Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , elenakii22 είπε:

@Ani ani δεν εχω σκοπο να το παρακανω με τα βαρη ...απλα σκεψου οτι εμενα το σωμα μου ειμαι συνηθισμένο στη γυμναστικη δεν θα ξεκινησω ετσι μια ωραια μερα!

http://www.shape.gr/egkimosini/fit-egkymosini/aeroviki-askisi-egkimosini/

Και εγω ειμαι γυμναστρια και δασκάλα χορού.Στην πρώτη εγκυμοσύνη η οποίος όμως δεν είχε επιπλοκές και με την άδεια του γιατρού εκανα κανονικά μαθήματα.απλά δεν πηδουσα όπως πηδάω στις ασκήσεις και στον χορό!πάντα με προσοχή !!!!! Έτσι θα έχεις και λιγότερη κατακράτηση υγρών .Γενικά οι έγκυες μην αφήνεται το σώμα σας σε αδράνεια αν δεν υπάρχει πρόβλημα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@elenakii22 επειδη και εγω δεν την σταμάτησα την γυμναστηκη καθολου σε πληροφορώ οτι στο πρωτο τρίμηνο αλλου θα πηγαινει το δεξι και αλλου το αριστερό σου ποδι.... Θα κουραζεσαι πολυ πιο ευκολα και τα βάρη έστω και 10κιλα αστα στην ακρη.... Μετα το τριτο μηνα θα ξαναπάρεις τα πανω σου και θα να να λειτουργήσει το σωμα σου


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Alekagala είπε:

@elenakii22 επειδη και εγω δεν την σταμάτησα την γυμναστηκη καθολου σε πληροφορώ οτι στο πρωτο τρίμηνο αλλου θα πηγαινει το δεξι και αλλου το αριστερό σου ποδι.... Θα κουραζεσαι πολυ πιο ευκολα και τα βάρη έστω και 10κιλα αστα στην ακρη.... Μετα το τριτο μηνα θα ξαναπάρεις τα πανω σου και θα να να λειτουργήσει το σωμα σου

το εχω καταλαβει οτι θα κουραζομαι ευκολα...10 βηματα κανω κ εχω ταχυπαλμια...τι εκανες απο γυμναστικη εσυ?μανικιουρ κανεις απλο η ημιμονιμο?

1 ώρα πρίν, dimitroula30 είπε:

Καλημερα γλυκουλες μου!! Σας διαβαζω και μου θυμιζετε εμενα καποιες!! εμεις πιασαμε το σπορακι μας στον 5ο μηνα προσπαθειων , με βοηθησαν τα τεστ ωορρηξιας διοτι εχω πολυ αστατο κυκλο. Εαν δεν σας αγχωνουν σας τα συστηνω ανεπιφυλακτα!! Κοριτσια μου μην αγχωνεστε ολες θα πιασετε σπορακι, το αγχος ειναι ο μεγαλυτερος αντιπαλος στην συλληψη να το ξερετε!! ευχομαι τον αλλο μηνα να εχετε ολες σας ενα καλο αυγουλακι στην κοιλιτσα σας!!

καλημερα!!!γεννησες η εισαι τωρα εγκυουλα?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

καλημερα σε ολες!!μια φιλη μου που ψαχνει για παιδικα μου εστειλε ενα μαγαζι που εχει χαμηλες τιμες(ετσι μου φαινεται δεν τα ξερω κιολας)αν καποια θελει να της το στειλω ας μου πει,απλα να εγω οπως καταλαβαινετε δεν εχω ψωνισε απλα μου το εστειλε κ μιας κ λεγαμε για οικονομικα πραγματα σας το λεω! @orianna θα το τσακωσετε μην αγχωνεσαι!!!δεν ειναι στο χερι του!! @Ani ani καλα βρε κοριτσι στην δουλεια εγω!να τον χαιρεσαι!!!!μικρος ο δικος σου!ο δικος μου 35!!

Εγώ θέλω!!!

1 hour ago, elenakii22 είπε:

ειχα εναλλαγες απο πριν φαντασου τωρα!αυτο λεω να κανω..οτι με ευχαριστει...ο καθενας θα μου πει αυτο που νομίζει αλλα εχω σκοπο να κανω αυτο που με κανει χαρούμενη!

οταν λες ευαισθησία τι ακριβως εννοεις???να σου θυμίσω οτι τα ιδια εκανα κ εγω κ ξυπνησα τον ανδρα μοθ να μου πει αν αχνοβλεπει τη γραμμη η όχι!!!σε ποια μερα εισαι σμρ??

Οι εναλλαγές θα πηγαίνουβ και θα έρχονται.. Υπομονή!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , dimitroula30 είπε:

@elenakii22 είμαι έγκυος στον 4ο μήνα γλυκιά μου ακόμη!! Γεννάω τον Ιανουάριο με το καλό!!

με το καλο!!!τι περιμενετε?αν κρινω απο την φωτο κοριτσάκι??

@ΧρυσαΜ σου στελνω πμ


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenakii22 είπε:

με το καλο!!!τι περιμενετε?αν κρινω απο την φωτο κοριτσάκι??

