Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 4
      • Δύναμη! 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Λοιπον κοριτσια αυτο το θεμα αναψε φωτιες στο φορουμ :-P. Ειμαστε περισσοτερες απο οσο νομιζα που σκεφτομαστε προκειμενου να βρουμε οικονομικες λυσεις! Με βοηθησατε τολμω να πω και μου δινετε κουραγιο! @Nati85 @caramel_83 @alina80 @Alekagala @elenakii22 και δεν ξερω αν ξεχασα καμια! Συμφωνω απολυτα οτι το πιο βασικο ειναι η διατροφη του μωρου και ολα τα αλλα ερχονται..Για αρχη ας μιλησουμε με το γιατρονα δουμε οτι εξελισονται ολα καλα και επειτα να βαλουμε κατω τα Δημοσια και τα Ιδιωτικα νοσοκομεια και βλεπουμε..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@orianna εγω λίγα πονάκια έχω και εχθές το βράδυ πάλι πονοκέφαλο και 37.1 αυτά αλλά έχω και το άγχος μου αυτές τις μέρες και δεν την παλεύω και πολύ κατά τα αλλά μια χαρά είμαι δεν μπορώ να πω!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσια θα πηγαίνω κ στον ιδιωτη και στο νοσοκομείο...ο γιατρος του νοσοκομειου(1 εχουμε στο νησι)δεν σε αναλαμβανει αν πας στο τελος αλλα επειδη ουτε ΜΕΘ εχουμε ουτε ενδοκρινολογο αν εχεις καποια πειραγμενη τιμη οπως του σακχαρου δεν αναλαμβανει ο γιατρος του νοσοκομείου να σε ξεγεννησει..οπότε επειδη εχω κ τις πολυκυστικες θα πηγαινω κ στους δυο αν δεν μπορεσω να παω στο νοσοκομειο να παω στον ιδιωτη!

πρίν από 8 λεπτά , ath_gal1 είπε:

ρε κοριτσια μου ακομα τπτ εγω...ολο και ψαχνομαι ολο και γυρνοφερνω στο μπανιο...πονακια ναι ...αλαλ οχι εεεεντονα..

θα σκασω ,,,παρ ολα αυτα δνε κανω κατι 

αν μπορεις κανε υπομονη 2-3 μερες κ μετα κανρ τεστ!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ani ani είπε:

Ειδες?? Ολοι τα ιδια σου λενε@elenakii22 χαλαρωσε και ολα καλα θα μας πανε! Αφηστε εμενα τον αντρα μ τον εχει πιασει φρικη με τα οικονομικα και τι θα κανουμε πως θα τα μαζεψουμε διοτι παιρνουμε και οι 2 τους βασικους με δικο μας σπιτι εστω..ομως 3 μερες τωρα που με παιρνει απο τη δουλεια με αγχωνει! Μη σας τυχει κοριτσια! Ελπιζω απο σημερα να χαλαρωσει..ουφ! Εσεις εγκυουλες εχετε αντιατοιχα θεματα ?

Α επισης @elenakii22 aκομα δεν εχω αναγουλες φτου φτου και ευχομαι να τις γλυτωσω! Οπως κ εσενα να σ φυγουν εννοειται!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 36 λεπτά , Ungry girl είπε:

εχθες εκανα τεστ ωορριξιας και βγικε καραμπαμ μια γραμμη και μια δευτερη ποιο αχνη σημερα εκανα και βγηκε μονο μια η δεν πανε αυτα καλα η εγω δεν εξηγηται αλλιως

Μήπως ήταν αραιά τα ουρά σημερα και δεν φάνηκε καθόλου η γραμμή; κάνε πιο αργά πάλι ένα να δεις.

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω στο πρωτο μου παιδακι ...εναν τονε χω ..μεχρι 7 μηνων πηγαινα ιασω ..εξετασεις γιατρο τα παντα....

στουσ 7 μηνες μενει ανεργοσ ο αντρασ μου ...και αλλαξα αναγκαστικα γιατρο ...(αυτον που ειχα 20 χρονια και ειναι ιασω) λογω οικονομικων ..

