Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, MelinaFo είπε:

Ε λογικο και γω μπερδευομαι 

75 σε περασα!!!

Ναι αλλα εγω ειμαι κοντουλα! Εσενα για ψηλη σε κοβω!

πρίν από 2 λεπτά , Garifalia1 είπε:

Kalispera koritsia. Pos iste exoume nees egkioules ? Emis imaste kala klisame 1 mina. Popo pos pernou i meres. Prosarmozomaste. Trexo oli mera to proto diastima ine diskolo.  Poli kourasi to vradi xaplono grigora den antexo apokimame sto kanape. 

Καλησπερα κοπελα μου! Κλεισατε μηνα αληθεια?καλα σαν χθες μου φαινεται που λεγαμε για την γεννα! Κουραζεσαι μωρε εχεις δικιο ειναι δυσκολο στην αρχη το ξενυχτι.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχα εισαι πολυ καλη!

1,72 ειμαι! Σημασια εχει η διαθεση! Εγω εκανα βλακεια δυο χρονια αλλαξα τον τροπο που ετρωγα κ πολυ αργα ειχα φτασει 65 κιλα. Φετος τα εκανα μανταρα μια τα επαγγελματικα μ χαλια πολυ πιεση μια η ατυχια με την εγκυμοσυνη και τωρα η απειρη καθυστερηση τσουπ νατα τα κιλακια!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Αχαχαχαχα εισαι πολυ καλη!

1,72 ειμαι! Σημασια εχει η διαθεση! Εγω εκανα βλακεια δυο χρονια αλλαξα τον τροπο που ετρωγα κ πολυ αργα ειχα φτασει 65 κιλα. Φετος τα εκανα μανταρα μια τα επαγγελματικα μ χαλια πολυ πιεση μια η ατυχια με την εγκυμοσυνη και τωρα η απειρη καθυστερηση τσουπ νατα τα κιλακια!

Ειδες εισαι ψηλη λοιπον!εγω αστα πιανω πατωματα!χαχαχαχα!10 κιλα πρεπει να τα χασω. Αλλα ενταξει μωρε μην αγχωνεσαι σιγα σιγα θα ερθεις στα ισια σου δεν μπορουμε να ειμαστε παντα ρολοι. Εχουμε τα πανω μας και τα κατω μας ειδικα με αυτα που περασες ειναι λογικο.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

Ειδες εισαι ψηλη λοιπον!εγω αστα πιανω πατωματα!χαχαχαχα!10 κιλα πρεπει να τα χασω. Αλλα ενταξει μωρε μην αγχωνεσαι σιγα σιγα θα ερθεις στα ισια σου δεν μπορουμε να ειμαστε παντα ρολοι. Εχουμε τα πανω μας και τα κατω μας ειδικα με αυτα που περασες ειναι λογικο.

Ναι μωρε ασε που ειμαι γενικα χαλαρη μ αυτο το θεμα. Μονο με τα ρουχα μ τσατιζομαι! Συνεχισε Νατι σου δινει ενεργεια κ ευεξια! Θα προσπαθησω να ακολουθησω κ γω!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ναι μωρε ασε που ειμαι γενικα χαλαρη μ αυτο το θεμα. Μονο με τα ρουχα μ τσατιζομαι! Συνεχισε Νατι σου δινει ενεργεια κ ευεξια! Θα προσπαθησω να ακολουθησω κ γω!

Ε ναι μην αγχωνομαστε και με τα κιλα μας αμαν πια!παω να κοιμηθω!!καληνυχτα μελινακι!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Ani ani @Alekagala εμεις ευτυχως στο χωριο δεν εχουμε ουτε σκαλια ουτε ασανσέρ!!ισογειο!!!αλλα θα κοιταξω σιγουρα να ειναι ελαφρυ κ να χωραεο στο αμαξι που ειναι μικρο!!

2 ώρες πρίν, Garifalia1 είπε:

Kalispera koritsia. Pos iste exoume nees egkioules ? Emis imaste kala klisame 1 mina. Popo pos pernou i meres. Prosarmozomaste. Trexo oli mera to proto diastima ine diskolo.  Poli kourasi to vradi xaplono grigora den antexo apokimame sto kanape. 

