Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      Με συγκίνησες τρελοκόριτσο. Τι απίστευτα συναισθήματα...Καλή τύχη Angot μας, όλα θα πάνε καλά. Θα ευχηθώ να παραμείνεις στο σπιτάκι σου κι άλλες εβδομάδες και μετά να γυρίσεις σπίτι σου με το αφράτο καρβελάκι σας. Τα πήγες πολύ καλά κορίτσι μου 🥲

      πρίν από 21 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια, δυστυχώς 54 η δεύτερη χοριακη...Δεν είμαι καθόλου καλά,όμως πρέπει να σταθώ στα πόδια μου και να συνεχίσω την προσπάθεια.Ενα ακόμα έχουμε στην κατάψυξη και ελπίζω να πιάσει .Θα κάνω μια μεγάλη αγκαλιά την κόρη μου και θα συνεχίσω!

      Καλή επιτυχία σε όλες ❤️ 

      Λυπάμαι τόσο πολύ. Πάρε όσο χρόνο χρειάζεσαι για να επεξεργαστείς τη θλίψη σου. Σου στέλνω αγκαλιά ❤

      • Ευχαριστώ 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

22 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Κοριτσια σας ευχαροσρω για τα μνμ σας .ομα πηγαν καλα.ταλαιπβρηθηκαμε αλλα τα καταφερσμε.γιγαντας 3490 53 εκ.και αμεσως επιασε βυζι.ολα καλα!!!!!!

Να σου ζήσει!!!!!!!!!!!!!! Τί καλά!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

On 12/12/2018 at 10:59 ΜΜ, loyloy είπε:

Κοριτσια σας ευχαροσρω για τα μνμ σας .ομα πηγαν καλα.ταλαιπβρηθηκαμε αλλα τα καταφερσμε.γιγαντας 3490 53 εκ.και αμεσως επιασε βυζι.ολα καλα!!!!!!

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!!!Γερός και τυχερός ο μπέμπης!!!!


 

Link to comment
Share on other sites

 @anemiΠως είστε βρε κορίτσια; Εμείς εδώ καλά. Βγήκαμε βολτα σήμερα  και μας είδε ο ήλιος! Και είμαστε πολύ χαρούμενες γι αυτό! 

Η μικρή μου είναι πολύ καλή και σιγά σιγά συνηθίσουμε τη νέα μας ζωή και τα ωράρια τα νυχτερινά. Το πρόβλημα μου είναι ότι έχω αϋπνίες και δεν κλείνουν τα δικά μου τα μάτια ακόμα κι όταν αυτή κοιμάται. Αλλά που θα πάει.. θα περάσει κι αυτό!

@Rafaelatarzan αγάπη τελικά τι έκανες;; Όλα καλά ελπίζω! @Katerina 88, @Nansy29, @nadiaki165, @Beboula25 @Flo flo @palmoira @Κελυ 32 @loyloy @Alex. Arap @Annie4 @ΦαιηΚατς @Luckystars @fairy-mary @anemoni1989 @BettySt @Comet Και οποία άλλη ξεχνάω, τι μου κάνετε;;; Έχετε νεότερα; Σας φιλω! 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

On 12/12/2018 at 10:59 ΜΜ, loyloy είπε:

Κοριτσια σας ευχαροσρω για τα μνμ σας .ομα πηγαν καλα.ταλαιπβρηθηκαμε αλλα τα καταφερσμε.γιγαντας 3490 53 εκ.και αμεσως επιασε βυζι.ολα καλα!!!!!!

Κοριτσάρα να σου ζήσει ο μπεμπουλης σου! Ακριβώς τόσο γεννήθηκε και ο δικός μου! Πως νιώθεις;;;; Ο μπεμπακος είναι ησυχουλης;

πρίν από 4 λεπτά , P.L.L. είπε:

 @anemiΠως είστε βρε κορίτσια; Εμείς εδώ καλά. Βγήκαμε βολτα σήμερα  και μας είδε ο ήλιος! Και είμαστε πολύ χαρούμενες γι αυτό! 

