Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 35 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Eσυ τονια μου δικαιολογισαι εχεις κ το μωρο...εμεις ειμαστε 2 ατομα μονο....τι να μαγειρεψω αυριο ρε κοριτσια?αρακα ειχα σημερα...

Το γνωστό θέμα του φαγητού. Αύριο εγώ θα δουλεύω εκτός σπιτιού, σήμερα φάγαμε περισσεύματα, να δω αύριο τι θα κάνουμε. Μας βλέπω να παίρνω έτοιμα μπιφτέκια κοτόπουλου από το χασαπη! Μισή ώρα στο φούρνο και έτοιμα. 

@ada32 μου κάνε αυτό που νομίζεις. Προσπάθησε όμως να διασφαλίσεις το μίνιμουμ της συνεργασίας του άντρα σου. Επίσης, αν δεν το έχεις κάνει ήδη, μίλησε με ένα γιατρό αν η σπερματεγχυση ενδείκνυται για την περίπτωση του δικού σας σπέρματος. Εύχομαι ότι καλυτετο. Τελικά αδιαθετησες κανονικά; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 hour ago, Vasi34 είπε:

Ναι το φανταζομαι οτι ειναι νωρις.Απλά αναρωτιόμουν αν είναι πιθανό.Τουλάχιστον να το δω!

Εγώ στην δική σου εβδομάδα είχα δει μόνο σάκο. ..υπομονή κορίτσι! !! Μπορεί να είσαι τυχερή και να σου κάνει τσα! !!

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Eσυ τονια μου δικαιολογισαι εχεις κ το μωρο...εμεις ειμαστε 2 ατομα μονο....τι να μαγειρεψω αυριο ρε κοριτσια?αρακα ειχα σημερα...

Μακαρόνια με κιμά

Κοτόπουλο με πατάτες / χυλοπίτες 

Σουτζουκάκια 

Τορτελινια με κρέμα γάλακτος 

 

Μοσχαράκι κοκκινιστό /σούπα 

 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Τονι@ είπε:

Εγώ στην δική σου εβδομάδα είχα δει μόνο σάκο. ..υπομονή κορίτσι! !! Μπορεί να είσαι τυχερή και να σου κάνει τσα! !!

 

 

Για να δούμε!Αύριο θα ξέρω!!:-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Vasi34 είπε:

Νομίζω το έχω πάθει κι εγώ. Εγώ γενικά από τοτε που το έχω μάθει νοιώθω διάφορα, οπότε τίποτα δε μου φαίνεται παράλογο!

Χαχαχα κι εγώ νοιώθω πολλα διαφορετικά έχεις δίκιο 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Εγώ στην δική σου εβδομάδα είχα δει μόνο σάκο. ..υπομονή κορίτσι! !! Μπορεί να είσαι τυχερή και να σου κάνει τσα! !!

Μακαρόνια με κιμά

Κοτόπουλο με πατάτες / χυλοπίτες 

Σουτζουκάκια 

Τορτελινια με κρέμα γάλακτος 

 

Μοσχαράκι κοκκινιστό /σούπα 

 

Λεω να κανω μακαρονια τωρα η θα ειναι με σαλτσα,η με κιμα η σουφλε θα δω..εχουμε κ τον παππου μου που ηρθε απο το χωριο κ θα κανει επεμβαση αυριο στο χερι οποτε θελω κατι γρηγορο

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω σας εχει τυχει να εχετε υγρα ασπρα αλλα πολυ πηχτα σαν κρεμα πριν την περιοδο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 26 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Λεω να κανω μακαρονια τωρα η θα ειναι με σαλτσα,η με κιμα η σουφλε θα δω..εχουμε κ τον παππου μου που ηρθε απο το χωριο κ θα κανει επεμβαση αυριο στο χερι οποτε θελω κατι γρηγορο

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω σας εχει τυχει να εχετε υγρα ασπρα αλλα πολυ πηχτα σαν κρεμα πριν την περιοδο?

Καλή επιτυχία! !! 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!! Εγω απο εχθες εχω κιμα οπότε θα βρασω και λιγα μακαρονακοα πάλι μόλις γυρίσω και μια χαρα!!! Εχω δύσκολη μερα!!! Εντωμεταξύ ποναει η μεση μου φουλ εχω.και κάποια αλλα κουλα αλλα θα ειναι η φαντασια μου δεν παίζει κατι αλλο!! @Nati85 τέλεια μια χαρα τα έχεις παει και μιας και ξεστολισες τον ανανα κανόνισε να τον δουμεε πιπίλα αυτο το μηνα οπως έχουμε πει!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!Είχα και σήμερα επαφηηηηη οεοεοοοοοοο!!έχω μουρλαθει εντελώς έτσι!!!

Όσο για φαγητό αύριο θα φτιάξω μπιφτεκια κοτοπουλου!

Γιούπι! Οι επαφές σου αυτή φορά ήταν σούπερ! Μαζί στην αναμονή τώρα. Αυτές οι δύο βδομάδες που είναι σαν να κρατάνε 30 μέρες!

Καλημέρα δεν είπα! Καλημέρα όμορφες. Παρασκευή σήμερα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα γλυκιές μου!!!Εγώ δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά!!!Εβαλα vicks στο στήθος και στην πλάτη λόγω βήχα και όλο το βράδυ μου μύριζε και με έκαιγε στην πλάτη!!!Λέτε να έβαλα πολύ γι αυτό με έκαιγε?Σηκώθηκα πριν και πλύθηκα χαχαχχαχχ!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε; σημερα ειναι η μεγαλη μερα της αναμονης!!!! Ποναει κ η μεση κ το στηθος ειναι πρησμενο εδω κ 10 μερες....μια σκεφτομαι ειμαι μια λεω μπα δεν ειμαι θα ερθει απο στιγμη σε στιγμη!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Mary m είπε:

Καλημερα κοριτσια τι κανετε; σημερα ειναι η μεγαλη μερα της αναμονης!!!! Ποναει κ η μεση κ το στηθος ειναι πρησμενο εδω κ 10 μερες....μια σκεφτομαι ειμαι μια λεω μπα δεν ειμαι θα ερθει απο στιγμη σε στιγμη!!!

Υπομονή κορίτσι μου. .Σε λίγες ώρες θα ξέρεις. ..θα κάνεις τεστακι? ?


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Λεω να κανω μακαρονια τωρα η θα ειναι με σαλτσα,η με κιμα η σουφλε θα δω..εχουμε κ τον παππου μου που ηρθε απο το χωριο κ θα κανει επεμβαση αυριο στο χερι οποτε θελω κατι γρηγορο

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω σας εχει τυχει να εχετε υγρα ασπρα αλλα πολυ πηχτα σαν κρεμα πριν την περιοδο?

Εμενα μου εχει τυχει τα εχω εδω κ 3 μερες ακριβως οπως τα περιγραφεις κ σημερα περιμενω οποτε δεν ξερω ακομα να σ πω τι σημαινει

πρίν από 5 λεπτά , Τονι@ είπε:

Υπομονή κορίτσι μου. .Σε λίγες ώρες θα ξέρεις. ..θα κάνεις τεστακι? ?

Λεω να μην κανω γτ φοβαμαι την απογοητευση θα περιμενω.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...