Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Εννοείται και ειναι πολύ καλά. Διπλασιαστηκε ολοκαθαρα!  Πότε ξαναεχετε επαναληπτική?

      πρίν από 13 λεπτά , Lila ki είπε:

      Ναι κυρίως σε εμένα που είμαι 38…. Λόγω υψηλού κινδύνου !!! Ζαιρα μου με βλέπω με τεστ στο χέρι εάν όλα πάνε καλα … μιλάμε τέτοια ανασφάλεια κ τετοιο  φόβο ούτε όταν ήμουν φοιτήτρια και έδινα τα μαθήματα δυο δυο ….

      Μόνο 1 σε όλες ή σε περιπτώσεις υψηλού κινδύνου?  

PETHEROPLIKTES NUFOULES!!!!!!!!!!


Recommended Posts

χοντρη με ανεβοκατεβαζει ενω η συνυφαδα μου που ειναι τριπλασια λεει οτι ειναι μια χαρα,γυρισε και ειπε οτι απο τοτε που παντρευτηκε ο γιος της φαλακρυνε και στενοχωριεται...εχει προβλημα στο σπερμα ο αντρας μου και δεν μπορουμε να κανουμε παιδι αλλα που του συμπαραστεκομαι δεν ακουω και καμμια καλη κουβεντα,η συνυφαδα ξερει για το προβλημα,εχει δυο αγορακια και μας χτυπαει οτι θα κανει και τριτο και αν ειναι παλι αγορι θα μας το δωσει...εχω και αλλα πολλα να πω..για να μην ειμαι αδικη η πεθερα εχει βοηθησει οικονομικα αλλα αυτο δεν της δινει το δικαιωμα να με προσβαλλει...και το χειροτερο ο αντρας μου δεν μιλαει..

Σα δε ντρέπονται λίγο...:mad::-x

Φρόντισε να κάνεις τον άντρα σου να μιλήσει γιατί αλλιώς θα σου κάνουν τη ζωή κόλαση!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 534
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σα δε ντρέπονται λίγο...:mad::-x

Φρόντισε να κάνεις τον άντρα σου να μιλήσει γιατί αλλιώς θα σου κάνουν τη ζωή κόλαση!

χαιρομαι που καποιος αναγνωριζει οτι εχω δικιο,ελενη μου τσακωνομαι συνεχεια με τον αντρα μου για την μανα του αλλα δεν καταλαβαινει:mad:ετσι και εγω εκοψα καθε επαφη μαζι της..παρ'ολα αυτα θα πληρωσει για την τριτη εξωσωματικη που θα κανουμε...

gWfop2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε κοριτσια τι περνατε και εσεις

να σας πω και εγω για τη καλη μου πεθερουλα η οποια ειναι οντως πολυ καλη πιστευω σ αυτο το θεμα σταθηκα πολυ τυχερη, εχει δυο γιος και φυσικα δυο νυφαδες, μας εχει σαν κορες της δε μας χαλαει ποτε χατηρι κι οτι και να ζητησουμε αμεσως θα το κανει ας τις ζητηζουμε να μας παρει κατι επισης θα το κανει αμεσως, δεν ανακατευετε στα σπιτια μας το ζευγαρι λεει θα τα βρει μεταξυ του οτι και να γινει εκεινη το μονο που θα καταφερει αν ανακατευτει ειναι να γινει η κακια τις υποθεσεις. μιλαμε καθε μερα στο τηλεφωνο ειδικα τωρα με το παιδι και φυσικα χρυσαφικα και στο γαμο και μαιευτηριο γαι το εγγονι και τις νυφης και του μωρου το γιο χ@σμ@νο χαχαχαχα επισης αν κανουν κατι οι γιοι της φυσικα και δε τους υπερασπιζετε ισι ισι που τους τα χωνει και μαλιστα για τα καλα του δικου μου του λεει εσενα θα σε πεταξω απο το σπιτι και θα εχω μονο τη κορη μου(εμενα δλδ) αυτα δοξαζω το θεο καο παλι για τη καλη πεθερα που μου εστειλα κι ολα αυτα γιατι εκεινη κακοπεσε και δε θελει να κανει τα ιδια της νυφες(κορες) της