Η μικρή μου είναι πολύ καλή και σιγά σιγά συνηθίσουμε τη νέα μας ζωή και τα ωράρια τα νυχτερινά. Το πρόβλημα μου είναι ότι έχω αϋπνίες και δεν κλείνουν τα δικά μου τα μάτια ακόμα κι όταν αυτή κοιμάται. Αλλά που θα πάει.. θα περάσει κι αυτό!

@Rafaelatarzan αγάπη τελικά τι έκανες;; Όλα καλά ελπίζω! @Katerina 88, @Nansy29, @nadiaki165, @Beboula25 @Flo flo @palmoira @Κελυ 32 @loyloy @Alex. Arap @Annie4 @ΦαιηΚατς @Luckystars @fairy-mary @anemoni1989 @BettySt @Comet Και οποία άλλη ξεχνάω, τι μου κάνετε;;; Έχετε νεότερα; Σας φιλω! 

Μπράβο κορίτσι μου! Χαίρομαι που βρίσκετε τους ρυθμούς σας! Κοιμάται η μπεμπουλα κα εσύ μένεις ξύπνια; Μήπως αγχώνεσαι πολύ και δεν μπορείς να κοιμηθείς;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Πως είστε βρε κορίτσια; Εμείς εδώ καλά. Βγήκαμε βολτα σήμερα  και μας είδε ο ήλιος! Και είμαστε πολύ χαρούμενες γι αυτό! 

Η μικρή μου είναι πολύ καλή και σιγά σιγά συνηθίσουμε τη νέα μας ζωή και τα ωράρια τα νυχτερινά. Το πρόβλημα μου είναι ότι έχω αϋπνίες και δεν κλείνουν τα δικά μου τα μάτια ακόμα κι όταν αυτή κοιμάται. Αλλά που θα πάει.. θα περάσει κι αυτό!

@Rafaelatarzan αγάπη τελικά τι έκανες;; Όλα καλά ελπίζω! @Katerina 88, @Nansy29, @nadiaki165, @Beboula25 @Flo flo @palmoira @Κελυ 32 @loyloy @Alex. Arap @Annie4 @ΦαιηΚατς @Luckystars @fairy-mary Και οποία άλλη ξεχνάω, τι μου κάνετε;;; Έχετε νεότερα; Σας φιλω! 

Μπράβο κορίτσι μου!!!!Καλά κάνατε και πήγατε βολτίτσα!!!!Καλά είμαι κι εγώ!!!Στη προσπάθεια!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Κοριτσάρα να σου ζήσει ο μπεμπουλης σου! Ακριβώς τόσο γεννήθηκε και ο δικός μου! Πως νιώθεις;;;; Ο μπεμπακος είναι ησυχουλης;

Μπράβο κορίτσι μου! Χαίρομαι που βρίσκετε τους ρυθμούς σας! Κοιμάται η μπεμπουλα κα εσύ μένεις ξύπνια; Μήπως αγχώνεσαι πολύ και δεν μπορείς να κοιμηθείς;

Όχι, δεν νιώθω αγχος. Ίσα ίσα που έχω χαλαρώσει πολύ γιατί ήρθε η παιδίατρος και μας βρήκε σουπερ σε ανάπτυξη και μου έφυγε ένα βάρος. Ίσως είναι υπερένταση ή οι ορμόνες. Τι να πω!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , P.L.L. είπε:

Όχι, δεν νιώθω αγχος. Ίσα ίσα που έχω χαλαρώσει πολύ γιατί ήρθε η παιδίατρος και μας βρήκε σουπερ σε ανάπτυξη και μου έφυγε ένα βάρος. Ίσως είναι υπερένταση ή οι ορμόνες. Τι να πω!! 

Την θηλάζεις τελικά η δίνεις σκόνη;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!!Καλά κάνατε και πήγατε βολτίτσα!!!!Καλά είμαι κι εγώ!!!Στη προσπάθεια!!!

Άντε να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!

πρίν από 7 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Την θηλάζεις τελικά η δίνεις σκόνη;

Και τα δυο. Το δικό μου δεν της φτάνει ούτε κατά διάνοια!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , P.L.L. είπε:

Άντε να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!