περασε κιολας ο καιρος!!!θα μπειτε σιγα σιγα σε προγραμμα κ ολα θα φτιαξουν!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Ναι κοριτσακι μου καλυτερα να αδιαθετησεις το ξερω ειναι λυπηρο σε καταλαβαινω.με την δουλεια τι κανεις?

Παω κανονικα στην δουλεια αφου δεν εχω κατι...

8 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Ναι σωστα συγνωμη ειμαστε πολλες και μπερδευομαι.προσπαθησε να πηγαινεις για περπατημα θα σου κανει καλο!

@Dimitr@17 ηλικια εννοεις η κιλα??χαχχαχαχα κλεινω τα 32 τον Δεκεμβριο οσο για κιλα ειμαι 70!

Καλημερα γλυκουλι μου !!οχι δεν.ελεγα για κιλα ποσο εβδομαδων....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κανετε??? Να ξεκινησω να μετραω αντίστροφα ή απο το βραδυ λετε????  Ελπιζω μονο αμα μ ρθει να ναι ανεμελη και ανωδυνη,  οπως ολες αυτες οι μερες (με εξαιρεση το οτι θελω να ξεριζωσω τις ωιθηκες μου με τοσες ενοχλησεις)!!!! 

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

@Ani ani @Alekagala εμεις ευτυχως στο χωριο δεν εχουμε ουτε σκαλια ουτε ασανσέρ!!ισογειο!!!αλλα θα κοιταξω σιγουρα να ειναι ελαφρυ κ να χωραεο στο αμαξι που ειναι μικρο!!

περασε κιολας ο καιρος!!!θα μπειτε σιγα σιγα σε προγραμμα κ ολα θα φτιαξουν!!

@elenakii22 εσυ εισαι ευτυχισμενη οχι μονο γιατι δεν εχεις σκαλες αλλα γιατι ζεις στο χωριο!! αλλα ναι ενα βολικο καροτσι ειναι το παν!

9 ώρες πρίν, Garifalia1 είπε:

Kalispera koritsia. Pos iste exoume nees egkioules ? Emis imaste kala klisame 1 mina. Popo pos pernou i meres. Prosarmozomaste. Trexo oli mera to proto diastima ine diskolo.  Poli kourasi to vradi xaplono grigora den antexo apokimame sto kanape. 

Καλημερα στο κουρασμένο αλλα ευτυχισμενο κοριτσι μας!!!.αυξανονται οι εγκυουλες κοριτσι μου! 

@anemoni1989 ποτε να περιμενουμε τεστακι;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε; 

Εμένα σήμερα μου φαίνεται σαν γιορτή! Κοιμήθηκα επιτέλους σαν άνθρωπος και πίνω τον καφέ μου με την ησυχία μου. Οι προηγούμενες ημέρες ήταν μια τρέλα! Πολύ έντονες -αλλα και άκρως ενδιαφέρουσες. 

@Garifalia1 μου πέρασε κιόλας ένας μήνας ε; Δεν έχω εμπειρία αλλά όλοι λένε ότι όσο περνάει ο καιρός θα γίνονται πιο εύκολα τα πράγματα. Τώρα ακόμα προσαρμοζεστε. Εκτός από την κούραση πως είσαι; Πώς νιώθεις; 

Τα υπόλοιπα κορίτσια πώς είστε; Τι ωραίες μέρες που έχουμε. Το Σάββατο λέμε με μια φίλη να πάμε παραλία. Είχαμε πάει και πριν δύο βδομάδες - εκείνη μπήκε και στη θάλασσα και μου είπε ότι ήταν φανταστική. Εγώ είχα περίοδο. Τώρα τι να κάνω; Να μπω; Λέτε ΑΝ έχει γίνει καμία σύλληψη να κάνω κακό άμα μπει; (Αν και είχαμε επαφές μέχρι και την ημερα που είδα θετικό τεστ ωορρηξίας, την επόμενη που μάλλον έγινε η ωορρηξία δεν συναντηθήκαμε καν! Πόσο μάλλον να κάνουμε σεξ... Χτες πάλι -2η μέρα μετά το θετικό- ήμουν τόσο κουρασμένη που με πήρε ο ύπνος. Οπότε με τόσο λίγες επαφές οι πιθανότητες είναι ελάχιστες.) Οπότε να την κάνω τη βουτιά μου; Τι λέτε; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Ani ani είπε:

@elenakii22 εσυ εισαι ευτυχισμενη οχι μονο γιατι δεν εχεις σκαλες αλλα γιατι ζεις στο χωριο!! αλλα ναι ενα βολικο καροτσι ειναι το παν!

