Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 hour ago, elenakii22 είπε:

σε ευχαριστω πολυ!!!η αληθεια ειναι οτι εχω γραφτεί στο φορουμ πανω απο χρονο!σμρ παω για τον πρωτο υπέρηχο για να βεβαιωθούμε οτι ειναι ενδομητρια κυηση!γρηγορα ευχαριστα αποτελεσματα!να ξερεις την συλληψη την πετυχαμε σε διακοπες!!!!καλα να περασετε!!!

Καλά αποτελέσματα αγάπη μου εύχομαι να δεις σάκο και το σπορακι μέσα...!!!! Μακάρι να είναι και για μενα οι τυχερές μου διακοπές!!!!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 hour ago, elenakii22 είπε:

σε ευχαριστω πολυ!!!η αληθεια ειναι οτι εχω γραφτεί στο φορουμ πανω απο χρονο!σμρ παω για τον πρωτο υπέρηχο για να βεβαιωθούμε οτι ειναι ενδομητρια κυηση!γρηγορα ευχαριστα αποτελεσματα!να ξερεις την συλληψη την πετυχαμε σε διακοπες!!!!καλα να περασετε!!!

Καλη σου μερα @Μαρθα Κ ειμαξ και εγω μια απο τις φρεσκες εγκυουλες και στμπτωματικα παω πακετο με το @elenakii22 που περιμενουμε νεα της απο το Γιατρουλη!!!

Εμενα κοριτσια σημερα τα ξημερωματα με επιασαν κατι πονοι στις ωοθηκες να φανταστω που ειναι σαν περιοδου και τρελαθηκα.. δεν ηξερα που να σταθω! Παλι καλα διαρκουν κανα 5' μονο! 

Οι υπολοιπες τι μ κανετε??

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ani ani είπε:

Καλη σου μερα @Μαρθα Κ ειμαξ και εγω μια απο τις φρεσκες εγκυουλες και στμπτωματικα παω πακετο με το @elenakii22 που περιμενουμε νεα της απο το Γιατρουλη!!!

Εμενα κοριτσια σημερα τα ξημερωματα με επιασαν κατι πονοι στις ωοθηκες να φανταστω που ειναι σαν περιοδου και τρελαθηκα.. δεν ηξερα που να σταθω! Παλι καλα διαρκουν κανα 5' μονο! 

Οι υπολοιπες τι μ κανετε??

Γεια σου εγκυουλα!!!χαχα καλά είμαστε .χάλια δλδ εγώ.μου ήρθε σήμερα περίοδος δυστυχώς για ακόμα έναν μήνα.με την μονη Διάφορα οτι δεν μου εχει πέσει η θερμοκρασία.Έχω 37. Δεν ελπίζω σε εγκυμοσύνη κ δεν νομίζω να είναι εμφυτευση Αφού χθες πήρα ακόμα ένα αρνητικό τεστ.Δεν ξέρω γιατί έχω δεκατα ακόμα.εμένα μου πέφτουν όταν ερχετε.

Link to comment
Share on other sites

καλημεραα!!ολα καλα!ενδομήτριο το μωρο χωρις αποκολληση..παχυ ενδομητριο κ γυρω γυρω ο σακος καλος...μονο ο τραχηλος ειναι οριακά θα τον παρακολουθησουμε κ θα δουμςδουμε πως θα παει!ειδαμε σακο κ λιγα στοιχεια,τι λιγα στοιχεια απλα οπως ειναι μαυρος ο σακος κατι γκρι πραγματακια!ραντεβου αρχες αυγουστου παλι!

@Ani ani μου ειπε οτι τωρα στην αρχη μπορει να εχεις λιγα δεξια αριστερα γτ ειναι οι τενοντες της μητρας(η τεντώνει η μητρα? κατι τετοιο τελοσπαντων)μην σε ανησυχει!

