Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

39 minutes ago, kallaki said:

Hello κορίτσια !! Δεν άντεξα και πήρα τηλ. Τον γιατρό για να με ενημέρωση σε πιο σημείο ήμαστε με το θέμα της δωτρειας. Και μου είπε λόγο διακοπών οι δωτρειες δεν ήταν πρόθυμες να μπου στην διαδικασία και θα ξέρει στις επομενες 10 μέρες. Έχω αγωνία!!!

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/27/2020 at 10:45 PM, Mary H said:

Kαλη επιτυχια Κρυσταλενια, ολα να πανε τελεια! Να το ξερεις, αυτο το φορουμ ειναι γουρλιδικο κ τυχερο!

Εχεις πολλη πολλη θετικη ενεργεια κ πολλα φιλια:wub:. Καλο ταξιδι σε σενα κ καλοταξιδα τα εμβρυακια σου!!!

@Mary H σε ευχαριστω παρα πολυ κοπελα μου!!!!

On 8/27/2020 at 10:50 PM, Joka said:

Εφοσον ηταν ολα οκ γιατι να ξανακανεις κοριτσι μου?Οχι,προφανως δεν υπαρχει λόγος.Εμενα πριν την επιτυχημενη προσπαθεια, ειχα κανει υστεροσκοπηση 1 χρονο πριν,ο γιατρος μου ειπε οτι εφοσοσν ηταν οκ καλο ειναι να μην πειραζουμε πολλες φορες τη μητρα και απ οσο εχω διαβασει εχει απολυτο δικιο.

Το φασκιωμα δε συστηνεται μονο στην Αμερικη.Συστηνεται και στις Σκανδιναβικες χωρες οπου εκει η κυβερνηση δινει σε καθε μωρο απο ενα κουτι οπου τα κοιμιζουν,φασκιωμενα.

Προχωρημενες καταστασεις,οπως σε ολα εκει...

@Joka σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου εκει καταληξαμε τελικα δεν θα  κανω και ο θεος βοηθος!!! φιλια πολλα

On 8/28/2020 at 12:41 PM, Thia1985 said:

Θα σε σκέφτομαι κοριτσακι

Όλα καλά να σου πάνε!!! 

Η ανηψιά του άντρα μου ήταν φασκιωμενη πάντως, τη θυμάμαι από τις φωτογραφίες, Αμερική γεννήθηκε και μάλιστα είχε σκουφάκι στο κεφάλι Κ προστατευτικά γάντια στα χέρια, εγώ να πω την αλήθεια μου τρόμαξα λίγο, κόντεψα να πάθω κλειστοφοβικό σοκ Κι έλεγα καλέ πως αναπνέει??? 

@Thia1985 σε ευχαριστω πολυ κοριτσαρα μου !!!!!

22 hours ago, Papy said:

@ΚρισταλενιαΚαλή επιτυχία κορίτσι μου!!Με το καλό να έρθεις κ να υποδεχτείς τα εμβρυάκια σου!!Έχεις όλη τη θετική μας σκέψη!!

@Papy σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου !!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Κρισταλενια είπε:

@Mary H σε ευχαριστω παρα πολυ κοπελα μου!!!!

@Joka σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου εκει καταληξαμε τελικα δεν θα  κανω και ο θεος βοηθος!!! φιλια πολλα

@Thia1985 σε ευχαριστω πολυ κοριτσαρα μου !!!!!

@Papy σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου !!!!

Καλη επιτυχια!!Να σκεφτεσαι θετικά!!!

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 26/5/2020 at 1:11 ΜΜ, dimitra19 είπε:

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια . Μακάρι να πάνε όλα καλά . Θα δείξει.

Κοριτσι δεν εχω καταλάβει τι θεραπεία κάνεις αυτή τη περίοδο .. εχω μπερδευτεί . 

Να σου πω , εγω έχω κάνει πάααααααααρα πολλές ενέσεις αντιπηκτικές. 

Για την prolutex αγοράζεις συριγγες για καθε φυαλίδιο ? Πονάει το φάρμακο ? Τις κάνεις μόνη σου στην κοιλιά σωστά ?

#Dimitra19 καλησπέρα!τι είναι πώς;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nanouka40 είπε:

Πόσες καταφέρατε και μείνατε έγκυος με την πρώτη ετ? Από τι θεωρείτε ότι εξαρτάται κυρίως? 

