Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      μωρε όλες οι χοριακες που είναι θετικές είναι καλές , απλώς κάποιες είναι πιο υψηλές από κάποιες άλλες!  😉 θετικη να ναι και ότι να ναι!!! πως νιώθεις εσυ σήμερα; 

      πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Σε καταλαβαινω απολυτα...και γω θα ένιωθα το ίδιο και θα φοβόμουν μη κολλήσω...τώρα που έκανα την εμβρυομεταφορα μου είπαν από το κέντρο νσ προσέχω μη κολλησω κατι γιατί ο πυρετός δεν ειναι καλό σε αυτή τη φάση. Ενώ έχω πολλές και καλές φίλες αλλα δεν είδα καμια. Πηγαίνω μόνη μου βόλτες τα πρωινά και με μάσκα γιατί έχω και τους γνωστούς/ες που σε γραπωνουν και σε φιλανε σταυρωτά πριν προλάβεις να πεις "γεια" 😁. Οταν σε βλεπουν με μασκα φοβουνται δε σε φιλανε!

      Σε ευχαριστούμε για τα ενθαρρυντικά σου λόγια! Μακάρι να πάνε όλα καλά τη Δευτερα! 🙏

      καλε άμα σου λέω όλα μια χαρά θα ναι ! είμαι σαν τη vivechrome  στα τεστ! εχω βεντάλια με χρώματα ! 🤣 

      • Χαχα 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια σας ευχαριετω ολες!!! Ακομη νοσηλευομαστε κςι δεν ειμαι καλα ψυχολογικα .Η μικρη μου εχει βροχιολιτιδα απο τον ιο rsv. Ειναι με υποστηριξη οξυγονου και μας λενε οτι πρεπει να κανει τον κυκλο τπυ..ομως εγω ειμαι χαλια..ανησυχω κ φοβαμαι..εχει πολλα ακροαστικα! Προσευχομαι να βγουμε γρηγορα!

Περαστικά κελυ μου.Να σκεφτεσαι οτι ειναι κατι περαστικο.ξερω ειναξ δυσκολο μια σταλια μωρο να νοσηλευεταο να ταλαιπωρείται ομως θα περασει.Γρηγορα σου ευχομαξ να γυρίσετε σπιτι σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

1 ώρα πρίν, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια σας ευχαριετω ολες!!! Ακομη νοσηλευομαστε κςι δεν ειμαι καλα ψυχολογικα .Η μικρη μου εχει βροχιολιτιδα απο τον ιο rsv. Ειναι με υποστηριξη οξυγονου και μας λενε οτι πρεπει να κανει τον κυκλο τπυ..ομως εγω ειμαι χαλια..ανησυχω κ φοβαμαι..εχει πολλα ακροαστικα! Προσευχομαι να βγουμε γρηγορα!

Περαστικά σας κοπέλα μου εύχομαι η μικρούλα να γίνει γρήγορα καλα και να πάτε σπιτάκι σας!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Κορίτσια μου Χρόνια Πολλά με υγεία και ευτυχία!!!Να σας ζήσουν τα παιδάκια σας και με το καλό σε όσες περιμένουν!!! Για εμένα ήρθε το Χριστουγεννιάτικο δώρο, γιατί χθές περίμενα περίοδο και έκανα 2 τεστ  (διαφορετικής εταιρείας το καθένα) και  τα 2 είναι θετικά με αχνή γραμμή!Φοβάμαι να το πιστέψω μετά από όλα αυτά που έχω περάσει!Είμαι συγκρατημένη μέχρι να πάω στον γιατρό! Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου όλες μας το 2019 να έχουμε γερά μωρά στα σπίτια μας!!!!!!Επίσης πιστεύω ότι ακόμη έχει γούρι αυτή η ομάδα, αφού λίγο πριν φύγει το 2018 μετράμε άλλη μία έγκυο!

@Κελυ 32 περαστικά στην μικρούλα σου!!!

