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

@alina80 άντε να δούμε τι έγινε και αυτή την φορά. Παντως πάλι διάφανα  υγρά πολλά είχα  το πρωί  τι να πω μάλλον τυχαίο θα ήταν ίσως από το σεξ.χωρις να θελω να μας απελπισω οι εβδομάδες θα περάσουν αργααααα και βασανιστικά πιστεύω 

@marillia μάλλον έβαλες πολύ και σε έκαιγε τόσο!!χαχαχχαχα θα άναψες το βράδυ φαντάζομαι!!

@Ungry girl για πες μας τι νιώθεις?

@Mary m πολύ καλό σύμπτωμα  εχεις είναι τόσες μέρες πρησμένο το στήθος!!πιστεύω θα δεις θετικό τεστακι

 

Καλημερα καλη μου. Ειναι πρησμενο κ να σ πω κ την αληθεια μου βλεπω οτι γυρω απο την θηλη η περιοχη η ροζ εχει μεγαλωσει πολυ ειμαι ασχετη ελπιζω να καταλαβες με αυτην την περιγραφη.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

@alina80 άντε να δούμε τι έγινε και αυτή την φορά. Παντως πάλι διάφανα  υγρά πολλά είχα  το πρωί  τι να πω μάλλον τυχαίο θα ήταν ίσως από το σεξ.χωρις να θελω να μας απελπισω οι εβδομάδες θα περάσουν αργααααα και βασανιστικά πιστεύω 

@marillia μάλλον έβαλες πολύ και σε έκαιγε τόσο!!χαχαχχαχα θα άναψες το βράδυ φαντάζομαι!!

@Ungry girl για πες μας τι νιώθεις?

@Mary m πολύ καλό σύμπτωμα  εχεις είναι τόσες μέρες πρησμένο το στήθος!!πιστεύω θα δεις θετικό τεστακι

 

χαχαχ μη συζητάς!!Ξημέρωσα!!!Αφού μου είπε ο άντρας μου έκανα άπνιες!!!Δεν ξαναβάζω με τίποτα!!!!Εχετε κρύο σήμερα?Αλλαξε ο καιρός αλλά από βδομάδα ανεβαίνει!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Mary m είπε:

Καλημερα καλη μου. Ειναι πρησμενο κ να σ πω κ την αληθεια μου βλεπω οτι γυρω απο την θηλη η περιοχη η ροζ εχει μεγαλωσει πολυ ειμαι ασχετη ελπιζω να καταλαβες με αυτην την περιγραφη.

Είναι πολύ καλό αυτό με το στήθος και θεωρώ ότι κακώς φοβάσαι την απογοήτευση.  Αφενός αργά ή γρήγορα θα μάθεις και αφετέρου όσο πιο γρήγορα μάθεις τόσο πιο έγκαιρα θα κανεις τα απαραίτητα 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Επειδη την εχω ξαναπατησει γιαυτο κ φοβαμαι την απογοητευση κ την προηγουμενη φορα ημουν σχεδον σιγουρη κ ετρεξα για χωριακη κ μου επεσαν τα αυτια....παιζει το. Μυαλο παιχνιδια κ το σωμα κ λιγο το κατα φαντασιαν απο την αγωνια ολα παιζουν ρολο κ φοβαμαι μην την πατησω.....δικιο εχεις απλα αυτη τη φορα ουτε στον εαυτο μου δεν το λεω κραταω πολλες πισινες να μην ξανα απογοητευτω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, Vasi34 είπε:

Νομίζω το έχω πάθει κι εγώ. Εγώ γενικά από τοτε που το έχω μάθει νοιώθω διάφορα, οπότε τίποτα δε μου φαίνεται παράλογο!