Και τα δυο. Το δικό μου δεν της φτάνει ούτε κατά διάνοια!

Μακάρι να έρθει και αυτή η ώρα κορίτσι μου!!!Αλλά μέχρι τώρα δεν το πέτυχα!!Πολύ χαίρομαι που σκίζει από ανάπτυξη η μπέμπα!Να ξεκουράζεσαι όμως όταν κοιμάται!


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , P.L.L. είπε:

 @anemiΠως είστε βρε κορίτσια; Εμείς εδώ καλά. Βγήκαμε βολτα σήμερα  και μας είδε ο ήλιος! Και είμαστε πολύ χαρούμενες γι αυτό! 

Η μικρή μου είναι πολύ καλή και σιγά σιγά συνηθίσουμε τη νέα μας ζωή και τα ωράρια τα νυχτερινά. Το πρόβλημα μου είναι ότι έχω αϋπνίες και δεν κλείνουν τα δικά μου τα μάτια ακόμα κι όταν αυτή κοιμάται. Αλλά που θα πάει.. θα περάσει κι αυτό!

@Rafaelatarzan αγάπη τελικά τι έκανες;; Όλα καλά ελπίζω! @Katerina 88, @Nansy29, @nadiaki165, @Beboula25 @Flo flo @palmoira @Κελυ 32 @loyloy @Alex. Arap @Annie4 @ΦαιηΚατς @Luckystars @fairy-mary @anemoni1989 @BettySt @Comet Και οποία άλλη ξεχνάω, τι μου κάνετε;;; Έχετε νεότερα; Σας φιλω! 

αγαπη μ γλυκια εσυ.καλα ειμαι δεν εχω κάνει εμβτυομεταφορα ακομα.πρεπει πρωτα,να πετύχω ένα αυγό καλο να το πάρω.κ ετσι καθυστερώ.αλλα δεν πειράζει όλα θα γίνουν.που θα πάει θα το πάρω το σκασμένο μ.χαχσχαχαχα.σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι.φιλακθα στην όμορφη κόρη σ κα να χει παντα υγεία.κ σεις φυσικά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 47 λεπτά , P.L.L. είπε:

Άντε να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!

Και τα δυο. Το δικό μου δεν της φτάνει ούτε κατά διάνοια!

Φαγανουλα το κορίτσι μας! Μπράβο της!!!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

 @anemiΠως είστε βρε κορίτσια; Εμείς εδώ καλά. Βγήκαμε βολτα σήμερα  και μας είδε ο ήλιος! Και είμαστε πολύ χαρούμενες γι αυτό! 

Η μικρή μου είναι πολύ καλή και σιγά σιγά συνηθίσουμε τη νέα μας ζωή και τα ωράρια τα νυχτερινά. Το πρόβλημα μου είναι ότι έχω αϋπνίες και δεν κλείνουν τα δικά μου τα μάτια ακόμα κι όταν αυτή κοιμάται. Αλλά που θα πάει.. θα περάσει κι αυτό!

@Rafaelatarzan αγάπη τελικά τι έκανες;; Όλα καλά ελπίζω! @Katerina 88, @Nansy29, @nadiaki165, @Beboula25 @Flo flo @palmoira @Κελυ 32 @loyloy @Alex. Arap @Annie4 @ΦαιηΚατς @Luckystars @fairy-mary @anemoni1989 @BettySt @Comet Και οποία άλλη ξεχνάω, τι μου κάνετε;;; Έχετε νεότερα; Σας φιλω! 

Καλά αγάπη μου!!!εδω στην ταλαιπωρία!ειχα κ Τρίτη αποτυχία οποτε τώρα διάλειμμα για να ανασυγκροτηθουμε!!!

να χαίρεσαι την κορακλα σου!!!!


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

αγαπη μ γλυκια εσυ.καλα ειμαι δεν εχω κάνει εμβτυομεταφορα ακομα.πρεπει πρωτα,να πετύχω ένα αυγό καλο να το πάρω.κ ετσι καθυστερώ.αλλα δεν πειράζει όλα θα γίνουν.που θα πάει θα το πάρω το σκασμένο μ.χαχσχαχαχα.σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι.φιλακθα στην όμορφη κόρη σ κα να χει παντα υγεία.κ σεις φυσικά.

