Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Blue Velvet είπε:

      Είμαι 39,εχω μια μηδενική χοριακη,μια δίδυμη κύηση όπου το ένα  παλινδρομησε και μια βιοχημική. Θεωρούνται 3αποτυχιες αυτά ?

      Ε όχι δεν θεωρούνται αποτυχίες αυτά απτήν στιγμή που από εκεί έχεις ένα παιδί. Δεν μπορείς να κάνεις προεμφυτικο.

      Να μην ανχωνεσε μην ξεχνάς ότι τώρα έχεις γεννήσει . Μετά από την γέννα ο οργανισμός αντιδρά διαφορετικά Κ στις διεργεσεις . Μπορεί τότε στα 36 να έβγαλες πολλά τώρα μπορεί με μια πιο ήπια διεργεση να έχεις πιο λίγα αλλά πιο ποιοτικά . 

      • Μου αρέσει 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 26 λεπτά , P.L.L. είπε:

Γιατι δεν δοκιμάζεις για μια φορα και το καθε δυο μέρες ρε παιδι. Και το καθε μερα θες δεν θες ειναι αγχωτικό και πιεστικό.

 Σε καταλαβαίνω για τα τεστ αν και  ειμαι στην αντίπερα όχθη. Εγω τα γουστάρω πολυ! Χαχαχα 

Τοσο καιρό το ειχαμε στο μερα παρα μερα αλλα ο γιατρος ειπε επειδη μετα το 8 ωρο υπαρχει νεκρα αν χασουμε την ημερα ωορρηξιας τελος.παμε για τον αλλο μηνα.ξερω κ γω βρε κορίτσι μου θα δειξει.απλα τωρα ειμαι κ εγω λιγο down κ ολα μου φαινονται βουνο.καλα κανεις με τα τεστ εω κ ο αντρας μου μου εχει πει να παρω τεστακια χαχαχχχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 13 λεπτά , vikaki82 είπε:

Τοσο καιρό το ειχαμε στο μερα παρα μερα αλλα ο γιατρος ειπε επειδη μετα το 8 ωρο υπαρχει νεκρα αν χασουμε την ημερα ωορρηξιας τελος.παμε για τον αλλο μηνα.ξερω κ γω βρε κορίτσι μου θα δειξει.απλα τωρα ειμαι κ εγω λιγο down κ ολα μου φαινονται βουνο.καλα κανεις με τα τεστ εω κ ο αντρας μου μου εχει πει να παρω τεστακια χαχαχχχα

Σε ουρολόγο πήγατε για κάποια ενίσχυση με βιταμίνες? Επίσης εκτός από σπερμοδιαγραμμα έχετε κάνει και καλλιέργεια σπέρματος για μικρόβια? 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

@anemoni1989 καλη τύχη! Ονειρικά να σου πανε ολα! Εγω να ξέρεις εχω εσενα ως δείκτη για τη γεννα μου γιατι ημερολογιακά ακολουθώ μαζι με την @Κελυ 32. Ειναι καποια άλλη απο εδω που μιλάμε αυτη τη στιγμή 31 εβδομάδων και πανω; Να ξερω να παίρνω τη σειρά μου! 

@vikaki82 ολα θα πανε καλα. Βιταμίνες παίρνετε και οι δυο; Να θυμάσαι οτι η ωρα πλησιάζει! Επισης, αν δεν εχει πολυ δυνατό σπερμα ο άντρας σου καλο ειναι να μην το εξασθενεις με πολλές επαφές μέχρι την ωορρηξία. Τα τεστ δεν σε βοηθάνε;; Να κρατηθείς μέχρι να δεις τεστ θετικό. Και την ημέρα εκείνη να χρησιμοποιήσεις preseed.  Ψαξτο στο Ίντερνετ! 

Γελάω γτ τόσο καιρό περιμένω να πάρεις εσύ σειρά με τη Κελυ και.μετα να σκάσω μύτη Εγώ.

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , loyloy είπε:

Γελάω γτ τόσο καιρό περιμένω να πάρεις εσύ σειρά με τη Κελυ και.μετα να σκάσω μύτη Εγώ.

