Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Ας πάρουμε το μέγιστο δυνατό ενδεχόμενο: αν έκανες ωορρηξία την 12η μέρα και η ωχρινικη φάση σου είναι 16 μέρες, σημαίνει ότι θα είχες κύκλο 28 ημερών. Αν σήμερα λοιπόν είσαι 28η μέρα, καλά κάνεις και περιμένεις χωρίς τεστ. Εύχομαι να μην έρθει η περίοδος. Είμαστε σε αυτη τη φάση, σε συνδυασμό με τα συμπτώματα σου, συγκρατημένα αισιόδοξες. 

αύριο 28η αν τα θυμαμαι σωστα...για αυτό λεω από αυριο και μετα θα μετραω αντιστροφα... θα φανει!!!! Δε θελω και να είναι κατι να το μάθω από νωρίς, γιατί όπως και να το κάνεις, αν δεν ευοδώσει, είναι λίγο απογοητευτικο και λυπηρό...Για αυτό, οσο πιο αργα, τοσο καλύτερα για εμενα νομίζω!!!!

Βρε παιδιά, η @Farmakotriftena σαν να χει μερες να φανει....ιδεα μου???


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

2 ώρες πρίν, MelinaFo είπε:

Καλησπερα

Και σε μενα δεν  βρεθηκαν αντισωματα ερυθρας λογω ηλικιας χαχαχα μου ειπε να μην κανουμε τπτ γτ θα χασουμε 3 μηνες αφου δεν ζω με παιδια κ δεν εργαζομαι σε χωρους με κοσμο ή παιδακια. 

Κυνηγωντας τον χρονο!

@Dimitr@17 πως πας? 

@Papaki@ πηρες αποτελεσματα απο τις ορμονικες?

Καλησπερα κοριτσια μου..σας διαβαζω αλλα δεν απανταω γτ τρεχω θα βαφτισει το αγορι μου την κυριακη...το θετικο ειναι οτι σημερα εχω καποιαωκαφρ υγρα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου..σας διαβαζω αλλα δεν απανταω γτ τρεχω θα βαφτισει το αγορι μου την κυριακη...το θετικο ειναι οτι σημερα εχω καποιαωκαφρ υγρα

Ωραια εχεις ευχαριστη απασχοληση! Οσο για το συμπτωμα ναι μαλλον ξεκιναει η διαδικασια. 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!πηγα γυμναστηριο εφαγα σαλατα και ψητο κρεας.βασικα ολοι το ιδιο φαγαμε.πηρα τα χαπακια μου ετοιμασα τον μικρο για υπνο ορους που ειναι κρυωμενος και τα λοιπα αλλα τριγυρναει περα δωθε!ε και ειπα λιγο να σας διαβασω!

@Dimitr@17 μαλλον ξεκιναει η περιοδος! Μεχρι να πας γιατρο μπορει να σου ερθει.

 


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Κοιτα σ λεω και εγω νομιζω κατι παιζει... Οπως και να χει απο αυριο θα μετραω αντίστροφα και οτι ειναι να γινει θα γινει... Απλα αυτη τη φορα ειναι περιεργοι αυτοι οι πονοι ρε συ... Πραγματικά... Σαν ωορρηξια,  αλλα ουτε ετσι ακριβως... Σαν να με τραβαει κατι εσωτερικα.... Και που και που ενοχλησεις στη μεση... Πειναγα εν τω μεταξύ και μολις σκέφτηκα να τσιμπησω κατι με επιασε ναυτια παλι... Ισως αυτο να ναι συμπτωμα επερχομενης περιοδου... Πολλες κοπελες εχω ακουσει κανουν εμετο σ περιοδο... Μηπως αλλαξαν και εμενα τα συμπτώματα δεν ξερω... 

Κοριτσι μου πιθανο αλλα οχι και απιθανι μια φουσκωτη κοιλιτσα ε!

