Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Μ ειπε οτι είναι η μονη που είναι συμβατή αλλά κ παλι φοβάμαι..σήμερα είναι η τελευταία μέρα που τη παίρνω αλλά ακόμα τπτ!!

Μην φοβάσαι για την αντιβίωση κ το θηλασμό εφόσων σου είπε ότι είναι συμβατή. Που έκανες οίδημα; Στον κόλπο; Στη μήτρα; Που;  Παρτον τηλ  κ πες του ότι εχεις ακόμα υγρά μήπως χρειαστείς κ άλλο κουτί. 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 31 λεπτά , 2angels είπε:

Μην φοβάσαι για την αντιβίωση κ το θηλασμό εφόσων σου είπε ότι είναι συμβατή. Που έκανες οίδημα; Στον κόλπο; Στη μήτρα; Που;  Παρτον τηλ  κ πες του ότι εχεις ακόμα υγρά μήπως χρειαστείς κ άλλο κουτί. 

Ναι θα τον πάρω σήμερα..στον κόλπο, παλι καλά που είναι εξωτερικα τουλάχιστον! Μακάρι να περάσει με τα χάπια τουλάχιστον!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Ναι θα τον πάρω σήμερα..στον κόλπο, παλι καλά που είναι εξωτερικα τουλάχιστον! Μακάρι να περάσει με τα χάπια τουλάχιστον!

Τον πήρα κ μ είπε να τελειώσω κ τα υπόθετα κ βλέπουμε..να δω ποσο ακόμα θα κρατήσει!!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Μ ειπε οτι είναι η μονη που είναι συμβατή αλλά κ παλι φοβάμαι..σήμερα είναι η τελευταία μέρα που τη παίρνω αλλά ακόμα τπτ!!

Να  μην φοβάσαι δεν θα έβαζε σε κίνδυνο το μωράκι σου.!!!


...:-D

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Evangeliaaa είπε:

Ναι θα τον πάρω σήμερα..στον κόλπο, παλι καλά που είναι εξωτερικα τουλάχιστον! Μακάρι να περάσει με τα χάπια τουλάχιστον!

Αν έχει οίδημα θα αργήσει λίγο αλλά θα περάσει σίγουρα. Ήδη θα έχει  μειωθεί σημαντικά. Στα ραμματα που είχες είναι; εκεί πηρες το μικρόβιο; 

Κορίτσια εμείς ξεμειναμε από νονά. Κοντεύω να σκάσω....  Η εκκλησία μας δεν δέχεται το σύμφωνο συμβίωσης της Νονας  κ δεν μας επιτρέπουν να τη βάφτισει. Θα ακυρωθεί το μυστήριο κ κατά συνέπεια κ το όνομα μας είπαν. Όταν είχε κάνει το σύμφωνο ( όταν είχε πρωτοβγει) δεν ίσχυε κάτι τέτοιο. Τι να κάνω; Θα σκάσω!


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 52 λεπτά , ναντια δε είπε:

Να  μην φοβάσαι δεν θα έβαζε σε κίνδυνο το μωράκι σου.!!!

Ναι σίγουρα απλα ουτε ντεπον δε παίρνω, είμαι λιγο υπερβολική το ξέρω..

πρίν από 48 λεπτά , 2angels είπε:

Αν έχει οίδημα θα αργήσει λίγο αλλά θα περάσει σίγουρα. Ήδη θα έχει  μειωθεί σημαντικά. Στα ραμματα που είχες είναι; εκεί πηρες το μικρόβιο; 

Κορίτσια εμείς ξεμειναμε από νονά. Κοντεύω να σκάσω....  Η εκκλησία μας δεν δέχεται το σύμφωνο συμβίωσης της Νονας  κ δεν μας επιτρέπουν να τη βάφτισει. Θα ακυρωθεί το μυστήριο κ κατά συνέπεια κ το όνομα μας είπαν. Όταν είχε κάνει το σύμφωνο ( όταν είχε πρωτοβγει) δεν ίσχυε κάτι τέτοιο. Τι να κάνω; Θα σκάσω!

Ναι στα ράμματα το πήρα..κ συγκεκριμένα σε ενα ραμμα που σκιζοταν κ το ξανά έκαναν ποοοοσες φορες..

