Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 17 λεπτά , Flo flo είπε:

Όχι βρε κάναμε το σπερματοδιαγτμμα για το μικρόβιο που έχω εδώ κ 2 χρόνια κ δεν φεύγει μήπως το χει κ ο σύζυγός να δούμε. Και αφού κάναμε που το κάναμε, κάναμε οοοοολοοο το πακέτο να δούμε κ σε το φάση είναι το σπερμα ...Δεν το κάναμε επειδή δεν μένω...

Α σορυ. Δεν είχα καταλάβει. Όλα να σας βγούνε καθαρά εύχομαι και αν επιμένει αυτό το μικρόβιο να το εξοντώσετε!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Α οκ! Το λέω γιατί κι εμενα γιο μου λέγανε στην αυχενική κατά 80% αλλά τελικά ήρθε η τσουπρα!  Αλλά νομίζω ότι ο γιατρος μου ήταν άσχετος σε αυτό το κομμάτι γιατί προφανως δεν είχε δει τσουτσου! Φιλάκια πολλά μπεμπουλα μου!!

Το θυμαμαι χαχαχ! Αν έκανε λάθος δεν τρέχει κάτι αλλα το είδαν δυο γιατροί κ εγω ελεγα που είναι ρε παιδιά κ μου το έδειξε με το βελάκι που ξεπεταγόταν :lol:

Φιλάκια πολλά χαίρομαι να μας λες τα νέα σας!! 

@Κελυ 32 Κελλιτσα μου κ εγω θα σου έστελνα,είδα ότι έχετε παιδίατρο. Τέλεια μπράβο η μπεμπουλα μεγαλώνει!! Φιλια πολλά και στις δυο χαίρομαι τόσο πολύ!!!

 Είδες πως περνα, σήμερα μπήκα στον πέμπτο

@BettySt φιλάκια πολλά όλα να είναι τέλεια στην β’ επιπέδου!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Εμεις πιναμε το frisolac 1 και τωρα μας εδωσε το aptamil extra care!!

Λες να προκαλεί λιγότερους κολικούς; Για δες και πες να ρωτήσω κι εγώ τη γιατρό γιατί η δικη μου εχθές ΟΛΗ μέρα γκρινια και πορδιτσες. Δεν κοιμηθηκε καθόλου. Κι όταν κοιμηθηκε αυτή ημασταν σε τέτοια υπερένταση με τον άντρα μου που δεν κοιμηθήκαμε εμείς. Με μια ώρα ύπνο πήγε ο άνθρωπος στη δουλειά. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Λες να προκαλεί λιγότερους κολικούς; Για δες και πες να ρωτήσω κι εγώ τη γιατρό γιατί η δικη μου εχθές ΟΛΗ μέρα γκρινια και πορδιτσες. Δεν κοιμηθηκε καθόλου. Κι όταν κοιμηθηκε αυτή ημασταν σε τέτοια υπερένταση με τον άντρα μου που δεν κοιμηθήκαμε εμείς. Με μια ώρα ύπνο πήγε ο άνθρωπος στη δουλειά. 

Τα ιδια κ εμεις!!! Γκρινια γκρινια γκρινια!!! Θα σ πω αν δω διαφορα...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Κελυ 32 είπε:

Τα ιδια κ εμεις!!! Γκρινια γκρινια γκρινια!!! Θα σ πω αν δω διαφορα...

Κ γωωωωωω! Εμεις πινουμε το sanilac μεχρι τωρα! Αυριο το πρωι εχουμε παιδιατρο, θα τον ρωτησω κ γω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 18/12/2018 at 7:09 ΜΜ, Diavolitsa είπε:

Κ γωωωωωω! Εμεις πινουμε το sanilac μεχρι τωρα! Αυριο το πρωι εχουμε παιδιατρο, θα τον ρωτησω κ γω!

Αγάπη τι σου είπε εσένα για το γαλα που της δίνεις; Θα το αλλάξεις;

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Αγάπη τι σου είπε εσένα για το γαλα που της δίνεις; Θα το αλλάξεις;

Οχι εμεις συνεχιζουμε με το sanilac, μπιμπερο μου προτεινε τωρα που θα παρω αλλα μεγαλυτερα να παρω τα dr brown!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Οχι εμεις συνεχιζουμε με το sanilac, μπιμπερο μου προτεινε τωρα που θα παρω αλλα μεγαλυτερα να παρω τα dr brown!

Το ιδιο γαλα και εμεις .Dr Brown μπιμπερακια του πηρα.μια χαρα τα δεχεται δεν εχει προβλημα ο δικος μου.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τα de brown έχω αλλά και πάλι έχει κολικούς. Δεν φαίνεται να υποφέρει από πόνο αλλά την κρατάνε ξύπνια. Γκρινιάζει και κουνιέται ολόκληρη. Μετά πετάει μια πορδη και ηρεμεί για λίγα λεπτά. Μετά πάλι το ίδιο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλά Χριστούγεννα σε όλες κορίτσια!!! Εγώ και η κόρη μου σας ευχόμαστε ότι καλύτερο να έχετε στη ζωή σας! Ότι εσεις επιθυμείτε!!

Καλα Χριστούγεννα χρόνια πολλά κορίτσι μου!!!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλά Χριστούγεννα σε όλες κορίτσια!!! Εγώ και η κόρη μου σας ευχόμαστε ότι καλύτερο να έχετε στη ζωή σας! Ότι εσεις επιθυμείτε!!

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! Φιλιά πολλά και στη μαμα και στην κόρη! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χρόνια πολλά καλα Χριστούγεννα παντα με υγεία!! Πολλά φιλάκια στα μπεμπακια στις μανουλες και στις μέλλουσες!!

Χρόνια πολλά καλά Χριστούγεννα!! Με το καλό το μπεμπακι σου εύχομαι!!! Να περάσεις πολύ όμορφες γιορτές!!!! Φιλάκια από την μπεμπούλα μου και από εμένα!!!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...