Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@ada32 και @Dimitr@17 τρώτε την σκόνη μου στα ασιδερωτα. Τι 3 πλυντήρια? ? Εγώ τα βάζω στην πάνω ντουλάπα του δωματίου κι αν δεν ξεκινήσουν να πέφτουν στο  κεφάλι μου δεν το παίρνω απόφαση. ..ειδικά τώρα  με το μωρό. . 

@ada32 μου μια χαρά είναι που δεν ξαναειδες ροζ. Αυτό θέλουμε! !

  • Χαχα 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ada32 είπε:

και εγω μια απο τα ιδια.. σιδερωνω μονο τα βασικα πλεον , κ επειδη τωρα το χειμωνα τα περισσοτερα δικα μου ειναι πλεκτα, δεν χρει;αζονται καν σιδερο .. :P  προτιμω να παω μια βολτα με τον αντρα μου , παρα να του πω οχι για να κανω 24 ωρες τ ο 24ωρο δουλειες , οπως η μαμα μου !!!

εγω ειμαι 14-15/01 . κοντοζυγωνω.. ναι σημερα το πρωι ειδα λιγο ροζ αλλα αυτο το βλεπω ,συνηηθως το βραδυ πριν την περιοδο ή την ιδια μερα .. οποτε λεω οτι μαλλον θα αδιαθετησω συντομα.. 

υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα .. οπωσδηποτε σημερα, ποτε δεν ξερεις.

Δεν νομίζω να  αδιαθετήσεις τους επόμενους 9 μήνες;)


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μολις αδιαθετησα μαλλον  . :( . ειχα αρκετα ροζ τωρα .  αυτος ο κυκλος ηταν 26 μερες τελικα ..  ξερετε τι προσεξα σε αυτον τον κυκλο , τι ισχυει για μενα τελικα οτι μολις ξεκινησουν οι γονιμες , εχω τρελη διαθεση για σεξ κ σταματαει ακριβως μετα την ωορηξια. τελικα εκανα ωορηξια 11η -12 η μερα .. 

οποτε παω τον αλλον μηνα με προκληση οπωσδηποτε γτ βαρεθηκα ετσι . 

Just now, BettySt είπε:

Δεν νομίζω να  αδιαθετήσεις τους επόμενους 9 μήνες;)

αδιαθετησα νωριτερα .. :(  τωρα που πηγα ειχα αρκετα ροζ υγρα . οποτε το βραδυ θα εχω κανονικη ροη .

  • Λυπημένη/-ος 4

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Κοριτσια μολις αδιαθετησα μαλλον  . :( . ειχα αρκετα ροζ τωρα .  αυτος ο κυκλος ηταν 26 μερες τελικα ..  ξερετε τι προσεξα σε αυτον τον κυκλο , τι ισχυει για μενα τελικα οτι μολις ξεκινησουν οι γονιμες , εχω τρελη διαθεση για σεξ κ σταματαει ακριβως μετα την ωορηξια. τελικα εκανα ωορηξια 11η -12 η μερα .. 

οποτε παω τον αλλον μηνα με προκληση οπωσδηποτε γτ βαρεθηκα ετσι . 

Πρόκληση; Αφού κανείς κανονικά ωορρηξία γτ να πάρεις φάρμακα;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Πρόκληση; Αφού κανείς κανονικά ωορρηξία γτ να πάρεις φάρμακα;;;

γτ θελω παραπανω πιθανοτητες .. αντι για 1 , αν μπορουν να παραχθουν 2-3 αυγουλακια .. κ μπορει κ σπερματεγχυση . θα δω

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

γτ θελω παραπανω πιθανοτητες .. αντι για 1 , αν μπορουν να παραχθουν 2-3 αυγουλακια .. κ μπορει κ σπερματεγχυση . θα δω

Αν είναι να μπεις στη διαδικασία αυτή για μένα κάνε σπερματεγχυση. Μίλα με το γιατρό σου ή βρες κάποιον εξειδικευμένο στο θέμα να σου πει τα πώς και τα τι, να γίνει και η απαιτούμενη επεξεργασία στο σπέρμα. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ada32 said:

Κοριτσια μολις αδιαθετησα μαλλον  . :( . ειχα αρκετα ροζ τωρα .  αυτος ο κυκλος ηταν 26 μερες τελικα ..  ξερετε τι προσεξα σε αυτον τον κυκλο , τι ισχυει για μενα τελικα οτι μολις ξεκινησουν οι γονιμες , εχω τρελη διαθεση για σεξ κ σταματαει ακριβως μετα την ωορηξια. τελικα εκανα ωορηξια 11η -12 η μερα .. 

οποτε παω τον αλλον μηνα με προκληση οπωσδηποτε γτ βαρεθηκα ετσι . 

αδιαθετησα νωριτερα .. :(  τωρα που πηγα ειχα αρκετα ροζ υγρα . οποτε το βραδυ θα εχω κανονικη ροη .