Πωω ναι είναι πολλές ενορίες που δε το δέχονται όπως κ το πολιτικο γαμο..αν ρωτουσατε αλλου;


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Ναι σίγουρα απλα ουτε ντεπον δε παίρνω, είμαι λιγο υπερβολική το ξέρω..

Ναι στα ράμματα το πήρα..κ συγκεκριμένα σε ενα ραμμα που σκιζοταν κ το ξανά έκαναν ποοοοσες φορες..

Πωω ναι είναι πολλές ενορίες που δε το δέχονται όπως κ το πολιτικο γαμο..αν ρωτουσατε αλλου;

Να πάω αλλού....όταν πάνε τα χαρτιά όμως στη μητρόπολη επειδή πλέον είναι όλα on line  μας είπαν θα φανεί. Κατα συνέπεια ακύρωση. Άσε, έχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ! Κ οι καιροί είναι πολύ δύσκολοι... Δεν βαφτίσεις εύκολα! Πώς την πατήσαμε έτσι δεν ξέρω....


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 2angels είπε:

Να πάω αλλού....όταν πάνε τα χαρτιά όμως στη μητρόπολη επειδή πλέον είναι όλα on line  μας είπαν θα φανεί. Κατα συνέπεια ακύρωση. Άσε, έχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ! Κ οι καιροί είναι πολύ δύσκολοι... Δεν βαφτίσεις εύκολα! Πώς την πατήσαμε έτσι δεν ξέρω....

Ναι έλα ντε!! Δεν έχετε κανέναν άλλο;;


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Ναι έλα ντε!! Δεν έχετε κανέναν άλλο;;

Είχαμε κάποιες προτάσεις είναι η αλήθεια, αλλά , θα ήθελα κάποιον που να αγαπάει το παιδί , όχι απλά κάποιον που θέλει να βαφτίσει ένα παιδί κ μετά να χαθούμε. Θα δείξει.... Θα δούμε...

Με τα ούλα πώς πάτε; Πολύ φαγούρα η μικρή. Βάζει με λύσσα και τις δύο μπουνιές στο στόμα. Μασάει τα πάντα.... Χαχαχαχα


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Αν έχει οίδημα θα αργήσει λίγο αλλά θα περάσει σίγουρα. Ήδη θα έχει  μειωθεί σημαντικά. Στα ραμματα που είχες είναι; εκεί πηρες το μικρόβιο; 

Κορίτσια εμείς ξεμειναμε από νονά. Κοντεύω να σκάσω....  Η εκκλησία μας δεν δέχεται το σύμφωνο συμβίωσης της Νονας  κ δεν μας επιτρέπουν να τη βάφτισει. Θα ακυρωθεί το μυστήριο κ κατά συνέπεια κ το όνομα μας είπαν. Όταν είχε κάνει το σύμφωνο ( όταν είχε πρωτοβγει) δεν ίσχυε κάτι τέτοιο. Τι να κάνω; Θα σκάσω!

Αντε ρε συ τι γκαντεμιά..Δηλαδή καμια εκκλησια δεν το δέχεται? Δεν το καταλαβαίνω αυτο το πράγμα το παιδι σου θα γινει ορθόδοξο που κολλανε αυτα..οσο για το ονομα δηλωσε το στο ληξιαρχείο να ξεμπερδεύεις.. για ποτε σκέφτεστε τη βάφτιση??

Και εμένα βαζει χερακια στόμα χαχαχ..και οσο για τεστ παπ νόμιζα στο 6μηνο ετσι μ χε πει η δικια μ γιατρός 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Αν έχει οίδημα θα αργήσει λίγο αλλά θα περάσει σίγουρα. Ήδη θα έχει  μειωθεί σημαντικά. Στα ραμματα που είχες είναι; εκεί πηρες το μικρόβιο; 

Κορίτσια εμείς ξεμειναμε από νονά. Κοντεύω να σκάσω....  Η εκκλησία μας δεν δέχεται το σύμφωνο συμβίωσης της Νονας  κ δεν μας επιτρέπουν να τη βάφτισει. Θα ακυρωθεί το μυστήριο κ κατά συνέπεια κ το όνομα μας είπαν. Όταν είχε κάνει το σύμφωνο ( όταν είχε πρωτοβγει) δεν ίσχυε κάτι τέτοιο. Τι να κάνω; Θα σκάσω!

