Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

Καλησπερα κ απο μενα!

Οσο περναν οι μερες τοσο σιγουρευομαι οτι νιωθω το μωρο!

Καθε βραδυ οταν ξαπλωνω,ανασκελα μονο,νιωθω μπουνιτσες μικρες απαλεςχαμηλα κ μεχρι πιο κατω απο τον αφαλο!ειναι υπεροχα!

Την αλλη τριτη εχω υπερυχο μετα απο 1 μηνα  αναμονης!απορω πως κρατηθηκα τοσες μερες. 

Πηρα τηλ.τον γιατρο χτες για τα προισμενα μου ποδια κ ειπε να μην ανησυχω ,ειναι κατακρατηση,πολυ νερο οχι αλμυρα κ ψηλα τα ποδια οταν ξαπλωνω.να φανταστιτε τα πεδιλα μου δεν μου κανουν!

  • Μου αρέσει 2

EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έχει μία πολύ ωραία δημισίευση στο facebook ένας γυναικολόγος για το τι πρέπει να προσέχουμε τους καλοκαιρινούς μήνες, τα πρηξίματα στα πόδια κλπ. Λέγεται Δρ Δευκαλίων Καρακαλπάκης. Όσες έχετε fb διαβάστε το, τα λέει ωραία!

  • Μου αρέσει 3

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!! Εχω δυο τρεις μερες που νομιζω τελικα πψς κι εγω το νιωθω το μωρακι μας. Στην αρχη νομισα πως ειναι το εντερο αλλα τελικα ειμαι σχεδον σιγουρη οτι ειναι το νινι!! Νιωθω κατι σαν χτυπηματακι απαλο που κραταει δευτερολεπτο. Συνηθως μετα απο καποιο γευμα η οταν ξαπλωσω αριστερα!! Ειναι τελεια αυτη η αισθηση!!

  • Μου αρέσει 2

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, dimitroula30 είπε:

Γεια σας κοριτσια!! Εχω δυο τρεις μερες που νομιζω τελικα πψς κι εγω το νιωθω το μωρακι μας. Στην αρχη νομισα πως ειναι το εντερο αλλα τελικα ειμαι σχεδον σιγουρη οτι ειναι το νινι!! Νιωθω κατι σαν χτυπηματακι απαλο που κραταει δευτερολεπτο. Συνηθως μετα απο καποιο γευμα η οταν ξαπλωσω αριστερα!! Ειναι τελεια αυτη η αισθηση!!

Ετσι το νιωθω κ γω χτυπηματακι απαλο ενος δευτερολεπτου.μπορει κ 3 φορες συνεχομενες σε διαφορετικο σημειο.που κοντα το νιωθεις αυτο?

3 ώρες πρίν, CME2205 είπε:

Έχει μία πολύ ωραία δημισίευση στο facebook ένας γυναικολόγος για το τι πρέπει να προσέχουμε τους καλοκαιρινούς μήνες, τα πρηξίματα στα πόδια κλπ. Λέγεται Δρ Δευκαλίων Καρακαλπάκης. Όσες έχετε fb διαβάστε το, τα λέει ωραία!

Τον βρηκα,ενδιαφερον!!!

  • Μου αρέσει 1

EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ζουζούνες μου!! @Faith 30 Νιώθω τα χτυπηματάκια από την αριστερή μεριά κάπου ανάμεσα στον ομφαλό και στη λεκάνη συνήθως μετά από κάποιο γευμα. είναι πολύ περίεργο συναίσθημα!! Έχω τρελαθεί από τη χαρά μου!!!

  • Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια !!! Αχ τι ωραία που νιώθετε συχνά τα μωράκια σας! 

Επισης κάτι άσχετο με τα μωράκι μας . Είστε όλες καλά σε σχέση με τις φωτιές ; ασφαλής ; ελπίζω να μν κάνατε διακοπές σε εκείνα τα μέρη 

φιλακια

  • Μου αρέσει 1

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου και χρόνια πολλά σε όλες και ειδικά σε όσες γιορτάζουν!!!