πηγα λοιπον αρεταιειο και με ανελαβε ο γιατροσ 7 μηνων και με ενα ιστορικο..να!!!!!

αλλοι μπορει να μην θελαν ...

χρηματα πολυ ελαχιστα στη γεννα ...και καισαρικη που εκανα...

οποια θελει πληροφοριες και ειναι φυσικα απο αθηνα ..μου λεει ...

 


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Ani ani είπε:

Α επισης @elenakii22 aκομα δεν εχω αναγουλες φτου φτου και ευχομαι να τις γλυτωσω! Οπως κ εσενα να σ φυγουν εννοειται!

θα μου φύγουν που θα παει!!!χαχα!!

@ath_gal1 τυχερη εισαι που σε ανελαβε!!!!!τωρα σε αυτον πας?

@reniatzo που εισαι κοριτσι??ποτε πας γιατρο?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Nati85 είπε:

Μήπως ήταν αραιά τα ουρά σημερα και δεν φάνηκε καθόλου η γραμμή; κάνε πιο αργά πάλι ένα να δεις.

ξερω γω το εκαν μεσιμερι δεν φανικεκαθολου ενω χθες φανικε καπως οχι ενονα αλλα φανικε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , elenakii22 είπε:

θα μου φύγουν που θα παει!!!χαχα!!

@ath_gal1 τυχερη εισαι που σε ανελαβε!!!!!τωρα σε αυτον πας?

@reniatzo που εισαι κοριτσι??ποτε πας γιατρο?

περσυ εξωμητριο ναι ....

και αν κατσει τωρα παλι σ αυτον ...

το θεμα ειναι οτι εγω περασα ΑΓΓΟΥΡΙ με τοξοπλασμα ....και εριξα τααα λεφτα στο παστερ...!

εκανα αμνιο να δω αν εχει νοσησει το μωρο ...και δεν ειχε νοσησει ...

αν ναι ..επρεπε να βγει ...

μεχρι 5 μηνων δεν ηξερα αν θα το κρατησω,.,,

και ολα αυτα..λαθος απο EUROMEDICA,,,ΤΟ ΚΩΛΟΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ Π.....ΤΣΑΣ!

\ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΑΒΗΞΩ ΜΗΝΥΣΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΤΑ ΠΗΡΑ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 34 λεπτά , Nati85 είπε:

@ΧρυσαΜ έχεις δίκιο όλα γίνονται και με λίγα πράγματα! Ένα μωρό θέλει την μαμά του μόνο και την φροντίδα της!καλα και τον μπαμπά φυσικά απλώς στην αρχή ο μπαμπάς  βοηθαει την μαμά να φροντίσει το μωρό.

Στη δική μας περίπτωση όσα ξέρει το αγόρι μου για μωρά, άλλο τόσα ξέρω κι εγώ :-P:-P μαζί θα τα μάθουμε όλα! Εν τω μεταξύ γέλασα χθες  την κολλητή μου γιατί ήθελε να με ρωτήσει ουσιαστικά αν τα μωρά αισθάνονται διαφορετικά το κρύο απ' ό,τι εμείς και αντ' αυτού μου λέει "τώρα λέει, πρώτα ο Θεός, το μωρό θα γεννηθεί Οκτώβριο. Θα πρέπει να το έχετε στα ζεστά;;" και γύρισε το αγόρι μου και λέει "όχι λέει θα το βάλουμε στο ψυγείο στο συρτάρι για τα φρούτα. Θα έχουμε εμείς ζεστασιά και καλοριφέρ και αυτό θα το έχουμε γυμνό στο μπαλκόνι κι αν κλαίει θα του πούμε κάτσε εκει γιατί η νονά σου σε θέλει λεβέντη" :-P:-P:-P:-P:-P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Ungry girl είπε:

ξερω γω το εκαν μεσιμερι δεν φανικεκαθολου ενω χθες φανικε καπως οχι ενονα αλλα φανικε

Μπορεί να είχες πιει πολύ νερό η καφέ τις προηγούμενες δυο ώρες και να ήταν πιο αραιά από χθες.το έχω πάθει και εγω.κανε ένα το απόγευμα πάλι και αύριο να δεις αν θα βγάλει γραμμή 