  • Μου αρέσει 6

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλημεραα!!ολα καλα!ενδομήτριο το μωρο χωρις αποκολληση..παχυ ενδομητριο κ γυρω γυρω ο σακος καλος...μονο ο τραχηλος ειναι οριακά θα τον παρακολουθησουμε κ θα δουμςδουμε πως θα παει!ειδαμε σακο κ λιγα στοιχεια,τι λιγα στοιχεια απλα οπως ειναι μαυρος ο σακος κατι γκρι πραγματακια!ραντεβου αρχες αυγουστου παλι!

@Ani ani μου ειπε οτι τωρα στην αρχη μπορει να εχεις λιγα δεξια αριστερα γτ ειναι οι τενοντες της μητρας(η τεντώνει η μητρα? κατι τετοιο τελοσπαντων)μην σε ανησυχει!

μπράβο κοριτσάκι μου .Έτσι!!!! άντε να ακούμε ευχάριστα νεακια.πραγματικά μέσα στην θλίψη μου που δεν τα καταφέρνω ειμαι άνθρωπος που χαίρεται με την χαρά του άλλου!!!!! άντε να μας πεις οταν είναι να ακούσεις καρδούλα!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλημεραα!!ολα καλα!ενδομήτριο το μωρο χωρις αποκολληση..παχυ ενδομητριο κ γυρω γυρω ο σακος καλος...μονο ο τραχηλος ειναι οριακά θα τον παρακολουθησουμε κ θα δουμςδουμε πως θα παει!ειδαμε σακο κ λιγα στοιχεια,τι λιγα στοιχεια απλα οπως ειναι μαυρος ο σακος κατι γκρι πραγματακια!ραντεβου αρχες αυγουστου παλι!

@Ani ani μου ειπε οτι τωρα στην αρχη μπορει να εχεις λιγα δεξια αριστερα γτ ειναι οι τενοντες της μητρας(η τεντώνει η μητρα? κατι τετοιο τελοσπαντων)μην σε ανησυχει!

Μπραβο ελενακι αντε με το καλο να ακουσετε καρδουλα!!!! Μια χαρα ολα θα ειναι!!! Δεν πιστευω τωρα να αρχισεις γενικη στο σπιτι κ διαδρομο??? Προσεχε ο τραχηλος θελει πολυ ξεκουραση κ φτιαχνει μονος του αλλα θελει ξεκουρασει πραγματικη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλημεραα!!ολα καλα!ενδομήτριο το μωρο χωρις αποκολληση..παχυ ενδομητριο κ γυρω γυρω ο σακος καλος...μονο ο τραχηλος ειναι οριακά θα τον παρακολουθησουμε κ θα δουμςδουμε πως θα παει!ειδαμε σακο κ λιγα στοιχεια,τι λιγα στοιχεια απλα οπως ειναι μαυρος ο σακος κατι γκρι πραγματακια!ραντεβου αρχες αυγουστου παλι!

@Ani ani μου ειπε οτι τωρα στην αρχη μπορει να εχεις λιγα δεξια αριστερα γτ ειναι οι τενοντες της μητρας(η τεντώνει η μητρα? κατι τετοιο τελοσπαντων)μην σε ανησυχει!

Πολυ ωραια νεα λοιπον χαρηκα πολυ! Ειδες τσαμπα η ανησυχιες σου! Καλη εγκυμοσυνη κ με τη βουλα του γιατρου λοιπον! 

Ναι οκ αγαπητη δεν ανησυχω απλα δεν μπορουσα να σταθω πουθενα ηταν αρκετα δυνατος! Ολα καλα ομως παω ηρεμη στην δουλεια μου!

@λουπιτα μου κριμα για την ακατανομαστη ευχομαι να ειναι η τελευταια σου χιχι! Παμε δυναμικα για τον επομενο μηνα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@λουπιτα @Alekagala @linaa