Γιατί είπατε στον παπά ότι είναι παντρεμένη η κουμπάρα;;; Σας ζήτησαν χαρτί αγαμίας για τον νονο; 

Άσχετο αλλά σήμερα αδιαθετησα! Και εδώ και 3-4 μέρες έχει μειωθεί πολύ το γάλα μου! 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sofaki91 είπε:

Αντε ρε συ τι γκαντεμιά..Δηλαδή καμια εκκλησια δεν το δέχεται? Δεν το καταλαβαίνω αυτο το πράγμα το παιδι σου θα γινει ορθόδοξο που κολλανε αυτα..οσο για το ονομα δηλωσε το στο ληξιαρχείο να ξεμπερδεύεις.. για ποτε σκέφτεστε τη βάφτιση??

Και εμένα βαζει χερακια στόμα χαχαχ..και οσο για τεστ παπ νόμιζα στο 6μηνο ετσι μ χε πει η δικια μ γιατρός 

Λέγαμε προς το καλοκαίρι να την κάναμε. Δεν ξέρω που κολλάνε, ειλικρινά! Παπ στο τρίμηνο είχε πει ο δικός μου. Πήγα το έκανα.

 

πρίν από 55 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Γιατί είπατε στον παπά ότι είναι παντρεμένη η κουμπάρα;;; Σας ζήτησαν χαρτί αγαμίας για τον νονο; 

Άσχετο αλλά σήμερα αδιαθετησα! Και εδώ και 3-4 μέρες έχει μειωθεί πολύ το γάλα μου! 

Ζητάνε πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης....  Αδιαθετησες τελικά,ε; Σίγουρα μειώθηκε; Στο θηλαστρο το κατάλαβες;


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Γιατί είπατε στον παπά ότι είναι παντρεμένη η κουμπάρα;;; Σας ζήτησαν χαρτί αγαμίας για τον νονο; 

Άσχετο αλλά σήμερα αδιαθετησα! Και εδώ και 3-4 μέρες έχει μειωθεί πολύ το γάλα μου! 

Η ροή μειώνεται απο οσο ξέρω οχι η παραγωγή..

 

1 hour ago, 2angels είπε:

Λέγαμε προς το καλοκαίρι να την κάναμε. Δεν ξέρω που κολλάνε, ειλικρινά! Παπ στο τρίμηνο είχε πει ο δικός μου. Πήγα το έκανα.

 

Ζητάνε πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης....  Αδιαθετησες τελικά,ε; Σίγουρα μειώθηκε; Στο θηλαστρο το κατάλαβες;

Πολυ κουλο..

Α οκ φίλη θα ρωτήσω κ γω τη γιατρο μου παλι 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Λέγαμε προς το καλοκαίρι να την κάναμε. Δεν ξέρω που κολλάνε, ειλικρινά! Παπ στο τρίμηνο είχε πει ο δικός μου. Πήγα το έκανα.

 

Ζητάνε πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης....  Αδιαθετησες τελικά,ε; Σίγουρα μειώθηκε; Στο θηλαστρο το κατάλαβες;

Ναι, στην άντληση... Μου είπε η παιδίατρος ότι είναι από την περίοδο, λόγω ορμονών αλλά θα ξαναεπανελθει πάλι σε λίγες μέρες....

7 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Η ροή μειώνεται απο οσο ξέρω οχι η παραγωγή..

 

Πολυ κουλο..

Α οκ φίλη θα ρωτήσω κ γω τη γιατρο μου παλι 

Εμένα μειώθηκε και η παραγωγή... Πριν θήλαζα και αμέσως μετά έβγαζα και 200-300 γρ γάλα και τις τελευταίες μέρες δεν καταφέρνω να βγάλω με το θηλαστρο ούτε 50. Ευτυχώς είχα στην κατάψυξη για τις μέρες που έπρεπε να πάω για δουλειά. Τώρα την Πέμπτη θα δούμε...


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...