:shock: υπάρχουν κ στην πραγματικότητα τέτοιες πεθερές;

χοντρη με ανεβοκατεβαζει ενω η συνυφαδα μου που ειναι τριπλασια λεει οτι ειναι μια χαρα,γυρισε και ειπε οτι απο τοτε που παντρευτηκε ο γιος της φαλακρυνε και στενοχωριεται...εχει προβλημα στο σπερμα ο αντρας μου και δεν μπορουμε να κανουμε παιδι αλλα που του συμπαραστεκομαι δεν ακουω και καμμια καλη κουβεντα,η συνυφαδα ξερει για το προβλημα,εχει δυο αγορακια και μας χτυπαει οτι θα κανει και τριτο και αν ειναι παλι αγορι θα μας το δωσει...εχω και αλλα πολλα να πω..για να μην ειμαι αδικη η πεθερα εχει βοηθησει οικονομικα αλλα αυτο δεν της δινει το δικαιωμα να με προσβαλλει...και το χειροτερο ο αντρας μου δεν μιλαει..

καλά κάνει. κι εσύ να μην ασχολείσαι. να εκτονώνεσαι εδώ.

ο Θεός είναι μεγάλος κ βλέπει. θα σας δώσει ένα παιδάκι! εσύ να αγαπάς τον άντρα σου κ να μην τον κακοκαρδίζεις! έτσι θα την νικήσεις την όρκα!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,θα ηθελα να μπω και εγω στο κλαμπ:D.Εχω 11 πεθερες 1 την μαμα του αντρα μου 60 χρονω και μια την μανα της 88 χρονω που κανει για 10!!!!!!!!!! η μανα διαταζει και η κορη εκτελει!!Μενουμε και μαζι(η γιαγια απο κατω).Μεχρι σημερα μετα απο εναμιση χρονο δεν εχω καταφερει να τις πεισω να χτυπανε την πορτα του σπιτιου οταν μπαινουν(δεν ειμαι πειστικη...τι να κανω...:roll:) ουτε καν του δωματιου μας......γιατι απο οτι λεει και η γιαγια τι πειραζει να μας δει γυμνους:shock:.......(σωστα αλλα ειμαι μικρη θα μαθω:lol:).Επισης δεν καταφερα να την πεισω να μην σηκωνει τα τηλεφωνα να με ακουει οταν μιλαω,ουτε να μην εχουν αποψη επι παντος επιστητου ιδιως τι θα κανουμε τα δικα μας λεφτα(ετσι ειναι οι σωστοι συγγενεις ...νοιαζονται...:lol:).Ακομη και τι ριχταρι θα βαλω στον καναπε αποφασιζει η γιαγια και στελνει την κορη της να βγαλει αυτο που εχω και να βαλει αυτο που θελει αυτη(αλλα αυτο ειναι λογικο δεν κανει να αποφασιζω μονη ακομη:tongue: αφου η πεθερα μου 60 χρονω ειναι και ακομη δεν αποφασιζει μονη ουτε τι να μαγειρεψει η μαλλον τι θα φαει γιατι απαγορευεται ακομη να μαγειρεψει οσο ζει η μαμα της...:shock: η μαγειρισσα του σπιτιου ειναι η γιαγια και μονο....η γιαγια.....:lol:).Επιπλεον οποιος-α μπαινει στο σπιτι μου φευγοντας πρεπει να δωσει αναφορα στην γιαγια που τον περιμενει στις σκαλες ποιος ειναι και απο που κραταει η σκουφια του(και οταν φωναζω για αυτο μου υπενθυμιζει ποσο λογικο ειναι και οτι τρωγομαι με τα ρουχα μου παντα .....τι να κανω ποτε θα στρωσω.....:lol:Φυσικα εχουν αναλαβει και ρολο πληροφορητων του χωριου σχετικα με εμενα(εγω δεν προλαβαινω) τι αγορασα,που πηγα,σε ποιον γιατρο,τι ειπε,τι φαρμακα εδωσε τα παντα(αλλα η πεθερα ξεχασε να πει οτι την προηγουμενη εβδομαδα αγορασα ενα βρακι!!!!της ξεφυγε..:tongue:).Εγω ομως τελευταια αποφασισα οτι τελικα εχω αδυνατη μνημη (ο:lol:λο προβληματα ειμαι:roll:) και ξεχναω να τις πω που πηγα τι εκανα τι αγορασα τι ειεπε ο γιατρος κτλ .....αφου φοβαμαι οτι αν μεινω εγκυος θα ξεχασω παλι να τους το πω...;)και θα το καταλαβουν μονο εαν θα ειναι εμφανεστατη η κοιλια μου.....:lol:Αληθεια αξιζω να με βαλετε και εμενα στο κλαμπ σας??Αυτα που ειπα ειναι ελαχιστα εχω πολλα να σας λεω καθημερινα.....(υποσχομαι θα κανω τα παντα να ειμαι καλο κοριτσι γιατι να σας πω την αληθεια ειμαι και λιγο νευρικη και γκρινιαρα και φωναζω χωρις λογο συνεχεια απο οτι μου λενε οι 11 πεθερες μου:lol:).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλως σας βρηκα κοριτσια:D:D:DΝα πω και καλα κουραγια???:tongue::tongue:.Μονο το χιουμορ θα μας σωσει κοπελαρες γιατι αν τα παρουμε σοβαρα θα καταληξουμε η στο νοσοκομειο η στη φυλακη:lol:Προσωπικα ημουν ατυχη γεννησα το μωρακι μου 10 μερες πριν κλεισω τον 7ο:cry: και εζησε λιγες ωρες αρα πρεπει να διατηρουμε ηρεμη γιατι θελω πολυ να κανω ενα ακομη μωρακι.Καλυτερα αντι να συγχυζομαστε να γελαμε παρεα με τις τρελαρες:tongue:.Και οι αγορομανες να τα θυμαστε τι περναμε και να μην ταλαιπωρειτε τις μελλοντικε νυφουλες ετσι???? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Για να μη σας τα πολυλογω, μου την ειπε που κανω μπανιο το παιδι με αυτο το κρυο γιατι εκεινη τα δικα της τα εκανε μονο καθε Σαββατο (οντως, ισχυει αυτο, μου το εχει επιβεβαιωσει και ο αντρας μου).. Μαλιστα ο κουνιαδος μου το τηρει μεχρι και σημερα αυτο (28 χρονων και στρατιωτικος :roll:)