Σήμερα έχουμε αραιή συννεφιά και τέλεια θερμοκρασία! :) Κοιμήθηκα ως τις 11! 

@Faith 30 και @dimitroula30 τι ωραία που νιώθετε τα νινάκια σας! Ανυπομονώ κι εγώ! :) 

@Faith 30 με το καλό να δείτε το μωράκι την άλλη Τρίτη! Εγώ θα το δω στις 30/8 και μου φαίνεται ότι έχει περάσει ήδη ένας αιώνας από την τελευταία φορά που το είδα...

φιλιά σε όλες και καλές βουτιές!!!

  • Μου αρέσει 2

302qp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια,

Χρονια πολλα σε ολες,κ ειδικα σε οσες γιορταζουν!!!

@elenakith  εχω σχεδον πανω απο μηνα να παω για υπερυχο,ελειπα εγω 15 μερες κ στο καπακι ο γιατρος αλλες 15.απο σεπτεμβριο 2 φορες το μηνα θα πηγενω,οπως πριν.ανυπομονω,θελω να μου πει οτι ολα ειναι οκ για να ηρεμισω.

  • Μου αρέσει 1

EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια , χρόνια πολλά για χθες , Μεγάλη γιοτή για την Ορθοδοξία!! Χρόνια πολλά στις Μαρίες, τις Γιωτούλες, τις Δεσποινούλες μας . Τι κάνετε? Εγώ χθες και προχθές έχω φάει δεν ξέρω κι εγώ πόσο!! Από σήμερα πρέπει να επανέλθω χιχιχιχ, αλλα το ευχαριστήθηκα!! Το μικρούλι μου κάνει πάρτυ όταν τρώω ειδικά αν είναι κάτι γλυκό!! έχει πολύ πλάκα!!

  • Μου αρέσει 3

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και από μένα ! Μια χαρά Δημητρούλα που το νιώθεις συνέχεια ! Όσο για το φαγητό δεν πειράζει ! Θα ξεφεύγουμε κιόλας που και που ! Δεν μπορούμε να κατά πιεζόμαστε μόνο ! 

  • Μου αρέσει 2

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κ απο μενα την υπναρου!!!

Τις τελευταιες μερες εχω μια υπνηλια,δεν περιγραφετε!!

Κοριτσια μια ερωτηση:::::::::::::

Βαζετε κρεμουλα στην κηλια για προληψη ραγαδων?

Αν ναι,πια κρεμα συστηνετε?

Εγω ακομη δεν βαζω τιποτα,σημερα που μπηκα στην 20 εβδομαδα,λεω να την ξεκινησω!


EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Faith 30 εγώ δεν βάζω . Όλες όσες έχουν γεννήσει στο φιλικό μου περιβάλλον , μου είπαν πως το εάν θα κανείς ραγάδες έχει να κάνει με το δέρμα σου. Όποτε είπα να μν βάλω . Διάβασα και άλλου πως αφού γεννήσεις έχει σημασία τι θα κανείς . Δεν ξέρω τι ισχύει τώρα 

  • Μου αρέσει 1

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mariachi είπε:

@Faith 30 εγώ δεν βάζω . Όλες όσες έχουν γεννήσει στο φιλικό μου περιβάλλον , μου είπαν πως το εάν θα κανείς ραγάδες έχει να κάνει με το δέρμα σου. Όποτε είπα να μν βάλω . Διάβασα και άλλου πως αφού γεννήσεις έχει σημασία τι θα κανείς . Δεν ξέρω τι ισχύει τώρα 

Εγω εχω ακουσει για το αμυγδαλελαιο.το ξερετε?

Εμενα οι αδερφες μου βαζανε κρεμα,κανανε ραγαδες.

 


EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...