Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Ani ani είπε:

Χαχαχαχ ενταξει δημιουργουνται πολλες αποριες αποτομα και οταν κανεις δεν ξερει δινουμε τις πιο κουλες απαντησεις!! 

Κορίτσια αν είστε Αθήνα (μπορεί και στην επαρχία, δεν είμαι σίγουρη), όλα τα καταστήματα παιδικών κάνουν δωρεάν μαθήματα από μαίες για θηλασμό και φροντίδα νεογέννητου. Είναι πολύ χρήσιμα και μπορείτε να λύσετε όλες τις περίεργες ερωτήσεις που μπορεί να προκύψουν!

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 37 λεπτά , ath_gal1 είπε:

περσυ εξωμητριο ναι ....

και αν κατσει τωρα παλι σ αυτον ...

το θεμα ειναι οτι εγω περασα ΑΓΓΟΥΡΙ με τοξοπλασμα ....και εριξα τααα λεφτα στο παστερ...!

εκανα αμνιο να δω αν εχει νοσησει το μωρο ...και δεν ειχε νοσησει ...

αν ναι ..επρεπε να βγει ...

μεχρι 5 μηνων δεν ηξερα αν θα το κρατησω,.,,

και ολα αυτα..λαθος απο EUROMEDICA,,,ΤΟ ΚΩΛΟΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ Π.....ΤΣΑΣ!

\ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΑΒΗΞΩ ΜΗΝΥΣΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΤΑ ΠΗΡΑ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Και τι απάντησαν όταν τους το είπες;


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια .. πίνουμε αντιβίωση εγώ κι ο σύζυγος για τον εντερόκοκκο που βρέθηκε στην καλλιέργεια του κι είναι για 8 ημέρες δλδ μέχρι την παρασκευή.. ερώτηση...σας εχει συμβεί να αλλάξει ο κύκλος με αντιβίωση;;


ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θερμόμετρο βάζετε στο στόμα η στη μασχάλη; αν το βάζετε κάπου άλλου δεν θα ήθελα να μαθωωωω χαχαχαχαχα πλάκα κάνω!κρυο αστείο! Η ερώτηση για μασχάλη και στόμα ισχύει!!!

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , ath_gal1 είπε:

NAI ..STO EUROMEDICA

ΚΑΙ ΒΓΑΖΩ ΚΑΙ ΦΑΤΣΑ ΦΟΡΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ...

ΘΕΛΕΤΕ ΤΡΑΒΗΓΜΑ ΒΑΡΒΑΤΟ ..!!!! ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΓΕΝΝΗΣΩ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΠΤ 

οχιι!!!!κ ειναι τοσο σοβαρο!πως μπορεσαν!!εννοείται οτι χρειαζοταν μήνυση!!ειναο δυνατόν?δεν μπορω να το χωνέψω με τπτ 

Just now, Nati85 είπε:

Κορίτσια θερμόμετρο βάζετε στο στόμα η στη μασχάλη; αν το βάζετε κάπου άλλου δεν θα ήθελα να μαθωωωω χαχαχαχαχα πλάκα κάνω!κρυο αστείο!

στομα!!!!!χαχαχαχα


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, elenakii22 είπε:

οχιι!!!!κ ειναι τοσο σοβαρο!πως μπορεσαν!!εννοείται οτι χρειαζοταν μήνυση!!ειναο δυνατόν?δεν μπορω να το χωνέψω με τπτ 

στομα!!!!!χαχαχαχα

Εγω το έβαζα μασχάλη αλλά λέω σήμερα ας αλλάξω να το βάλω στόμα και έχω 37.6 τώρα.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Nati85 είπε:

Και τι απάντησαν όταν τους το είπες;

ΟΤΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΔΩΡΕΑΝ...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, ath_gal1 είπε:

ΟΤΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΔΩΡΕΑΝ...

Πολύ νοιάστηκαν! Κανέναν δεν είναι να εμπιστεύεσαι παντού πρέπει να είμαστε καχύποπτοι τι να πω η αγωνία που πέρασες θα ήταν τραγική!μην συγχύζεσαι τώρα μήπως και το έπιασες και το επόμενο!!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nati85 είπε:

Πολύ νοιάστηκαν! Κανέναν δεν είναι να εμπιστεύεσαι παντού πρέπει να είμαστε καχύποπτοι τι να πω η αγωνία που πέρασες θα ήταν τραγική!μην συγχύζεσαι τώρα μήπως και το έπιασες και το επόμενο!!!

ΜΟΛΙΣ ΑΔΙΑΘΕΤΙΣΑ!!! ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ..ΜΕ ΠΑΕΙ ..Γ...ΩΝΤΑΣ...

ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΚΡΗΤΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΙΑ.....

8 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...

ΚΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΙΣΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!! ΠΩΩΩΣ Α ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ? ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..ΤΑ ΝΕΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ....ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΚΑΙ ΕΒΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΓΙΟΥΡΟΜΕΝΤΙΚΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΟΤΙ ΝΟΣΩ ΔΗΛΑΔΗ ...ΑΛΛΟ ΑΝ ΤΟ ΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΝΟΣΕΙΣ ...ΤΟ ΠΑΣΤΕΡ ΕΒΓΑΖΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ....

ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΠΑΣΤΕΡ... ΟΧΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ..ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝΕ ΠΛΑΦΟΝ ΟΛΑ

ΑΥΤΑ....

  • Μου αρέσει 1

...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , elenakii22 είπε:

τοσο πολυ?????εγω εχω 37...

