Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , λουπιτα είπε:

λοιπόν το τεστ οωρηξιας έδειξε θετικό 7 του μηνα.άρα 8 έγινε η οωρηξια την ένιωσα κιολλας.αν μετρήσεις από την επόμενη δλδ 9 του μηνα σήμερα ειμαι στην 12 dpo!

εμενα μου ηρθε 14 dpo μετα.συνηθως μετα απο ποσες σου ερχεται?μηπως εχεις κανα δυο ακομα?καλα το προηγουμενο τεστ το κανες πολυ νωρις δεν το συζηταμε.

πρίν από 17 λεπτά , λουπιτα είπε:

λοιπόν το τεστ οωρηξιας έδειξε θετικό 7 του μηνα.άρα 8 έγινε η οωρηξια την ένιωσα κιολλας.αν μετρήσεις από την επόμενη δλδ 9 του μηνα σήμερα ειμαι στην 12 dpo!

Αυτό που θέλω να ρωτήσω γενικά κορίτσια.όσες έχετε πάρει τεστακια οωρηξιας και τεστακια εγκυμοσυνης απο την hometest .Πότε σας έδειξε θετικό έστω και αχνο της εγκυμοσυνης?Άλλες λένε πριν την καθυστερηση δείχνουν άλλες παλι πολυ μετά την καθυστερηση.

απο το ελενακι που το εχουμε προσφατα εδειξε 13 μερες μετα το θετικο της ωορρηξιας το απογευμα ομως αχνη γραμμουλα

αν ξερεις αγγλικα εχω ενα ημερολογιο που υποογιζει την εμφυτευση αν θες να στο στειλω..


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 25 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλημερα σε ολες!!μια φιλη μου που ψαχνει για παιδικα μου εστειλε ενα μαγαζι που εχει χαμηλες τιμες(ετσι μου φαινεται δεν τα ξερω κιολας)αν καποια θελει να της το στειλω ας μου πει,απλα να εγω οπως καταλαβαινετε δεν εχω ψωνισε απλα μου το εστειλε κ μιας κ λεγαμε για οικονομικα πραγματα σας το λεω! @orianna θα το τσακωσετε μην αγχωνεσαι!!!δεν ειναι στο χερι του!! @Ani ani καλα βρε κοριτσι στην δουλεια εγω!να τον χαιρεσαι!!!!μικρος ο δικος σου!ο δικος μου 35!!

Ελα μια χαρα και ο δικος σου μικρος ειναι! Κ εγω εχω γενεθλια τον αλλο μηνα επισης στα 30! Σε ευχαριστω! Να μην κουραζεσαι πολυ στη δουλεια σ αν μπορεις ε?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , orianna είπε:

εμενα μου ηρθε 14 dpo μετα.συνηθως μετα απο ποσες σου ερχεται?μηπως εχεις κανα δυο ακομα?καλα το προηγουμενο τεστ το κανες πολυ νωρις δεν το συζηταμε.

απο το ελενακι που το εχουμε προσφατα εδειξε 13 μερες μετα το θετικο της ωορρηξιας το απογευμα ομως αχνη γραμμουλα

αν ξερεις αγγλικα εχω ενα ημερολογιο που υποογιζει την εμφυτευση αν θες να στο στειλω..

@oriannaάρα έδειξε 12 μερες μετα την οωρηξια.πφφφ. το site που λες το έχω δει!Καλά Ε.....το τι άγνωστες λέξεις εχω μάθει από τόσα που διαβάζω στα ξένα site δεν λέγεται.χαχαχ να και κάτι καλό. Εγώ αδιάθετα 13 μερες μετα την θετικοποιηση της lh.άρα σήμερα. Αλλά πάλι ποτέ δεν ξέρεις .Έχω αλλά 2 τεστ.θα περιμένω όμως ακόμα 3 μερες αν δεν έρθει και θα ξανακάνω!

