Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 39 λεπτά , loyloy είπε:

Βρηκα εντάξει .τοσο πολύ αιμορραγία? Να είμαι προετοιμασμένη κινεγω τοτε.μη σοκαριστω.

Σας ευχσροστω ολες για τις ευχες σας!!!!!!!

Παρε την καλή σου διάθεση μαζί,την ανυπομονησία για να δεις το μπέμπη, την προσμονή για την πρώτη αγκαλιά,το πρώτο φιλί του μπαμπά, μπόλικα δάκρυα συγκίνησης και εχε τα αυτιά έτοιμα για το πρώτο κλάμα! Με το καλό κορίτσι μου! 

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 2 λεπτά , palmoira είπε:

Παρε την καλή σου διάθεση μαζί,την ανυπομονησία για να δεις το μπέμπη, την προσμονή για την πρώτη αγκαλιά,το πρώτο φιλί του μπαμπά, μπόλικα δάκρυα συγκίνησης και εχε τα αυτιά έτοιμα για το πρώτο κλάμα! Με το καλό κορίτσι μου! 

Αχ βρε παλμόιρα, σήμερα από το πρωί είμαι με περίεργη ψυχολογία και τώρα που διάβασα αυτό το μήνυμα δε μπορώ να σταματήσω τα κλάματα..! 

Να πάνε όλα καλά λουλου μου. Αύριο τέτοια ώρα να τον χαϊδεύεις και να του φιλάς τα πατουσάκια. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Αχ βρε παλμόιρα, σήμερα από το πρωί είμαι με περίεργη ψυχολογία και τώρα που διάβασα αυτό το μήνυμα δε μπορώ να σταματήσω τα κλάματα..! 

Να πάνε όλα καλά λουλου μου. Αύριο τέτοια ώρα να τον χαϊδεύεις και να του φιλάς τα πατουσάκια. 

Δώσε ένα φιλάκι στο μωράκι σου! 

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , loyloy είπε:

Βρηκα εντάξει .τοσο πολύ αιμορραγία? Να είμαι προετοιμασμένη κινεγω τοτε.μη σοκαριστω.

Σας ευχσροστω ολες για τις ευχες σας!!!!!!!

Εγω ειχα αρκετο αιμα την πρωτη μερα αλλα οχι τοσο πολυ.Καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , palmoira είπε:

Παρε την καλή σου διάθεση μαζί,την ανυπομονησία για να δεις το μπέμπη, την προσμονή για την πρώτη αγκαλιά,το πρώτο φιλί του μπαμπά, μπόλικα δάκρυα συγκίνησης και εχε τα αυτιά έτοιμα για το πρώτο κλάμα! Με το καλό κορίτσι μου! 

Μονο με αυτα που ειπες κρατιεμαι μη κλαψω τώρα. Σε ευχαριστω πολύ!!!!!και εσενα με το καλο να ερθει η μπεμπα και γρηγιρα να αναρρωσει ο άντρας σου.

πρίν από 19 λεπτά , Comet είπε:

Εγω ειχα αρκετο αιμα την πρωτη μερα αλλα οχι τοσο πολυ.Καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος

Εχω αγχος για ολα.κατι καινουριο τελειως.φανταζομαι και εσυ οταν γεννησες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@loyloy μου, τι βλέπω;;;; Αύριο θα έχεις το νινακι σου αγκαλίτσα; Είσαι έτοιμη για τη μεγαλύτερή συγκίνηση της ζωής σου; Είσαι έτοιμη να αντικρίσεις τον άντρα της ζωής σου; Εισαι έτοιμη να ερωτευτείς με την πρώτη ματιά;;; Με το καλό κοριτσάκι! Περιμένουμε νέα σου!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΦαιηΚατς είπε:

@loyloy μου, τι βλέπω;;;; Αύριο θα έχεις το νινακι σου αγκαλίτσα; Είσαι έτοιμη για τη μεγαλύτερή συγκίνηση της ζωής σου; Είσαι έτοιμη να αντικρίσεις τον άντρα της ζωής σου; Εισαι έτοιμη να ερωτευτείς με την πρώτη ματιά;;; Με το καλό κοριτσάκι! Περιμένουμε νέα σου!

Ακομα δεν το εχω συνηδητοποιησει να σου πω την αλήθεια. Ανυπομονω αλλα νονιζω οτι ειναξ ψεματα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , loyloy είπε:

Μονο με αυτα που ειπες κρατιεμαι μη κλαψω τώρα. Σε ευχαριστω πολύ!!!!!και εσενα με το καλο να ερθει η μπεμπα και γρηγιρα να αναρρωσει ο άντρας σου.

Εχω αγχος για ολα.κατι καινουριο τελειως.φανταζομαι και εσυ οταν γεννησες.

Εννοειται.Φυσιολογικο ειναι

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , loyloy είπε:

Ακομα δεν το εχω συνηδητοποιησει να σου πω την αλήθεια. Ανυπομονω αλλα νονιζω οτι ειναξ ψεματα.

Καλέ θα κάνεις πολύ καιρό να το συνειδητοποιήσεις! Θα πάτε σπίτι και θα τον κοιτάς και θα λες "είναι δικό μου αυτό το πλασματακι η θα έρθει κάποιος να το πάρει;"

  • Μου αρέσει 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια !!!γύρισα κ εγώ..σήμερα είχαμε την.Β επιπέδου...όλα καλά,σίγουρα κοριτσάκι είναι 21 εβδομάδες σήμερα και 421γρ. το βάρος της.

20 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Ακομα δεν το εχω συνηδητοποιησει να σου πω την αλήθεια. Ανυπομονω αλλα νονιζω οτι ειναξ ψεματα.

με ένα πόνο!!!όλα θα πάνε σούπερ αν έχεις μπει για τοκετό...αν όχι ακόμα με το καλό εύχομαι...

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...