Καλημερα στο κουρασμένο αλλα ευτυχισμενο κοριτσι μας!!!.αυξανονται οι εγκυουλες κοριτσι μου! 

@anemoni1989 ποτε να περιμενουμε τεστακι;;;

Αν δεν έρθει και αν αντεξω,  Δευτερα λεω... Και μετα χοριακη και tsh... 

Ρε κοριτσια να ρωτησω,  τις προηγούμενες εξετασεις μου τις ειχα κανει σε μεγαλο διαγνωστικο αλλα επειδη ξενερωσα την προηγούμενη φορά μαζι τους με την ελλειψη επαγγελματισμου θελω να παω σε μικροβιολογικο της γειτονιάς μου... Δε νομιζω να υπάρχει τεράστια αποκλιση στην τιμη... Αν και ξερω πως γενικα προτείνεται να πηγαίνουμε στα ιδια... Αλλα απλα δε θελω να ξαναπατησω εκει μεσα!!!! 

@alina80 να την κανεις τη βουτιά!!!  Και να εγινε συλληψη δεν παθαινει κατι... Σκεψου ποσες εγκυμοσυνες συμβαινουν τ καλοκαίρι που τα μπανια ειναι καθημερινα! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κανετε??? Να ξεκινησω να μετραω αντίστροφα ή απο το βραδυ λετε????  Ελπιζω μονο αμα μ ρθει να ναι ανεμελη και ανωδυνη,  οπως ολες αυτες οι μερες (με εξαιρεση το οτι θελω να ξεριζωσω τις ωιθηκες μου με τοσες ενοχλησεις)!!!! 

Καλημερααα πως. Εισαι σημερα πονας οτι θα σου ερθει νιώθεις κατι?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αν δεν έρθει και αν αντεξω,  Δευτερα λεω... Και μετα χοριακη και tsh... 

Ρε κοριτσια να ρωτησω,  τις προηγούμενες εξετασεις μου τις ειχα κανει σε μεγαλο διαγνωστικο αλλα επειδη ξενερωσα την προηγούμενη φορά μαζι τους με την ελλειψη επαγγελματισμου θελω να παω σε μικροβιολογικο της γειτονιάς μου... Δε νομιζω να υπάρχει τεράστια αποκλιση στην τιμη... Αν και ξερω πως γενικα προτείνεται να πηγαίνουμε στα ιδια... Αλλα απλα δε θελω να ξαναπατησω εκει μεσα!!!! 

@alina80 να την κανεις τη βουτιά!!!  Και να εγινε συλληψη δεν παθαινει κατι... Σκεψου ποσες εγκυμοσυνες συμβαινουν τ καλοκαίρι που τα μπανια ειναι καθημερινα! 

Αν ήταν καλοκαίρι δεν θα το σκεφτόμουν. Σκέφτομαι μόνο ότι όσο να πεις το νερό είναι πιο κρυο...

Εσύ πώς είσαι σήμερα; Πώς νιώθεις; Όσο για τις εξετάσεις, νομιζω αν είσαι έγκυος δεν πειράζει να τις κάνεις αλλού, αφού με τις νέες τιμές θα πορευτείτε στο τι χρειάζεται να κάνεις. Από την άλλη δεν ξέρω και πολλά σε αυτό το θέμα. Δεν έχω κάνει ακόμα (και εξακολουθεί να με μαλώνει η @orianna και δικαίως) και γενικά στη ζωή μου νομίζω κάνα δυο φορές έχω κάνει. Τελευταία φορά το 12 που μου ζήτησε η δερματολόγος να δούμε το σίδηρο μου. Και θυμάμαι τότε μου είχε δώσει συμπλήρωμα για κάνα δυο μήνες και μου είχε πει να ξανακάνω...αλλά εγώ δεν! Μόνο με το γυναικολόγο είμαι συνεπής (τεστ Παπ και υπέρηχο από τα 18 μου ανελλιπώς κάθε χρόνο). 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...