πρίν από 10 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

Στη δική μας περίπτωση όσα ξέρει το αγόρι μου για μωρά, άλλο τόσα ξέρω κι εγώ :-P:-P μαζί θα τα μάθουμε όλα! Εν τω μεταξύ γέλασα χθες  την κολλητή μου γιατί ήθελε να με ρωτήσει ουσιαστικά αν τα μωρά αισθάνονται διαφορετικά το κρύο απ' ό,τι εμείς και αντ' αυτού μου λέει "τώρα λέει, πρώτα ο Θεός, το μωρό θα γεννηθεί Οκτώβριο. Θα πρέπει να το έχετε στα ζεστά;;" και γύρισε το αγόρι μου και λέει "όχι λέει θα το βάλουμε στο ψυγείο στο συρτάρι για τα φρούτα. Θα έχουμε εμείς ζεστασιά και καλοριφέρ και αυτό θα το έχουμε γυμνό στο μπαλκόνι κι αν κλαίει θα του πούμε κάτσε εκει γιατί η νονά σου σε θέλει λεβέντη" :-P:-P:-P:-P:-P

Χαχαχα καλό! είμαστε άσχετες μέχρι να κάνουμε ένα παιδάκι τελικά και να μάθουμε.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , ath_gal1 είπε:

περσυ εξωμητριο ναι ....

και αν κατσει τωρα παλι σ αυτον ...

το θεμα ειναι οτι εγω περασα ΑΓΓΟΥΡΙ με τοξοπλασμα ....και εριξα τααα λεφτα στο παστερ...!

εκανα αμνιο να δω αν εχει νοσησει το μωρο ...και δεν ειχε νοσησει ...

αν ναι ..επρεπε να βγει ...

μεχρι 5 μηνων δεν ηξερα αν θα το κρατησω,.,,

και ολα αυτα..λαθος απο EUROMEDICA,,,ΤΟ ΚΩΛΟΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ Π.....ΤΣΑΣ!

\ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΑΒΗΞΩ ΜΗΝΥΣΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΤΑ ΠΗΡΑ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

σου εβγαλαν οτι ειχες τοξόπλασμα ενω δεν ειχες???


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

Στη δική μας περίπτωση όσα ξέρει το αγόρι μου για μωρά, άλλο τόσα ξέρω κι εγώ :-P:-P μαζί θα τα μάθουμε όλα! Εν τω μεταξύ γέλασα χθες  την κολλητή μου γιατί ήθελε να με ρωτήσει ουσιαστικά αν τα μωρά αισθάνονται διαφορετικά το κρύο απ' ό,τι εμείς και αντ' αυτού μου λέει "τώρα λέει, πρώτα ο Θεός, το μωρό θα γεννηθεί Οκτώβριο. Θα πρέπει να το έχετε στα ζεστά;;" και γύρισε το αγόρι μου και λέει "όχι λέει θα το βάλουμε στο ψυγείο στο συρτάρι για τα φρούτα. Θα έχουμε εμείς ζεστασιά και καλοριφέρ και αυτό θα το έχουμε γυμνό στο μπαλκόνι κι αν κλαίει θα του πούμε κάτσε εκει γιατί η νονά σου σε θέλει λεβέντη" :-P:-P:-P:-P:-P

Χαχαχαχ ενταξει δημιουργουνται πολλες αποριες αποτομα και οταν κανεις δεν ξερει δινουμε τις πιο κουλες απαντησεις!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , elenakii22 είπε:

σου εβγαλαν οτι ειχες τοξόπλασμα ενω δεν ειχες???

NAI ..STO EUROMEDICA

ΚΑΙ ΒΓΑΖΩ ΚΑΙ ΦΑΤΣΑ ΦΟΡΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ...

ΘΕΛΕΤΕ ΤΡΑΒΗΓΜΑ ΒΑΡΒΑΤΟ ..!!!! ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΓΕΝΝΗΣΩ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΠΤ 


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...