Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 7 λεπτά , Μάντη είπε:

@caramel_83 κοριτσι καλημέρα ! Αδιαθετισες τελικα;;;;;

καλημερα γλυκια μου, μπα οχι ακομα εχω αρκετες ενοχλησεις ανα διαστηματα αλλα δεν ερχεται η ατιμη

Link to comment
Share on other sites

Just now, caramel_83 είπε:

καλημερα γλυκια μου, μπα οχι ακομα εχω αρκετες ενοχλησεις ανα διαστηματα αλλα δεν ερχεται η ατιμη

Βρε αγαπη μου κανε ενα τεστ... Μακαρι να εισαι εγκυουλααα!!!! Αντε να ξεκινήσει καλα το 2018!!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! 

@caramel_83 πες κ για τις εξετασεις. Όλα καλά; σου ειπε γιατι δεν εχει φτιαξει ο κυκλος;

Εγω τίποτα ιδιαίτερο. Να φανταστείς πρωτη φορά που δεν εκανα τεστ. Αναισθησία γιατί αλλιως θα τρελαθω. Οχι οτι θα το γλιτωσω. Αυριο πρωι θα βαλω θερμόμετρο κ τότε θα ξέρω!

@ada32 νομίζω οτι η βιοχημική συμβαίνει γιατί καποιος παραγοντας είτε της γυναικας είτε του αντρα είναι λάθος. Μπορεις να του το πεις για να καταλάβει οτι αν δεν βελτιωθει το σπέρμα του, ο οργανισμός σου  θα το απορρίπτει. Δηλ. Το οτι ειχες βιοχημική δεν είναι να χαιρεται... δεν ξερω αν οντως ισχυει αλλα μήπως προβληματιστει. 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Βρε αγαπη μου κανε ενα τεστ... Μακαρι να εισαι εγκυουλααα!!!! Αντε να ξεκινήσει καλα το 2018!!!!

μπορει να κανω την Δευτερα δεν ξερω, δεν ειμαι 100% σε ευχαριστω πολυ παντως

πρίν από 1 λεπτό , andrianni είπε:

Καλημέρα!!! 

@caramel_83 πες κ για τις εξετασεις. Όλα καλά; σου ειπε γιατι δεν εχει φτιαξει ο κυκλος;

Εγω τίποτα ιδιαίτερο. Να φανταστείς πρωτη φορά που δεν εκανα τεστ. Αναισθησία γιατί αλλιως θα τρελαθω. Οχι οτι θα το γλιτωσω. Αυριο πρωι θα βαλω θερμόμετρο κ τότε θα ξέρω!

@ada32 νομίζω οτι η βιοχημική συμβαίνει γιατί καποιος παραγοντας είτε της γυναικας είτε του αντρα είναι λάθος. Μπορεις να του το πεις για να καταλάβει οτι αν δεν βελτιωθει το σπέρμα του, ο οργανισμός σου  θα το απορρίπτει. Δηλ. Το οτι ειχες βιοχημική δεν είναι να χαιρεται... δεν ξερω αν οντως ισχυει αλλα μήπως προβληματιστει. 

 

τελος του μηνα εχω ραντεβου με την ενδοκρινολογο και θα δω τι θα μου πει, ρε κοριτσια εχω βαρεθει να ασχολουμαι με τον κυκλο μου, κουραστηκα σχεδον 2,5 χρονια που δημιουργηθηκε το θεμα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Mary m είπε:

Εμενα μου εχει τυχει τα εχω εδω κ 3 μερες ακριβως οπως τα περιγραφεις κ σημερα περιμενω οποτε δεν ξερω ακομα να σ πω τι σημαινει

Λεω να μην κανω γτ φοβαμαι την απογοητευση θα περιμενω.....

@Mary m θα κανεις τεστακι σημερα?αντε να μου πεις κ εμενα τι σημαινουν.αυτα τα υγρα που ειναι σαν κρεμα(μπλιαχ) γτ εγω περιμενω στις 17

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Περιμένουμε με αγωνια λοιπόν το τεστακι σου!!!!

καλε τι αγωνια αφου δεν ειμαι εγκυος, δεν εχω κανει προσπαθεια πως θα ειμαι? με 1 φορα την 37 μερα???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημερααα! Κανε ενα τεστάκι με πρωινα ουρα.. Γτ πολλες φορες ακομα και τα ποιο ευαίσθητα τεστ βγαινουν λάθος... Ειδικά που το εκανες απογευμα παντα με πρωινα ουρα αν δεν μετρας καθυστέρηση. ..

Επειδή έχω απογοητευτεί αρκετές φορές, θα δώσω διορία μέχρι την Κυριακή κι αν δεν... από Δευτέρα βλέπουμε...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , caramel_83 είπε:

καλε τι αγωνια αφου δεν ειμαι εγκυος, δεν εχω κανει προσπαθεια πως θα ειμαι? με 1 φορα την 37 μερα???

Εχεις ενα δικιο αν δεν εχεις καμια επαφη ολοκληρωμένη ειναι πολυ δυσκολο αλλα η ελπιδα πεθαίνει τελευταία ετσι δεν λενε;;;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!!!νωρις νωρις εγω χαχα!!!αφηστε γτ το προγραμμα μου τις τελευταιες μερες ειναι :υπνος στις 3.30,1η επισκεψη στην τουαλετα 6.30,2η 9.30 και 3η 12.30....ανα 3 ωρες ξυπναω οπως βλέπεται...

@andrianni με το στηθος τι εγινε??

1 ώρα πρίν, ada32 είπε:

Ναι!! Από το σπερμοδιαγραμμα.. Έχουμε σύνολο 30% κινητικότητα κ όμως Δεν το παραδεχεται...

γτ δεν κανετε ενα ακομα?μετα το τριμηνο συνηθως κανουν...εμεις ειχαμε κανει 4 συνολικα...πες του για να δειτε αν εχουν κανει δουλεια οι βιταμινες...


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Farfala24 είπε:

Επειδή έχω απογοητευτεί αρκετές φορές, θα δώσω διορία μέχρι την Κυριακή κι αν δεν... από Δευτέρα βλέπουμε...

Αν εχεις την υπομονη και μπορεις να περιμένεις κάντο δευτέρα πρωι!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Εχεις ενα δικιο αν δεν εχεις καμια επαφη ολοκληρωμένη ειναι πολυ δυσκολο αλλα η ελπιδα πεθαίνει τελευταία ετσι δεν λενε;;;;;

ειχα μονο 1 ολοκληρωμενη την 37 μερα... ολες οι αλλες δεν ηταν ολοκληρωμενες γι αυτο το αποκλειω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , kido είπε:

Όπως; Πες κανένα φαγητό αν ξέρεις! Μην τρώμε μόνο εμείς τους ανανάδες!!!! Χαχα

Googlare.... θα τα βρεις ολα. Εγώ ειλικρινά πιστεύω ότι το οτι έμεινα πολυ γρήγορα έγκυος πέρα του οτι είμαστε υγιείς κ ήθελε ο Θεός, οφείλεται στην καλη διατροφή κ φυσική κατασταση του αντρα μου. Ανέκαθεν ηταν ετσι. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...