Ελπιζω να ειναι διαφορετικά απο αλλες φορες!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MelinaFo είπε:

Μπραβο @Nati85 πολυ ενεργεια!!! Εγω σκεφτομαι συνεχεια γλυκα!

Και εγω φαγητα σκεφτομαι μην ανησυχεις! Διοτι ειμαι πιο πολυ του αλμυρου!! ξεκινησα γυμναστηριο για να χασω κιλα γιατι τα χω τα παραπανισια μου.ασε που δεν δουλευω και ειμαι ολο μεσα κλεισμενη και εχω σαλταρει η γυναικα! 

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Nati85 είπε:

Γεια σας κοριτσια!πηγα γυμναστηριο εφαγα σαλατα και ψητο κρεας.βασικα ολοι το ιδιο φαγαμε.πηρα τα χαπακια μου ετοιμασα τον μικρο για υπνο ορους που ειναι κρυωμενος και τα λοιπα αλλα τριγυρναει περα δωθε!ε και ειπα λιγο να σας διαβασω!

@Dimitr@17 μαλλον ξεκιναει η περιοδος! Μεχρι να πας γιατρο μπορει να σου ερθει.

 

Μακαρι να ερθει κ πιο μεγαλη ροη...ηδη νιωθω πονους περιοδου..ο γιατρος μου ειχε πει αν δεν αδιαθετησω να παω...τωραωετσι οπως ειναι το πραγμα θα περιμενω να τελειωσει κ θα παω...

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Και εγω φαγητα σκεφτομαι μην ανησυχεις! Διοτι ειμαι πιο πολυ του αλμυρου!! ξεκινησα γυμναστηριο για να χασω κιλα γιατι τα χω τα παραπανισια μου.ασε που δεν δουλευω και ειμαι ολο μεσα κλεισμενη και εχω σαλταρει η γυναικα! 

Ποσο εισαι @Nati85???

πρίν από 45 λεπτά , anemoni1989 είπε:

αύριο 28η αν τα θυμαμαι σωστα...για αυτό λεω από αυριο και μετα θα μετραω αντιστροφα... θα φανει!!!! Δε θελω και να είναι κατι να το μάθω από νωρίς, γιατί όπως και να το κάνεις, αν δεν ευοδώσει, είναι λίγο απογοητευτικο και λυπηρό...Για αυτό, οσο πιο αργα, τοσο καλύτερα για εμενα νομίζω!!!!

Βρε παιδιά, η @Farmakotriftena σαν να χει μερες να φανει....ιδεα μου???

Καλα κ εγω αυτην σκεφτομουν τωρα...τι να κανει αραγε???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Μακαρι να ερθει κ πιο μεγαλη ροη...ηδη νιωθω πονους περιοδου..ο γιατρος μου ειχε πει αν δεν αδιαθετησω να παω...τωραωετσι οπως ειναι το πραγμα θα περιμενω να τελειωσει κ θα παω...

Ναι κοριτσακι μου καλυτερα να αδιαθετησεις το ξερω ειναι λυπηρο σε καταλαβαινω.με την δουλεια τι κανεις?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Nati85 είπε:

Και εγω φαγητα σκεφτομαι μην ανησυχεις! Διοτι ειμαι πιο πολυ του αλμυρου!! ξεκινησα γυμναστηριο για να χασω κιλα γιατι τα χω τα παραπανισια μου.ασε που δεν δουλευω και ειμαι ολο μεσα κλεισμενη και εχω σαλταρει η γυναικα! 

Και γω σπιτι και ολο τρωω και ολο τσιμπαω αλμυρα γλυκα πρεπει να βαλω και γω την ασκηση στο προγραμμα μ. Ασε που με αυτες τις αλλαγες των ορμονων τους τελευταιους μηνες κ το απροσεκτο διαιτολογιο  3 κιλακια τα πηρα 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Papaki@ είπε:

@oneira_glyka πως είσαι σήμερα κοπέλα μου?