Κατερίνα συγχαρητήρια! Εύχομαι το τέλος του 2018 να είναι η αρχή μιας νέας ζωής για εσάς και το 2019 να έρθει το μωράκι σας σπίτι!! Πότε πας στο γιατρό? 

3 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια σας ευχαριετω ολες!!! Ακομη νοσηλευομαστε κςι δεν ειμαι καλα ψυχολογικα .Η μικρη μου εχει βροχιολιτιδα απο τον ιο rsv. Ειναι με υποστηριξη οξυγονου και μας λενε οτι πρεπει να κανει τον κυκλο τπυ..ομως εγω ειμαι χαλια..ανησυχω κ φοβαμαι..εχει πολλα ακροαστικα! Προσευχομαι να βγουμε γρηγορα!

Περαστικα και εύχομαι σύντομα να γυρίσετε σπίτι σας! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια σας ευχαριετω ολες!!! Ακομη νοσηλευομαστε κςι δεν ειμαι καλα ψυχολογικα .Η μικρη μου εχει βροχιολιτιδα απο τον ιο rsv. Ειναι με υποστηριξη οξυγονου και μας λενε οτι πρεπει να κανει τον κυκλο τπυ..ομως εγω ειμαι χαλια..ανησυχω κ φοβαμαι..εχει πολλα ακροαστικα! Προσευχομαι να βγουμε γρηγορα!

αχ μωρέ το ζουζουνακι,περαστικά κ γρήγορα στο σπιτάκι  σας !!!και μένα είχε αρρωστήσει μηνών πριν τον χρόνο αλλά οκ..ευτυχώς όλα καλά...τώρα στα βρεφακια θέλει όντως πολύ προσοχή,όλα θα πάνε καλά μην ανησυχείς κ πολύ προσοχή στο σπίτι μετά...

@κατερινα88 συγχαρητήρια μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!

να έχετε υγεία όλες κορίτσια κ καλή πρωτοχρονιά!!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Κατερίνα συγχαρητήρια! Εύχομαι το τέλος του 2018 να είναι η αρχή μιας νέας ζωής για εσάς και το 2019 να έρθει το μωράκι σας σπίτι!! Πότε πας στο γιατρό? 

Περαστικα και εύχομαι σύντομα να γυρίσετε σπίτι σας! 

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!Έχω κάνει ήδη την χοριακή και περιμένω μετά τις 12 να μου στείλουν τα αποτελέσματα. Ο γιατρός περιμένει να πάρω την χοριακή και να τον ενημερώσω για να μου πει πως θα κινηθούμε, αλλά εγώ υποψιάζομαι ότι θα μου πει να με δει σε 2 εβδομάδες γιατί πιο πριν δε νομίζω να έχει φανεί τίποτα. Με το καλό το κοριτσάκι σας στο σπίτι!!!!!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!Έχω κάνει ήδη την χοριακή και περιμένω μετά τις 12 να μου στείλουν τα αποτελέσματα. Ο γιατρός περιμένει να πάρω την χοριακή και να τον ενημερώσω για να μου πει πως θα κινηθούμε, αλλά εγώ υποψιάζομαι ότι θα μου πει να με δει σε 2 εβδομάδες γιατί πιο πριν δε νομίζω να έχει φανεί τίποτα. Με το καλό το κοριτσάκι σας στο σπίτι!!!!!!

Λογικα θα σου πει να επαναλαβεις σε λιγες μερες χοριακη για να δειτε την αυξηση.πάντως απι το θετικο τεστ στις 2 βδομαδες με ειδε.και ηταν ισα που ειδαμε καρδιακη λειτουργια.ο υπερυχος δεν επιανε τον ηχο.στις 3 την ακουσαμε πενρακαθαρα και πηγαινε σφεντονα.καλα αποτελεσματα να χεις.περιμενουμε μαζι σου!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , loyloy είπε:

