Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

@anemoni1989 λοιπον ή συμβαινει η περιπτωση που κλασσικα ολες εχουμε περασει που ειχαμε φουλ συμπτωματα και ημαστε σιγουρες για εγκυμοσυνη η οντως εισαι!χαχχαχχα θα μου πεις το ξερεις ηδη αυτο !εγω μαζι σου περιμενε λιγο ακομα οταν το κανεις να ειναι εγκυρο μην εχεις παλι ειμαι δεν ειμαι!!

απο την ημερα της ωορηξιας της εχει ηδη 5-6 μερες καθυστερηση, απλα θελει να περασει τις ημερες του μεγαλυτερου κυκλου της

 

@anemoni1989 ρε κοριτσι ερωτηση την ωορηξια την λες βαση συμπτωματων που ειχες? ή με τεστ ωορηξιας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 14 λεπτά , caramel_83 είπε:

απο την ημερα της ωορηξιας της εχει ηδη 5-6 μερες καθυστερηση, απλα θελει να περασει τις ημερες του μεγαλυτερου κυκλου της

 

@anemoni1989 ρε κοριτσι ερωτηση την ωορηξια την λες βαση συμπτωματων που ειχες? ή με τεστ ωορηξιας?

Νομιζω βαση συμπτωματων την λεει γι αυτο συμφωνω μηπως να περιμενει λιγο ακομα.ε σημερα δηλαδη που ειναι η τελευταια του πιο μεγαλου κυκλου και να κανει αυριο ενα τεστ.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

@ada32 αυτο ηταν σποντα??? :P

@Farmakotriftena σημερα - αυριο ειναι το μαξιμουμ που περιμενω... Αν καταλαβα καλα την ωορρηξια μου ομως,  σημαινει πως μαλλον θα ειχα πολυ μικρο κυκλο οπως και τς προηγουμενες 2 φορες (21-22 μερες) και αρα εχω 6 μερες καθυστέρηση... Εγω οπως και να χει ξεκιναω να μετραω απο σημερα! 

Συμπτώματα: φλέβες σ στηθος εδω και αρκετες μερες,  πονακια δεξια και αριστερα στις ωοθηκες εδω και μερες σαν να με τραβαει κατι απο μεσα,  πονος στη μέση αλλα μονο απο τη μια μερια,  πρησμενο σχετικά στηθος αλλα οχι και κατι τραγικο και απο χθες εχω και μια σχετικη ανακατωσουρα,  η οποια ομως θα μπορουσε να θεωρηθεί προεορτιο της περιοδου ή καποια ιωση... Επισης,  δεν εχω κανενα απολυτως συμπτωμα απο τα κλασσικα της περιοδου μ... Το στηθος μονο που και παλι πρηζεται πολύ περισσοτερο. Δεν εχω τον χαρακτηριστικο πονο στην κοιλια ή τη μεση (κατεβαζα τα παυσιπονα σαν καραμελες) και δεν έχει πρηστει καθολου η κοιλια μου... 

Θα φανει τωρα τι θα γινει... 

xaxaxaxax!  ναι πιστευω οτι θα μας πεις τα ευχαριστα!!!  :-)


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

axaxxaxaxaxxa κορίτσια να στε καλα ολες!!!! Δεν κάνω τεστ ωορρηξίας, βασει συμπτωμάτων!!! Απλά αρνούμαι να αποδεχθω τόσο ευκολα πως μόνο με 3 ακυρες επαφες πέτυχε!!!! αχαχχααχαχχαχαχχα

Πάντως δεν μου το χα να έχω τόσο αυτοκυριαρχία!!! Πέρασα μπροστά από 2 φαρμακεία και αντιστάθηκα!!!! Φοβάμαι πολύ την απογοήτευση...αφού κάθε φορά που πάω τουαλέτα διστάζω πριν κοιτάξω, αφού είμαι σίγουρη ότι θα δω αίμα!!!! Καλύτερα να περιμένω κανα 2 μερες να ναι σίγουρη η καθυστέρηση, γτ θεωρητικά, δεν έχω ακόμη.... Ασε που οσο το σκέφτομαι νομίζω με πονάει περισσότερο η μέση και φοβάμαι θα αδιαθετήσω!!!

Τρελααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!! Ποια άλλη περιμένει καλέ??? Νομίζω είμασταν 2-3....