Να ναι καμμία ίωση να ναι τα χάλια μου τα μαύρα που έχω δεν ξέρω!!γιατι εγω γενικά ένα 36.1 άντε 36.2 έχω στα φυσιολογικά μου από μασχάλη όμως.η αλήθεια είναι έχω φουντώσει τώρα.

το σ.κ που θα έρθει και η ακάλεστη θα ξεφουντωσω μια και καλή! 

πρίν από 8 λεπτά , ath_gal1 είπε:

ΜΟΛΙΣ ΑΔΙΑΘΕΤΙΣΑ!!! ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ..ΜΕ ΠΑΕΙ ..Γ...ΩΝΤΑΣ...

ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΚΡΗΤΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΙΑ.....

8 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...

ΚΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΙΣΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!! ΠΩΩΩΣ Α ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ? ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..ΤΑ ΝΕΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ....ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΚΑΙ ΕΒΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΓΙΟΥΡΟΜΕΝΤΙΚΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΟΤΙ ΝΟΣΩ ΔΗΛΑΔΗ ...ΑΛΛΟ ΑΝ ΤΟ ΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΝΟΣΕΙΣ ...ΤΟ ΠΑΣΤΕΡ ΕΒΓΑΖΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ....

ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΠΑΣΤΕΡ... ΟΧΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ..ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝΕ ΠΛΑΦΟΝ ΟΛΑ

ΑΥΤΑ....

Τράβηξες πολλά! Έχεις δίκιο! 

Βαλε ταμπόν όταν θα μειωθεί λίγο η ΡΟΗ αν και δεν ειναι ότι καλύτερο αλλά για να κανεις κανένα μπανιο και εσυ.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Nati85 δε νομιζω!απλα επειδη δεν εχεις ξαναμετρησει απο στομα δεν εχεις εικονα!μπορει εσυ να φτανεις τοσο!μακαρι να συνεχίσει!χαχα!!

@ath_gal1 τραβηξες πολλα!ευτυχώς πηγαν ολα καλα!!!κριμα που ηρθε!ταμπον ειπες δεν θες να βαλεις ε? ουτε εγω φοραω μονο 2-3 φορες λόγω διακοπών 


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , ath_gal1 είπε:

ΜΟΛΙΣ ΑΔΙΑΘΕΤΙΣΑ!!! ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ..ΜΕ ΠΑΕΙ ..Γ...ΩΝΤΑΣ...

ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΚΡΗΤΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΙΑ.....

8 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...

ΚΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΙΣΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!! ΠΩΩΩΣ Α ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ? ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..ΤΑ ΝΕΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ....ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΚΑΙ ΕΒΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΓΙΟΥΡΟΜΕΝΤΙΚΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΟΤΙ ΝΟΣΩ ΔΗΛΑΔΗ ...ΑΛΛΟ ΑΝ ΤΟ ΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΝΟΣΕΙΣ ...ΤΟ ΠΑΣΤΕΡ ΕΒΓΑΖΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ....

ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΠΑΣΤΕΡ... ΟΧΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ..ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝΕ ΠΛΑΦΟΝ ΟΛΑ

ΑΥΤΑ....

Όχι μόνο μήνυση, και βούκινο στα κανάλια θα τους είχα κάνει. 

Απόλαυσε τις διακοπές σου κι ας έχεις περίοδο κορίτσι. Πόσο θα κάτσετε; Δεν θα προλάβεις καθόλου να κάνεις κάνα μπάνιο; Έχεις περάσει πολλά.

Αν επιτρέπεται, πόσο καιρό προσπαθείς για το δεύτερο; Το πρώτο ήρθε εύκολα;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , alina80 είπε:

Όχι μόνο μήνυση, και βούκινο στα κανάλια θα τους είχα κάνει. 

Απόλαυσε τις διακοπές σου κι ας έχεις περίοδο κορίτσι. Πόσο θα κάτσετε; Δεν θα προλάβεις καθόλου να κάνεις κάνα μπάνιο; Έχεις περάσει πολλά.

Αν επιτρέπεται, πόσο καιρό προσπαθείς για το δεύτερο; Το πρώτο ήρθε εύκολα;

οταν περνας τετοια...τρελλαμαρα και λαχταρα μετα λες ας γεννηθει και ασ πανε να κουμπουριαστουν και οι μνηνυσεις και ολα...

μαλλον μεχρι τριτη τεταρτη...

απο το 2010 προσπαθουσαμε ...βρηκα οτι ειχα ινομυωμα 13 εκατοστα ...το αφαιρεσα...με καισαρικη κανονικα...

επειτα προσπαθουσαμε ....μου πε ο γιατροσ να κανω σαλπιγγογραφια γιατι δεν πιαναμε ...και παραλληλα ο αντρασ μου σπερμοδιαγραμμα...

εκανε πρωτα εκεινος καθοτι ..ανωδυνο....μεχρι να παω στη σωστη μερα του κυκλου που πρεπει για σαλπιγγ.. 

και τελικα ειχα ολιγοασθενοσπερμια...(σαλπιγγ δεν εκανα ποτε!)

εστιασαμε εκει...

τελικα ειχε κιρσοκηλη....χειρουργηθηκε το 2012. και το 2013 το μαη εμεινα εγκυος..(μετα απο 1 χρονο απ το χειρουργειο του)

εχω το δημητρακη μου 

περσυ εμεινα αλλα εξωμητριο...

αυτα

ειμαι στα 40....και αρχιζει και στενευει ο κυκλος...

το εξωμητριο περσυ ναι μεν αλλα δειχνει οτι ειμαι ακομα γονιμη ..και πιανω...ασχετα που μου στραβοκατσε...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...