Λογικα θα σου πει να επαναλαβεις σε λιγες μερες χοριακη για να δειτε την αυξηση.πάντως απι το θετικο τεστ στις 2 βδομαδες με ειδε.και ηταν ισα που ειδαμε καρδιακη λειτουργια.ο υπερυχος δεν επιανε τον ηχο.στις 3 την ακουσαμε πενρακαθαρα και πηγαινε σφεντονα.καλα αποτελεσματα να χεις.περιμενουμε μαζι σου!!!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!Μόλις μάθω τα αποτελέσματα θα σας ενημερώσω!!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!Έχω κάνει ήδη την χοριακή και περιμένω μετά τις 12 να μου στείλουν τα αποτελέσματα. Ο γιατρός περιμένει να πάρω την χοριακή και να τον ενημερώσω για να μου πει πως θα κινηθούμε, αλλά εγώ υποψιάζομαι ότι θα μου πει να με δει σε 2 εβδομάδες γιατί πιο πριν δε νομίζω να έχει φανεί τίποτα. Με το καλό το κοριτσάκι σας στο σπίτι!!!!!!

Καλά αποτελέσματα Κατερίνα, στο εύχομαι πραγματικά μέσα από την καρδιά μου! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Katerina 88 είπε:

Κορίτσια 80,6 η χοριακή, χαμηλή δεν είναι?

Εγω με 3 μερες καθυστέρηση ειχα 6!!!!!!

Συγχαρητήρια κοριτσι μου!!! Εισαι εγκυος!!! Ο πολλαπλασιασμος μετραει, οχι το νούμερο!!! Σε 3 μερες κανε επανάληψη και τοτε μονο θα ξέρεις!!!! Και παλι συγχαρητήρια!!! :)

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Εγω με 3 μερες καθυστέρηση ειχα 6!!!!!!

Συγχαρητήρια κοριτσι μου!!! Εισαι εγκυος!!! Ο πολλαπλασιασμος μετραει, οχι το νούμερο!!! Σε 3 μερες κανε επανάληψη και τοτε μονο θα ξέρεις!!!! Και παλι συγχαρητήρια!!! :)

Σ'ευχαριστώ πολύ γλυκούλα μου!!!Μου έδωσες κουράγιο για να πω την αλήθεια!!!Ο γιατρός μου είπε να επαναλάβω το Σάββατο το πρωί και τώρα πάω να δω αν βγήκαν τα αποτελέσματα της προγεστερόνης (δεν ξέρω γιατί μου είπε ότι πολύ σημαντικό κ αυτό το αποτέλεσμα).

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ γλυκούλα μου!!!Μου έδωσες κουράγιο για να πω την αλήθεια!!!Ο γιατρός μου είπε να επαναλάβω το Σάββατο το πρωί και τώρα πάω να δω αν βγήκαν τα αποτελέσματα της προγεστερόνης (δεν ξέρω γιατί μου είπε ότι πολύ σημαντικό κ αυτό το αποτέλεσμα).

Και εγωεκανα προγεστερονη.ηταβ πολύ χαμηλό το νουμερο καο ετσι με ξεκινησε κατευθειαν χάπια. Κσλα εκανε και στο ζητησε ο γιατρος σου.μια χαρα ειναι το 80 καλέ. Ποσες μερες εχεις καθυστέρηση? Να έχεις μια καλη αυξηση το σαββατο.εκει θα νιωσεις την πρωτη ανακούφιση. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , palmoira είπε:

Συγχαρητήρια! Εύχομαι έναν όμορφο διπλασιασμό το Σάββατο! 

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Και εγωεκανα προγεστερονη.ηταβ πολύ χαμηλό το νουμερο καο ετσι με ξεκινησε κατευθειαν χάπια. Κσλα εκανε και στο ζητησε ο γιατρος σου.μια χαρα ειναι το 80 καλέ. Ποσες μερες εχεις καθυστέρηση? Να έχεις μια καλη αυξηση το σαββατο.εκει θα νιωσεις την πρωτη ανακούφιση. 

Ήταν να μου έρθει η περίοδος στις 25/12 κοριτσάκι μου!! Μακάρι να πανε όλα καλά γιατί ήδη αγχώθηκα.


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...