Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

@dimitroula30 με το καλό ο γιος ! Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά ! 

@D_Nasia ωραία νέα ! Μπράβο !!!! Καλά να περάσετε στην βόλτα σας κ στις διακοπές σας ! 

οριστε κ το πινακακι με τα καινούρια δεδομένα ! 

Annaz.........................ΠΗΤ 29/12/2017-πριγκίπισσα 

Faith 30......................ΠΗΤ 03/01/2018 -πρίγκιπας 

Katerinakiii.................ΠΗΤ 11/01/2018- πρίγκιπας 

Floraki........................ΠΗΤ 11/01/2018.

Mariachi.....................ΠΗΤ 15/01/2018-πρίγκιπας 

Dimitroula30 ..............ΠΗΤ 17/01/2018-πρίγκιπας 

Μαιρουλι....................ΠΗΤ 19/01/2018

Synnefaki...................ΠΗΤ 20/01/2018

D_Nasia......................ΠΗΤ 23/01/2018-πριγκίπισσα 

Pontiagr......................ΠΗΤ 28/01/2018

CME2205....................ΠΗΤ 28/01/2018 -πρίγκιπας 

Rainbow.....................ΠΗΤ 29/01/2018- πριγκίπισσα 

November rain............ΠΗΤ 30/01/2018

elenakith....................ΠΗΤ 30/01/2018- πριγκίπισσα 

Ekrs...........................ΠΗΤ 31/01/2018- πρίγκιπας 

Οντετ ........................ΠΗΤ  10/02/2018

 
  • Μου αρέσει 2

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!

@D_Nasia άντε μπράβο να προσέξεις λίγο και όλα θα πάνε καλά!

@dimitroula30 μου αρέσει που άλλαξες και τη φωτό σου! Ευτυχώς το μωρό δεν θα χρειαστεί να πάρει το όνομα της πεθεράς :-P!

Εμείς το Σαββατο θα φύγουμε, εδώ κοντά όμως θα πάμε, δυσκολευόμαστε φέτος για κάτι πιο εξωτικό! Εμένα πάντως μου αρκεί που έχω άδεια!!!

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια..εμενα αρχισαν παλι οι αυπνιες..απ εκει που ελεγα ωραια κοιμαμαι χθες κοιμηθηκα στις 3.30 και καθε μιση ωρα ξυπναω..πολυ σπαστικο!!! Ασε που μερικες φορες που φταρνιζομαι με πιανει ενας δυνατος πονος χαμηλα στην κοιλια αφου φοβηθηκα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια!!!σας γραφω απο την ομορφη Χαλκιδα ...δεν εχω σημα εδω στο σπιτι πρεπει να πηγαινω προς καποιο σημειο λιγο μακρια για να σας γραφω.εδω κανουμε τα μπανακια μας αν και εχει μελτεμια στην θαλασσα αλλα και μονο που δεν ειμαι στην ρουτινα του χειμωνα ειναι αρκετο...σας φιλω και θα τα ξαναπουμε εγκυουλες...

  • Μου αρέσει 1

BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

@november rain συνέχισε να περνάς καλά και να κανείς βουτιές ! Πραγματικά κ μόνο που δεν βλέπεις τα ίδια πράγματα είναι αναζωογονητικό ! 

@rainbow δεν είμαι στην ίδια κατάσταση αλλά σε ψιλό καταλαβαίνω γτ όταν  ξυπνάω το βράδυ να πάω τουαλέτα μετά κάνω καμία ώρα να ξανά κοιμηθώ ! Επίσης Εμένα έχει δυο μέρες που νιώθω πονάκια χαμηλά . Σήμερα πήρα την γιατρό κ είπε ότι μάλλον είναι από τα έντερα μου αλλά αν συνεχίσουν να πάω αύριο να την δω . 

