Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Hello girls...!!!!τι κανετε?πως ειστε ...εγω τωρα μπαινω στις γονιμες 12η μερα σημερα και λεω να ξεκινησω τεστακια μπας και καταλαβω τπτ...

Κάνε κανε, τα ξεκινάω κι εγώ από Παρασκευή και βλέπουμε... καλή μας τύχη! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 12 λεπτά , kido είπε:

Κάνε κανε, τα ξεκινάω κι εγώ από Παρασκευή και βλέπουμε... καλή μας τύχη! 

Αααα τελεια θα ειμαστε μαζι στην αναμονη...θα κανω σε λιγη ωρα εγω και θα σας πω το αποτελεσμα...καλη μας αρχη..ν

πρίν από 25 λεπτά , Ungry girl είπε:

Άντε κορίτσι με το καλο τα τεστακια.σου!

Σε ευχαριστω αννουλα μου..ναι μηπως καταλαβω επιτελους ποτε κανω ωορηξια...ερωτηση..τωρα π ειμαι στις γονιμες να εχω οσο πιο συχνα μπορω επαφη?γτ ακουσα κ εναν γιατρο που ειπε σε μια φιλη μου πριν την μερα της ωορηξιας αποχη 2μερες για να ειναι δυνατο το σπερμα...κατα τα αλλα εσυ τι κανεις?σε ποια βδομαδα εισαο?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αααα τελεια θα ειμαστε μαζι στην αναμονη...θα κανω σε λιγη ωρα εγω και θα σας πω το αποτελεσμα...καλη μας αρχη..ν

Σε ευχαριστω αννουλα μου..ναι μηπως καταλαβω επιτελους ποτε κανω ωορηξια...ερωτηση..τωρα π ειμαι στις γονιμες να εχω οσο πιο συχνα μπορω επαφη?γτ ακουσα κ εναν γιατρο που ειπε σε μια φιλη μου πριν την μερα της ωορηξιας αποχη 2μερες για να ειναι δυνατο το σπερμα...κατα τα αλλα εσυ τι κανεις?σε ποια βδομαδα εισαο?

Οχι αποχη Δήμητρααααα ασχετανμε τα τεστ επαφη καθε 2 η.μερα Εσύ!!! Απλα οταν δεις θετικο τεστ ωορρηξίας δώστου να καταλάβει!!! Μπενω στην 7 σε.λιγες μερες ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αααα τελεια θα ειμαστε μαζι στην αναμονη...θα κανω σε λιγη ωρα εγω και θα σας πω το αποτελεσμα...καλη μας αρχη..ν

Σε ευχαριστω αννουλα μου..ναι μηπως καταλαβω επιτελους ποτε κανω ωορηξια...ερωτηση..τωρα π ειμαι στις γονιμες να εχω οσο πιο συχνα μπορω επαφη?γτ ακουσα κ εναν γιατρο που ειπε σε μια φιλη μου πριν την μερα της ωορηξιας αποχη 2μερες για να ειναι δυνατο το σπερμα...κατα τα αλλα εσυ τι κανεις?σε ποια βδομαδα εισαο?

Μέρα πάρα μέρα μέχρι το θετικό τεστ και μετά οταν βγει θετικό κάθε μέρα για τις 3 επόμενες για να μη χάσω την οωρρηξια. Ετσι θα προσπαθησω να το πάω εγώ αυτόν τον κύκλο. 

Επεξεργάστηκαν by kido
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Ungry girl είπε:

Οχι αποχη Δήμητρααααα ασχετανμε τα τεστ επαφη καθε 2 η.μερα Εσύ!!! Απλα οταν δεις θετικο τεστ ωορρηξίας δώστου να καταλάβει!!! Μπενω στην 7 σε.λιγες μερες ολα καλα!

Αααα πολυ ωραια..γτ αντε να πεις στο αμορε οτι δεν εχει επαφη...τωρα αν ειναι καθε μερα παλι υπαρχει προβλημα??πως νομιζα οτι εισαι περισσοτερων βδομαδων???τα καλυτερα σου ευχομαι...

πρίν από 10 λεπτά , kido είπε:

Μέρα πάρα μέρα μέχρι το θετικό τεστ και μετά οταν βγει θετικό κάθε μέρα για τις 3 επόμενες για να μη χάσω την οωρρηξια. Ετσι θα προσπαθησω να το πάω εγώ αυτόν τον κύκλο. 

Εγω με κυκλο 30ημερων ποτε υποτιθεται οτι περιμενω να δω θετικκ τεστακι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Ungry girl είπε:

Ευχαριστώ Μπέτυ ναι τωρα μπορω να χαλαρώσω εσυ ολα.καλα??

Καλα εκανες να το ριχνεις εξω ναι ακούσαμε

Καλά είμαι, χαλαρά αυτό το μήνα και το άλλο βλέπουμε 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Ungry girl είπε:

Οχι αποχη Δήμητρααααα ασχετανμε τα τεστ επαφη καθε 2 η.μερα Εσύ!!! Απλα οταν δεις θετικο τεστ ωορρηξίας δώστου να καταλάβει!!! Μπενω στην 7 σε.λιγες μερες ολα καλα!