μπορει να μην ειναι περιοδος αλλα κατι αλλο..περιμενε να δουμε αν σου ερθει κοριτσι μου..αν σου ερθει παμε δυναμικα τον αλλο μηνα..υπολογιζες πιο μετα την ωορηξια; :-( 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

γτ θελω παραπανω πιθανοτητες .. αντι για 1 , αν μπορουν να παραχθουν 2-3 αυγουλακια .. κ μπορει κ σπερματεγχυση . θα δω

Ada μου ο φυσικός κύκλος κάθε γυναίκας είναι να παράγει ένα αυγουλάκια άποψη μ είναι να μην κάνεις πρόκληση δεν είσαι εσύ το πρόβλημα ούτε η ωορρηξία σου.. το πρόβλημα είναι το σπέρμα καλύτερα με κάποιον τρόπο να επηρεάσει ς τον άντρα σου να κάνει αυτός κάτι.. συγγνώμη που επεμβαίνω... Αλλά θεωρώ ότι δεν είναι καλό για τον οργανισμό ν επεμβαίνουμε χωρίς να υπάρχει πρόβλημα....

  • Μου αρέσει 2

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Vasi34 είπε:

Όταν δε το περιμένεις τότε είναι που θα ρθει!Εμάς έτσι έγινε, στον πρώτο μήνα δεν το περίμενα σε καμία περίπτωση. Και γενικότερα είμαι πολύ αγχώδης σαν άνθρωπος.Να πάνε όλα καλά!

Χτες μπήκα στην 5η αν τα υπολογίζω καλά, με τελευταία περίοδο 5/12. 

Έχεις ένα δίκιο χεχε..:-D

@Vasi34 στην 5η μαζί Βασικα λογικα εσυ έχεις περασει στην 6η. 

@Τονι@ δίκιο εχεις


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , ellilaw είπε:

μπορει να μην ειναι περιοδος αλλα κατι αλλο..περιμενε να δουμε αν σου ερθει κοριτσι μου..αν σου ερθει παμε δυναμικα τον αλλο μηνα..υπολογιζες πιο μετα την ωορηξια; :-( 

ναι , ειχα παει στον γιατρο 13η μερα κ ειχε δει ωοθυλακιο 12χιλ κ ειπαμε σε 4 μερες ωορηξια..αλλα εγω ειχα διαθεση για σεξ μεχρι κ την 13η μερα κ μου φανηκε παραξενο  που μετα μου εφυγε η πολυ ορεξη κ τα πολλα υγρα.. αλλα δεν το σκεφτηκα οτι μπορει να ειχε γινει .. 1 φορα τον χρονο εχω κυκλο 26 -27 μερων , ε ηταν αυτος!!! 

  • Λυπημένη/-ος 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Τονι@ είπε:

@ada32 και @Dimitr@17 τρώτε την σκόνη μου στα ασιδερωτα. Τι 3 πλυντήρια? ? Εγώ τα βάζω στην πάνω ντουλάπα του δωματίου κι αν δεν ξεκινήσουν να πέφτουν στο  κεφάλι μου δεν το παίρνω απόφαση. ..ειδικά τώρα  με το μωρό. . 

@ada32 μου μια χαρά είναι που δεν ξαναειδες ροζ. Αυτό θέλουμε! !

Μια απο τα ίδια @Τονι@

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

@alina80 καλά ναι δεν την κάνω σωστά την θερμομέτρηση πλέον αλλά πάνω κάτω καταλαβαίνω τι γίνεται μπορεί όντως να είχε γίνει και προχθές και όχι εχθές.αλλα μαλλον εχθες!θα δείξει!! Όσο για το φαγητό είχαμε από χθες μακαρόνια με σάλτσα και σπανακόπιτα οπότε δεν μαγείρεψα τίποτα τελικά έφτασαν αυτά!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , alina80 είπε:

Αν είναι να μπεις στη διαδικασία αυτή για μένα κάνε σπερματεγχυση. Μίλα με το γιατρό σου ή βρες κάποιον εξειδικευμένο στο θέμα να σου πει τα πώς και τα τι, να γίνει και η απαιτούμενη επεξεργασία στο σπέρμα. 

αυτο σκεφτομαι . κατευθειαν για σπερματεγχυση γτ βαρεθηκα ετσι . απλα μη φανταστεις , ενα χαπι κλομιφαινης την μερα θα  παρω , δν θα επιβαρυνθω παρα πολυ . φευγω κοριτσια, παω σπιτι .. ευχαριστω πολυ για την συμπαρασταση... 

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

@ada32 απο οτι καταλαβαίνω ως οργανισμός δεν έχεις τίποτα οποτε ναι μην κανεις και τίποτα στον οργανισμό σου κατι που είπες για πρόκληση ούτε ξέρω τ ειναι αυτό. Αν λοιπόν έχω καταλαβει Σωστα φταίει η το αγχος η το σπέρμα... απο κει πιασε το. Αν είπα κατι λαθος συγνώμη. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...