Τσακωθειτε για τη σειρα κοριτσια!!!! Αχαχχαχαχαχαχαχχαχαχα

  • Χαχα 3

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, vikaki82 είπε:

Τοσο καιρό το ειχαμε στο μερα παρα μερα αλλα ο γιατρος ειπε επειδη μετα το 8 ωρο υπαρχει νεκρα αν χασουμε την ημερα ωορρηξιας τελος.παμε για τον αλλο μηνα.ξερω κ γω βρε κορίτσι μου θα δειξει.απλα τωρα ειμαι κ εγω λιγο down κ ολα μου φαινονται βουνο.καλα κανεις με τα τεστ εω κ ο αντρας μου μου εχει πει να παρω τεστακια χαχαχχχα

Ρε συ θα με τρελάνεις. Ο γιατρος σου ειπε οτι υπάρχει νεκρα στο σπερμα του άντρα σου μετα το 8ωρο αλλα  μετράει τη ζωή του σπέρματος στον αέρα, όχι μεσα στο σώμα της γυναίκας, όπου μπορει να το τρέφει και να το δυναμώσει και να μείνει ζωντανό ως και τρεις μέρες. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

@Κελυ 32 τι σου πε τελικά για τις συσπάσεις? Όλα.καλα?

Δεν πηγα τελικα χθες στον γιατρο γιατι ημουν καλυτερα...Εχω ομως ραντεβου στις 25.9 μετα το ντοπλερ οποτε θα μ πει τοτε..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κελυ 32 είπε:

Δεν πηγα τελικα χθες στον γιατρο γιατι ημουν καλυτερα...Εχω ομως ραντεβου στις 25.9 μετα το ντοπλερ οποτε θα μ πει τοτε..

Τουλάχιστον να μη κάνεις πολλ α πετρώματα.ξεκουραση απλά Όσο μπορείς.

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Τουλάχιστον να μη κάνεις πολλ α πετρώματα.ξεκουραση απλά Όσο μπορείς.

Ναι προσπαθω να ξεκουραζομαι οσο μπορω...Επισης παρατηρησα κατι περιεργο...Πριν εβαλα λιγη κρεμουλα για τις ραγαδες (την οποια βαζω οποτε το θυμαμαι) ...Ειδα λοιπον οτι ενιωθα λιγοτερη δυσφορια σημερα...Αρχιζω λοιπον και μπερδευομαι αν αυτο που νιωθω ειναι και λογω του οτι τεντωνεται το δερμα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Ναι προσπαθω να ξεκουραζομαι οσο μπορω...Επισης παρατηρησα κατι περιεργο...Πριν εβαλα λιγη κρεμουλα για τις ραγαδες (την οποια βαζω οποτε το θυμαμαι) ...Ειδα λοιπον οτι ενιωθα λιγοτερη δυσφορια σημερα...Αρχιζω λοιπον και μπερδευομαι αν αυτο που νιωθω ειναι και λογω του οτι τεντωνεται το δερμα...

Θα πας από βδομάδα στο γιατρό και θα σου πει.παντως είναι καλο το ότι νιώθεις καλυτερ α.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Ρε συ θα με τρελάνεις. Ο γιατρος σου ειπε οτι υπάρχει νεκρα στο σπερμα του άντρα σου μετα το 8ωρο αλλα  μετράει τη ζωή του σπέρματος στον αέρα, όχι μεσα στο σώμα της γυναίκας, όπου μπορει να το τρέφει και να το δυναμώσει και να μείνει ζωντανό ως και τρεις μέρες. 

Ωχ ξερω κ γω εγω εχω τρελαθει χαχα

5 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Σε ουρολόγο πήγατε για κάποια ενίσχυση με βιταμίνες? Επίσης εκτός από σπερμοδιαγραμμα έχετε κάνει και καλλιέργεια σπέρματος για μικρόβια? 

Ναι κοριτσι μου εχουμε κανει δεν βρηκαν κατι .

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Είμαι στο μικροβιολογικό και περιμένω για την καμπύλη....

Α νωρίς σε έβαλε.καλα τρυπηματα.καταφερες να πιεις τη γλυκόζη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...