@ΧρυσαΜ σου στελνω πμ

ναι περιμενουμε μια πριγκιπισουλα η οποια οποτε παμε στο γιατρο κοιμαται .. ειναι πολυ ησυχη!!!!

  • Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitroula30 είπε:

ναι περιμενουμε μια πριγκιπισουλα η οποια οποτε παμε στο γιατρο κοιμαται .. ειναι πολυ ησυχη!!!!

ησυχη ησυχη τωρα!δε ξερω μηπως οταν γεννηθει ξαγρυπναει!χαχα!!εκανες χοριακη στην αρχη?σε ρωταω γτ κοιταω πανω κατω ποιες τιμες θεωρούνται καλες!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , dimitroula30 είπε:

ναι περιμενουμε μια πριγκιπισουλα η οποια οποτε παμε στο γιατρο κοιμαται .. ειναι πολυ ησυχη!!!!

Ησυχη στη κοιλιά ανυσηχη οταν γεννηθεί!!!! Με το καλο σου ευχομαι! 

Ελενακι εκανα φουρνιστο στα χεράκια ελπιζω μεχρι αυριο να κρατησει που πεταω μετα ας χαλάσει δε με πειραζει.... Απλως να ξερεις ολα μετα το τριτο μηνα μπορούμεε να τα κανουμε

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 34 λεπτά , elenakii22 είπε:

ησυχη ησυχη τωρα!δε ξερω μηπως οταν γεννηθει ξαγρυπναει!χαχα!!εκανες χοριακη στην αρχη?σε ρωταω γτ κοιταω πανω κατω ποιες τιμες θεωρούνται καλες!

Είχα κάνει μια μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο και βγήκε 93 και εκανα και την 3η μερα καθυστερησης και βγηκε 683!!

σε ποια εβδομάδα είσαι? πήγες στο γιατρό?


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , dimitroula30 είπε:

Είχα κάνει μια μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο και βγήκε 93 και εκανα και την 3η μερα καθυστερησης και βγηκε 683!!

σε ποια εβδομάδα είσαι? πήγες στο γιατρό?

δεν εχω παει ακομα!εγω εκανα την ημερα που περιμενα κ ειχα 137 και μετα απο 2 μερες 362...αυριο εχω ραντεβου...δεν ξερω τπτ ακομα!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elenakii22 είπε:

ησυχη ησυχη τωρα!δε ξερω μηπως οταν γεννηθει ξαγρυπναει!χαχα!!εκανες χοριακη στην αρχη?σε ρωταω γτ κοιταω πανω κατω ποιες τιμες θεωρούνται καλες!

Α αυτο με ενδιαφερει και εμενα! Για πες μας! Επισης να ρωτησω κατι αλλο οσες ειστε και ησασταν 1 μηνων καλη ωρα σα  εμενα και την @elenakii22 ειδατε διαφορα στα ρουχα σας? Γιατι εμενα τα εφαρμοστα μ τζιν δεν κλεινουν με ευκολια και τα εβαλα στην ακρη. Και ο αντρας μ το βλεπει οτι ειναι νωρις για τετοια κοιλιτσα σπορου χαχα. Απο κιλα δεν εχω παχυνει παντως ουτε τρωω για 2 που λενε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ani ani είπε:

Α αυτο με ενδιαφερει και εμενα! Για πες μας! Επισης να ρωτησω κατι αλλο οσες ειστε και ησασταν 1 μηνων καλη ωρα σα  εμενα και την @elenakii22 ειδατε διαφορα στα ρουχα σας? Γιατι εμενα τα εφαρμοστα μ τζιν δεν κλεινουν με ευκολια και τα εβαλα στην ακρη. Και ο αντρας μ το βλεπει οτι ειναι νωρις για τετοια κοιλιτσα σπορου χαχα. Απο κιλα δεν εχω παχυνει παντως ουτε τρωω για 2 που λενε

χαχα...νομιζω οτι απλα μπορει να εχεις μια κατακρατηση υγρων!νερα πινεις?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

@elenakii22 αχ αχ αχ!!! μπράβο κοριτσάκι μου συγχαρητηρια !!! αύριο λοιπόν θα έρθεις αντιμέτωπη με το σποράκι σου για την πρώτη γνωριμία!!  Η αλήθεια είναι ότι θα το δεις να μεγαλώνει τόσο γρήγορα που δεν θα πιστεύεις τι γίνεται μέσα στο σώμα σου!!! 

@Ani ani γλυκούλα μου μου θυμίζεις εμένα!!! Είναι από την κατακράτηση, όπως κάθε φορά που περίμενες φαντάζομαι περίοδο πρηζόσουν λιγουλάκι έτσι και τώρα!! Θα φύγει το πρήξιμο, εμένα έκανε κανα 2 βδομαδούλες!!

Αχ μπράβο κοριτσάκια μου κι άλλα μωρουλίνια στην παρέα και τρελαίνομαι!!!!!! :wub:


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...