  • Μου αρέσει 1

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εγκυούλες!! Εγώ τις τελευταίες μέρες δεν είμαι και πολύ καλά ψυχολογικά, αυτές οι ορμόνες μου μάλλον έχουν τρελαθεί!! Ελπίζω να οφείλεται σε αυτό και να επανέλθω .

Μου φαίνεται περίεργο που περνάω την πιο ωραία φάση της ζωής μου και θέλω να βάλω τα κλάματα . Συμβαίνει σε καμία άλλη αυτό?


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mariachi είπε:

Καλημέρα !!! 

@dimitroula30 νομίζω συμβαίνει όντως από τις ορμόνες ! Δεν με έχει πιάσει ακόμα κάτι παρόμοιο 

Το θέμα είναι ότι το θέμα που με ενοχλεί και από εκεί χαλιέμαι είναι η πεθερά και η επίδραση που έχει πάνω στον άντρα μου. Δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορεί και τον επηρεάζει τόσο εύκολα. Συγνώμη κορίτσια που επαναλαμβάνομαι αλλά χρειάζομαι μια βοήθεια. Μου έχει γίνει εμμονή. Θεωρώ πως ότι και να μου πει ο άντρας μου είναι λόγια της μάνας του. 

Δεν ξέρω τι να  κάνω, χαλιέμαι κάθε μέρα και περισσότερο.


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσι μου μόνο εσύ μπορείς να το φτιάξεις αυτο . Μιλά με τον άντρα σου . Πηγαίνετε κ σε σύμβουλο άμα χρειάζεται , αλλά προσπάθησε να μν το βλέπεις τόσο αρνητικά γτ δν κάνει κ για το μωρό σου . 


S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Mariachi μου οσες φορες προαπαθησα να το συζητησω οτι η μανα του εχει επιρροη πανω του παντα καταληξαμε σεκαβγα γιατι υποστηριζε οτι αυτο το βγαζω απο το μυαλο μου και δεν ισχυει. Ξερω καλα ομως τα λογια του δεν ειναι δικα του αλλα αυτης της μεγαιρας. Τον τελευταιο καιρο εχει να ερθει στους γονεις μου πολλες μερες ενω ερχοταν μερα παρα μερα. Τον ρωτησα γιατι κ φυσικα μου ειπε οτι μππυρδα του κατεβηκε. Δεν ξερω τι του λεει και τον φορτωνει τοσο πολυ και ην πιστευει


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να προσπαθήσεις να αλλάξει κάτι γτ δν μπορείτε να συνεχίσετε όπως περιγράφεις . 

Εμεις μόλις γυρίσαμε από την γιατρό . Τλκ πήγα σήμερα για να δω κ για τα πονάκια . Επιτέλους το ξαναείδα !!! Είναι πολύ μεγαλύτερο κ ζωηρό ! Κουνιόταν όλη την ώρα ! Είμαστε 169 γρ πλέον ! Κ 11εκ!!! Αχ είμαι ερωτευμένη με το αντράκι μου !!!! 

  • Μου αρέσει 1

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Mariachi είπε:

Πρέπει να προσπαθήσεις να αλλάξει κάτι γτ δν μπορείτε να συνεχίσετε όπως περιγράφεις . 

Εμεις μόλις γυρίσαμε από την γιατρό . Τλκ πήγα σήμερα για να δω κ για τα πονάκια . Επιτέλους το ξαναείδα !!! Είναι πολύ μεγαλύτερο κ ζωηρό ! Κουνιόταν όλη την ώρα ! Είμαστε 169 γρ πλέον ! Κ 11εκ!!! Αχ είμαι ερωτευμένη με το αντράκι μου !!!! 

Θα του κανω συζητηση τωρα το απογευμα!! 

Μπραβο για το μωρακι σας κ εγω ην ωρα που τοβλεπω ταξεχναω ολα!! Εμας προχθες ηταν 137 γραμ και 10εκατοστα!! Εσενα ονως ειναι και δυο μερες μεγαλυτερο χιχι!!! Ανυπομονω να περασει ο καιρος!!


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...