Δεν πειράζει, καλυτερα να περιμένετε για το καλο αυγό! Όπου να ναι έρχεται η ώρα του! Με το καλό κορίτσι μου. Δεν σε ξανά ρωτάω για να μη σε πιέζω. Όταν κανεις την εμβρυομεταφορα να μπεις με χαρά να μας το ανακοινώσεις! 

 

πρίν από 11 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Καλά αγάπη μου!!!εδω στην ταλαιπωρία!ειχα κ Τρίτη αποτυχία οποτε τώρα διάλειμμα για να ανασυγκροτηθουμε!!!

να χαίρεσαι την κορακλα σου!!!!

Λυπάμαι κορίτσι μου αλλά να θυμάσαι ότι μετά την τρίτη αποτυχια έρχεται το καλύτερο. Κάντε το διάλειμμα σας και γενικά κάντε ότι μπορειτε για να είστε ευτυχισμένοι και μετά θα έρθουν τα μωρά από μονα τους. Πρέπει να εχεις Βαρεθεί να το ακούς αλλά θα γίνεις μανούλα, αυτό είναι σίγουρο. Μακάρι να μπορούσα με κάποιον τρόπο να βοηθήσω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Δεν πειράζει, καλυτερα να περιμένετε για το καλο αυγό! Όπου να ναι έρχεται η ώρα του! Με το καλό κορίτσι μου. Δεν σε ξανά ρωτάω για να μη σε πιέζω. Όταν κανεις την εμβρυομεταφορα να μπεις με χαρά να μας το ανακοινώσεις! 

 

Λυπάμαι κορίτσι μου αλλά να θυμάσαι ότι μετά την τρίτη αποτυχια έρχεται το καλύτερο. Κάντε το διάλειμμα σας και γενικά κάντε ότι μπορειτε για να είστε ευτυχισμένοι και μετά θα έρθουν τα μωρά από μονα τους. Πρέπει να εχεις Βαρεθεί να το ακούς αλλά θα γίνεις μανούλα, αυτό είναι σίγουρο. Μακάρι να μπορούσα με κάποιον τρόπο να βοηθήσω! 

@P.L.L. δεν με πιέζεις καθόλου αγαπη μ.να Ρωτάς οποτε κ ότι θες.κ βεβαια θα σας πω όταν θα κανω την εμβρυομεταφορα μ  κ με μεγάλη μ χαρα.που θα πάει θα το κάνω χρυσό το αυγό μ κάποια μέρα.χι χι.φιλακθα πολλα κ να προσεχετε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

 @anemiΠως είστε βρε κορίτσια; Εμείς εδώ καλά. Βγήκαμε βολτα σήμερα  και μας είδε ο ήλιος! Και είμαστε πολύ χαρούμενες γι αυτό! 

Η μικρή μου είναι πολύ καλή και σιγά σιγά συνηθίσουμε τη νέα μας ζωή και τα ωράρια τα νυχτερινά. Το πρόβλημα μου είναι ότι έχω αϋπνίες και δεν κλείνουν τα δικά μου τα μάτια ακόμα κι όταν αυτή κοιμάται. Αλλά που θα πάει.. θα περάσει κι αυτό!

@Rafaelatarzan αγάπη τελικά τι έκανες;; Όλα καλά ελπίζω! @Katerina 88, @Nansy29, @nadiaki165, @Beboula25 @Flo flo @palmoira @Κελυ 32 @loyloy @Alex. Arap @Annie4 @ΦαιηΚατς @Luckystars @fairy-mary @anemoni1989 @BettySt @Comet Και οποία άλλη ξεχνάω, τι μου κάνετε;;; Έχετε νεότερα; Σας φιλω! 

Πολύ χαίρομαι που είστε καλά μάνα και κόρη.  Εγώ αύριο θα κάνω καμπύλη ζαχαρου και Πέμπτη έχω τη Β επιπέδου. Σε 10 μερες μπενω στο 6ο. 

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε;


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...