Δηλαδή διαχρονικά τα Σάββατα είναι πάντα θερμότερα;; Χωριατιές τύπου, μην πλένεσαι με περίοδο η πεθερούλα εε;;Ο κουνιάδος σου σε λίγο θα πλένεται τμηματικά...Αλλη μέρα οι μασχάλες, άλλη το ξύρισμα, άλλη οι πατούσες..Παστρικιές εμείς, τί να πεις..

Link to comment
Share on other sites

morenita κοριτσάκι μου, η ζωή δε βγαίνει έτσι..Ακόμη και αν τα ανεχτείς αυτά για 10 χρόνια κάποτε θα ξεσπάσεις στα παιδάκια σου ή στον αντρούλη σου. Οι άνθρωποι είναι σαν τα ευγενή αέρια..Οσο χώρο τους δώσεις, τόσο καταλαμβάνουν. Προσοχή, το μπαλόνι σκάει κάποτε

Link to comment
Share on other sites

morenita κοριτσάκι μου, η ζωή δε βγαίνει έτσι..Ακόμη και αν τα ανεχτείς αυτά για 10 χρόνια κάποτε θα ξεσπάσεις στα παιδάκια σου ή στον αντρούλη σου. Οι άνθρωποι είναι σαν τα ευγενή αέρια..Οσο χώρο τους δώσεις, τόσο καταλαμβάνουν. Προσοχή, το μπαλόνι σκάει κάποτε

Θα σε παραπεμψω στο πρωτο μηνυμα βανιλια μου...