Έλα κοριτσι..Κ τα υπόλοιπα κορίτσια.. Τελικά είχα μυκητίαση Κ μ έδωσε θεραπεία γτ είπε Θ προσπάθησουμε για Φ.τ. οπότε Όσο μπορούμε ν ηρεμήσουμε τη περιοχή..θέλει Κ από τ στόματος θεραπεία Αλλά λόγω εγκυμοσύνης μονο υποθέτα μπορώ.. γι'αυτό είχα Κ τ υγρά..το αμνιακό είναι πολύ καλό δόξα τω Θεώ.. Κ ο μικρός σπασικλακι...χαχαχ.. Στη τσίτα είναι..

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , MelinaFo είπε:

Και γω σπιτι και ολο τρωω και ολο τσιμπαω αλμυρα γλυκα πρεπει να βαλω και γω την ασκηση στο προγραμμα μ. Ασε που με αυτες τις αλλαγες των ορμονων τους τελευταιους μηνες κ το απροσεκτο διαιτολογιο  3 κιλακια τα πηρα 

Ε τρια ενταξει δεν ειναι τιποτα!για θυμισε μου λιγο για τις ορμονες τι εννοεις?

βεβαια γυρναω κανω οτι χρειαζεται να κανω δεν καθομαι γιατι αν κατσω τελος μετα δεν μπορω να ξανασηκωθω!μου εβαλε μια ασκηση σημερα ο γυμναστης,παρεμπιπτοντως  ωραιος ο γυμναστης, και ακουσα τα κοκαλακια μου να κανουν κρα κρου!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

Ε τρια ενταξει δεν ειναι τιποτα!για θυμισε μου λιγο για τις ορμονες τι εννοεις?

βεβαια γυρναω κανω οτι χρειαζεται να κανω δεν καθομαι γιατι αν κατσω τελος μετα δεν μπορω να ξανασηκωθω!μου εβαλε μια ασκηση σημερα ο γυμναστης,παρεμπιπτοντως  ωραιος ο γυμναστης, και ακουσα τα κοκαλακια μου να κανουν κρα κρου!

Χαχαχαχα εχεις και παιδι οποτε αναγκαστικα τρεχεις. Ειχα μια παλινδρομη τον αυγουστο και γενικα ειχα πρηξιματα ορεξεις και μια καλη δικαιολογια για μασες. Πρεπει να πιεστω και να ξεκινησω εστω καποια ηπιας μορφης ασκηση. Απλα ειδικα τωρα δεν εχω καμια διαθεση για τπτ ειμαι τελειως αποδιοργανωμενη. Ελπιζω να αδιαθετησω και στρωσω 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Χαχαχαχα εχεις και παιδι οποτε αναγκαστικα τρεχεις. Ειχα μια παλινδρομη τον αυγουστο και γενικα ειχα πρηξιματα ορεξεις και μια καλη δικαιολογια για μασες. Πρεπει να πιεστω και να ξεκινησω εστω καποια ηπιας μορφης ασκηση. Απλα ειδικα τωρα δεν εχω καμια διαθεση για τπτ ειμαι τελειως αποδιοργανωμενη. Ελπιζω να αδιαθετησω και στρωσω 

Ναι σωστα συγνωμη ειμαστε πολλες και μπερδευομαι.προσπαθησε να πηγαινεις για περπατημα θα σου κανει καλο!

@Dimitr@17 ηλικια εννοεις η κιλα??χαχχαχαχα κλεινω τα 32 τον Δεκεμβριο οσο για κιλα ειμαι 70!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Ναι σωστα συγνωμη ειμαστε πολλες και μπερδευομαι.προσπαθησε να πηγαινεις για περπατημα θα σου κανει καλο!

@Dimitr@17 ηλικια εννοεις η κιλα??χαχχαχαχα κλεινω τα 32 τον Δεκεμβριο οσο για κιλα ειμαι 70!

Ε λογικο και γω μπερδευομαι 

75 σε περασα!!!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...