Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Συγνώμη αν κάνω χαζή ερώτηση αλλά δεν έχω δει παλιότερα posts. Γιατί θα γεννήσεις μέσα στο μήνα? Πότε θα σε δει ο εμβρυολογος?

      Συμφωνώ! 🥰Το να φτάσω ποτέ 30 βδομάδες το θεωρώ απίστευτο και όνειρο!

      😁🙏

      ειμαι με περιδεση από 22η εβδομάδα λογω τραχήλου και με συσπάσεις από 17η ! ε λίγο αυτό λίγο το μωράκι είναι χαμηλά, λίγο ο γιατρός μου κάτι βλέπει και υπολογίζει τα δικά του! ε μου είπε μέχρι 35η εβδομαδα!  τρίτη εχω ραντεβού 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημερα.καλες γιορτές να χεις που σιγουρα θα χεις μετα απο αυτα τα νεα.με το καλο να πανε ολα καλα.Αυριο πηγαινε και γοα μια χωριακη και παρε τον γιατρο σου.Τι τελειο αυτπ το συναίσθημα μολις βλεπεις το θετικο τεστ.

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!Κι εσύ να χαίρεσαι τον μπέμπη σου!!!Ναι θα κάνω χοριακή αύριο και θα ενημερώσω και τους γιατρούς μου!Ελπίζω αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Just now, Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!Κι εσύ να χαίρεσαι τον μπέμπη σου!!!Ναι θα κάνω χοριακή αύριο και θα ενημερώσω και τους γιατρούς μου!Ελπίζω αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά!

Να σαι καλα κοπελα μου!!!!Στο ευχομσι μεσα απο την καρδια μου!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!Κι εσύ να χαίρεσαι τον μπέμπη σου!!!Ναι θα κάνω χοριακή αύριο και θα ενημερώσω και τους γιατρούς μου!Ελπίζω αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά!

Τι ευχάριστα νέα μπράβο κοπέλα μου ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να έχεις!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 36 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!

συνχαρητηρια!! κ εγω σαν σημερα μαθαινα οτι ειμαι εγκυος περσι!!! Θα πανε ολα καλα να μην ανχωνεσε καθολου κ να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη που να σου σβησει καθε κακη αναμνηση! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Katerina 88 τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!!! Τι ωραίο χριστουγεννιάτικο δώρο! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και του χρόνου τα Χριστούγεννα να έχεις το μωράκι σου αγκαλιά!!! Ανυπομονώ να το ζήσουμε αυτό μαζί σου! 

Ναι, το θέμα αυτό είναι γουρλιδικο! Κριμα που δεν μπαίνει η @Bela να το παρακολουθεί!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, linaa είπε:

συνχαρητηρια!! κ εγω σαν σημερα μαθαινα οτι ειμαι εγκυος περσι!!! Θα πανε ολα καλα να μην ανχωνεσε καθολου κ να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη που να σου σβησει καθε κακη αναμνηση! 

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!!Η αλήθεια είναι ότι είμαι πολύ συγκρατημένη, ψύχραιμη και σκέφτομαι θετικά!!!!Να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!!!

πρίν από 40 λεπτά , P.L.L. είπε:

@Katerina 88 τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!!! Τι ωραίο χριστουγεννιάτικο δώρο! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και του χρόνου τα Χριστούγεννα να έχεις το μωράκι σου αγκαλιά!!! Ανυπομονώ να το ζήσουμε αυτό μαζί σου! 

Ναι, το θέμα αυτό είναι γουρλιδικο! Κριμα που δεν μπαίνει η @Bela να το παρακολουθεί!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!Κι εσύ να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!!!!Δεν μπορώ ακόμη να το πιστέψω!!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά με ένα γερό μωρό στο σπίτι!!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Κορίτσια μου Χρόνια Πολλά με υγεία και ευτυχία!!!Να σας ζήσουν τα παιδάκια σας και με το καλό σε όσες περιμένουν!!! Για εμένα ήρθε το Χριστουγεννιάτικο δώρο, γιατί χθές περίμενα περίοδο και έκανα 2 τεστ  (διαφορετικής εταιρείας το καθένα) και  τα 2 είναι θετικά με αχνή γραμμή!Φοβάμαι να το πιστέψω μετά από όλα αυτά που έχω περάσει!Είμαι συγκρατημένη μέχρι να πάω στον γιατρό! Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου όλες μας το 2019 να έχουμε γερά μωρά στα σπίτια μας!!!!!!Επίσης πιστεύω ότι ακόμη έχει γούρι αυτή η ομάδα, αφού λίγο πριν φύγει το 2018 μετράμε άλλη μία έγκυο!

@Κελυ 32 περαστικά στην μικρούλα σου!!!

Συγχαρητήρια κοριτσι μου!!!! Το πιο ωραίο Χριστούγεννιατικο δώρο!!! Μια ηρεμη, ανεφελη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σ εύχομαι!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, anemoni1989 είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσι μου!!!! Το πιο ωραίο Χριστούγεννιατικο δώρο!!! Μια ηρεμη, ανεφελη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σ εύχομαι!!! 

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!Να είσαι καλά!!!!Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!!!

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριετω ολες!!! Ακομη νοσηλευομαστε κςι δεν ειμαι καλα ψυχολογικα .Η μικρη μου εχει βροχιολιτιδα απο τον ιο rsv. Ειναι με υποστηριξη οξυγονου και μας λενε οτι πρεπει να κανει τον κυκλο τπυ..ομως εγω ειμαι χαλια..ανησυχω κ φοβαμαι..εχει πολλα ακροαστικα! Προσευχομαι να βγουμε γρηγορα!

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια σας ευχαριετω ολες!!! Ακομη νοσηλευομαστε κςι δεν ειμαι καλα ψυχολογικα .Η μικρη μου εχει βροχιολιτιδα απο τον ιο rsv. Ειναι με υποστηριξη οξυγονου και μας λενε οτι πρεπει να κανει τον κυκλο τπυ..ομως εγω ειμαι χαλια..ανησυχω κ φοβαμαι..εχει πολλα ακροαστικα! Προσευχομαι να βγουμε γρηγορα!

Περαστικά της κορίτσι μου.ευχομαι γρήγορη αναρρωση.να πάτε γρήγορα σπίτι να σας βρει το νεο ετος υγιεις.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια σας ευχαριετω ολες!!! Ακομη νοσηλευομαστε κςι δεν ειμαι καλα ψυχολογικα .Η μικρη μου εχει βροχιολιτιδα απο τον ιο rsv. Ειναι με υποστηριξη οξυγονου και μας λενε οτι πρεπει να κανει τον κυκλο τπυ..ομως εγω ειμαι χαλια..ανησυχω κ φοβαμαι..εχει πολλα ακροαστικα! Προσευχομαι να βγουμε γρηγορα!

Εγώ στα είπα και προσωπικά. Ευτυχως είναι κάτι που περνάει. Κουράγιο. Έχεις την κατανόηση και την υποστήριξη μας. Να γίνεται πολύ γρήγορα καλά! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...