Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Δεν πειράζει. Κι εγώ σε όλη την εγκυμοσύνη μου έτσι ήμουν, είχα συνέχεια στο νου μου ότι δεν θα προχωρούσε κι όλα πήγαν καλά. Μέχρι και την τελευταία στιγμή τα χειρότερα σκεφτόμουν. Αφού μου βάλανε το παιδί πάνω μου είχα πάθει σοκ. Δεν μπορούσε να το χωρέσει το μυαλό μου ότι τα είχα καταφέρει και αυτό το πλάσμα ήταν δικό μου! Να σου πω... ακόμα μου συμβαίνει καμία φορά όταν την κοιτάω να μη μπορώ να το συνειδητοποιήσω. Οποτε μην σε απασχολούν οι αρνητικές σκέψεις. Δεν είναι προαισθηματα είναι άγχη και φοβίες. Το ζήτημα είναι ότι η εγκυμοσύνη προχωρά και πολύ καλά μαλιστα! Την Παρασκευή να έχει πάει στο 1200! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 11 λεπτά , P.L.L. είπε:

Δεν πειράζει. Κι εγώ σε όλη την εγκυμοσύνη μου έτσι ήμουν, είχα συνέχεια στο νου μου ότι δεν θα προχωρούσε κι όλα πήγαν καλά. Μέχρι και την τελευταία στιγμή τα χειρότερα σκεφτόμουν. Αφού μου βάλανε το παιδί πάνω μου είχα πάθει σοκ. Δεν μπορούσε να το χωρέσει το μυαλό μου ότι τα είχα καταφέρει και αυτό το πλάσμα ήταν δικό μου! Να σου πω... ακόμα μου συμβαίνει καμία φορά όταν την κοιτάω να μη μπορώ να το συνειδητοποιήσω. Οποτε μην σε απασχολούν οι αρνητικές σκέψεις. Δεν είναι προαισθηματα είναι άγχη και φοβίες. Το ζήτημα είναι ότι η εγκυμοσύνη προχωρά και πολύ καλά μαλιστα! Την Παρασκευή να έχει πάει στο 1200! 

Έχεις δίκιο κοριτσάκι μου!!Μακάρι να πάει τόσο την Παρασκευή!! Απλά ασυναίσθητα συγκρίνω αυτή την εγκυμοσύνη με την προηγούμενη και φοβάμαι συνέχεια. Θα προσπαθήσω να σκέφτομαι θετικά και να λέω ότι είναι στο χέρι μου το κάνω.


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , P.L.L. είπε:

Όχι, αυτή η εγκυμοσύνη δεν θα είναι σαν την προηγούμενη! Ανυπομονώ να μας πεις το νούμερο την Παρασκευή! Καλή τύχη!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!!


 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Έχεις δίκιο κοριτσάκι μου!!Μακάρι να πάει τόσο την Παρασκευή!! Απλά ασυναίσθητα συγκρίνω αυτή την εγκυμοσύνη με την προηγούμενη και φοβάμαι συνέχεια. Θα προσπαθήσω να σκέφτομαι θετικά και να λέω ότι είναι στο χέρι μου το κάνω.

Ειχες καλη αυξηση.καλα πάει βρε .αντε ηρεμησε σιγα σιγα. Ολα καλα θα πανε και προσπάθησε να μη συγκρινεις εγκυμοσύνες. Και εγω το εκανα και δεν αφηνα τον εαυτό μου να το χαρει.Καλα Αποτελέσματα να χεις τη παρασκευη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 27 λεπτά , loyloy είπε:

Ειχες καλη αυξηση.καλα πάει βρε .αντε ηρεμησε σιγα σιγα. Ολα καλα θα πανε και προσπάθησε να μη συγκρινεις εγκυμοσύνες. Και εγω το εκανα και δεν αφηνα τον εαυτό μου να το χαρει.Καλα Αποτελέσματα να χεις τη παρασκευη

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου, άντε να δούμε και την Παρασκευή τι θα δείξει το κοντέρ.

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου, άντε να δούμε και την Παρασκευή τι θα δείξει το κοντέρ.

Κατερίνα καλή επιτυχία την Παρασκευή!

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι μου καλη επιτυχια σημερα.Σιγουρα θα εχει αυξηθει πολυ.Ολα καλα θα πανε

πρίν από 2 λεπτά , P.L.L. είπε:

Περιμενουμε νέα σου @Katerina 88! Να έχεις πολύ καλή αύξηση! 

Καλημερα σε όλες!

Καλημερα κοπελια.Πως ειναι η μικρη σου;Το ξενυχτατε;

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , P.L.L. είπε:

Περιμενουμε νέα σου @Katerina 88! Να έχεις πολύ καλή αύξηση! 

Καλημερα σε όλες!

Σ'ευχαριστώ πολύ κούκλα μου!!!!Κορίτσιαααα 1622,8!!!!!!

πρίν από 13 λεπτά , Comet είπε:

Κατερινακι μου καλη επιτυχια σημερα.Σιγουρα θα εχει αυξηθει πολυ.Ολα καλα θα πανε

Καλημερα κοπελια.Πως ειναι η μικρη σου;Το ξενυχτατε;

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!

  • Μου αρέσει 3

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Κατερινακι μου εχεις παρει φορα.Τι τελεια χοριακη ειναι αυτη!Μπραβο κοριτσακι μου πολυ χαρηκα 

Σ'ευχαριστώ πολύ κούκλα μου!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κούκλα μου!!!!Κορίτσιαααα 1622,8!!!!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!

Μπραβοοοοο!!! Συγχαρητήρια! Ήταν μη πάρεις φορά εσυ!! Χαχαχα Τι σου λέει ο γιατρος; Ποτε πας; Η προγεστερονη καλή; 

 

πρίν από 20 λεπτά , Comet είπε:

Κατερινακι μου καλη επιτυχια σημερα.Σιγουρα θα εχει αυξηθει πολυ.Ολα καλα θα πανε

Καλημερα κοπελια.Πως ειναι η μικρη σου;Το ξενυχτατε;

Εντάξει είμαστε εμείς! Πολύ καλυτερα. Έχω συνηθίσει κι εγώ τα ξενύχτια αλλά γενικά με αφήνει και κοιμάμαι κανα 4ωρο τις περισσότερες φορές. Και μετά μια ώρα από εδώ μια ώρα από εκεί. Μου έχει φύγει και το αγχος και την ευχαριστιέμαι πολύ! Δεν ξέρω πόσες φορές τη μέρα τη φιλάω και της λέω πως την αγαπάω! Έχουμε ενθουσιαστεί με τον άντρα μου και σκεφτόμαστε από τώρα τα επόμενα παιδιά! 

Εσεις πως είστε;;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...