ευχαριστω πολυ κοριτσια!λουπιτα να σου θυμίσω οτι κ εγω προσπαθουσα πολυ καιρο!αφου τα καταφερα κ εγω θα τα καταφερεις μην αγχωνεσαι!! μου ειπε οτι ειναι οριακα δλδ 2.8 τον θελει κ πανω κ εγω εχω 2.8...μου ειπε στην αυχενική θα το δουμε σιγουρα αλλα επειδη παίρνω κ τα χαπια για την προγεστερονη θα βοηθησει πιθανον οποτε μπορει να την γλιτωσω!μου ειπε να κανω διαδρο κ κολυμπι αν θελω απλα οχι υπερβολικα να μην κουραζομαι πολυ..βαρυ να τα αποφυγω μονο καθιστη για χερια κ ομους με λιγα κιλα πολλες επαναλήψεις!θα κανω βαρη γτ εχω μερικη ριξη τενοντα στον ωμο κ οποτε αφήνω την γυμναστικη το δενω γτ με ποναει!

@Ani ani κ εγω ειχα σμρ εναν δυνατο κ μ εκανε εντυπωση γτ ηταν κ απο την αλλη μερια απο αυτξ που με πιάνει συνηθως!αντε με το καλο να πας κ εσυ!

 

  • Μου αρέσει 3

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , elenakii22 είπε:

@λουπιτα @Alekagala @linaa

ευχαριστω πολυ κοριτσια!λουπιτα να σου θυμίσω οτι κ εγω προσπαθουσα πολυ καιρο!αφου τα καταφερα κ εγω θα τα καταφερεις μην αγχωνεσαι!! μου ειπε οτι ειναι οριακα δλδ 2.8 τον θελει κ πανω κ εγω εχω 2.8...μου ειπε στην αυχενική θα το δουμε σιγουρα αλλα επειδη παίρνω κ τα χαπια για την προγεστερονη θα βοηθησει πιθανον οποτε μπορει να την γλιτωσω!μου ειπε να κανω διαδρο κ κολυμπι αν θελω απλα οχι υπερβολικα να μην κουραζομαι πολυ..βαρυ να τα αποφυγω μονο καθιστη για χερια κ ομους με λιγα κιλα πολλες επαναλήψεις!θα κανω βαρη γτ εχω μερικη ριξη τενοντα στον ωμο κ οποτε αφήνω την γυμναστικη το δενω γτ με ποναει!

@Ani ani κ εγω ειχα σμρ εναν δυνατο κ μ εκανε εντυπωση γτ ηταν κ απο την αλλη μερια απο αυτξ που με πιάνει συνηθως!αντε με το καλο να πας κ εσυ!

 

μπραβο ελενακι!!! υπεροχα τα νεα σου...αντε και ο τραχηλος θα φτιαξει και θα πανε ολα καλα..μονο να μην κουραζεσαι ετσι?απο ποια μερια εκατσε το σπορακι?δεξια?

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ani ani είπε:

Καλη σου μερα @Μαρθα Κ ειμαξ και εγω μια απο τις φρεσκες εγκυουλες και στμπτωματικα παω πακετο με το @elenakii22 που περιμενουμε νεα της απο το Γιατρουλη!!!

Εμενα κοριτσια σημερα τα ξημερωματα με επιασαν κατι πονοι στις ωοθηκες να φανταστω που ειναι σαν περιοδου και τρελαθηκα.. δεν ηξερα που να σταθω! Παλι καλα διαρκουν κανα 5' μονο! 

Οι υπολοιπες τι μ κανετε??

Αγάπη μου σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και σε σένα και ένα γερό μωράκι..!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , orianna είπε:

μπραβο ελενακι!!! υπεροχα τα νεα σου...αντε και ο τραχηλος θα φτιαξει και θα πανε ολα καλα..μονο να μην κουραζεσαι ετσι?απο ποια μερια εκατσε το σπορακι?δεξια?

Ευχαριστώ!!!δε φαίνεται αυτο αλλα επειδη ειχα κανει υπερυχο δεξια ηταν! 

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

@elenakii22 μου ωραία νέα. Τώρα θα είσαι πιο χαλαρή.

@λουπιτα που θα πάει. Θα έρθει και η μέρα που δεν θα... έρθει! Βουρ στο ψητό σε λίγες μέρες και με λίγη τύχη και σκληρή... προσπάθεια (χαχα) όλα θα γίνουν!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...