Κοριτσια και εγω τωρα ειμαι στις γονιμες ..αλλα με δικους μου υπολογισμους..Εσεις δλδ παιρνετε τεστ?? Δεν εχω παρει ως τωρα..Λεω μηοως παρω γιατι αυτο το μηνα δεν εχω καταλαβει καθολου ωορρηξια.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια και εγω τωρα ειμαι στις γονιμες ..αλλα με δικους μου υπολογισμους..Εσεις δλδ παιρνετε τεστ?? Δεν εχω παρει ως τωρα..Λεω μηοως παρω γιατι αυτο το μηνα δεν εχω καταλαβει καθολου ωορρηξια.. 

Και πρωτη φορα θα κανω τεστ αυτον τον.μηνα γτ δεν καταλαβαινω ποτε κανω ωορηξια..

Link to comment
Share on other sites

On ‎5‎/‎3‎/‎2018 at 1:38 ΜΜ, Diavolitsa είπε:

Και γω τωρα μετα απο 5 μηνες προσπαθειων λεω να κανω μια επισκεψη στο γιατρο αλλα ο αντρας μου επιμενει οτι ειναι νωρις και τσαμπα αγχωνομαι!

Στο πρώτο είχα αφήσει ένα περιθώριο 6 μηνών (ήμουν 32 χρονών) αλλά τελικά δε χρειάστηκε γτ τελικά έμεινα στον έκτο κύκλο. Σε μία σχετικά πρόσφατη συζήτηση που είχα με τον γυναικολόγο μουείπε ότι η γονιμότητα μειώνεται πολύ μετά τα 38 περίπου και από τα 40 και μετά φθίνει η ποιότητα των ωαρίων. Για μένα, καλό είναι μία επίσκεψη στο γιατρό ώστε να σε καθοδηγήσει.

@Ungry girl χαίρομαι που όλα πήγαν καλά!

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ani ani είπε:

Γεια σου κοριτσι μου. Οχι δεν ειχε προβλεψει οτι θα γεννησω πιο νωρις. Μονο ο μπεμπης το ηξερε και μας το κραταγε για μυστικο! Εσυ πως εισαι; 

Εγώ εεεδω περιμένω.  2 μήνες και κάτι έχω ακόμα! Διάβασα ότι δεν έκανες ούτε επισκληριδιο! Μπράβο θηρίο!!

  • Μου αρέσει 2

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πηγα γιατρο,γυρισα.179 παλμους,3 εκατοστα.Συμβουλη να παω για αυχενικη μια βδομαδα αργοτερα για καλυτερη ορατοτητα.Θα δω αν μπορω ν αλλαξω το ραντεβου.Κουνιοτανε πολυ,ειδαμε πολλες κινησεις.Καλες οι εξετασεις μου.Σχετικα ανησυχητικο οτι εχω Α αρνητικο ομαδα αιματος.Υπο παρακολουθηση λογω οτι αν το παιδι εχει ρεζους το δικο μου αιμα ισως δεν το αναγνωρισει και λειτουργησουν τ αντισωματα Δεν ξερω αν το μεταφερω σωστα.

Φφφοοοουυυυυυυυ

Φυσαω αερα εγκυμοσυνης και χαρας για ολες τις μελλοντικες μανουλες,φιλες μου!

Ηρεμησα καπως..επομενο ραντεβου 19/3

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Αααα πολυ ωραια..γτ αντε να πεις στο αμορε οτι δεν εχει επαφη...τωρα αν ειναι καθε μερα παλι υπαρχει προβλημα??πως νομιζα οτι εισαι περισσοτερων βδομαδων???τα καλυτερα σου ευχομαι...

Εγω με κυκλο 30ημερων ποτε υποτιθεται οτι περιμενω να δω θετικκ τεστακι?

13-14η λογικά 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Hello girls...!!!!τι κανετε?πως ειστε ...εγω τωρα μπαινω στις γονιμες 12η μερα σημερα και λεω να ξεκινησω τεστακια μπας και καταλαβω τπτ...

Αντε με το καλό και γουρλίδικια!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια και εγω τωρα ειμαι στις γονιμες ..αλλα με δικους μου υπολογισμους..Εσεις δλδ παιρνετε τεστ?? Δεν εχω παρει ως τωρα..Λεω μηοως παρω γιατι αυτο το μηνα δεν εχω καταλαβει καθολου ωορρηξια.. 

Κοριτσια μου μολις εκανα το πρωτο τεστ ωορηξιας 12ημερα...εχει δυο γραμμουλες αλλα η μια ειναι κοκκινη κ η αλλη αχνη κοκκινη τι σημαινει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια μου μολις εκανα το πρωτο τεστ ωορηξιας 12ημερα...εχει δυο γραμμουλες αλλα η μια ειναι κοκκινη κ η αλλη αχνη κοκκινη τι σημαινει αυτο?

Αχ εγω δεν ξερω απο αυτα καθολου...μηπως ειναι ωορρηξία ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...