(Εγω ομως τελευταια αποφασισα οτι τελικα εχω αδυνατη μνημη (ο:lol:λο προβληματα ειμαι:roll:) και ξεχναω να τις πω που πηγα τι εκανα τι αγορασα τι ειεπε ο γιατρος κτλ .....αφου φοβαμαι οτι αν μεινω εγκυος θα ξεχασω παλι να τους το πω...:wink:και θα το καταλαβουν μονο εαν θα ειναι εμφανεστατη η κοιλια μου.....:lol:).................................

Σκεφτειτε οτι ειμαι απο Σαλονικη και με τελειως διαφορετικη νοοτροπια και βρεθηκα ξαφνικα σε ενα μικρο χωριο ενος νησιου...:lol:Ευτυχως εχω τον αντρουλη μου που αξιζει πολλα αλλιως....:lol:Εχω πλεον αποστασιοποιηθει σε πολυυυυυυυυυυ μεγαλο βαθμο και δεν ασχολουμαι καθολουυυυυυυυυυυυυ:tongue:Αφου μου μιλανε και φευγω τρελα πουλαω:lol: πιστεψε με γλυκεια μου με τετοιες τρελαρες δεν τα βγαζεις περα, ουτε προκειται να αλλαξουν χαρακτηρα 90 χρονων και 60 αντιστοιχα...Αν τα παρω με τη σοβαροτητα που πρεπει θα παμε οπως ειπα πριν η στο νοσοκομειο η στη φυλακη:tongue::tongue:

Επισης πρεπει να ειμαι ηρεμη για λογους υγειας...κατσε να κανω με το καλο ενα μωρακι να ηρεμησω:wink: και μετα που θα τρεχουν να με καλοπιανουν θα τις χορεψω στο ταψι:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 months later...

το "θέλω να αγιάσω κ δεν μπορώ" το έχετε ακουστά;

αυτό μου συμβαίνει αυτή την εβδομάδα, που η μικρή μου είναι με πυρετό κ την κρατάει στο σπίτι μας η πεθερά...

μέχρι πριν από αυτό οι σχέσεις αρμονικές!

τις προάλλες την ρωτάω "μαμά, είδα το ντισπένσερ(με το αφρόλουτρο της Χρύσπας) στο νιπτήρα( αντί για την μπανιέρα). πού την πλένεις;"

-"στο νιπτήρα την πλένω κ εδώ κ στο σπίτι μου. τώρα το κατάλαβες;" γελώντας!!!!!!!

-"αυτό δεν πρέπει να ξαναγίνει" με γουρλωμένα μάτια εγώ κ προσπαθώντας να κρύψω το σοκ που έχω πάθει...

-"τί πειράζει;"

-"πειράζει να χτυπάει τα πόδια του το παιδί, πειράζει να βουρτσίζουμε δόντια εκεί που πέφτουν κακάκια του παιδιού..."

-"με πονάει η μέση μου κ δεν μπορώ αλλιώς. από τα νερά που έριξα το κατάλαβες; " (εντωμεταξύ το έπιπλο του μπάνιου-πανάκριβο μέσα στα νερά, τα πλακάκια κάτω λίμνη μέχρι κ το μάρμαρο έξω έως το παρκέ της κρεβατοκάμαρας που την αλλάζει. αλλά ειλικρινά το χάλι στο πάτωμα δεν με νοιάζει τόσο, όσο το ότι το παιδί είχε τόσο καιρό μελανιές στα πόδια του κ εγώ το απέδιδα στο ότι είναι ζωηρή κ πέφτει.

ενώ η μαντάμ το έβαζε 20 μηνών παιδί 88-89 πόντων σε νιπτήρα για να της πλύνει το παπάκι-πωπουδάκι.

γι' αυτό το παιδί τα απογεύματα όταν πήγαινα να την πλύνω, με το που την έπιανα έβαζε τα κλάματα ή γκρίνιαζε. νόμιζε ότι θα το τσακίσω.

όταν την βάζω στην μπανιέρα μια χαρά, δεν γκρινιάζει. ίσα-ίσα τραγουδάει!!!!!

πού να φανταστώ πόσο σούργελο είναι η γυναίκα!

κ όχι μόνο αυτό. αλλά ρε παιδί μου, πες πως δεν μπορεί. πες το μαντάμ με τρόπο, όχι με ύφος εσύ μαμάς κ δέρνεις κ γελάς μέσα στα μούτρα μου, τύπου σε γράφω ό,τι κα να λες!

