Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

@Ani ani νομιζω στα ειπε ολα!!χαχα!!αντε μου ειπε κ ενα ποτηρι μπυρα η κρασι μια στο τοσο!εγω βεβαια δεν πινω αλλα ποτε δε ξερεις!μου ειπε να πλενω με σαπουνι στην ευαίσθητη περιοχή,να φοραω βαμβακερα εσώρουχα,αντιλιακο ολη μερα,αν παω για μπανιο δεύτερο μαγιο με το που βγω να αλλαξω απευθείας κ εννοειται ίσκιος!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 13 λεπτά , Ani ani είπε:

Σε ευχαριστουμε ησουν κατατοπιστικοτατη!

ani ani σε κατατοπισε πληρως η μαριλια. γενικα να αποφευγεις ωμα λαχανικα κ κρεας απεξω η σε ανθρωπους πχ φιλους που δεν ξερεις πως τα εχουν φτιαξει. κ κολπο τα λαχανικα σαλατικα να τα βουτας σε ξυδι με νερο για να τα πλυνεις. το ξυδι σκοτωνει τα παντα κ δεν υπαρχει περιπτωση να μεινει τιποτα γιατι με το απλο πλυσιμο κατι μπορει να επιβιωσει. επισεις οταν φτιαχνεις κρεας καλα πλυσιμο στα χερια μετα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , linaa είπε:

ani ani σε κατατοπισε πληρως η μαριλια. γενικα να αποφευγεις ωμα λαχανικα κ κρεας απεξω η σε ανθρωπους πχ φιλους που δεν ξερεις πως τα εχουν φτιαξει. κ κολπο τα λαχανικα σαλατικα να τα βουτας σε ξυδι με νερο για να τα πλυνεις. το ξυδι σκοτωνει τα παντα κ δεν υπαρχει περιπτωση να μεινει τιποτα γιατι με το απλο πλυσιμο κατι μπορει να επιβιωσει. επισεις οταν φτιαχνεις κρεας καλα πλυσιμο στα χερια μετα.

Ωραια! Φανταζομαι οτι αντιστοιχα πραγματα θα μ.πει κ ο γιατρος τη Δευτερα! Α και για τα μεγαλα ψαρια επισης εχω διαβασει!

πρίν από 15 λεπτά , elenakii22 είπε:

@Ani ani νομιζω στα ειπε ολα!!χαχα!!αντε μου ειπε κ ενα ποτηρι μπυρα η κρασι μια στο τοσο!εγω βεβαια δεν πινω αλλα ποτε δε ξερεις!μου ειπε να πλενω με σαπουνι στην ευαίσθητη περιοχή,να φοραω βαμβακερα εσώρουχα,αντιλιακο ολη μερα,αν παω για μπανιο δεύτερο μαγιο με το που βγω να αλλαξω απευθείας κ εννοειται ίσκιος!

Α μαλιστα! Για το δευτερο μαγιο δεν τπ ειχα σκεφτει..καλα λεει!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani ani είπε:

Ωραια! Φανταζομαι οτι αντιστοιχα πραγματα θα μ.πει κ ο γιατρος τη Δευτερα! Α και για τα μεγαλα ψαρια επισης εχω διαβασει!

 το  ψαρια με κοκκινο κρεας οπως σολομος κ τονος ειναι τα πιο επικυνδυνα . εννοειτε οτι μια φορα την εβδομαδα θα τρως καποιο ψαρι απλα με ασπρο κρεας ξερεις οτι τα ψαρια λενε κανουν εξυπνα τα μωρα!!! γενικα μια ισοροπημενη διατροφη δεν εχεις προβλημα σε τιποτα.  τα πιο επικυνδυνα ειναι αυτα που μπορει να εχουν καποιο μικροβιο ωμα τυρια σαλατικα κρεας κ αυτα που μπορει να σου δημιουργησουν δηλητηριασεις πχ στρειδια μυδια σαλιγκαρια κτλ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , linaa είπε:

 το  ψαρια με κοκκινο κρεας οπως σολομος κ τονος ειναι τα πιο επικυνδυνα . εννοειτε οτι μια φορα την εβδομαδα θα τρως καποιο ψαρι απλα με ασπρο κρεας ξερεις οτι τα ψαρια λενε κανουν εξυπνα τα μωρα!!! γενικα μια ισοροπημενη διατροφη δεν εχεις προβλημα σε τιποτα.  τα πιο επικυνδυνα ειναι αυτα που μπορει να εχουν καποιο μικροβιο ωμα τυρια σαλατικα κρεας κ αυτα που μπορει να σου δημιουργησουν δηλητηριασεις πχ στρειδια μυδια σαλιγκαρια κτλ.