Με δανεικά ωάρια εννοώ 

εγω έμεινα με την πρώτη με δωρεα...αλλα κ με  δικα μ.παλι με την πρώτη έμεινα...κ με φυσική συλληψη παλι στον πρώτο μηνα εμενα...

σε μενα δεν ξερω πραγματικά τι βοηθησε..με 852 προβλήματα  κ 552 χειρουργεία απορω ακομα  τι ηταν αυτο.. 

η μαλλον ξερω τι ηταν.

η αισιοδοξία μ η πίστη μ κ ο ντοκ  μ.

 

 

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nanouka40 είπε:

Πόσες καταφέρατε και μείνατε έγκυος με την πρώτη ετ? Από τι θεωρείτε ότι εξαρτάται κυρίως? 

Με δανεικά ωάρια εννοώ 

Γεαι σου κοριτσι. Εγω εμεινα με την πρωτη αλλα ηταν εξωμητριο. Ηταν πολυ καλο το εμβρυο αλλα η σαλπιγγα η σαλπιγγα το εγκλωβισε. Η επιτυχια εξαρταται κυριως απ τα εμβρυα πιστευω. Σιγουρα παιζει ρολο κ ενα υγιες κ γονιμο ενδομητριο

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Rafaelatarzan είπε:

εγω έμεινα με την πρώτη με δωρεα...αλλα κ με  δικα μ.παλι με την πρώτη έμεινα...κ με φυσική συλληψη παλι στον πρώτο μηνα εμενα...

σε μενα δεν ξερω πραγματικά τι βοηθησε..με 852 προβλήματα  κ 552 χειρουργεία απορω ακομα  τι ηταν αυτο.. 

η μαλλον ξερω τι ηταν.

η αισιοδοξία μ η πίστη μ κ ο ντοκ  μ.

 

 

 

2 ώρες πρίν, Nanouka40 είπε:

Πόσες καταφέρατε και μείνατε έγκυος με την πρώτη ετ? Από τι θεωρείτε ότι εξαρτάται κυρίως? 

Με δανεικά ωάρια εννοώ 

Εγώ. Εμεινα με δανικά τη δεύτερη φορά, αλλά πρώτη προσπάθεια στο νέο μου γιατρο!!! Αυτό που έκανε τη διαφορά ήταν φυσικά τα ωάρια και η σωστή κατάρτηση του γιατρού! Δεν άφησε τίποτε στη τύχη του. 

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι said:

 

Εγώ. Εμεινα με δανικά τη δεύτερη φορά, αλλά πρώτη προσπάθεια στο νέο μου γιατρο!!! Αυτό που έκανε τη διαφορά ήταν φυσικά τα ωάρια και η σωστή κατάρτηση του γιατρού! Δεν άφησε τίποτε στη τύχη του. 

Θα μπορούσες να μου στείλεις σε μήνυμα το όνομα του γιατρού? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, Nanouka40 είπε:

Πόσες καταφέρατε και μείνατε έγκυος με την πρώτη ετ? Από τι θεωρείτε ότι εξαρτάται κυρίως? 

Με δανεικά ωάρια εννοώ 

Και εγώ με την πρώτη προσπάθεια με δανεικά έμεινα. Σίγουρα παίζει ρόλο η ποιότητα του εμβρύου και το ενδομήτριο. Θεωρώ ότι παίζει ρόλο και η τυχη, δυστυχώς ή ευτυχώς. Πχ εγώ είχα μια πολύ επιβαρυμένη μήτρα, και παρόλα αυτά πέτυχε.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Γεαι σου κοριτσι. Εγω εμεινα με την πρωτη αλλα ηταν εξωμητριο. Ηταν πολυ καλο το εμβρυο αλλα η σαλπιγγα η σαλπιγγα το εγκλωβισε. Η επιτυχια εξαρταται κυριως απ τα εμβρυα πιστευω. Σιγουρα παιζει ρολο κ ενα υγιες κ γονιμο ενδομητριο

Αυτό διαπίστωσα κι εγω

Η δική μου μήτρα τουλάχιστον εμφυτευει μόνο καλά έμβρυα, αυτή είναι Κ η άποψη του ντοκ μου. 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...