κ το πλέον εξοργιστικό ο αγαπούλης ήταν δίπλα κ παρίστανε τον μουγγό!!!

όταν συζήτησα μαζί του για το θέμα που με είχε κάνει τούρμπο...ήταν αργά κ που συμφώνησε, πάλι το μήνυμα που περάσαμε ως ζευγάρι ήταν το ίδιο με αυτό που κάθε φορά με μειώνει ως άνθρωπο!

δεν την αντέχω να ξεπερνά τα όρια!

αχ, μακάρι να πάρουν το παιδί στο σταθμό, γιατί δεν αντέχω στη σκέψη του πόσο ανεύθυνη είναι με το παιδί...γκρρρρρρρρρρ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σεβη μου,με ολο το θαρρος και χωρις να ξερω τι ευαισθησια εχει στο δερματακι της η Χρυσπα καλυτερα οταν ειναι η γιαγια να την καθαριζει με καλα,βιολογικα μωρομαντηλα αφου εχει θεμα με την μεση της...Απο το να χτυπαει το παιδι,απο το να λερωνεται ο νιπτηρας και να υπαρχει ενταση καλυετρα να βρεθει μια μεση λυση...

Γιατι το θεμα μεση ειναι πραγματικα μεγαλο...αλλα απορω...την ποναει μονο αν ειναι να σκυψει λιγο στην μπανιερα και δεν την πονα να σηκωσει ολοκληρο διχρονο(κοντευει;)) και να το καθιζει στον νιπτηρα????

Εμενα χειροτερο σεναριο μου φαινεται το δευτερο!

Αν το σκεφτεις(γιατι και στον παιδικο μωρομαντηλα θα σου ζητησουν) μπορω να σου προτεινω παρα μα παρα πολυ ποιοτικα για να παραγγειλεις.

Link to comment
Share on other sites

για πες βρε πουλάκι μου, γιατί η αλήθεια είναι ότι κ στον παιδικό θα μας χρειαστούν! ή κ έξω, για ώρα ανάγκης.

εντωμεταξύ την Παρασκευή μου είπε ότι ο τρόπος που της εξήγησα ότι μπορεί να την πλένει, είναι πιο βόλικός, δηλαδή να την στηρίζει στην "κουπαστή" της μπανιέρας, όρθια, κ να την πλένει, χωρίς να την φορτώνει.

πολύ κακό για το τίποτα!

μέσα στον Αύγουστο θα προσπαθήσω να την εκπαιδεύσω με βρακάκι. έχουμε ελπίδες να απαλλαγούμε από πάμπερς, αφού έχουμε σχεδόν ένα χρόνο που κάνουμε συγχρονισμό.

πες μου όμως κ για τα μωρομάντηλα, όλα χρειάζονται.

Link to comment
Share on other sites

το θέμα με την Χρύσπα είναι ότι έχει πάρα πολύ ευαίσθητο δέρμα, όπως ο μπαμπάς της.

Δεν έχουμε θέμα αλλεργίας ή εκζέματος, αν αυτό ρωτάς. απλά πολύ ευαίσθητο δέρμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

πεθερά : η μικρή δεν έφαγε πάλι το φρούτο της... 2 πιρουνιές ροδάκινο με τα χίλια ζόρια....

εγώ : της δώσατε τίποτα άλλο?

πεθερά : όχι βέβαια, δεν μου χεις πει τίποτα αν δεν σε ρωτήσω?

εγώ : οκ της πήρα κουλουράκι θα της δώσω κουλουράκι και θα της φτιάξω φρουτόκρεμα το απόγευμα

......

απόγευμα...

εγώ : έφαγε 3 φρούτα σε κρέμα... μπορείτε να της τα αλέθετε και να τρίβετε ένα μιράντα από πάνω..

πεθερά : το ξέρω .. το πρωί που δεν έτρωγε το φρούτο της ξέρεις τί ωραία το έφαγε μια δαγκωνιά φρούτο μια δαγκωνιά μπισκότο????

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

τί να λέμε... έχω ξεμείνει από λόγια...


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...