Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Blue Velvet said:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Μακάρι να μην είναι εξωμητριο … αλλά εξωμητριο γιατί ;;; Τι τον οδήγησε σε αυτή την άτυπη διάγνωση ;;;; 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Κοριτσια σας ευχαροσρω για τα μνμ σας .ομα πηγαν καλα.ταλαιπβρηθηκαμε αλλα τα καταφερσμε.γιγαντας 3490 53 εκ.και αμεσως επιασε βυζι.ολα καλα!!!!!!

Να σας ζήσει ο παίδαρος! Μπράβο σας κορίτσι μου! Εσυ είσαι καλά? Μανούλα Λουλου όλα τα καλά του κόσμου εύχομαι στην οικογένεια σας! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Να σας ζήσει ο παίδαρος! Μπράβο σας κορίτσι μου! Εσυ είσαι καλά? Μανούλα Λουλου όλα τα καλά του κόσμου εύχομαι στην οικογένεια σας! 

Τωρα ηρεμω.μια χαρα ολα!!!!!σε ευχαρισρω πολυ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο @loyloy μου!!!! Συγχαρητήρια! Μπήκες κι εσυ στο κλαμπ! Είσαι μανούλα!!! Να σου ζήσει και να είναι τυχερός κι ευτυχισμένος! Να κανει και καλή δουλειά όταν μεγαλώσει γιατί τον θελουμε γαμπρό! 

Αντε κορίτσια και στις επόμενες!!! Σας περιμένουμε εναγωνίως! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, loyloy είπε:

Κοριτσια σας ευχαροσρω για τα μνμ σας .ομα πηγαν καλα.ταλαιπβρηθηκαμε αλλα τα καταφερσμε.γιγαντας 3490 53 εκ.και αμεσως επιασε βυζι.ολα καλα!!!!!!

Να σου ζησει!!!!!

Γερος και δυνατος!!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , loyloy είπε:

Σας ευχαροστω παρα πολυ για τις ευχες!!!!!!!!!!

Να στα πω και εδώ που σε γνώρισα.Να σας ζήσει το παιδάκι σας να είναι πάντα γερος και εσείς πολύ ευτυχισμένοι γονείς!! Να έχει κάθε ευτυχία και να τον καμαρώνετε μια ζωή!! Λουλουδάκι μου❤️

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Κοριτσια σας ευχαροσρω για τα μνμ σας .ομα πηγαν καλα.ταλαιπβρηθηκαμε αλλα τα καταφερσμε.γιγαντας 3490 53 εκ.και αμεσως επιασε βυζι.ολα καλα!!!!!!

Να σας ζήσει κοριτσαρα!!! Γερος και δυνατος να είναι!!! Να τον καμαρωνετε παντα!!! Καλη ανατροφη τωρα!!! 

Αντε κοριτσια, με τ καλο και σ υπολοιπες!!! :)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Σας ευχαροστω παρα πολυ για τις ευχες!!!!!!!!!!

Λουλου μου να σας ζησει ο μπεμπακος!!! Να ειναι υγιης και καλοτυχος!!! Με το καλο να πατε σπιτακι σας!!! Ποσο χαρηκα που μπηκα κ ειδα οτι γεννησες!!!

Καλη ανατροφη απο δω και περα!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Να στα πω και εδώ που σε γνώρισα.Να σας ζήσει το παιδάκι σας να είναι πάντα γερος και εσείς πολύ ευτυχισμένοι γονείς!! Να έχει κάθε ευτυχία και να τον καμαρώνετε μια ζωή!! Λουλουδάκι μου❤️

 

Λατρεια μου εσυ!!!!!!!!!!ανυπομονω για τα δικα σου χαρμόσυνα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Κοριτσια σας ευχαροσρω για τα μνμ σας .ομα πηγαν καλα.ταλαιπβρηθηκαμε αλλα τα καταφερσμε.γιγαντας 3490 53 εκ.και αμεσως επιασε βυζι.ολα καλα!!!!!!

Να τον χαίρεσαι, πάντα υγιής και καλοτυχος! 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Λατρεια μου εσυ!!!!!!!!!!ανυπομονω για τα δικα σου χαρμόσυνα!!!!!!!!!

@loyloy μου συγχαρητηρια να σας ζησει ο μπεμπαρος..να ειναι γερος τύχερος και δυνατος σε ολη του τη ζωη...να τον χαιρεστε ...ειναι το καλυτερο χριστουγεννιάτικο δώρο..φιλακια πολλα

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Κοριτσια σας ευχαροσρω για τα μνμ σας .ομα πηγαν καλα.ταλαιπβρηθηκαμε αλλα τα καταφερσμε.γιγαντας 3490 53 εκ.και αμεσως επιασε βυζι.ολα καλα!!!!!!

Να σας ζήσει κορίτσι μου!!!πάντα υγιής και τυχερός στη ζωή του!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...