Χαχαχα κι εγώ νοιώθω πολλα διαφορετικά έχεις δίκιο 

 

πρίν από 2 λεπτά , Mary m είπε:

Επειδη την εχω ξαναπατησει γιαυτο κ φοβαμαι την απογοητευση κ την προηγουμενη φορα ημουν σχεδον σιγουρη κ ετρεξα για χωριακη κ μου επεσαν τα αυτια....παιζει το. Μυαλο παιχνιδια κ το σωμα κ λιγο το κατα φαντασιαν απο την αγωνια ολα παιζουν ρολο κ φοβαμαι μην την πατησω.....δικιο εχεις απλα αυτη τη φορα ουτε στον εαυτο μου δεν το λεω κραταω πολλες πισινες να μην ξανα απογοητευτω!!!

@Mary m καλημέρα!!!! Εύχομαι κορίτσι μου να μην έρθει η περίοδος. Αν δεν έρθει σήμερα θα κανεις αύριο το τεστακι? 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Mary m είπε:

Επειδη την εχω ξαναπατησει γιαυτο κ φοβαμαι την απογοητευση κ την προηγουμενη φορα ημουν σχεδον σιγουρη κ ετρεξα για χωριακη κ μου επεσαν τα αυτια....παιζει το. Μυαλο παιχνιδια κ το σωμα κ λιγο το κατα φαντασιαν απο την αγωνια ολα παιζουν ρολο κ φοβαμαι μην την πατησω.....δικιο εχεις απλα αυτη τη φορα ουτε στον εαυτο μου δεν το λεω κραταω πολλες πισινες να μην ξανα απογοητευτω!!!

Καλά κάνεις και δεν το λες.  Αλλά εσύ πρέπει να μάθεις.  Αυτή είναι η γνώμη μου.  Εννοείται ότι θα κάνειςόπως νομίζεις. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Χαχαχα κι εγώ νοιώθω πολλα διαφορετικά έχεις δίκιο 

 

@Mary m καλημέρα!!!! Εύχομαι κορίτσι μου να μην έρθει η περίοδος. Αν δεν έρθει σήμερα θα κανεις αύριο το τεστακι? 

Καλημερα κοριτσακι ειλικρινα δεν εχω σκεφτει αν δεν μου ερθει σημερα τι θα κανω αυριο οπως προειπα ουτε με μενα δεν το συζηταω.εχω στο μυαλο οτι θα ερθει κ ολα καλα.δεν σκεφτηκα το ενδεχομενο να μην ερθει τι θα κανω αυριο... Με προβληματισες χαχαχαχα

πρίν από 3 λεπτά , Τονι@ είπε:

Καλά κάνεις και δεν το λες.  Αλλά εσύ πρέπει να μάθεις.  Αυτή είναι η γνώμη μου.  Εννοείται ότι θα κάνειςόπως νομίζεις. 

Δικιο εχεις θα περιμενω και αυριο κ μετα θα κανω ενα τεστ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

@ada32 απο οτι καταλαβαίνω ως οργανισμός δεν έχεις τίποτα οποτε ναι μην κανεις και τίποτα στον οργανισμό σου κατι που είπες για πρόκληση ούτε ξέρω τ ειναι αυτό. Αν λοιπόν έχω καταλαβει Σωστα φταίει η το αγχος η το σπέρμα... απο κει πιασε το. Αν είπα κατι λαθος συγνώμη. 

Καλημέρα!το σπέρμα φταιει γτ Έχουμε θέμα με κινητικότητα. 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Nati85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

@alina80 άντε να δούμε τι έγινε και αυτή την φορά. Παντως πάλι διάφανα  υγρά πολλά είχα  το πρωί  τι να πω μάλλον τυχαίο θα ήταν ίσως από το σεξ.χωρις να θελω να μας απελπισω οι εβδομάδες θα περάσουν αργααααα και βασανιστικά πιστεύω 

@marillia μάλλον έβαλες πολύ και σε έκαιγε τόσο!!χαχαχχαχα θα άναψες το βράδυ φαντάζομαι!!

@Ungry girl για πες μας τι νιώθεις?