Link to comment
Share on other sites

@λουπιτα @orianna το αχνο τεστ μου βγηκε την 14η μερα απο το θετικο τεστ!κ ειχα κανει κ ενα η 11 η 12 και ειχε βγει αρνητικοτατο!(βασικα 1η ειχα ωορρηξια κ 14 εκανα τεστ αλλα πριν ηταν αρνητικο)

@Ani ani μαζι εισαστε!!!!δεν κουραζομαι πολυ αλλα δεν μπορω να καθομαι κιολας ολη μερα..θα ξεκινησω αεροβιο σμρ κ βαρη απο βδομαδα..δεν ειμαι καλα ψυχολογικά κ δε μπορω να καθομαι σπιτι..


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elenakii22 είπε:

@λουπιτα @orianna το αχνο τεστ μου βγηκε την 14η μερα απο το θετικο τεστ!κ ειχα κανει κ ενα η 11 η 12 και ειχε βγει αρνητικοτατο!

@Ani ani μαζι εισαστε!!!!δεν κουραζομαι πολυ αλλα δεν μπορω να καθομαι κιολας ολη μερα..θα ξεκινησω αεροβιο σμρ κ βαρη απο βδομαδα..δεν ειμαι καλα ψυχολογικά κ δε μπορω να καθομαι σπιτι..

να η εγκυουλα μας! πως εισαι κοριτσαρα μου????? εγω δεν το εκανα 12 μερες απο την θετικοποιση της lh .το εκανα 12 μερες απο την οωρηξια.άρα 13 μερες απο την lh. άρα τζίφος.θα έδειχνε !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , λουπιτα είπε:

να η εγκυουλα μας! πως εισαι κοριτσαρα μου????? εγω δεν το εκανα 12 μερες απο την θετικοποιση της lh .το εκανα 12 μερες απο την οωρηξια.άρα 13 μερες απο την lh. άρα τζίφος.θα έδειχνε !

καλα δε το ξερεις αυτο!μπορει να μην εχει ανεβει ακομα..και αν θυμαμαι κανεις τα hometest που δεν ειναι πολυ ευαισθητα..μια μερα πριν θελει και αυτη να μην εχεις πιει νερα κ να μην εχεις παει τουαλετα!!

εγω εχω τα ψυχολογικα μου...εκλαιγα χθες..πρεπει να ξεκινησω γυμναστικη γτ δεν ειμαι καλα..


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλα δε το ξερεις αυτο!μπορει να μην εχει ανεβει ακομα..και αν θυμαμαι κανεις τα hometest που δεν ειναι πολυ ευαισθητα..μια μερα πριν θελει και αυτη να μην εχεις πιει νερα κ να μην εχεις παει τουαλετα!!

εγω εχω τα ψυχολογικα μου...εκλαιγα χθες..πρεπει να ξεκινησω γυμναστικη γτ δεν ειμαι καλα..

τι έπαθες ζουζου? έχεις εναλλαγές διάθεσης?Κάνε ότι σε ευχαριστεί για να χαρείς την εγκυμοσύνη σου.βλέπεις τι τραβάμε για να το πετύχουμε! κάνω της home test  Και γράφουν ευαισθησία 25.άρα είναι πολύ ευαίσθητα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλα δε το ξερεις αυτο!μπορει να μην εχει ανεβει ακομα..και αν θυμαμαι κανεις τα hometest που δεν ειναι πολυ ευαισθητα..μια μερα πριν θελει και αυτη να μην εχεις πιει νερα κ να μην εχεις παει τουαλετα!!

εγω εχω τα ψυχολογικα μου...εκλαιγα χθες..πρεπει να ξεκινησω γυμναστικη γτ δεν ειμαι καλα..