Ενταξει τωρα τα ειπαμε ολα ολα νομιζω χαχα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalispera koritsiaaaaaa. @elenakii22 mpravo ides to sporaki kai ola mia xara na xekourazese kali na kanis kai kolimpi kai mia xara tha ise. Ego kano perpatima kati ine kai auto axaxa. Koritsia frouta na ine kala plimena kai ta laxanika to idio na ta vazete ligo sto xidaki na fouskonou pethenou ola. Ta yaria apoti thimame oxi solomo tono kai 3ifia. Ta auga na ine vrasmena poli kala pote melata kai pote oma kai oti periexi omo avgo oxi. Emena m ixe pi kai gia to sikotaki oxi den 3ero an sas exi pi. Ola ta galaktokomika na ine pasteriopiimena. Salate kai laxanika pote apo estiatorio. Vasika na apofevgete ta fast food. Kala yimeno to krea na min ine pote kokikino apo mesa. Kafedes 1 ti mera. An exete kaoure to gala kani poli kalo. Auta sas trelana nomizo den 3exasa kati axaxa. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Ani ani είπε:

Ενταξει τωρα τα ειπαμε ολα ολα νομιζω χαχα!

χα χα ναι μονο να ξεγεναμε δεν ξερουμε εδω ολα τα υπολοιπα μπορεις να τα ρωτας!! οι γιατροι μπορει κ να ξεχασουν κ κατι εμεις εδω ποτε!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , elenakii22 είπε:

απο χυμους ice tea ??

αν δεν εχει ανθρακικο μπορεις να πιεις οτι θες. γενικα να αποφευγεις ομως την καθημερινη χρηση αναψικτικων με συντηριτικα. για μια δυο τρεις φορες την εβδομαδα δεν εχεις κανενα θεμα σε οτι δεν εχει ανθρακικο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

αν δεν εχει ανθρακικο μπορεις να πιεις οτι θες. γενικα να αποφευγεις ομως την καθημερινη χρηση αναψικτικων με συντηριτικα. για μια δυο τρεις φορες την εβδομαδα δεν εχεις κανενα θεμα σε οτι δεν εχει ανθρακικο.

καλα φαντασου δεν πινω τπτ με ανθρακικο ετσι κ αλλιως απλα κανα χυμο που κ που επινα!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenakii22 είπε:

καλα φαντασου δεν πινω τπτ με ανθρακικο ετσι κ αλλιως απλα κανα χυμο που κ που επινα!

ε χυμος αν δεν κανεις υπερβολες δεν εχεις κανενα προβλημα .στους χυμους υπαρχει θεμα κ με την ζαχαρη γιατι εχουν αρκετη κ ας λενε οτι δεν εχουν. αν δεν πινεις ενα λιτρο την μερα ενα ποτηρι χυμο δεν το απαγορευει κανεις.

εννοουμε παντα του εμποριου ετσι οχι αυτα που θα φτιαχνεις σπιτι σου.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Garifalia1 είπε:

A 3exasa kai ta alantika na min ine kapnista. Kai oxi oma yaria .  Xaxaxa sas trelana. Mporite na diavaseye arketa kai sto diadiktio min agxoneste. Pos ine ta ipolipa koritsia exoume sti anamoni ?

Και εγω διαβαζω διαφορα απο το internet

Πραγματικα ομως!! Πολλες γνωσεις βρε παιδι μου! εγκυκλοπαιδειες ειστε! @linaa

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ani ani είπε:

Και εγω διαβαζω διαφορα απο το internet

Πραγματικα ομως!! Πολλες γνωσεις βρε παιδι μου! εγκυκλοπαιδειες ειστε! @linaa

εχω θεια γυναικολογο κ εχω ανηψακι αρα αδερφη που ειδη εχει γεννησει χα χα!!! τοτε εμαθα πολλα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...