  • Μου αρέσει 3

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατι ασχετο!εχω φτιαξει φακες για σημερα και καποιος τηγανιζει κεφτεδακια και εχω τρελαθει ειλικρινα!μην τα κανετε αυτα ρε παιδια να συνεννοουμαστε στην συνελευση της πολυκατοικιας για το μενου της εβδομαδας ημαρτον!τι μυρωδια ειναι αυτη!:P

  • Μου αρέσει 3

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

axaxxaxaxaxxa κορίτσια να στε καλα ολες!!!! Δεν κάνω τεστ ωορρηξίας, βασει συμπτωμάτων!!! Απλά αρνούμαι να αποδεχθω τόσο ευκολα πως μόνο με 3 ακυρες επαφες πέτυχε!!!! αχαχχααχαχχαχαχχα

Πάντως δεν μου το χα να έχω τόσο αυτοκυριαρχία!!! Πέρασα μπροστά από 2 φαρμακεία και αντιστάθηκα!!!! Φοβάμαι πολύ την απογοήτευση...αφού κάθε φορά που πάω τουαλέτα διστάζω πριν κοιτάξω, αφού είμαι σίγουρη ότι θα δω αίμα!!!! Καλύτερα να περιμένω κανα 2 μερες να ναι σίγουρη η καθυστέρηση, γτ θεωρητικά, δεν έχω ακόμη.... Ασε που οσο το σκέφτομαι νομίζω με πονάει περισσότερο η μέση και φοβάμαι θα αδιαθετήσω!!!

Τρελααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!! Ποια άλλη περιμένει καλέ??? Νομίζω είμασταν 2-3....

α κατσε τωρα γιατι με κολλησες, δεν ειχες επαφες τις ημερες εκεινες? 

εγω περιμενω σημερα κανονικα αν ειχα ωορηξια την ημερα που νομιζω απο τα συμπτωματα και αλλες 2 κοπελες Σαββατοκυριακο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , anemoni1989 είπε:

axaxxaxaxaxxa κορίτσια να στε καλα ολες!!!! Δεν κάνω τεστ ωορρηξίας, βασει συμπτωμάτων!!! Απλά αρνούμαι να αποδεχθω τόσο ευκολα πως μόνο με 3 ακυρες επαφες πέτυχε!!!! αχαχχααχαχχαχαχχα

Πάντως δεν μου το χα να έχω τόσο αυτοκυριαρχία!!! Πέρασα μπροστά από 2 φαρμακεία και αντιστάθηκα!!!! Φοβάμαι πολύ την απογοήτευση...αφού κάθε φορά που πάω τουαλέτα διστάζω πριν κοιτάξω, αφού είμαι σίγουρη ότι θα δω αίμα!!!! Καλύτερα να περιμένω κανα 2 μερες να ναι σίγουρη η καθυστέρηση, γτ θεωρητικά, δεν έχω ακόμη.... Ασε που οσο το σκέφτομαι νομίζω με πονάει περισσότερο η μέση και φοβάμαι θα αδιαθετήσω!!!

Τρελααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!! Ποια άλλη περιμένει καλέ??? Νομίζω είμασταν 2-3....

Δν ειχες επαφες τις μερες κοντα στην ωορηξια??????

εγω ειχα θετικο τεστ ωορηξιας 06/10 !


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , caramel_83 είπε:

α κατσε τωρα γιατι με κολλησες, δεν ειχες επαφες τις ημερες εκεινες? 

εγω περιμενω σημερα κανονικα αν ειχα ωορηξια την ημερα που νομιζω απο τα συμπτωματα και αλλες 2 κοπελες Σαββατοκυριακο 

δεν θυμαμαι καν αν εκανα σεξ εκεινες τις μερες...νομιζω λίγο πριν ή λιγο μετα επαιξαν αλλα και παλι με επιφυλαξη...


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. oneira_glyka ΠΗΤ  23/11/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

2. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

3. dimitroula30  ΠΗΤ  17/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

4. Kalfeli   ΠΗΤ  2-3/2/2018!!!

5. Ani ani   ΠΗΤ  21/3/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

6. elenakii22 ΠΗΤ  22/3/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

7. maria1988  ΠΗΤ  2/4/2018!!!

8. stalitsa82  ΠΗΤ  25/4/2018!!!

9. Vana87 ΠΗΤ  26/5/2018!!!

10. Farmakotriftena ΠΗΤ  8/6/2018!!!

11. Olivia3 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 2500!!!

12. orianna ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 830!!!

13. ntemiiiiii  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 18.1!!!