 

πρίν από 23 λεπτά , elenakii22 είπε:

@λουπιτα @orianna το αχνο τεστ μου βγηκε την 14η μερα απο το θετικο τεστ!κ ειχα κανει κ ενα η 11 η 12 και ειχε βγει αρνητικοτατο!(βασικα 1η ειχα ωορρηξια κ 14 εκανα τεστ αλλα πριν ηταν αρνητικο)

@Ani ani μαζι εισαστε!!!!δεν κουραζομαι πολυ αλλα δεν μπορω να καθομαι κιολας ολη μερα..θα ξεκινησω αεροβιο σμρ κ βαρη απο βδομαδα..δεν ειμαι καλα ψυχολογικά κ δε μπορω να καθομαι σπιτι..

Εαν δεν εισαι καλα ναι να ξεκινησεις..για βαρη δεν ξερω ρωτα καποιον ειδικο ή τον γυναικολογο σου αυριο! Οσο για εμας ναι ειμαστε κοντα σε ολα! :) 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , λουπιτα είπε:

τι έπαθες ζουζου? έχεις εναλλαγές διάθεσης?Κάνε ότι σε ευχαριστεί για να χαρείς την εγκυμοσύνη σου.βλέπεις τι τραβάμε για να το πετύχουμε! κάνω της home test  Και γράφουν ευαισθησία 25.άρα είναι πολύ ευαίσθητα!

ειχα εναλλαγες απο πριν φαντασου τωρα!αυτο λεω να κανω..οτι με ευχαριστει...ο καθενας θα μου πει αυτο που νομίζει αλλα εχω σκοπο να κανω αυτο που με κανει χαρούμενη!

οταν λες ευαισθησία τι ακριβως εννοεις???να σου θυμίσω οτι τα ιδια εκανα κ εγω κ ξυπνησα τον ανδρα μοθ να μου πει αν αχνοβλεπει τη γραμμη η όχι!!!σε ποια μερα εισαι σμρ??


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Κάθε μέρα ξυπνάω κουρασμένη αυτές τις μέρες. Έτσι παθαίνω λίγες μερες πριν αδιαθετησω

@alina80 ναι περιμένω μέσα στο σ.κ γενικα περνάνε βασανιστικά οι μέρες! Πιστεύω πάντως δεν είμαι ειδικά με τις τιμές που λέγαμε της tsh.

σε λίγες ώρες θα πάρω και του μικρού τα αποτελέσματα.

 

 


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Ani ani δεν εχω σκοπο να το παρακανω με τα βαρη ...απλα σκεψου οτι εμενα το σωμα μου ειμαι συνηθισμένο στη γυμναστικη δεν θα ξεκινησω ετσι μια ωραια μερα!

http://www.shape.gr/egkimosini/fit-egkymosini/aeroviki-askisi-egkimosini/


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Ani ani δεν εχω σκοπο να το παρακανω με τα βαρη ...απλα σκεψου οτι εμενα το σωμα μου ειμαι συνηθισμένο στη γυμναστικη δεν θα ξεκινησω ετσι μια ωραια μερα!

http://www.shape.gr/egkimosini/fit-egkymosini/aeroviki-askisi-egkimosini/


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Ani ani δεν εχω σκοπο να το παρακανω με τα βαρη ...απλα σκεψου οτι εμενα το σωμα μου ειμαι συνηθισμένο στη γυμναστικη δεν θα ξεκινησω ετσι μια ωραια μερα!

http://www.shape.gr/egkimosini/fit-egkymosini/aeroviki-askisi-egkimosini/


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , elenakii22 είπε:

@Ani ani δεν εχω σκοπο να το παρακανω με τα βαρη ...απλα σκεψου οτι εμενα το σωμα μου ειμαι συνηθισμένο στη γυμναστικη δεν θα ξεκινησω ετσι μια ωραια μερα!

http://www.shape.gr/egkimosini/fit-egkymosini/aeroviki-askisi-egkimosini/

Ναι αυτο είναι γεγονός το έχω ακούσει ότι για εσάς είναι διαφορετικά τα πράγματα! Κατά τα άλλα δεν έχεις άλλες ενοχλήσεις σήμερα? Εκτός απο το ψυχολογικό κομμάτι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...