@Mary m πολύ καλό σύμπτωμα  εχεις είναι τόσες μέρες πρησμένο το στήθος!!πιστεύω θα δεις θετικό τεστακι

 

Σαν να κοιτάς το νερό στην κατσαρόλα και περιμένεις να βράσει ένα πράγμα! 

Με τα υγρά εγώ δεν έχω βγάλει ποτέ άκρη. Οπότε δεν ασχολούμαι. 

@Mary m οπως νιώθεις να κάνεις. Μακάρι να μην σου έρθει. Κι εγώ λέω αυτή τη φορά να περιμενω -αργω βέβαια ακόμα. Μέχρι τις 24 είναι να μου έρθει. Λέω και να μην έρθει να περιμένω μέχρι 1η Φεβρουαρίου. Θα αντέξω λέτε; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Το γνωστό θέμα του φαγητού. Αύριο εγώ θα δουλεύω εκτός σπιτιού, σήμερα φάγαμε περισσεύματα, να δω αύριο τι θα κάνουμε. Μας βλέπω να παίρνω έτοιμα μπιφτέκια κοτόπουλου από το χασαπη! Μισή ώρα στο φούρνο και έτοιμα. 

@ada32 μου κάνε αυτό που νομίζεις. Προσπάθησε όμως να διασφαλίσεις το μίνιμουμ της συνεργασίας του άντρα σου. Επίσης, αν δεν το έχεις κάνει ήδη, μίλησε με ένα γιατρό αν η σπερματεγχυση ενδείκνυται για την περίπτωση του δικού σας σπέρματος. Εύχομαι ότι καλυτετο. Τελικά αδιαθετησες κανονικά; 

Επειδή δεν έχουμε σοβαρό θέμα με το σπέρμα,Γτ σαν ποσότητα είναι καλή,όποτε ενδυκνυεται για την περίπτωση μας.Ναι κανονικά αδιαθετησα.Χθες είχα αίμα από το απόγευμα . σήμερα εχω λιγο.. Απλα μου κάνει εντύπωση που τελικά ο κύκλος Ήταν 25 Μερες τελικά .. Πρώτη φορά Έχω τόσο μικρό.κ δεν είχα πόνο  Αφού δεν πήρα χάπια καθόλου. 

Καλά λέω μόνο με τα τεστ ωορηξιας η με υπέρηχο Είσαι σίγουρη για την ωορηξια. Κ ήδη παρηγγειλα από χθες!!!

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημέρα!το σπέρμα φταιει γτ Έχουμε θέμα με κινητικότητα. 

Καλημέρα. Οπότε να μην κανεις τίποτα στον εαυτό σου. Ψαχτειτε για το πως θα το αντιμετωπίσετε με φυσικό κ επιστημονικό τρόπο. Και όλα θα πανε Καλα με ηρεμία κ προσευχουλα. Ξέρει ο Θεουλης ο καλός πότε μας τα δινει. 

  • Μου αρέσει 3

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, marillia είπε:

Kαλημέρα γλυκιές μου!!!Εγώ δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά!!!Εβαλα vicks στο στήθος και στην πλάτη λόγω βήχα και όλο το βράδυ μου μύριζε και με έκαιγε στην πλάτη!!!Λέτε να έβαλα πολύ γι αυτό με έκαιγε?Σηκώθηκα πριν και πλύθηκα χαχαχχαχχ!!!!

Μαλλον εβαλες πολυ!!!

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Mary m ναι η αλήθεια την έχουμε πατήσει όλες μας κάποιες φορές αλλά όσο να ναι το στήθος σου δεν νομίζω να είναι της φαντασίας σου.οπως και να έχει κρατά τις επιφυλάξεις σου για να μην σου έρθει καμμία κατραπακια αλλά νομίζω ότι δεν θα έρθει η περίοδος σου.

@alina80 ένα σου λέω έχω πολλά τεστ εγκυμοσύνης στο συρτάρι μου σε 12 μέρες θα αρχίζουν να με φωνάζουν εεελα νατι εεεελαααα και θα πρέπει να κρατηθωωω

  • Χαχα 4

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...