14. linaa ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ!!!

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. rica 19-21/9/2017!!!

2. Nati85 2/10/2017!!!

3. caramel_83  18-20/10/2017!!!

4. ada32 19/10/2017!!!

5. Ungry girl 25/10/2017!!!

6. alina80 29-31/10/2017!!!

7. Vila 30/10/2017!!!

8. andrianni  31/10/2017!!!

9. Μαρθα Κ 5/11/2017!!!

10. ElektraGr  5-6/11/2017!!!

11. Papaki@  8-10/11/2017!!!

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

δεν θυμαμαι καν αν εκανα σεξ εκεινες τις μερες...νομιζω λίγο πριν ή λιγο μετα επαιξαν αλλα και παλι με επιφυλαξη...

ααααα οκ τοτε, εγω νομιζα οτι ειχες κανει εντατικα εκεινες τις ημερες..τοτε καλα κανεις περιμενε λιγες μερες ακομα ;)

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , caramel_83 είπε:

ααααα οκ τοτε, εγω νομιζα οτι ειχες κανει εντατικα εκεινες τις ημερες..τοτε καλα κανεις περιμενε λιγες μερες ακομα ;)

 

όχι βρε....ούτε καν! μιλάμε για πολύ χαλαρες καταστάσεις και απλά ελεύθερο σεξ

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Απλά αρνούμαι να αποδεχθω τόσο ευκολα πως μόνο με 3 ακυρες επαφες πέτυχε!!!! αχαχχααχαχχαχαχχα

 

Η σύλληψη όμως δεν έχει να κάνει με πόσες μέρες προσπαθήσατε.  Και με μισή επαφή έχει αποδειχτεί ότι αν ήταν η κατάλληλη στιγμή να γίνει η σύλληψη, θα γίνει. 

Κάπως έτσι έγινε στην κόρη μου εξ'αλλου .  Πάντως κι εγώ σε αυτή την εγκυμοσύνη  έκανα και πάρα πολύ νωρίς τεστ και δεν είχα και απολύτως τπτ σε συμπτώματα. Μόνο μια φλέβα στο στήθος ήταν φουσκωμενη  (μπλε γινόντουσαν έτσι κι αλλιώς όποτε περίμενα) η οποία φλέβα, στις αρχές,   μια εμφανιζόταν  μια όχι. (Τώρα πλέον είναι όλες πρησμενες)

Κάνε ένα τεστ όταν δεις ότι σε τρώει μέσα σου γιατί μετά από το άγχος (σε περίπτωση που δεν είσαι 《φτου φτου χτυπάω και ξύλο》 ) θα το μπλοκαρεις από μόνη σου. 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Farmakotriftena απλά νομίζω ότι απλά φοβάμαι να μάθω!!! αχαχχαχαχχαχαχαχα δεν ξερω γιατι!!! Ισως σ/κ να πάρω τεστάκι, ώστε αν δεν είμαι να αδιαθετήσω...αλλά από την άλλη παλι σκέφτομαι...με πόνους τύπου ωορρηξίας -περιόδου, ακόμα και αν μάθεις πως είσαι έγκυος, δε φοβάσαι πως θα γίνει κάτι και θα έρθει περίοδος??? (παρανοια!!!!)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

@Farmakotriftena απλά νομίζω ότι απλά φοβάμαι να μάθω!!! αχαχχαχαχχαχαχαχα δεν ξερω γιατι!!! Ισως σ/κ να πάρω τεστάκι, ώστε αν δεν είμαι να αδιαθετήσω...αλλά από την άλλη παλι σκέφτομαι...με πόνους τύπου ωορρηξίας -περιόδου, ακόμα και αν μάθεις πως είσαι έγκυος, δε φοβάσαι πως θα γίνει κάτι και θα έρθει περίοδος??? (παρανοια!!!!)

Ελα ρε που φοβάσαι!

Ισα ισα πρεπει να.μαθεις και εσυ καο εμεις χαχαχαχαχα!

Τι αγωνία Παναγια μου!

Και εγω λεω αύριο πρωι πρωι να κανεις ενα!

Link to comment
Share on other sites

χιχιχι όχι θα αντεξω!!! εν τω μεταξυ, πονάω πολύ και μόλις βήχω ή φταρνίζομαι πονάω περισσότερο σε κοιλιά και μέση... (λέτε να χω τίποτα άλλο και να χαιρομαι τζαμπα???? :/)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...